צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכלו לי, שתו לי

DanaDomme​(שולטת)
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007

איפה עובר הגבול?

DanaDomme​(שולטת) • 12 במרץ 2007
לא חושבת שזה נכון להסיר אחריות גם מהעבדים המנוצלים כביכול. לא, זה לא בסדר לנצל אבל זה גם אדיוטי שגבר בוגר הופך לאמבה חסרת חוט שידרה כשהוא נתקל במלכה.

אני מוכנה לגנות ניצול של חסרי אונים כמו אנשים זקנים או ילדים קטנים, אבל קשה לי עם ההתבייכנות הזו של אנשים בוגרים, דעתנים ואינטליגנטיים שפתאום מאבדים את כושר השיפוט שלהם.

קשה לי עם זה כי זה פותח פתח להתנהגות פוגענית מצד העבדים שברגע שהם יודעים שיפתחו פוסט התבכיינות על כך שנוצלו ע"י מלכה מסויימת הקהילה תחבק אותם ואוטומטית תגנה את המלכה.

בעברי נתקלתי בעבד שטען שניצלתי אותו כספית כאשר מה שקרה בפועל היה שאותו עבד חיזר אחרי במרץ ובמסגרת החיזור הוציא עלי כספים מבלי שנתבקש לעשות כן על ידי ומבלי שהבטחתי לו שאהיה המלכה שלו, למרות זאת כשביקשתי לסיים את הקשר הוא טען לניצול שלי כי ידע שבקהילה שאוטומטית מגנה מלכות "מנצלות" לא תהיה לו בעיה להוציא אותי כרעה בסיפור.

אז את זה שלפעמים למטבע יש שני צדדים אנחנו כבר יודעים, לא חסרים גם עבדים תחמנים שבמסגרת הנקמה שלהם כל האמצעים כשרים, אבל אני גם אומרת חכו קצת עם האחריות הגורפת לניצול ואל תפילו את הכל על המלכות.
מביט לרגע
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007

ירדן ו Danadomme

מביט לרגע • 12 במרץ 2007
יש משהו בטענתכן , בהחלט , אולי אפילו למעלה מ"משהו" כשאתן מדברות על אחריות העבדים /הנשלטים לסיטואציה. אכן הפיתוי גדול להגיד "הוא אדם בוגר שיהיה אחראי למעשיו
ואם לא שישא בתוצאות" . כשאני קורא את זה זה נשמע כל כך הגיוני , שאפילו אני כמעט משתכנע ... icon_razz.gif
אבל , זה יפספס את כל הנקודה .
לאדם , לכל אדם , לא תאמינו אבל זה כולל גם את כל השולטים והשולטות , יש חולשות .
הנקודה היא שלטנגו הזה צריכים שניים . אם הנצלנים לא יסכימו לרקוד את הטנגו , כל תהליך הניצול המחפיר הזה לא יתקיים . כך שגם אם יש אחריות לצד הנשלט , ויש כאמור , במקרה הזה צריך את שיתוף הפעולה של הצד המנצל . כל אדם עם אמות מידה מוסריות ראויות יסרב לשתף פעולה עם זה (וראה הדוגמא של בודי בשרשור) , לעומתם הנצלנים יקפצו על המציאה , ינצלו את החולשה של הצד השני , ועל כך הם ראויים לגינוי ונידוי .

Danadomme , לא ברור לי על איזה נקמה את מדברת.
בכל השרשורים האחרונים בנושא (נפתחו לאחרונה לא מעט) כולל זה הנוכחי , לא הוזכר שם של אף מלכה , כך שלא ברור לי איך תהיה פה נקמה .
מה שכן מעניין הוא שאף מלכה לא התייצבה באף שרשור והודתה שהיא עוסקת בפעילות הנ"ל .
וזה בהחלט ברור למה - הן יודעות היטב שהמעשה הזה הוא בזוי , והן מתביישות להודות בזה קבל עם ופורום .
האם אני טועה ? בבקשה בואו נמתין ונראה האם תהיה מלכה שמסוגלת להגן על מה שהיא עושה במסגרת הדיון הזה . בינתיים כולן ( ויש לא מעט ) שומרות על שתיקה .