שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם עושים אותו הדבר לסאבית חוקית?

הוא​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 בפבר׳ 2007

נעמה יקרה

הוא​(שולט) • 4 בפבר׳ 2007
אם תקראי היטב תשימי לב לעובדה שאני לא מבקר את בחירותיך
הנה עוד סתירה
אני מבין ממך שאת זקוקה לסביבה תומכת ורכה ומקבלת אותה במסגרת הנשואים
בו בזמן שאת מצינת שגם המסטר שלך יוצר לך סביבה שכזו (עדין מחבק)

הסתירות הללו אינן ביקורת או גיחוך כלפיך אלא מוכיחות שהסטטוס לא אמור לשנות לפרטנרים שחיים יחד ביחסי שליטה. חבל שבחרת להפגע ולנזוף.
דובדבן

הוא

דובדבן • 4 בפבר׳ 2007
הוא הא מה קרה? היא שלחה 'לך נשיקה.
דובדבן

רפאל

דובדבן • 4 בפבר׳ 2007
רפאל כתב/ה:
הקטע הבא לקוח מהסרט "בואו נדבר על זה". הוא חלק מסשן בין ויטי (רוברט דה נירו) - מאפיונר קשוח ורגיש שסובל מהתמוטטות עצבים, לבין בן - פסיכיאטר יהודי נוירוטי.

BEN : Okay. Do you have marriage problems?

VITTI: No.

BEN: Then why do you have a girlfriend?

VITTI: I do things with her I can't do with my wife.

BEN: Why can't you do those things with your wife?

VITTI: Hey. That's the mouth she kisses my children good night with.

What's the matter with you?

מצחיק!
נעמה 41​(נשלטת)

לא, הוא...אתה לא מבין...פשוט לא קורא

נעמה 41​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2007
לטענתי שילוב של בית חם ורך ומפנק
עם דום בשליטה טוטאלית, קיצונית (עם הרבה רגש) אבל אנחנו יחד בשביל המעמדות הברורים מאוד ומה שהם מסמלים עבורנו.
טוענת שמנסיון חיי לא רואה היום איך אותו האדם מעניק לי את שני הקצוות ושוב זו אני ונסיוני .
כל מה שחווה רוצה לחוות עד הקצה ויש בי כיוונים מנוגדים על גבול הפיצול וכך ששותף אחד מחבק ורך ומרגיע והשותף האחר בא לסערות מדודות וחוזר לחיו, חשה שזוכה בחיים הכי קרוב למושלמים לי.

יש?!
juliette​(נשלטת)
juliette​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2007
ברר לקח לי הרבה זמן להגיע לסוף השירשור...
טוב אז לשאלתך אושונת: (אני לא אהיה נחמדה בתגובה שלי, אז תסלחו לי אם אני פוגעת בדעתכם)
הכל תלוי ממקור השליטה (רצון לשלוט) שאני רואה בעצם רק 3:
1) אהבה
2)תשוקה=פנטזיה
3)סקרנות

במידה וזה בא מסקרנות - אין בכלל על מה לדבר - אין כאן בדסמ

עכשיו כך, כמו שגבר ונילי מוצא מאהבת כך שולט/נשלט בדסמי מוצא סאבית/דומית. למה? כי הוא לא יכול לעשות את זה בבית ועוד 1001 סיבות. שאני לא מאמינה בגרוש להן...
ולדעתי - כי בא להם על כוס אחר (הרי הדשה של השכן...)
האם הוא אוהב את ה"אישה השניה" ? כן, אבל לא אותה אהבה וכבוד שהוא מעניק לאישתו.
וכאשר הוא יוצא "הצידה" לזיין/לסשן זו בגידה (כל עוד זה לא מוסכם על ידי אותה האישה החוקית שיודעת ומסכימה)
נחזור לנשא, כאשר הרצון לשלוט מגיע מתשוקה, הרי אין כאן אהבת אמת ואין כאן כבוד לאהבת אמת.. אז יאללה - - בוא נקרע לה את הצורה! לכלבה...
ואז עושים את מה שעושים... ולא מעיזים לחשוב שכך היו עושים לאישתו האהובה.. וזה מגעיל! כי הכי קל להיות "גיבור על נמלים" להתעלל בסאבית שלא "אוהבים באמת" לתת לה את "מה שהיא רוצה" ולחזור כמו כלבלב הביתה עם רגשות אשמה..
ואם כל הכבוד (ושוב תסלחו לי) זה לא בדסמ אמיתי

