שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"למי, למי יש יותר כבוד..."

aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 21 באפר׳ 2007
aka BODYGUARD • 21 באפר׳ 2007
flashback כתב/ה:
היייייי הולד יור הורסס!!

בודי, אני כבר רבע שעה מנסה להחליט איך להגיב, אבל אני לא בטוחה שהבנתי מה שאמרת.. icon_rolleyes.gif
בכל מקרה אני לא באה לצייר את כל הגברים כאן כמחפשי זיון, בעצם, לא התייחסתי לאף מגדר או נטיה באופן ספציפי.
לא באתי לרדת על גברים או משהו כזה, אין בי שנאת גברים, ואתה מכיר אותי די כדי לדעת שאני לא מהסוג שיגיע להתלונן אחרי שרציתי משהו ולא קיבלתי אותו ועכשיו שוברים את הכלים ולא משחקים וכולם פה סתם מגיעים לעשות רע.
בסך הכל מה שבאתי לעשות זה לענות לבחור שכתב לפני, ששאל מה כולם עושים פה.
התשובה- אין אלטרנטיבה אחרת למצוא אנשים שיש להם את המכנה המשותף הזה.

קטסרוף, למרות שכבר דיברנו, וכל זה רק כי שנינו תחת הנג אובר לא חביב במיוחד,
אבהיר גם כאן -
באתי להסכים איתך.
א. בבקשה על התיקון
ב. לא אמרתי שאתה מחפש זיונים
ג. זה נכון, יש לי יופי של ציצים.

קיצר, עזבו שטות, ותנשמו.
אני לא כותבת יותר שומדבר פה במצב הגופני שאני נמצאת בו, גם בקשר לתגובה הזו אני לא בטוחה..

מה את מסתבכת ,יא טונצ'ית?

אמרתי שיהיה לך שבוע טוב וחג שמח ושיעבור לך ההנג-אובר...

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לגבי השאר תניחי לזה, זו פילוסופיה שלא תיגמר בשירשורים...

מי שחושבת שמישהו ספציפי או כל הגברים במסווה זה או אחר הגיעו

לכאן למצא זיון קל- שתשאל את עצמה מה היא עושה כאן ..

ועד כאן ממאורת הטיגריסים מחפשי הזיונים הקלים .. icon_twisted.gif icon_twisted.gif
dragon fly
לפני 17 שנים • 21 באפר׳ 2007
dragon fly • 21 באפר׳ 2007
תגידו חוץ מזיוני שכל יש פה זיונים אמיתיים?
אנשים מזדיינים באמת?
מי שהזדיין היום שיכתוב
עודד אמר להזדיין
עודד אמר לספר לחברה
יאללה מי רוצה לעשות את עודד?
ימית 2000
לפני 17 שנים • 22 באפר׳ 2007

Re: ש-ע-ר-ו-ר-י-י-ה

ימית 2000 • 22 באפר׳ 2007
רפאל כתב/ה:
ימית 2000 כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
[ לפעמים נשים רושמות את עצמן בכלוב כנשלטות שמחפשות קשר של אהבה. ואילו בפועל הן מתגלות כנשים דעתניות באופן פתולוגי. והשליטה של בני זוגם נמצאת תחת שבט הביקורת המתמדת, ואוי ואווי להם אם לרגע ימעדו כשולטים אידאלים. ואותן נשים רודות בכל מי שאיתן בכוחה של התקרבנות מתמדת. והן מרירות. ומי שאינו מסוגל להתמודד עם רוח הקרב שלהן ולהתעלות עליהן - מיד סופג קיתון של בוז. ואני מאמין שהשולט הממוצע פגש ביותר מאישה אחת מן הסוג הזה. ושהשולט הממוצע הצליח לעמוד עם המפגש הזה מבלי לחוש קורבן, או שהולך שולל..

נשים מחפשות קשר בכלוב ואז מתגלות כדעתניות? סקנדל. ועוד דעתניות באופן פתולוגי?! זאת אומרת שיש להן דעה גם בבוקר וגם בערב? גם בשרב וגם בקרה? גם כשהן תלויות הפוך מהתקרה? אכן, מראות קשים.
והלוא להווי ידוע שבחורות עם דעה - לא כל שכן בעלות מנת משכל ממוצעת ומעלה - אינן יכולות לתפקד כנשלטות; שהרי כשאומרים להן להישכב על המסילה ולהמתין לבוא הרכבת,לדוגמא, הן עלולות - המחוצפות הסוררות האלה - להתקומם. והרי איך ניתן לנהל יחסי שליטה יעילים ומפרים בתנאים בלתי אפשריים שכאלה?
אתה יודע מה, רפאל, אני מסכימה איתך. זה באמת לא בסדר, הרמייה הזו. ככה אי אפשר להמשיך. הנה הצעה: צער בעלי חיים. הרבה כלבות ממתינות שם לאדם אחראי, סמכותי ומשקיען שייקח אותן תחת חסותו, יקפיד לקשור אותן כשהוא יוצא מהבית וידאג לכל מחסורן. התנאים ידועים מראש, הפוטנציאל השכלי והרגשי צפוי ומוגבל - לא יהיו כל הפתעות. ייתכן שבהתחלה יהיו כמה גילויי דעתנות בלתי רצויים (פיפי בבית, נעל לעוסה), אבל אני מבטיחה לך כי זה זמני בלבד. אילוף בסיסי יפתור זאת במהרה, ומי ייתן ולא תדע יותר דעתנות לעולם.

