לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM & FETISH Night, יום שישי הקרוב, ה-19/01/07

הס פן תעיר​(נשלטת){zed destru}
לפני 17 שנים • 21 בינו׳ 2007
אמילי כתב/ה:
תודה לכם על התגובות החמות וכן, תודה רבה על הביקורת. היא חשובה מאוד עבורי.
אני בהחלט עובדת על ערבים עם נושאי מוזיקה בנוסף לנושאי ה-FETISH (ערב רוק ישראלי כבר אמרתי?)
אז המון תודה על הדברים הטובים ועל הביקורת,
מזל טוב ללולי על הקולר החדש!
תודה לכולכם על ההשקעה!!!

ועכשיו... מישהו מרגיש קצת חולה? nurse.gif
כי בית החולים פותח את שעריו בקרוב...

אמילי הולכת להכין גלויה חדשה icon_rolleyes.gif

אמילי יו רוקקקק
אין כמוך bowdown.gif
kaly
לפני 17 שנים • 21 בינו׳ 2007
kaly • 21 בינו׳ 2007
הס-בלי לעורר דיון,אני רוצה לענות לך-שאת המוסיקה שאת לא אוהבת, הקהל מבקש,בשעות היותר מאוחרות,תוכלי לרקוד על הרחבה,כל עוד רוב הקהל מבקש את המוסיקה המיינסטרימית,אנו חובבי המוסיקה היותר רוקיסטית, מקבלים את המנה שלנו אחר כך,שהמיינסטרים יורד מהרחבה,פעם הבאה אל תתיאשי כל כך מהר icon_wink.gif דרך אגב,לא אומר שאני מרוצה מהנושא שאני צריכה רוב הערב לשמוע מוסיקה שלא הייתי מכניסה לפלי ליסט שלי,אבל מבינה שהרוב כנראה מעדיף לשמוע משהו אחר,ואם זה לא ערב בעל נושא מוסיקלי,אין למי לבוא בטענות לגבי המוסיקה.

זהו,הייתה אחלה מסיבה,נהנתי כרגיל. נתראה שבוע הבא icon_cool.gif
הס פן תעיר​(נשלטת){zed destru}
לפני 17 שנים • 22 בינו׳ 2007
kaly כתב/ה:
הס-בלי לעורר דיון,אני רוצה לענות לך-שאת המוסיקה שאת לא אוהבת, הקהל מבקש,בשעות היותר מאוחרות,תוכלי לרקוד על הרחבה,כל עוד רוב הקהל מבקש את המוסיקה המיינסטרימית,אנו חובבי המוסיקה היותר רוקיסטית, מקבלים את המנה שלנו אחר כך,שהמיינסטרים יורד מהרחבה,פעם הבאה אל תתיאשי כל כך מהר icon_wink.gif דרך אגב,לא אומר שאני מרוצה מהנושא שאני צריכה רוב הערב לשמוע מוסיקה שלא הייתי מכניסה לפלי ליסט שלי,אבל מבינה שהרוב כנראה מעדיף לשמוע משהו אחר,ואם זה לא ערב בעל נושא מוסיקלי,אין למי לבוא בטענות לגבי המוסיקה.

זהו,הייתה אחלה מסיבה,נהנתי כרגיל. נתראה שבוע הבא icon_cool.gif

חס וחלילה לא פותחת דיון
אני מבינה שכנראה זה טעם הרוב , למרות שבהודעות פרטיות אליי אחרי התגובה שלי נראה אחרת.
אבל רק הצעתי ככה פעם בכמה זמן לשנות אויירה מבחינת המוזיקה , סתם כנושא ערב.
ולצערי הגוף שלי דוחה את השעות המאוחרות האלה וכנראה שלא אזכה לשמוע את המוזיקה שאני אוהבת.