אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדות אופי

עבודת מאסטר{lori}
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007
עבודת מאסטר{lori} • 21 בפבר׳ 2007
עקשנית כתב/ה:

אני לא מסכימה עם דבר אחד: שכאן מסתובבים אנשים אינטלגנטים שיודעים להבדיל בין ניק סתמי לאמת....

אם ככה אתם חושבים יש לכם טעות. שום בוגרים ושום נעליים. כשאדם במצוקה והוא סובל או מחפש עזרה האינטילגנציה שלו לא שווה הרבה.

חסר אנשים עם אינטילגנציה, תארים ואנלא יודעת מה שעשו אי אלו דברים בחיים שלהם שזה לא ייאמן כי היו במצוקה? חסר?!

ויש כאן אנשים במצוקה ריגשית שמחפשים עזרה ... לא חסר בכלל... אין שום קשר בין אינטלגנציה לבין חיפוש עזרה ומצוקה. מי שלא היה שם כנראה לא יודע או לא מכיר.

יום טוב.

יש בזה משהו, ואני מתקן את דברי מקודם - קיימים כאן אנשים שנמצאים במצוקה נפשית, וכל נסיון לנצל אותם ראוי לגנאי.
מצד שני, אנשים כאלו קיימים בכל מקום. ובכל מקום יש אנשים שינסו לנצל אותם. להסיק מכך שפסיכולוג בספת עור הוא מתחזה? למה אף אחד לא מאשים את לוטוס בהתחזות לפרח?
בקיצור, הנושא הזה מורכב מכדי שנפתור אותו כאן, על הגב של בחור שכינה עצמו פסיכולוג בספת עור.
infinite​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007
infinite​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2007
ידעתי שאתה משקר שאתה בספת עור ! זו בטח ספה דמוי עור ובכלל לא עור ! אתה פשוט מתחזה ,אין לך בושה לשקר שאתה בספת עור ?? תזהר ממני , ותגיד גם לספה שלך שתזהר ממני על זה שהיא התחזתה לספת עור . אני רואה בזה פגיעה אישית והכפשת השם הטוב של כל ספות העור ב"הולנדיה" ו"איקאה"
פייר, אני מה זה מאוכזבת

ובנימה רצינית יותר...מה אתה שם זין ? עושים על הודעות כאלה "מחק" +"הוסף לרשימת התעלמות" icon_smile.gif
דולי .​(שולטת)
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
דולי .​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2007
dragon fly כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

כמו-כן, יש לציין שאנחנו במרחב הווירטואלי, וזה דבר שיש להפנים. אדם יכול להירשם תחת הכינוי "שלמה בראבא", והוא ממש לא חייב להיות באמת אותו קומיקאי דגול, והוא גם יכול להירשם תחת הכינוי "דוקטור לפילוסופיה" ולא להבדיל בין ניטשה, קאנט ואפלטון. זה הכל שטויות, ויש להתייחס לזה בהתאם, הומור או לא.

מה שנכון נכון
לכל הלוקים בהבנת הנקרא אני לא דרקון לא שפירית ובקושי זבוב צולע. icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
ודייייייייייייי כבר בצאט אני לא דולי icon_sad.gif
תפסיקו לפנות אליי בפרטי שלום הגבירה דולי קראנו את הפרופיל וכו
אני פומיקי!
קטן קטן גינגי אבל פומיקי

פומיקי , ג'ינג'י .....אבל ממש לא קטן icon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
פסיכו לוג​(שולט) • 22 בפבר׳ 2007
כרגע נכנסתי הביתה מהחופשה, וגיליתי שהפוסט הקטן שלי הגיע למחוזות מוזרים.
אני מודה. אני פשוט מתגלגל מצחוק עכשי
ו rffl.gif rffl.gif rffl.gif

