שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה אפשרי?

אדי1
לפני 17 שנים • 7 באפר׳ 2007
אדי1 • 7 באפר׳ 2007
הבעיה עם נערות הליווי (בין השאר) היא שזה מקבע דפוסי התנהגות
עם נשים במין ובכלל
kaly
kaly • 7 באפר׳ 2007
אני חושבת שמי שכותבת שנשים הן מסכנות כי הן עובדות בתעשיית המין, צריכה לקבל זריקה חזרה למציאות.

כמובן שיש סחר בנשים , מכל מיני מדינות וישראל ידועה בכמות הנשים שנסחרות בה{למרות שיש לציין שהמשטרה בשנים האחרונות עובדת על הנושא חזק והורידה באחוזים גדולים את התופעה)

אישה שעובדת בתעשיית המין לא חייבת להיות מסכנה ומנוצלת, זה שטויות במיץ זבל.

למה אנשים לא מוכנים לקבל את העובדה שיש בחורות שיודעות שהן יכולות לקבל כסף והרבה על משהו שגם חינם הן היו עושות???

נכון,יש לתעשיית המין הרבה רבדים כמו שהדפוק ניסה לכתוב למעלה קודם.
יש זונות נרקומניות {כמו בדרום ת"א שיושבות בתחנות אוטובוסים בסלמה ליד הסרסור שלהן}שמי שיגע בהן מהמר בחייו בשביל 50 שקל.

אבל מכאן ועד להגיע לזה שתעשיית המין היא תעשיה שפוגעת בנשים ומאלצת אותן לעשות דברים בניגוד לרצונן.

בחיי שהנושא הזה ודווקא כאן , מפתיע אותי,ברמת הבורות.

וליאב-יאללה אתה והפוסטים שלך! icon_twisted.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

תשובה חכמה של אשה חכמה.

kaly כתב/ה:
אני חושבת שמי שכותבת שנשים הן מסכנות כי הן עובדות בתעשיית המין, צריכה לקבל זריקה חזרה למציאות.

כמובן שיש סחר בנשים , מכל מיני מדינות וישראל ידועה בכמות הנשים שנסחרות בה{למרות שיש לציין שהמשטרה בשנים האחרונות עובדת על הנושא חזק והורידה באחוזים גדולים את התופעה)

אישה שעובדת בתעשיית המין לא חייבת להיות מסכנה ומנוצלת, זה שטויות במיץ זבל.

למה אנשים לא מוכנים לקבל את העובדה שיש בחורות שיודעות שהן יכולות לקבל כסף והרבה על משהו שגם חינם הן היו עושות???

נכון,יש לתעשיית המין הרבה רבדים כמו שהדפוק ניסה לכתוב למעלה קודם.
יש זונות נרקומניות {כמו בדרום ת"א שיושבות בתחנות אוטובוסים בסלמה ליד הסרסור שלהן}שמי שיגע בהן מהמר בחייו בשביל 50 שקל.

אבל מכאן ועד להגיע לזה שתעשיית המין היא תעשיה שפוגעת בנשים ומאלצת אותן לעשות דברים בניגוד לרצונן.

בחיי שהנושא הזה ודווקא כאן , מפתיע אותי,ברמת הבורות.

וליאב-יאללה אתה והפוסטים שלך! icon_twisted.gif

קאלי אין עליך כול סוף אחת שמסתכלת על דברים בהגיון .

האינטואיציות שלי בדרך כלל לא טועות וגם במקרה הזה בעבר לא סתם רציתי לחוות סשן איתך כי מה לעשות שאני נמשך לנשים חזקות,שזה אומר חכמות יפות ,מבריקות ושלא חיות בסרט.אני אשאר המעריץ שלך קאלי אף על פי שהיום אני יודע את התמונה האמיתית.שהתמונה האמיתית שאני הרבה יותר וונילי מימה שחשבתי.אני פתחתי את הפוסט כדי לדעת בעצם אם זה אפשרי.לא פתחתי את הפוסט כדי לקבל בקורות ולא פתחתי את הפוסט בשביל לתת לפמינסטיות סיבה לצעוק.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
zap11 כתב/ה:
אם עוד לא אמרו לך פה כבר, אז בהרבה ממכוני הליווי מחזיקים מישהי שעושה גם דברים שקשורים לסאדו אז אין בעיה פשוט לבקש.
אני חושבת שיש בנות שתגיד להן את זה והן לא יסכימו ויהיו בהלם, לעומת זאת אחרות יכולות לשתף פעולה בשמחה. בד"כ עדיף לך כבר לבקש מישהי שמבינה עיניין.

