לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

ליאב
לפני 17 שנים • 2 בינו׳ 2007

Re: בעיית המיתחלף

ליאב • 2 בינו׳ 2007
fairy_in_chains כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
יש פה בעייה רצינית אין כימעט מיתחלפות.

מממ לא כל כך מסכימה
חיפוש קטן באתר יביא לך לא מעט תוצאות של מתחלפים ומתחלפות.
אם לא עונים לך להודעות, יכול להיות שאתה פונה לבחורות לא מתאימות/פונה בצורה לא נכונה.

תבדוק כל פרופיל לפני שאתה פונה אליו - אולי אתה צעיר/מבוגר/נמוך/גבוה/שמן/רזה מידי בשביל הבחורה או שהיא מחפשת משהו שבכלל לא מתאים לך? (למשל היא מחפשת 24/7 ואתה רק מחפש תיבלון או אתה מחפש מדיקל ואצלה זה גבול)

לגבי כתיבת הודעות - מה לעשות, יחס הגברים/נשים ברשת הוא לא שווה ולכן כל אשה מוצפת בהודעות ביום-יום, על אחת כמה וכמה אם היא צירפה תמונה. לכן, אתה צריך להיות מקורי בפניה, לעניין אותה, לפתות אותה. כמו שסתם לגשת לכל בחורה רנדומלית ברחוב ולאמר "היי" לא יניב הרבה תוצאות. תכתוב הודעה, תציין מה בפרופיל שלה משך אותך ותפנה אליה בכבוד ובנימוס (תתפלא כמה פניות ראשונות של מתלהבי "רדי על 4 כלבה" ומתרפסי שטיח בפני כל אחד של "יעשה הכל בשבילך" קיבלתי...).
בהכרות עם ידידים מתחלפים, זה אפשרי למצוא מתחלפת/שולטת/נשלטת. בהצלחה לך! icon_smile.gif

וכן, אתה יכול להשתמש בדוגמא של וונוס מה ל-א לכתוב לבחורה icon_lol.gif

איזה צחוקים פניתי לכמה שביקשתי שיהיו הסטנד של הגיטרה .ודיברתי בסיגנון אלים יותר .האמת שזה לא ממש עוזר אבל פאק נימאס לי ליהיות נחמד ואם לא הולך נחמד לפחות אני נהנה להוציא עליהן את העצבים שלי.אמת נהנתי ביזמן שאני שומע מוסיקת ברוטאל דת' מטאל לעשות סיישנים דרך ההודעות ולהכאיב להן את כאב המטאל.
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: בעיית המיתחלף

[quote="ליאב"][quote="fairy_in_chains"]
ליאב כתב/ה:
יש פה בעייה רצינית אין כימעט מיתחלפות

איזה צחוקים פניתי לכמה שביקשתי שיהיו הסטנד של הגיטרה .ודיברתי בסיגנון אלים יותר .האמת שזה לא ממש עוזר אבל פאק נימאס לי ליהיות נחמד ואם לא הולך נחמד לפחות אני נהנה להוציא עליהן את העצבים שלי.אמת נהנתי ביזמן שאני שומע מוסיקת ברוטאל דת' מטאל לעשות סיישנים דרך ההודעות ולהכאיב להן את כאב המטאל.

אני בספק שלמישהי ממש כאב מהודעה שלך או תגדיר את זה כסשן icon_rolleyes.gif
בכל מקרה, אני חושבת שזה מסביר למה לא ענו לך עד עכשיו...
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
הן לא עונות כי הן לא עושות את זה ואלה שכן כבר ענו .אני קולט פסיכולוגייה של נשים ואני קולט את הפחדניות האלה שאולי אפילו בתולות זקנות שמפחדות שאני אשים עליהן את היד שלי ויתפוס אותן ויצעק להן ביץ'.בטח שהן ניפגעו ,כי הן ענו פעם אחת ואלה שבאמת עושות את זה לא מפחדות ומדברות.מה שכן האמיתיות מעטות במיספר ולפי הרושם גם את לא אמיתית.
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
תכלס מה זה משנה אם הן ניפגעו או לא העיקר שאני נהנה העיקר בשאני מוציא את העצבים שיש לי מהלימודים.העיקר שאני צוחק זה מה שחשוב לידאוג לעצמי.את לאט לאט תביני את אופי האיכותי והכי חשוב אמיתי ולוחמני ומרדני כי אני מטאל.
ליאב כתב/ה:
את לאט לאט תביני את אופי האיכותי והכי חשוב אמיתי ולוחמני ומרדני כי אני מטאל.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

ולגבי:

"אלה שבאמת עושות את זה לא מפחדות ומדברות.מה שכן האמיתיות מעטות במיספר ולפי הרושם גם את לא אמיתית."

ברור שאתה לא מכיר אותי בכלל ולא טרחת לנסות לברר לפני ולכן הקביעה האומללה הזו...אני בטח שלא צריכה להצדיק כמה אני עושה, עד איזה רמה ואם זה הופך אותי ל"אמיתית"
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
צחקתי למה את מיתעצבנת ,אבל אם את מיתעצבנת מהר זה טוב כי את תיהי סשו איכותי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 בינו׳ 2007
ליאב היית צריך לבחור בניק הולם יותר.

צונאמי למשל icon_eek.gif

אושיות האתר רועדות! בנות הכלוב רועדות מפחד. חציין אפילו נשבעו לעבור ממטאל לריקודי עם של מחוז בוואריה...
ליאב כתב/ה:
צחקתי למה את מיתעצבנת ,אבל אם את מיתעצבנת מהר זה טוב כי את תיהי סשו איכותי.

למקרה שפספסת... icon_lol.gif ו: rffl.gif לא ממש מביעים כעס או עצבים icon_rolleyes.gif
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
תלוי מי .אני יהנה ליראות מישהי בכעס חולני לא ניראה לי שאני אפחד.