אז ככה. זאלופון מאיים עלי בתביעה. מוזר. אני דוקא אוהב את התגובות שלו בפורומים. הוא דוקא נשמע בחור רציני. אני אדון אותו לכף זכות מפני שהוא נאלץ להגן על כבודה של זוגתו שנפגע קצת באשמתה.
עכשיו הגיע הזמן להבהיר משהו:
לכל "הפציינטים" שלי, אם מטרתכם הייתה טהורה, הפוסט הזה לא היה נפתח. אבל המטרה הייתה לנגח בלבד, בשל רגשי נחיתות. ולא, אל תגרמו לי להרחיב. הייתם מאוד ידענים בקשר "למתחזה שכל היום מדבר על פסיכולוגיה". שכחתם לספר לכולם שרוב התגובות שלי בפורום הן בכלל הומוריסטיות, ואלו הנדירות שכן נוגעות לפסיכולוגיה, ובעיקר אלו שבהן אני מציג חומר מדעי, אני אומר בפירוש שהוא לקוח מהמחקר העיוני שעשיתי בנושא, ולא מתיימר להציג את זה כאמת לאמיתה.
אז מה? בגלל שכן, יש לי ידע מצד מסויים בנושא, אז אין לי את זכות הדיבור?
רק לאדם שאין לו מושג בכלל מותר להגיב בפוסטים?
למה לאדם מותר לכתוב בפרופיל שלו שהוא יעזור לכן להיפתח ולהגיע למחוזות אחרים, או לבנות את עצמכן, אבל "פרופיל טיפולי" זה מותר לפי אמת המוסר שלכם, שלא כמו "ניק טיפולי" בלבד עם פרופיל הזוי שלא קשור לטיפול?
אוקי אני מודה. יש לי טעות במחקר שביצעתי. כתבתי שם שהרושם שלי מהקהילה הוא שהאינטליגנציה בה גבוהה קצת מהממוצע. תודה שהארתם את עיני והראיתם שבכל זאת יש כאן כמה לא הרבה חכמים icon_smile.gif
וואו. אני רואה כאן קשת!

אה לא. זה סתם כמה צבועים.
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007

ואני תמיד מסכים עם ...

קליבר​(שולט) • 23 בפבר׳ 2007
infinite כתב/ה:
ידעתי שאתה משקר שאתה בספת עור ! זו בטח ספה דמוי עור ובכלל לא עור ! אתה פשוט מתחזה ,אין לך בושה לשקר שאתה בספת עור ?? תזהר ממני , ותגיד גם לספה שלך שתזהר ממני על זה שהיא התחזתה לספת עור . אני רואה בזה פגיעה אישית והכפשת השם הטוב של כל ספות העור ב"הולנדיה" ו"איקאה"
פייר, אני מה זה מאוכזבת

ובנימה רצינית יותר...מה אתה שם זין ? עושים על הודעות כאלה "מחק" +"הוסף לרשימת התעלמות" icon_smile.gif

אינפיניט , לפעמים גם לי הסכמות , ואני יודע שזו לא ספת עור ואתה עובד עלינו ..
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 בפבר׳ 2007
אני רק בתחילת דרכי... עדיין אין לי תקציב לספה. אבל יש לי כיסא דמוי עור! די, למה אתם כל הזמן תוקפים אותי icon_cry.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אני רק בתחילת דרכי... עדיין אין לי תקציב לספה. אבל יש לי כיסא דמוי עור! די, למה אתם כל הזמן תוקפים אותי icon_cry.gif

די, לא תוקפים... hug2.gif hug2.gif hug2.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
כרגע נכנסתי הביתה מהחופשה, וגיליתי שהפוסט הקטן שלי הגיע למחוזות מוזרים.
אני מודה. אני פשוט מתגלגל מצחוק עכשי
ו rffl.gif rffl.gif rffl.gif

אז ככה. זאלופון מאיים עלי בתביעה. מוזר. אני דוקא אוהב את התגובות שלו בפורומים. הוא דוקא נשמע בחור רציני. אני אדון אותו לכף זכות מפני שהוא נאלץ להגן על כבודה של זוגתו שנפגע קצת באשמתה.
עכשיו הגיע הזמן להבהיר משהו:
לכל "הפציינטים" שלי, אם מטרתכם הייתה טהורה, הפוסט הזה לא היה נפתח. אבל המטרה הייתה לנגח בלבד, בשל רגשי נחיתות. ולא, אל תגרמו לי להרחיב. הייתם מאוד ידענים בקשר "למתחזה שכל היום מדבר על פסיכולוגיה". שכחתם לספר לכולם שרוב התגובות שלי בפורום הן בכלל הומוריסטיות, ואלו הנדירות שכן נוגעות לפסיכולוגיה, ובעיקר אלו שבהן אני מציג חומר מדעי, אני אומר בפירוש שהוא לקוח מהמחקר העיוני שעשיתי בנושא, ולא מתיימר להציג את זה כאמת לאמיתה.
אז מה? בגלל שכן, יש לי ידע מצד מסויים בנושא, אז אין לי את זכות הדיבור?
רק לאדם שאין לו מושג בכלל מותר להגיב בפוסטים?
למה לאדם מותר לכתוב בפרופיל שלו שהוא יעזור לכן להיפתח ולהגיע למחוזות אחרים, או לבנות את עצמכן, אבל "פרופיל טיפולי" זה מותר לפי אמת המוסר שלכם, שלא כמו "ניק טיפולי" בלבד עם פרופיל הזוי שלא קשור לטיפול?
אוקי אני מודה. יש לי טעות במחקר שביצעתי. כתבתי שם שהרושם שלי מהקהילה הוא שהאינטליגנציה בה גבוהה קצת מהממוצע. תודה שהארתם את עיני והראיתם שבכל זאת יש כאן כמה לא הרבה חכמים icon_smile.gif
וואו. אני רואה כאן קשת!

