שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

וכמה הערות/ הארות אמיתיות על מסיבת השנה

Bad Sami​(שולט)
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006
Bad Sami​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2006
של אנשים קטנים .... ואת לא צריכה להתגונן כל כך ,הבעת את דעתך הלגטימית ולא עשית רע לאיש.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
גורו כתב/ה:
של אנשים קטנים .... ואת לא צריכה להתגונן כל כך ,הבעת את דעתך הלגטימית ולא עשית רע לאיש.

לא כולם מסכימים איתך icon_smile.gif
מUחדת

מפרגנים.

מUחדת • 31 בדצמ׳ 2006
נורא קל להגיד "אין פירגון בקהילה, כולם חרות צרי עין", כשאתה בעצמך הופך את הקהילה לכזו.
בניסיון להפוך את הקהילה לכזו שמקבלת את השונה {בין עם זו סטייה ובין עם זו דעה} הפכו חלקכם לצבא הישע של עולם הסוטים. מדברים על ביצה? ומי בדיוק יוצר אותה עם לא כל מי שמתבחבש בתוכה? "לא מפרגנים!"- וואו, אז חוסר פירגון הוא שגורם לסערה בביצה החמימה?
אז לא כולם מפרגנים. סו פאקינג וואט? מעצם זה שחלקנו חולקים את אותו כר סטיות נגזר עלינו לפרגן עד שנגיע לסאב-ספייס טקסטואלי?
למה כל תגובה לפלג, למשל, שלא מתיישבת על תבנית ה"ריגשת. איזה עומק התמסרות. תודה לך" נחשבת מיד לחוסר פירגון, לחוסר הבנה, ליריקה בפניה ההמומים של "הקהילה"?
לקבל מכות ולתת אותן אתם יודעים {הו. סליחה. לא מכות. זה לא פוליטיקלי קורקט, והקהילה כה רגישה לניואנסים..} אבל כשמישהו מעז להעביר ביקורת כל חוקי ה-SSC שלכם מתפוגגים כאילו אין מילת ביטחון בעולם.

לא הייתי במסיבה אבל הייתי בלא מעט מסיבות בחיי, חלקן הפקות פסיכיות- ולא נהנתי בכולן.
אז בגלל שהמארגנים הם חברים שלי היללתי, שיבחתי, רוממתי אותם ואת תרומתם לעולם הבילויים הארצישראלי?
לא.
אמרתי את דעתי.

אז איימי, רחמנא ליצלן, לא נהנתה- ואפילו לא אמרה שלא נהנתה, סתם היו לה כמה הערות צרכניות לעילא ולעילא {אגב, גם פרוזן ליפס, גיבסון, פולאריס ודניאל כתבו ביקורת ולא "זכו" לאותו זרם תגובות תוקפני}.
במקום תגובות נקודתיות על הנאמר על ידה החליטו חלק לאגנר אותה {וואו. איזו תגובה חריפה ונוקבת}, להציע לה לא להגיע למסיבות יותר ולהחליט שהיא טרול. אז נכון, לבחורה נטייה להגיב על כל תגובה- אבל בינינו, כמעט כולכם חוטאים באותו החטא כשמדובר בהם.

אמילי ואף חברים של רובכם- אבל הם אנשים בוגרים שכנראה, יותר מכולכם יחד, מסוגלים להתמודד עם ביקורת ותעיד על כך תגובתו העניינית של כלובי.

או בקיצור:
ריגשתם.
תודה לכם.

רק אהבה תביא אהבה ופירגון הוא האורים ותומים של הקהילה.

עאלק.
IvoryDom

איימוש

IvoryDom • 31 בדצמ׳ 2006
אל תתרגשי מההתקפה ההזויה הזאת
הביקורת שלך בהחלט עניינית ולגיטימית
מאמין שאמילי וF יקחו את זה לתשומת הלב ויתקנו במסיבות הבאות.

אמירות כמו טרול
כמו צומי
כמו בלה בלה בלה
מעידות הרבה יותר על הכותבים והכותבות שלהן מאשר עליך
דיג'יי קאופמן

לגיבסון החביב

דיג'יי קאופמן • 31 בדצמ׳ 2006
ההערות שלך היו במקום חוץ מההערות על המיקסים,לפחות בסט שלי החיבורים היו מצויינים,הבעייתיות היתה כפי שציינת בעובדה שבכל שעה עגולה היה מופע מה ששבר את הקצב,החיבורים של עופר ניסים ואחר כך NIN לא זכורים לי אבל כנראה נבעו מהעובדה שכל המופעים באו אם דיסק מוכן מראש שרובו היה אלטרנטיבי(בעצם כולם נשמעו אותו דבר),אני מתנצל אך זו ממש לא אשמתנו,אני בכל זאת מקווה שהיו כמה שירים שנהנת בהם.
תודה על ההערות ידידי
שלומי
זאלופון​(שולט)

Re: מפרגנים.