וכאשר מקורה שליטה הוא אהבה... במקרה שלך ושלי (והלוואי על כולם)
השליטה היא אמיתית.. נכון, כואב לו לראות אותך בוכה (וזה עלול להרוס את הסשן) לא נעים לו להשפיל אותך מול חמותו, ומול הילדים, וכן הולכים לישון באותה מיטה (ואת לא על השטיחון ליד נעל הבית שלו על הרצפה) אבל השליטה היא מוחלטת... בין אם מדובר בהחלטות קטנות, כמו איזה חלב לקנות, או בין אם מדובר בהחלטות חשובות כמו להביא ילד, ההחלטה הסופית בידו! והוא נראה לך שההחלטה היא שלך.. אז השולט שלך הוא אמן ההשליות - והוא מחליט שאת תחשבי שההחלטה היא שלך.
והשליטה לא נגמרת רק בסשן/מין, היא בכל רגע נתון (כי את השליטה האמיתית כמו אהבה אמיתית אי אפשר להפסיק)
טוב יש לי עוד הרבה מה לומר אבל נראה לי שכתבתי גם כך יותר מידי....
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 בפבר׳ 2007
juliette כתב/ה:
ברר לקח לי הרבה זמן להגיע לסוף השירשור...
טוב אז לשאלתך אושונת: (אני לא אהיה נחמדה בתגובה שלי, אז תסלחו לי אם אני פוגעת בדעתכם)
הכל תלוי ממקור השליטה (רצון לשלוט) שאני רואה בעצם רק 3:
1) אהבה
2)תשוקה=פנטזיה
3)סקרנות

במידה וזה בא מסקרנות - אין בכלל על מה לדבר - אין כאן בדסמ

עכשיו כך, כמו שגבר ונילי מוצא מאהבת כך שולט/נשלט בדסמי מוצא סאבית/דומית. למה? כי הוא לא יכול לעשות את זה בבית ועוד 1001 סיבות. שאני לא מאמינה בגרוש להן...
ולדעתי - כי בא להם על כוס אחר (הרי הדשה של השכן...)
האם הוא אוהב את ה"אישה השניה" ? כן, אבל לא אותה אהבה וכבוד שהוא מעניק לאישתו.
וכאשר הוא יוצא "הצידה" לזיין/לסשן זו בגידה (כל עוד זה לא מוסכם על ידי אותה האישה החוקית שיודעת ומסכימה)
נחזור לנשא, כאשר הרצון לשלוט מגיע מתשוקה, הרי אין כאן אהבת אמת ואין כאן כבוד לאהבת אמת.. אז יאללה - - בוא נקרע לה את הצורה! לכלבה...
ואז עושים את מה שעושים... ולא מעיזים לחשוב שכך היו עושים לאישתו האהובה.. וזה מגעיל! כי הכי קל להיות "גיבור על נמלים" להתעלל בסאבית שלא "אוהבים באמת" לתת לה את "מה שהיא רוצה" ולחזור כמו כלבלב הביתה עם רגשות אשמה..
ואם כל הכבוד (ושוב תסלחו לי) זה לא בדסמ אמיתי

וכאשר מקורה שליטה הוא אהבה... במקרה שלך ושלי (והלוואי על כולם)
השליטה היא אמיתית.. נכון, כואב לו לראות אותך בוכה (וזה עלול להרוס את הסשן) לא נעים לו להשפיל אותך מול חמותו, ומול הילדים, וכן הולכים לישון באותה מיטה (ואת לא על השטיחון ליד נעל הבית שלו על הרצפה) אבל השליטה היא מוחלטת... בין אם מדובר בהחלטות קטנות, כמו איזה חלב לקנות, או בין אם מדובר בהחלטות חשובות כמו להביא ילד, ההחלטה הסופית בידו! והוא נראה לך שההחלטה היא שלך.. אז השולט שלך הוא אמן ההשליות - והוא מחליט שאת תחשבי שההחלטה היא שלך.
והשליטה לא נגמרת רק בסשן/מין, היא בכל רגע נתון (כי את השליטה האמיתית כמו אהבה אמיתית אי אפשר להפסיק)
טוב יש לי עוד הרבה מה לומר אבל נראה לי שכתבתי גם כך יותר מידי....

