שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומולדת שנה לליין ה-Fמיליה!!!!!!! - יום שישי ה-23/2/07

_טרוריסט חמוש באננס
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007

התעוררנו סוף סוף

_טרוריסט חמוש באננס • 24 בפבר׳ 2007
אני אסכם את המומולדת במשפט אחד שהוא ציטוט מפי תות:

"מותק,יש פה יותר מדי כוסונים, מבולבלות לי העיניים".

אני מצידי העסקתי את עצמי בחיבוק הוודקה תאנים(ותודה לטיצ'ר שסוף סוף גילה לי אלכוהול שאני מסוגל לשתות) ומלמול "ינעל ראבאקום F, לא ידעתי שיש כל כך הרבה כוסיות בקהילה".
אחרי זה אני לא ממש זוכר מה קרה, אני עדיין מחכה להמשך השירשור לשמוע אם עשיתי פאדיחות...

ואסיים בדיווח הלקוני "על כוחותינו עבר האנג אובר קליל עד שולי".

אני הולך לנקות את האלכוהול מהדם,

טה טה

נ.ב - שמחתי להכיר קצת פרצופים מאחורי הניקים, אבל אל תחשבו שזה יקנה לכם חסינות ממעללי בעתיד...
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 24 בפבר׳ 2007
pagosh כתב/ה:
מסיבה פצצה!
מאוד נהנתי. רקדתי המון. ים כוסיות. ככה צריך!!! והסשן המדיקלי בשעה שתים בלילה היה מדהים. במיוחד המשתתפים הזכריים שבו. יש להם לוק כל כך ברליני ומדליק – יישר כוח והלוואי שיהיו עוד קצת גברים שיסתובבו בבגדי ויניל נשיים מדליקים. זה גדול. גם הבחורה הייתה מדהימה. מה שבעיקר הדהים אותי זה כמה שהיא קטנה ויחסית רזה ואיזה חזה ענק ועומד ויפה שיש לה. פלאשבק חדת העין ידעה לזהות שאין צלקות מלמטה – מה שאומר שהבחורה פשוט נולדה עם גנים טובים.

טיצ'ר ו-F מאוד חמודים ומכניסי אורחים, זה מאוד חשוב ונעים. גם ג'וסטין על הבר (אני לא יודע אם אפשר לקרוא לה עוד ג'וסטין, זה שם קצת ארכאי...)היא מותק אמיתית וכן הרבה חברים מוכרים. היה מאוד כיף ובאווירה חמימה – בפרט כשהגישו שמפניה ותותים וכל מני נוצצים ומצפצפים שמשדרגים את המסיבות מטובות למעולות.

אחלה יומולדת לליין המסיבות – בקצב הזה ובסטנדרטים הללו, אפשר לאחל בביטחון יחסי: עד מאה ועשרים.

[בצורה מאוד מוצנעת, שלא פגמה בהנאה שלי כלל, אבל בכל זאת אני אעיר בקטנה, ממש בקטנה: הסלקטורית בחוץ, הילדה החמודה הזו, זו שעושה קולות לאוליב בהופעה – אני לא יודע מה שמה – אבל שמישהו מהבלבתים יזרוק לה מילה על עידון. זה קצת מעצבן להיכנס למסיבה כשזורקים לך הערה כמו "אני מקווה שבפנים אתה מוריד את המעיל"... לא! בפנים אני עולה על חרמונית ומגלשי סקי. בחיאת... סובלימציה, קיד, סובלימציה.]

וויי כמה כוסיות היו אתמול... הסתחרר לי המוח.
תודה, היה כיף.

פגסוס

העתקתי את הכל רק כי אני לא יודעת לצטט חלק, אבל בעיקרון- כל מילה בסלע!
והכוסיות - טוב הוא שתה המון וראה אותי כפול icon_lol.gif

אמממממ..... ורק כדי להבהיר - הבחורה שעברה את הסשן - זה היה רק מכוונה להחמיא.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

תודה תודה תודה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 בפבר׳ 2007
תודה לפט, אמילי, טיצ'ר ו-F - תודה על ערב נהדר, על מסיבה מושקעת, על אוירה מיוחדת ושונה, כזו שמחזירה לדנג'ן את הסומק ללחיים!

מפלאפ ודן קאפ, שהיו די עסוקים בקצה האחורי של הרחבה מכדי לחזות במופע icon_twisted.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2007
היה סוף הדרך icon_smile.gif
נתראה שבוע הבא }{
כלבלב אימתני{אירנה}
כלבלב אימתני{אירנה} • 24 בפבר׳ 2007
אין מילים לתאר את הערב!!!

פיצוץ מושקע, הפקה מדהימה!

תודה לבחורות המדהימות שפינקו אותנו בשמפניה, עוגות, תותים, שקיות יום הולדת ואהבה.

המוזיקה הייתה סוף הדרך. די ג'יי סוף!