אה לא. זה סתם כמה צבועים.

יש לך כמה טעויות:
1. אני לא מאיים עליך בתביעה. למעשה, כמה תגובות מעל זו הנוכחית כתבתי שלא באמת נראה לי שמישהו יגיש תביעה בנושא. ההערה לגבי החוק והדיון שנגרר בעקבותיה היתה תוצאה של טענה לפיה אם לא מנסים לטפל או לגבות כסף באמצעות התואר "פסיכולוג", מותר לאדם להציג עצמו ככזה. על כן הראיתי שהשימוש בתואר אסור כשלעצמו. סה טו. נא לא להכניס מילים לפי, משהו שמשום מה קורה כאן הרבה. במקום להגיב למה שלא אמרתי, אפשר לשם שינוי לנסות להתמודד עם מה שכן אמרתי.

2. אני לא בחור רציני. אני אינפנטיל ברמות שקשה לתאר. התגובות שלי בפוסט הזה, לעומת זאת, היו דווקא די רציניות, ולמרבה הצער בעוד שהן ושאר הביקורת לגביך היתה מנומקת, מוסברת ומפורטת, כל המסנגרים לא ניסו כלל להתמודד באופן ענייני עם הטענות. מעבר לתקיפות אישיות נוסח הטענה כי מדובר ב"רגשי נחיתות" (אגב, בדיוק על דברים כאלה אנחנו מדברים...) או לחזרה שחוקה על "אז מה, יחשבו שפייה היא באמת פייה?" לאחר שהוסבר מדוע יש הבדל, שום טיעון הגיוני ורציני לא הושמע למול הביקורת. יכול להיות שאנחנו טועים, אבל אף אחד לא ניסה בכלל להראות את זה.

3. כתבו לך כאן כמה נשים, דווקא מהיותר אינטליגנטיות שיש לקהילה הזו להציע, שיש ממש בטענות כלפיך ואפילו הן, שעולות בתבונתן ויכולת הבנתן בהרבה על יושב הכלוב הממוצע (ראה סעיף 4), היו עשויות ללכת שולל. ברור שהאינסטינקט הראשוני הוא לתקוף חזרה, אבל אולי כדאי לחשוב אם אין בביקורת הזו משהו שכדאי להפנים.

4. האינטליגנציה כאן בהחלט לא גבוהה מהממוצע (זה בסדר, גם פרויד שינה את התיאוריה שלו icon_smile.gif ). היא ממוצעת לכל היותר, וגם זה בעיקר בגלל שיש כאן כמה אנשים ממש אינטליגנטים שמושכים אותה מעלה. ביום שיימאס להם (ולצערי לרובם כבר די נמאס והם בקושי כותבים), האתר הזה יהיה גרסה קינקית של תפוז.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 בפבר׳ 2007
icon_smile.gif

יש אמת במה שאתה אומר. אני יכול להתחיל לענות בפירוט רב לכל טענה. אבל אני מרגיש מטומטם לעשות את זה!
ביום שישוו אותך לבני סלע, נראה אותך מצליח לקחת את זה ברצינות ומנסה להדוף את ההתקפות ההזויות.
די. בואו נגמור כבר עם הסיפור הזה.
אי זוגי
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007
אי זוגי • 24 בפבר׳ 2007
איפה "הגננת" איפה ?....
או שבעצם גם היא מתחזה.icon_smile.gif