}{
אשמח לשמוע עוד, באמת. זה נורא חשוב לי.
אין ספק שהבדס"מ שלנו נובע מאהבה אבל אנחנו ממש מתחילים.
השליטה שלנו היא קצת שונה ממה שתארת. אני מניחה שאנחנו יותר משחקים בבדס"מ מאשר חיים בדס"מ אבל כל זוג והדינמיקה שלו...

לגבי מניע התשוקה - אני חושבת שזה בדיוק זה.
הם לא יודו פה, לא ישרפו את עצמם אבל אני חוששת שהרבה דומים נשואים שבוגדים, מצליחים להיות שולטים "אמיתיים" כי אין שם זוגיות אמיתית (שלא לדבר על אהבה - אבל כאן כבר יקפצו עלי אז אני אשתוק)
gala
לפני 17 שנים • 5 בפבר׳ 2007
gala • 5 בפבר׳ 2007
אושה כתב/ה:

לגבי מניע התשוקה - אני חושבת שזה בדיוק זה.
הם לא יודו פה, לא ישרפו את עצמם אבל אני חוששת שהרבה דומים נשואים שבוגדים, מצליחים להיות שולטים "אמיתיים" כי אין שם זוגיות אמיתית (שלא לדבר על אהבה - אבל כאן כבר יקפצו עלי אז אני אשתוק)

יש הרבה בדברייך אושה.
אני חושבת, ובאיזשהו מקום גם קצת יודעת מנסיוני, שרוב הגברים ה"שולטים" בסופו של דבר לא מסוגלים ו/או רוצים לעשות את דברים מסוימים (בד"כ דברים שהם יחסית בקצה) למישהי שהם באמת, אבל באמת מאוהבים בה.הם פשוט לא עומדים בזה. וכשזה באמת קורה עם מישהי אז כן, בד"כ מדובר במערכת יחסים שהיא לא זוגיות אמיתית.

אלה שכן יכולים ועושים זאת באמת מתוך אהבה או רצון להביא אותה ל"שם" הם באמת נדירים, עד כדי כך שאני רוב הזמן בספק אם הם בכלל קיימים.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
זה נכון מה שאושה וגאלה אומרות- זה נכון גם לגבי יחסים ונילים, הדברים הם שונים כשמדובר בקשר שלא מערב אהבה וזוגיות לבין קשר שכן יש בו אהבה וזוגיות.

מניסיון של חיים עם שולט, אכן החיים חזקים לפעמים מהפנטזיות הבדסמיות שלי ואני סבורה שהם גם חזקים מהפנטזיות של פטרוניוס, בנושאים מסויימים מאוד.
אני יודעת שאילו לא היתה בי אהבה אליו הייתי מאוד רוצה להגשים (וזה היה קורה ביתר קלות), למשל, פנטזיה של השפלה באמצעות סאבית נוספת. זה קשה כשאוהבים אבל לא בלתי אפשרי אם בשלים ומוכנים לזה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אני פסול לעדות בנושא

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 5 בפבר׳ 2007
מאז שהתחתנתי עם הסאבית שלי, פלאפ...

ומניסיון של קצת יותר משבע וחצי שנים ביחד - מה יכול להיות יותר נהדר מאשר לממש את הפנטזיות של שנינו, ביחד עם השותפה שלי לחייםicon_question.gif
תומר​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 7 בפבר׳ 2007

חד משמעית לא

תומר​(מתחלף) • 7 בפבר׳ 2007
את אשתי אני אוהב והיא החיים שלי כולם ולא הייתי עושה את זה לעצמי, אז בטח לא למה שהוא נשמת אפי.

איך זה מסתדר עם מה שלפעמים אני עושה לשפחה ... אולי זה לא, אבל ככה זה.