אז זהו העיניין שלמכונים אני לא אלך .אני מעדיף לשלם כפול ושהיא תבוא אלי הבייתה ושהיא שייכת לאלה שנחשבות יוקרה גם בגלל היופי וגם בגלל שאני לא נכנס למכונים כי זה לא נעים להכנס למקומות כאלה.
העיניין הוא שאני לא רוצה מלכה בתשלום ,חזרתי על זה יותר מפעם אחת שאני מתחלף ויש לי מתחלפת שהיום אני והיא לא ממש מסתדרים.מלכה בתשלום לא תסכים להתחלף אלא רק לשלוט.אני בעצם וונילי ומלכה בתשלום תצליף וכל זה ואני לא בקטע הזה בכלל.
גם אני אוהב לשלוט ונערת ליווי תמיד תסכים להיות פסיבית כי זה תפקידה.הבעייה האם היא תסכים להיות אקטיבית.
סיבה לא פחות חשובה מלכות בתשלום נראות כמו הצרות שלי:הן גסות מגודלות לא עדינות אין בהן רכות של אשה אין להן רגש.אותי זה לא מושך.אני אוהב נשים שהכי חשוב לי שהכפות רגלים והיידים יהיו עדינות ולא גדולות.נשים ששמות לק בציפורניים בקיצור נשים מטופחות ונקיות מכף רגל ועד ראש.לגבי הנערות היוקרתיות המשרדים מיתחייבים שהן באות אחרי מקלחת וכו'.

דבר אחד אני לא מבין ,שאנשים הולכים למלכות בתשלום כולם מחזיקים מהם ונערות ליווי זה נראה פסול מה ההבדל? הרי הולכים לזה בשביל סקס בצורות שונות אומנם אבל בשביל סקס ולא שום סיבה אחרת.
אני מודה שיש לי סטייה בנושא של יופי.בוודאי שבאף ספר לא יהיה כתוב שאהבה ליופי זה סטייה.
אצלי זה משהו קיצוני כמו שאנשים מתים על רגלים ואין לי בעייה עם זה שאנשים מלקקים רגלים ועושים ביד ומזה הם מסופקים.לי מפריע שאני מוצא עיניין ביופי באותה מידה שהם אוהבים רגלים אבל אצלי זה לא בסדר.אז צריך להגיד להם שאין קיום לכל הסאדו אם אתם לא מוכנים לקבל דעה שונה שאצלי היופי זה בדיוק הפטיש שלהם.זה שהם לא מקבלים את זה שלא יתפלאו למה החברה לא מקבלת אותם.אני מנסה לומר שגם אפילו שהחברה הזו פתוחה זה עדיין עוד רחוק מימה שמתארים פה.
לאהוב רגלים וכל זה זה פטיש רגיל.בא מישהו כמוני שאני לא יודע איך להגדיר את הסטייה שלי ואז הם מתחילים עם הערות המעצבנות שלהם ומנסים להראות כמה הם צודקים.זה פשוט מגוחך.
המלכה ננה NNA

דעתי עליך אמוץ

המלכה ננה NNA • 7 באפר׳ 2007
אתה צריך לכתוב לעצמך על המצח L
shuki boy​(נשלט)

רחמים עליך

shuki boy​(נשלט) • 7 באפר׳ 2007
אמוץ כתב/ה:
אני לא נכנס למכונים כי זה לא נעים להכנס למקומות כאלה.

ברור שזה לא נעים, כי כשאתה מזמין מישהי הביתה אתה יכול להדחיק מאיפה היא באה ואיך היא חיה ועובדת - ולדמיין שאתה עדיין אדם הגון וממש ממש בסדר ולא מהאנשים האלה שנכנסים למקומות כאלה.

זונות אינן פושעות, הלקוחות הם הפושעים.
נוריתE
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007
נוריתE • 8 באפר׳ 2007
אתה גר עם ההורים??
עברת כבר את גיל 18 ילד?

מה הטעם לשלם לנערת ליווי כדי שתשלוט בך?
כדי "לזיין מלכה?"
צריך להסביר לך את זה???
לא.
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007

Re: רחמים עליך

Blondie the good​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2007
מאונן מקלדת כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:
אני לא נכנס למכונים כי זה לא נעים להכנס למקומות כאלה.

ברור שזה לא נעים, כי כשאתה מזמין מישהי הביתה אתה יכול להדחיק מאיפה היא באה ואיך היא חיה ועובדת - ולדמיין שאתה עדיין אדם הגון וממש ממש בסדר ולא מהאנשים האלה שנכנסים למקומות כאלה.

זונות אינן פושעות, הלקוחות הם הפושעים.

כפי שציינו מעליי, ישנן נשים רבות המנוצלות בתנאי עבדות כזונות. אני מסכים איתך ב100% שמי שהולך למכונים בהם מנצלים נשים בצורה נפשעת כזו, אשם כמו הסרסור שמנצל אותה.

אך ישנן זונות שעושות זאת מרצונן החופשי ומרוויחות כסף טוב בעוסקן בזנות (מלכות בתשלום למשל)

אני זוכר שראיתי לפני כמה חודשים תוכנית הזויה בערוץ 8 (לא הצלחתי להרדם...) על בורדל באיזו מדינה בארה"ב בה זנות חוקית (הלקוחות יכולים לשלם בכרטיס אשראי).
הלקוחות המגיעים לשם הם לרוב גברים לא נורמטיביים - נכים, סוטים המנסים לשלוט בעצמם וכו'

רובם לא יכול להשיג אישה במערכת יחסים תקינה, אז להם "עסק" כזה דרוש.
כך שכל עוד אין ניצול של הזונות וזה נעשה בהסכמתן המלאה, אינני רואה פה שום פשע (אף שאותי באופן אישי זה די מגעיל)