צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי צריך לשלם?

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 22 במרץ 2007
מקבי​(מתחלף) • 22 במרץ 2007
ציטוט: בעיניי זה ענין של נימוס בסיסי.
כל אחד והחינוך שקיבל.

בהחלט. הצהרת-כוונות היא דבר בריא ונכון. עדיפה בהרבה אשה האומרת "אני מעוניינת בכספך" מאשר אשה אשר אינה אומרת זאת, אבל עושקת אותך בכל זאת.

אבל הכי עדיפה היא אשה שאינה מחפשת גבר שיתמוך בה כלכלית. אלא במקום, שמחפשת אהבה, משיכה, סקס וכל החרטא הסוציאליסטי הזה. icon_razz.gif

מצד שני, בהחלט יכול להיות שאני פשוט מגונן על מה שיש לי בכמויות מועטות ואני זקוק לו, ומוכן לתת מה שיש לי בשפע ואיני זקוק לו בעצמי. בסופו של דבר, אני אנוכי בדיוק כמו כולם.
dragon fly
dragon fly • 22 במרץ 2007
שבת מגיעה בקרוב

פסח הגיע זמן נקיונות

לא נמאס לכם להתעסק בטפל

יש לי הצעה לשאלה הבאה שלא תנוחו לרגע

מי צריך להכין ארוחת בוקר אחרי סטוץ הגבר או האישה? icon_wink.gif
מתמסרתk​(נשלטת){HD}
מתמסרתk​(נשלטת){HD} • 22 במרץ 2007
Tish Adams כתב/ה:
גבר שלא מזמין בדייט הראשון - קמצן או סתם לא מחונך!!!
יש מינימום נימוס. מינימום כבוד לאישה.
באיזה סרט אתם חיים?
תגידו תודה שאתם לא צריכים לעשות מה שסבא שלנו עשה בכדי לצאת עם סבתא שלנו.
להגיע עם פרחים (כבר עולה יותר מקפה), לעלות למעלה (וואלה חסכתי לכם 70 מדרגות, תגידו תודה), להתחנף לבני המשפחה, לאכול עוגיה מגעילה ורק אז לצאת. אה, ותחזיר אותי עד חצות.

זה לא ענין של כסף. לא זה מה שעומד מאחורי זה.
וזאת דעתי בלי קשר לבדס"מ.

מסכימה עם כל מילה, דייט ראשון, נימוס בסיסי.

הזמנת - עד הסוף.

במקרה והאישה יזמה את היציאה\דייט לא משנה מי ישלם.
מתמסרתk​(נשלטת){HD}
מתמסרתk​(נשלטת){HD} • 22 במרץ 2007
dragon fly כתב/ה:
שבת מגיעה בקרוב

פסח הגיע זמן נקיונות

לא נמאס לכם להתעסק בטפל

rffl.gif rffl.gif

מה פתאום להכין לא יוצאים מהמיטה - מזמינים משלוח טוב!!
Tish Adams
Tish Adams • 22 במרץ 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: בעיניי זה ענין של נימוס בסיסי.
כל אחד והחינוך שקיבל.

בהחלט. הצהרת-כוונות היא דבר בריא ונכון. עדיפה בהרבה אשה האומרת "אני מעוניינת בכספך" מאשר אשה אשר אינה אומרת זאת, אבל עושקת אותך בכל זאת.

אבל הכי עדיפה היא אשה שאינה מחפשת גבר שיתמוך בה כלכלית. אלא במקום, שמחפשת אהבה, משיכה, סקס וכל החרטא הסוציאליסטי הזה. icon_razz.gif

מצד שני, בהחלט יכול להיות שאני פשוט מגונן על מה שיש לי בכמויות מועטות ואני זקוק לו, ומוכן לתת מה שיש לי בשפע ואיני זקוק לו בעצמי. בסופו של דבר, אני אנוכי בדיוק כמו כולם.

מקבי, אתה בסדר (אבל לא הולכת איתך לקפה). icon_wink.gif
במשפט על הצהרת כוונות לעשוק אותך אותך, עשית יופי של עבודת חיזוק לדעתי בפני כל מי שמכיר אותי ויש לא מעט כאלה.
תמיכה כלכלית זה הדבר האחרון שאני צריכה, ישתבח שמה.
ולהגיד לך משהו, אלה שיצאתי איתם ולא היה להם שקל על התחת ובכל זאת שילמו בדייט הראשון,
הוכיחו את עצמם מאוחר יותר כגברים אמיתיים.

סטוצים לא נשארים לישון ואני לא אוכלת בבוקר.
dragon fly
dragon fly • 22 במרץ 2007
מתמסרתk כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
שבת מגיעה בקרוב

פסח הגיע זמן נקיונות

לא נמאס לכם להתעסק בטפל

rffl.gif rffl.gif

מה פתאום להכין לא יוצאים מהמיטה - מזמינים משלוח טוב!!