זאלופון​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2006
מיוחדת. כתב/ה:
נורא קל להגיד "אין פירגון בקהילה, כולם חרות צרי עין", כשאתה בעצמך הופך את הקהילה לכזו.
בניסיון להפוך את הקהילה לכזו שמקבלת את השונה {בין עם זו סטייה ובין עם זו דעה} הפכו חלקכם לצבא הישע של עולם הסוטים. מדברים על ביצה? ומי בדיוק יוצר אותה עם לא כל מי שמתבחבש בתוכה? "לא מפרגנים!"- וואו, אז חוסר פירגון הוא שגורם לסערה בביצה החמימה?
אז לא כולם מפרגנים. סו פאקינג וואט? מעצם זה שחלקנו חולקים את אותו כר סטיות נגזר עלינו לפרגן עד שנגיע לסאב-ספייס טקסטואלי?
למה כל תגובה לפלג, למשל, שלא מתיישבת על תבנית ה"ריגשת. איזה עומק התמסרות. תודה לך" נחשבת מיד לחוסר פירגון, לחוסר הבנה, ליריקה בפניה ההמומים של "הקהילה"?
לקבל מכות ולתת אותן אתם יודעים {הו. סליחה. לא מכות. זה לא פוליטיקלי קורקט, והקהילה כה רגישה לניואנסים..} אבל כשמישהו מעז להעביר ביקורת כל חוקי ה-SSC שלכם מתפוגגים כאילו אין מילת ביטחון בעולם.

לא הייתי במסיבה אבל הייתי בלא מעט מסיבות בחיי, חלקן הפקות פסיכיות- ולא נהנתי בכולן.
אז בגלל שהמארגנים הם חברים שלי היללתי, שיבחתי, רוממתי אותם ואת תרומתם לעולם הבילויים הארצישראלי?
לא.
אמרתי את דעתי.

אז איימי, רחמנא ליצלן, לא נהנתה- ואפילו לא אמרה שלא נהנתה, סתם היו לה כמה הערות צרכניות לעילא ולעילא {אגב, גם פרוזן ליפס, גיבסון, פולאריס ודניאל כתבו ביקורת ולא "זכו" לאותו זרם תגובות תוקפני}.
במקום תגובות נקודתיות על הנאמר על ידה החליטו חלק לאגנר אותה {וואו. איזו תגובה חריפה ונוקבת}, להציע לה לא להגיע למסיבות יותר ולהחליט שהיא טרול. אז נכון, לבחורה נטייה להגיב על כל תגובה- אבל בינינו, כמעט כולכם חוטאים באותו החטא כשמדובר בהם.

אמילי ואף חברים של רובכם- אבל הם אנשים בוגרים שכנראה, יותר מכולכם יחד, מסוגלים להתמודד עם ביקורת ותעיד על כך תגובתו העניינית של כלובי.

או בקיצור:
ריגשתם.
תודה לכם.

רק אהבה תביא אהבה ופירגון הוא האורים ותומים של הקהילה.

עאלק.

אולי את לא יודעת, אבל לכתוב תגובות כל כך תקיפות ולא סובלניות כלפי מי שמעז למתוח ביקורת זו הפקה בסדר גודל של השקת הטיטאניק לפחות, ואני חושב שלא יזיק לך קצת יותר פרגון לאנשים שעמלים יומם וליל כדי שאת לא תיאלצי חלילה ללכלך את עינייך הזכות בשום דבר שאינו מחמאות מזוקקות. עושים את זה בשבילך! כדי לתת לגיטימציה לקהילה שלך, שלך!

ואם את ממש חייבת, את יכולה לפנות בהודעה פרטית לאנשים שהשקיעו מזמנם כדי לסתום פיות ולהשמיע את דברייך. ודאי תגלי שהם מאד פתוחים לביקורת, כשהיא נאמרת בחדרי חדרים. למעשה, אולי פשוט תשלחי את דברייך בהודעה פרטית לעצמך בלבד. חדרי חדרים מושקעים שכאלה יניבו פתיחות לביקורת ברמות שאפילו הגופה הזה, סדאם, לא העלה על דעתו.

