בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשתות הכל

דובדבן
לפני 17 שנים • 10 בינו׳ 2007

Tom & Nymphaea

דובדבן • 10 בינו׳ 2007
מצאו דרך לתעד בכתב מה שמימלא מועבר בע"פ מפה לאוזן. וזה סוף הסיפור.
דובדבן

רגע. לא סיימתי.

דובדבן • 10 בינו׳ 2007
הרעיון מצוין. יהיה אפשר לסמן X עיגול 0 במשבצת. קחו בחשבון שבגלל שינויים מהירים טבלה כזו חייבת להתעדכן שבועית או יומית או בהתאם למצב הרוח. עמודת ההערות חייבת להיות רחבה ותביא ציטוטים נבחרים מהודעות מרשימות בפורום. וכן חשוב לציין על פי התקן:
תאריך עידכון; שם המשתמש האחרון; ציון משוכלל; המלצות על פי בקשה.
רוקדת ערומה בתאטרון רוסי
מקבי כתב/ה:
אני באמת לא חושב שזה הטעם או המרקם שמפריע לנשים. אנשים אוכלים דברים הרבה יותר מגעילים, ושפיך באמת לא כזה נורא.

זה המסר שזה נושא עימו, הקונוטציה החברתית (נשים ש'בולעות' וכו') והקונוטציות האישיות (זה הפאקינג מטען גנטי שלו, המיץ של המיץ, הילדים הפוטנציאליים).

לא מסכימה איתך.
אצלי הטעם והמרקם מפריעים מאוד ולא שום סיבה פסיכולוגית אחרת. לא משנה כמה טעמתי, אף פעם לא נהניתי מזה ועשיתי את זה רק במקרים שרציתי להתמסר בצורה טוטאלית לגבר שלי.
ואם שפיך "באמת לא כזה נורא", אני רוצה לראות אתכם הגברים משלבים אותו בתפריט היומי שלכם icon_smile.gif
"אנשים אוכלים דברים יותר מגעילים" זו הצהרה מאוד כוללנית. דברים מגעילים זה משהו שמשתנה מאדם לאדם.. מה שנקרא "על טעם וריח".
המסר והקונוטציה החברתית... אני חושבת שבאתר הזה האמרה הזו לא כל כך רלוונטית. דווקא פה ישנה פתיחות מחשבה והיכולת לקבל כמעט כל דבר יותר ממקומות אחרים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 10 בינו׳ 2007
ציטוט: לא מסכימה איתך.

טבעי. זה היה צריך לבוא מתישהו. icon_smile.gif

ציטוט: אצלי הטעם והמרקם מפריעים מאוד ולא שום סיבה פסיכולוגית אחרת.

סבבה. זה בטח גם אומר שיותר קל להתגבר על זה למען מישהו שחשוב לך.

ציטוט: לא משנה כמה טעמתי, אף פעם לא נהניתי מזה

לא אמרתי שזה דליקטס, וזה בסדר שלא נהנית מזה. מפה ועד לא להיות מסוגל פיזית לבלוע את זה, המרחק גדול. וזה באמת, באמת לא כזה גרוע. גוגל-מוגל הרבה יותר מגעיל, גם רגל קרושה, וגם גמבה.

ציטוט: ואם שפיך "באמת לא כזה נורא", אני רוצה לראות אתכם הגברים משלבים אותו בתפריט היומי שלכם

טעמתי, בלעתי, ואני בטוח שיש גם גברים שעושים את זה דרך-קבע (כמו שיש גברים שמוצצים לגברים אחרים דרך-קבע).

ציטוט: המסר והקונוטציה החברתית... אני חושבת שבאתר הזה האמרה הזו לא כל כך רלוונטית. דווקא פה ישנה פתיחות מחשבה והיכולת לקבל כמעט כל דבר יותר ממקומות אחרים.

אז זהו, שדווקא פה זה עולה ביתר-שאת. בחורה וונילית אולי תבלע ולא תחשוב על זה יותר מדי - פה, מיד עולות מחשבות לגבי התמסרות וכו'.

ציטוט: "אנשים אוכלים דברים יותר מגעילים" זו הצהרה מאוד כוללנית.

ונכונה.

ציטוט: דברים מגעילים זה משהו שמשתנה מאדם לאדם.. מה שנקרא "על טעם וריח".

נכון. שפיך זה בפירוש לא מעדן, אבל זה בהחלט משהו שאם חשוב לגבר שאיתך שתבלעי, ולך חשוב ממנו, אז זה בר-ביצוע.
רוקדת ערומה בתאטרון רוסי
ציטוט: אצלי הטעם והמרקם מפריעים מאוד ולא שום סיבה פסיכולוגית אחרת.