משלוחה! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_surprised.gifl: icon_lol.gif איזה מדינה כבר שכחו את לובה
עד שהמצאנו אותה
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 במרץ 2007
Tish Adams כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
Tish Adams כתב/ה:
גבר שלא מזמין בדייט הראשון - קמצן או סתם לא מחונך!!!
יש מינימום נימוס. מינימום כבוד לאישה.
באיזה סרט אתם חיים?
תגידו תודה שאתם לא צריכים לעשות מה שסבא שלנו עשה בכדי לצאת עם סבתא שלנו.
להגיע עם פרחים (כבר עולה יותר מקפה), לעלות למעלה (וואלה חסכתי לכם 70 מדרגות, תגידו תודה), להתחנף לבני המשפחה, לאכול עוגיה מגעילה ורק אז לצאת. אה, ותחזיר אותי עד חצות.

זה לא ענין של כסף. לא זה מה שעומד מאחורי זה.
וזאת דעתי בלי קשר לבדס"מ.

את שוכחת רק דבר אחד
סבא שלך עשה את כל הדברים האלו גם בגלל כל המגבלות שהיו על נשים פעם

אז השאלה היא

האם את מוכנה לחזור להיות אישה חסודה וצנועה שתתמקד בלהיות אשת בית וצריכה לרצות את בעלה ולעמוד בכל הסטנדרטים וחוקי המוסר שהגברים מכתיבים שאשה צריכה לחיות לפיהם?

אוי, עכשיו עשית לי את אחה"צ.
סבתא שלי עליה השלום הייתה אשת קריירה, אחת מהגדולות בתחומה.
חסודה בטח לא... סליחה סבתא... icon_rolleyes.gif
אולי בכללי ההערה שלך היתה מתיישבת טוב אבל, הפעם פספסת בגדול.
בעיניי זה ענין של נימוס בסיסי.
כל אחד והחינוך שקיבל.

המטרה לא הייתה לקלוע או לפספס בעניין
אלא לומר שהיה צד אחר לכל הפן הרומנטי של פעם
צד מאוד מגביל וצר ראייה.

בקשר לדעתי על מי משלם ולמה רשמתי מוקדם יותר בשרשור

בקשר לחינוך....אני לא אוהב את ההגדרה הזאת...כי על אותו משקל של איך מתחייסים לאשה בנושאים האלא אפשר למצוא גם את כל שאר הדברים שלא ימצאו חן בעינך שגברים מיושנים חושבים.

מן הסתם שצריך למצוא דרך מלך בעניין הזה
הכל היום זז מהר מדי
לא צריך לחכות להגיע הביתה בשביל לדבר בטלפון כי הנייד תמיד צמוד ואם לא אז "אס אמ אס" או מסנגר ומצלמה ומהר מהר שאין כמעט זמן לרומנטיקה

אבל לא צריך לחזור כל כך אחורה לפני כל המהפכות של השחרור המוסרי והמיני

אפשר לשלב לא ?
morgause​(מתחלפת){מ}
לפני 17 שנים • 24 במרץ 2007
morgause​(מתחלפת){מ} • 24 במרץ 2007
dragon fly כתב/ה:
שבת מגיעה בקרוב

פסח הגיע זמן נקיונות

לא נמאס לכם להתעסק בטפל

לדעתי, אף אחד מהם. כשעובדים על בסיס של סטוצים, אסור לאכול ארוחת בוקר. זה משמין!!!
מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 31 במרץ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 31 במרץ 2007
במקרה הכינותי מראש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3226129,00.html

מדבר על כל הסוגיה החשובה הזאת..

ולדעתי האישית:
אני גם לא מחפשת תמיכה כלכלית (רק ריגשית icon_rolleyes.gif )
אבל לדעתי כשגבר לוקח אותי לפגישה ראשונה, הוא צריך לאסוף אותי מהבית (עוד מעט תגידו לי שזה גם להיות אישה חלשה היא הרי צריכה לנסוע באוטו שלה, שאבא יקח אותה או שתיקח אוטובוס), אנחנו צריכים לבחור יחד לאן הולכים (למרות שגבר שאומר לי שאני יכולה לבחור עושה עליי רושם טוב, אבל אם הוא תכנן משהו בעצמו, אז בכיף, אני זורמת) וכן,א ני מצפה שהוא ישלם עליי בפגישה הראשונה.

אני תמיד שואלת כמה יצא כדי לשלם את חלקי, אבל אני מצפה שהוא יגיד לי שהוא ישלם.
זה עניין של סמליות, הרי ממילא מעולם לא יצאתי לדייט ראשון לאכול במסעדה, אז כמו שאמרה פה מישהי, כוס מילקשייק, שוקו או דיאט קולה לא עולים יותר מעשרים שקל, אני לא מחפשת לעשוק פה אף אחד וזה עושה טעם טוב.
אני אולי לא אפסול ישר גבר ואתייג אותו כקמצן (למרות שמי שמתקמצן על 20 שקל...), אבל זה בהחלט יעשה לי טעם רע בפה.