סתם. מת על ההתמסרות הטוטאלית שלך. את אור לפני המחנה. המחנה שלך, שלך! תודה.
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 31 בדצמ׳ 2006
תרשו לי רק להגיד שאני לא אמרתי שהביקורת לא לגיטימית - היא לגיטימית ועוד איך. אבל ביותר מ-4 מדיומים, בקול צעקה, שחס וחלילה מי שלא שמע ישמע וידע ויראה ויריח (כי זה מסריח כבר icon_lol.gif) ואוטוטו יטעם, ויותר מזה בשרשור התודות שמיועד, למיטב הבנתי לתודות, ואחרי כן להגיב ב-3 העתקים לכל אחד מהמגיבים (שרובם אמרו "תבקרי, בבקשה, רק תבחרי את המדיום המתאים וזה בהחלט לא בשרשור התודות" [שכבר מזמן הפך לשרשור הצליבה של איימי והסישון שלה {השאלה היא אם היא נהנית מזה כיוון שהיא ממשיכה להתגרות}] ), לפרסם בבלוג (שזה מאד לגיטימי) ובמקום לתת ל"אש" לשקוט לעורר אותה עוד ועוד באופן מזוכיסטי כמעט (וסלחו לי על השימוש הבוטה בבדסמ כדי להעביר את המסר) כך שזה נראה כאילו הרצון להצלב ממש בא במכוון, וחבל שכך... זה, לטעמי, סתם עצוב. מה שבאמת הפריע היה ששרשור התודות הפך לשרשור איימי. ומלכתחילה, ששרשור שיועד לתודות שומש כבמה לביקורת. לא הביקורת היתה הבעיה, רק הבחירה במיקום הלא נכון עבור זה. לו היתה פותחת את השרשור הזה - ואז מפרסמת בו ביקורת ונותנת במה לאחרות אני בטוחה שזה היה מתקבל שונה לחלוטין ואיימי מודעת לכך, אפילו אמרה שלו היתה יכולה לא היתה מפרסמת בשרשור התודות כפי שעשתה... אבל - להמשיך ולמשוך אש כלפיה בשרשור התודות במקום לתת לאנשים רק להודות (ולהתעלם באלגנטיות מהמגיבים למיניהן - הרי שיבושם להם), אחרי שאמרה שבמחשבה שניה לא היתה מפרסמת את הביקורת שם... זה חוסר כנות. וזה לא יפה. מאד. ויותר משזה אומר על האנשים שהגיבו לה בכזו נחרצות שהם "חרא" או מה שזה לא יהיה במסר סאבלימנלי, זה אומר על איימי שמסכנה ככל שהיא תציג את עצמה ושהיא הקורבן, היא מזוכיסטית מספיק כדי להנות מהאש הזו כי היא ממשיכה למשוך אותה כלפיה.

אמרתי מספיק.

איימי בכלל בחורה שאני מאד מחבבת ויקרה לי.

אבל זה לא סותר את זה שאני לא מסכימה עם הפעולות שלה ביומיים האחרונים.
הס פן תעיר​(נשלטת){zed destru}
האמת שאוליי אין לי את הזכות להגיב מכיוון שגם אני בחרתי לא להגיע למסיבה.
אבל אני יכולה לומר שנשמע שהמארגנים טרחו רבות בהפקת ענק כדי לתת לגיטמציה והנאה לקהילה.
אני יודעת מהפקת החתונה הקטנה שלי שאי אפשר לשים לב באמת לכל הפרטים וכמה שתחשוב שהכל באמת מסודר ומאורגן , תמיד יהיו את אותם הדברים שתגלה שהשתבשו במהלך הערב.
מעבר לזה שנראה לי שהיה רצון רב לרצות את כולם , אם זה במוזיקה ואם זה בדברים אחרים.
וכמו שכולנו יודעים , אי אפשר לרצות את כולם , לא משנה מה המאמץ שנעשה.