סבבה. זה בטח גם אומר שיותר קל להתגבר על זה למען מישהו שחשוב לך.

אז מה אם זה קל יותר? עדיין השאלה היא: למה שאעשה את זה אם זה דוחה אותי? זה לא משנה אם זה קל או לא וגם על זה ניתן להתווכח. בסופו של דבר כל אחת והחלטתה שלה.

ציטוט: לא משנה כמה טעמתי, אף פעם לא נהניתי מזה

לא אמרתי שזה דליקטס, וזה בסדר שלא נהנית מזה. מפה ועד לא להיות מסוגל פיזית לבלוע את זה, המרחק גדול. וזה באמת, באמת לא כזה גרוע. גוגל-מוגל הרבה יותר מגעיל, גם רגל קרושה, וגם גמבה.

אוף איתך.
גוגל מוגל ורגל כרושה זה באמת לא מי יודע מה, אבל שוב, אי אפשר להחליט שזה הרבה יותר גרוע וישנן הרבה נשים שילכו להכין גוגל מוגל בשמחה אם הייתי נותנת להן לבחור בין השניים icon_smile.gif
מה שאני אומרת הוא שגם אם יש דברים יותר דוחים, זאת לא סיבה מספיק טובה לבלוע.
עכשיו בוא נסיים בכך שנסכים שזה נתון לשיקול הדעת האישי ותו לא. icon_biggrin.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 10 בינו׳ 2007
ציטוט: עכשיו בוא נסיים בכך שנסכים שזה נתון לשיקול הדעת האישי ותו לא.

מי שואל אותה בכלל?! שתמצוץ, תבלע ותגיד תודה!

icon_razz.gif
דובדבן

אה, אפרופו הטבלה ההיא...

דובדבן • 10 בינו׳ 2007
ההערה: "מוצצת רק בסופי שבוע" תהיה בעיה רצינית לשולט נשוי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 בינו׳ 2007
מקבי, המרקם דוחה בעיניי....
גם כשניסיתי את זה על גבר שנורא אהבתי, היה לי קשה אפילו שהוא יגמור לי בפה היה לי מיד רפלקס הקאה בכלל לא רצוני ופשוט ירקתי את זה בלי אפילו לחכות לרוץ לכיור icon_biggrin.gif

גם אצלי זה לא פסיכולוגי- כלומר גם אם הייתי מוכנה לעשות את זה ואפילו אוהבת, זה היה שמור לגבירם מיוחדים בלבד, אבל מה לעשות שפיזית זה מגעיל אותי ואגב ביקשתי מכמה גברים שדחקו בי שיטעמו את השפיך שלהם בעצמם והם סרבו ואלו שטעמו אמרו רובם :"אני מסכים איתך, זה באמת לא משהו" והיו את האידיוטים שאמרו "אם אני בולע לך, אז מה הבעהי שאת תבלעי לי" אבל זה בכלל לא אותו דבר!

נ.ב- אני שונאת גוגל מוגל, רגל קרושה, צדפות וגמבה וגם שמן קיק לא הייתי שותה בחיים!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בינו׳ 2007
אי אפשר לומר "אם זה לא נורא, למה אתם הגברים לא בולעים את זה בעצמכם?"

אני לא בולע כי אין לי סיבה (למרות שטעמתי את שלי, והוא דווקא בסדר icon_smile.gif ). זה מאד פסיכולוגי בעיניי, כמו גם מין בכלל (אחרי הכל, פיזיולוגית נשיקה היתה אמורה להיות מאד מגעילה. זו רק הפסיכולוגיה שגורמת לדחיפת את הלשון שלך, שמי יודע מה עבר עליה, לתוך החיידקים והרוק שיש בגרון של בת זוגתך, להיראות כמו משהו סקסי. למה לא לירוק עליה וזהו?). גם הטעם של ברתולין לא תמיד מרהיב בעיניי, אבל מאד סקסי עבורי פסיכולוגית כיוון שמדובר בנוזלי המין של יצורים שאני נמשך אליהם. שפיך גברי ידחה אותי פסיכולוגית כי מיניות גברית דוחה אותי והוא מקושר אליה. אם הייתי הומו, הייתי בולע icon_smile.gif
אורחת 40​(אחרת)

תרופת סבתא

אורחת 40​(אחרת) • 10 בינו׳ 2007
עכשיו אני מבינה מדוע הפנים שלי כל כך חלקות, בלי קמטים...