כשיש כבר קשר, אז כל אחד משלם על עצמו או שמזמינים אחד את השני ואם יש מישהו שיש לו יותר, אז הוא יכול לשלם לפעמים קצת יותר. בקשר זוגי אני לעולם לא אעשה חשבונות, אלא אם כן זה קצוני מידי, בדיוק כמו שאני לא מחשבת מי שולח יותר SMS, מי מתקשר יותר ומי בא יותר...

מה שכן, היה לי פעם דייט גועלי עם מישהו מפה דווקא שהיה חמוד ומצא חן בעיניי, אבל בסוף כשעמדתי להציע לשלם את חלקי, הוא אמר לי: "עזבי, לא משנה, אני אשלם. גם ככה את סטודנטית תפרנית ואין לך כסף".
הייתי המומה וזה הרגיש לי כמו משהו משפיל.
אני לא יודעת אם הוא התכוון במקרה הזה לנופף בעובדה שהוא מרוויח טוב ולכן חש סוג של עליונות עליי או שהוא פשוט אמר משהו טוב אבל בצורה לא טובה, אבל זה עשה לי די רע והוריד לי הרבה מערכו- למרות ששילם.

בעובדה שגבר משלם עליי, אני רואה בזה סוג של פינוק ואכפתיות ולא פטרונות כלכלית.
גבר שיציע לי פה למשל להיות "תומך" או "שליטה תמורת תמיכה" או "סשן תמורת כסף" יגעיל אותי וירגיש לי כמו להיות זונה.

הכל תלוי בסיטואציה ובבחור ובמה שנרקם בין השניים.
מביט לרגע
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007

בול !

מביט לרגע • 1 באפר׳ 2007
אישה אחרת כתב/ה:
במקרה הכינותי מראש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3226129,00.html

מדבר על כל הסוגיה החשובה הזאת..

ולדעתי האישית:
אני גם לא מחפשת תמיכה כלכלית (רק ריגשית icon_rolleyes.gif )
אבל לדעתי כשגבר לוקח אותי לפגישה ראשונה, הוא צריך לאסוף אותי מהבית (עוד מעט תגידו לי שזה גם להיות אישה חלשה היא הרי צריכה לנסוע באוטו שלה, שאבא יקח אותה או שתיקח אוטובוס), אנחנו צריכים לבחור יחד לאן הולכים (למרות שגבר שאומר לי שאני יכולה לבחור עושה עליי רושם טוב, אבל אם הוא תכנן משהו בעצמו, אז בכיף, אני זורמת) וכן,א ני מצפה שהוא ישלם עליי בפגישה הראשונה.

אני תמיד שואלת כמה יצא כדי לשלם את חלקי, אבל אני מצפה שהוא יגיד לי שהוא ישלם.
זה עניין של סמליות, הרי ממילא מעולם לא יצאתי לדייט ראשון לאכול במסעדה, אז כמו שאמרה פה מישהי, כוס מילקשייק, שוקו או דיאט קולה לא עולים יותר מעשרים שקל, אני לא מחפשת לעשוק פה אף אחד וזה עושה טעם טוב.
אני אולי לא אפסול ישר גבר ואתייג אותו כקמצן (למרות שמי שמתקמצן על 20 שקל...), אבל זה בהחלט יעשה לי טעם רע בפה.

כשיש כבר קשר, אז כל אחד משלם על עצמו או שמזמינים אחד את השני ואם יש מישהו שיש לו יותר, אז הוא יכול לשלם לפעמים קצת יותר. בקשר זוגי אני לעולם לא אעשה חשבונות, אלא אם כן זה קצוני מידי, בדיוק כמו שאני לא מחשבת מי שולח יותר SMS, מי מתקשר יותר ומי בא יותר...

מה שכן, היה לי פעם דייט גועלי עם מישהו מפה דווקא שהיה חמוד ומצא חן בעיניי, אבל בסוף כשעמדתי להציע לשלם את חלקי, הוא אמר לי: "עזבי, לא משנה, אני אשלם. גם ככה את סטודנטית תפרנית ואין לך כסף".
הייתי המומה וזה הרגיש לי כמו משהו משפיל.
אני לא יודעת אם הוא התכוון במקרה הזה לנופף בעובדה שהוא מרוויח טוב ולכן חש סוג של עליונות עליי או שהוא פשוט אמר משהו טוב אבל בצורה לא טובה, אבל זה עשה לי די רע והוריד לי הרבה מערכו- למרות ששילם.

בעובדה שגבר משלם עליי, אני רואה בזה סוג של פינוק ואכפתיות ולא פטרונות כלכלית.
גבר שיציע לי פה למשל להיות "תומך" או "שליטה תמורת תמיכה" או "סשן תמורת כסף" יגעיל אותי וירגיש לי כמו להיות זונה.

הכל תלוי בסיטואציה ובבחור ובמה שנרקם בין השניים.

תודה אישה אחרת , חסכת לי הקלדה . מצטרף לכל מילה .