הופעה מקצועית ומדהימה,

love2.gif

תודה על ערב מושלם.
Dar
Dar
Dar • 24 בפבר׳ 2007
pagosh כתב/ה:
מסיבה פצצה!
מאוד נהנתי. רקדתי המון. ים כוסיות. ככה צריך!!! והסשן המדיקלי בשעה שתים בלילה היה מדהים. במיוחד המשתתפים הזכריים שבו. יש להם לוק כל כך ברליני ומדליק – יישר כוח והלוואי שיהיו עוד קצת גברים שיסתובבו בבגדי ויניל נשיים מדליקים. זה גדול. גם הבחורה הייתה מדהימה. מה שבעיקר הדהים אותי זה כמה שהיא קטנה ויחסית רזה ואיזה חזה ענק ועומד ויפה שיש לה. פלאשבק חדת העין ידעה לזהות שאין צלקות מלמטה – מה שאומר שהבחורה פשוט נולדה עם גנים טובים.

טיצ'ר ו-F מאוד חמודים ומכניסי אורחים, זה מאוד חשוב ונעים. גם ג'וסטין על הבר (אני לא יודע אם אפשר לקרוא לה עוד ג'וסטין, זה שם קצת ארכאי...)היא מותק אמיתית וכן הרבה חברים מוכרים. היה מאוד כיף ובאווירה חמימה – בפרט כשהגישו שמפניה ותותים וכל מני נוצצים ומצפצפים שמשדרגים את המסיבות מטובות למעולות.

אחלה יומולדת לליין המסיבות – בקצב הזה ובסטנדרטים הללו, אפשר לאחל בביטחון יחסי: עד מאה ועשרים.

[בצורה מאוד מוצנעת, שלא פגמה בהנאה שלי כלל, אבל בכל זאת אני אעיר בקטנה, ממש בקטנה: הסלקטורית בחוץ, הילדה החמודה הזו, זו שעושה קולות לאוליב בהופעה – אני לא יודע מה שמה – אבל שמישהו מהבלבתים יזרוק לה מילה על עידון. זה קצת מעצבן להיכנס למסיבה כשזורקים לך הערה כמו "אני מקווה שבפנים אתה מוריד את המעיל"... לא! בפנים אני עולה על חרמונית ומגלשי סקי. בחיאת... סובלימציה, קיד, סובלימציה.]

וויי כמה כוסיות היו אתמול... הסתחרר לי המוח.
תודה, היה כיף.

פגסוס

"הסלקטורית בחוץ, הילדה החמודה זו": שמי דאר ומתפקידי לעקב אותך הכניסה במקרה והגעת חמוש בסווצ'רט כתום זוהר..... מוזמן בחום לעלות על חרמונית.... מויניל שחור (מה שעושה לך את זה)... אז "תעדן" דרס קוד זוהר ותכנס חלק יותר icon_twisted.gif
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 24 בפבר׳ 2007
איי רסט מיי קייס.
פשוט תסבירו לה איך להתנהג עם קהל.
בברכת שבוע טוב
פגוש
אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 17 שנים • 25 בפבר׳ 2007
אמילי קייג'​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2007
טוב, רק עכשיו התעוררתי סופית מסוף השבוע המטורף הזה שעבר עלינו!

איזו מסיבה.... אחחחחחחחחחח
רוצה להודות לכל האנשים המעולים שעבדו ימים ולילות כדי להרים את הערב הנפלא הזה!
!fetish! ו-Venus in rubber המעולים והאחות היפהפייה שהייתה להם לעזר,
סקאלי ואלכסיי 90210 על ההופעה המצויינת
תודה ל-DMים הנפלאים שלנו עבודת מאסטר ו-Domme
ובעיקר בעיקר בעיקר לכל האורחים שהגיעו ולקחו חלק במסיבה המשוגעת הזו!

אוהבים המון!!!!!!
ה-Fמיליה
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 25 בפבר׳ 2007
היתה מסיבה מדהימה!
הכי טובה שהייתי בה לדעתי, כל כך הרבה סשנים
אוירה מחשמלת

ונוס - את מדהימה. לא מפסיקה לדמיין את החזה שלך בעיני רוחי.

המון מזל טוב אמילי וF (וגם לך טיצ'ר ופט)
תמשיכו לארגן לנו כאלה מסיבות שוות.

אבל מי זאת סקאלי?
יש פה עוד ג'ינג'ית חובבת חייזרים?
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2007
Fמיליה יקרה...

היה מצוין !

היתה הרגשת יום הולדת אמיתית.

פטיש, וונוס, הייתם מעוררי השראה !

תיאטרלי, מתוכנן בקפידה, מושקע להפליא ! והביגוד... אוי הביגוד... יאמי !!!!!!

ככה אמורים להראות סשנים מרכזיים במועדונים !!!!!!!

חן חן לצוות המארגן icon_cool.gif

יצא לי חרוז ! icon_biggrin.gif

תודה לכם, מחכה בקוצר רוח לפורים icon_redface.gif