איימי
ביקורת היא דבר טוב וגם האומץ שלך לומר אותה
אבל גם אני טוענת שקראתי יותר מדיי ממנה
מעבר לזה שלא ידעת לשמור על פרופיל נמוך כשהמהומות התחילו
אני תמיד בחרתי להציג את טענותיי בהודעה פרטית , אבל זאת אני ולכן איני מבקרת את הביקורת הפומבית שלך.
אבל את מתעלמת מביקורת בהודעות הפרטיות מאנשים שבוחרים לומר לך את הדברים כדי לא להעליבך בפורום פומבי ובוחרת להציג את הביקורת גם עלייך לעיניי כולם.
למה ציפית אם כך?????
הייתי עונה לך בבלוג , אבל חסמת אותי שם
שתינו יודעות שאת לא מוכנה להסתכל במראה וגם לא לקבל ביקורת , יש לך תגובה לכל דבר ואת חייבת לומר את המילה האחרונה.
אני מבינה את התגובות הקשות עלייך ואני גם מבינה שהייתה הגזמה.
אבל את ליבית את האש ואת צריכה להתמודד איתה.
מעבר לזה וגם אמרתי לך ואני לא מסתירה
אני חושבת שיש בך המון רחמים עצמיים וכן את זועקת לתשומי.
אז אפשר לומר שקיבלת אותה icon_biggrin.gif
איימי הגיע הזמן אוליי להתנתק מהמחשב , אפילו לכמה שעות .
הצעה ידידותית ממני אלייך.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
מגדלנה כתב/ה:
תרשו לי רק להגיד שאני לא אמרתי שהביקורת לא לגיטימית - היא לגיטימית ועוד איך. אבל ביותר מ-4 מדיומים, בקול צעקה, שחס וחלילה מי שלא שמע ישמע וידע ויראה ויריח (כי זה מסריח כבר icon_lol.gif) ואוטוטו יטעם, ויותר מזה בשרשור התודות שמיועד, למיטב הבנתי לתודות, ואחרי כן להגיב ב-3 העתקים לכל אחד מהמגיבים (שרובם אמרו "תבקרי, בבקשה, רק תבחרי את המדיום המתאים וזה בהחלט לא בשרשור התודות" [שכבר מזמן הפך לשרשור הצליבה של איימי והסישון שלה {השאלה היא אם היא נהנית מזה כיוון שהיא ממשיכה להתגרות}] ), לפרסם בבלוג (שזה מאד לגיטימי) ובמקום לתת ל"אש" לשקוט לעורר אותה עוד ועוד באופן מזוכיסטי כמעט (וסלחו לי על השימוש הבוטה בבדסמ כדי להעביר את המסר) כך שזה נראה כאילו הרצון להצלב ממש בא במכוון, וחבל שכך... זה, לטעמי, סתם עצוב. מה שבאמת הפריע היה ששרשור התודות הפך לשרשור איימי. ומלכתחילה, ששרשור שיועד לתודות שומש כבמה לביקורת. לא הביקורת היתה הבעיה, רק הבחירה במיקום הלא נכון עבור זה. לו היתה פותחת את השרשור הזה - ואז מפרסמת בו ביקורת ונותנת במה לאחרות אני בטוחה שזה היה מתקבל שונה לחלוטין ואיימי מודעת לכך, אפילו אמרה שלו היתה יכולה לא היתה מפרסמת בשרשור התודות כפי שעשתה... אבל - להמשיך ולמשוך אש כלפיה בשרשור התודות במקום לתת לאנשים רק להודות (ולהתעלם באלגנטיות מהמגיבים למיניהן - הרי שיבושם להם), אחרי שאמרה שבמחשבה שניה לא היתה מפרסמת את הביקורת שם... זה חוסר כנות. וזה לא יפה. מאד. ויותר משזה אומר על האנשים שהגיבו לה בכזו נחרצות שהם "חרא" או מה שזה לא יהיה במסר סאבלימנלי, זה אומר על איימי שמסכנה ככל שהיא תציג את עצמה ושהיא הקורבן, היא מזוכיסטית מספיק כדי להנות מהאש הזו כי היא ממשיכה למשוך אותה כלפיה.

אמרתי מספיק.

איימי בכלל בחורה שאני מאד מחבבת ויקרה לי.

אבל זה לא סותר את זה שאני לא מסכימה עם הפעולות שלה ביומיים האחרונים.

תגידי, יש עם מי לדבר שם? או שהאש הדתית בעיניך מונעת אותך מלהקשיב? אף אחד לא אמר "תבקרי, בבקשה, רק תבחרי את המדיום המתאים." היו שם תקיפות נוסח סיכול ממוקד, החל מהתגובה של אביס המצטער שלא הצמידו לי בייביסיטר, והתגובות שלאחריו נעשו רק יותר גרועות.
עוד דברים רבים הוסיפו, מלבד העניין, הלגיטימי, של המיקום שהפריע. אז אני צריכה לשתוק על זה? אלא שבניגוד לפנאטיות שהתגלתה בשירשור, אני המשכתי להגיב באופן ענייני. מה אגב רמזת על עניין ה "מסריח"? אולי את רומזת שיש לי איזשהו אינטרס להכשיל את האפימיליה ולפגוע בה, חלילה?
כמו שאמרתי, אני מוכנה להפוך לשק חבטות עבור הזכות לומר את דברי, ובאמת שהייתי שותקת, ואף מתנצלת על הפריצה לשירשור התודה, אילולא הצליבות שעשו לי לאורך, לרוחב ובמהופך.
האמת שלא תיכננתי להיות הקורבן פה. זה בא לי כהפתעה, ולא נעימה במיוחד.

ולגבי חיבתך כלפי, מגדלנה- הטיבו לומר לפני- שמור אותי מאוהביי.