אם זו ביקורת על מה שכתבתי - אני לא מבין מה הקשר. אם זו הדגמה, אז - כן. התכוונתי למשהו ברוח הזו.

אכן ביקורת. אני ממש לא מצליחה להבין מדוע נשלטות ודעתנות עומדות בסתירה זו לזו. אתה מציג את זה כאחד הדיסוננסים/אי-דיוקים וכו' שגורמים לאנשים באתר (ולסאביות בפרט) לחוש מרומים, מנוצלים, מולכים שולל. ואני עדיין לא מצליחה להבין: כיצד נשלטת דעתנית נכנסת לקטגוריה הזו?
RIS
RIS

Re: אדונים ומשרתות

RIS • 22 באפר׳ 2007
.
בשולי השרשור הארוך צדה את עיני תגובה אחת מוצלחת במיוחד ואני מביא אותה ככתבה וכלשונה:

GHOST RIDER כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

אני מכיר הרבה דומיננטים בגרוש פה וראיתי ים סשנים מגוכחים עד אימה.
.

המילה היא מגוחכים .

ולענין.

30 תגובות למעט שלי והרוב עוסק באי מתן לגיטימציה לשליטה. מצב שמעורר
את הסקרנות הטיבעית של אדם ממוצע (ממוצע מספיק כאן, נכון גבולית?)
ונשאלות השאלות הקשות:
-מה אתה עושה כאן קטסטרופה? אתה מחפש זיונים? תתבייש.
-שרמוטה של כולם. אין כבוד כאן, מה את מחפשת כאן? השפלה? תתביישי.
-חתולה פראית. כל מה שגבולית קישקשה הוא נכון. מה את עושה כאן? ולמה את נשלטת?

לא נמשיך עם הקטע.

משעמם .

כעת אליך גבולית יקרה.
הצטרפת לפני חודש וחצי ויש לך הבנות ותובנות של אחת שמאה שנים לפחות
חיה ונושמת כאן. המסקנות שלך מעניינות ובמקומך אנשים היו בורחים מאתר
של סוטים , אנשים ללא כבוד שיפגעו בך, שיעשו לך רע.
את בוחרת להשאר וזה אומר הכל. הפצת תורתך ממקומה של הסאבית הפגועה
הוא מקום שלא את המצאת ובקרוב השירשור הזה ידעך ויקום אחד אחריו,
וכאחת ותיקה את אמורה לדעת זאת. אני בתור חדש משתדל להקשיב קודם
ולא לשחרר תלונות שנובעות מתיסכול אישי ועושות הכללה לכולם.
לטעמי את רחוקה מלהיות חדשה כאן אבל אין לך ביצים (ביציות) לומר את שלך
בניק המקורי וזה הכי לגיטימי לפתוח עוד 5 ניקים חדשים.

צחקתי ונהנתי וכעת כולם מוזמנים להגיב בחוכמה ולמי שיש בעיה עם
המילים הקשות שיצאו כאן- הוא/היא מוזמנים להריח את המפלט שלי
(אגזוז בלשון העם) ולהנות מהצליל .

icon_lol.gif

נא לשים לב:

מישהו שמצטרף לפני פחות מחודש, אעלק, יעני אחד חדש כאן לגמרי, וכבר מחלק ציונים וסטירות על ימין ועל שמאל לזה ולזו ולזו כאילו היה כאן עידן ועידנים, אחד ותיק...אושיה דמיקולו....

וממרום שלושת שבועות שהותו כאן הוא מעביר ביקורת על גבולית בתור ותיקה שבחרה לפתוח ניק חדש, כי חסר לה ביציות כדבריו העילגים.

ולבסוף הוא חותם בניבול פה מוסווה כאיום : מי שיעז לחלוק עלי ולנזוף בי בגלל דבריי הקשים יכול לשאוף מאדי המפלט שלי, יעני, מי שיפתח עלי פה - מראש אני אומר לו שהוא יכול להריח לי בתחת...

אז ככה. גוסט ריידר, חבר חדש אעלק:

מי שמאמין שאתה חבר חדש כאן - שיקום.
אני אישית מאמין שאתה דווקא ותיק כאן, כמו גבולית, וצבוע ברמות שאפילו משה קצב לא הגיע אליהן.
ולמה בחרת ניק חדש? כי, כדבריך, אין לך ביצים לכתוב בניק המוכר שלך.

ואם אתה באמת חדש - ואני נותן לזה סיכוי של עשירית האחוז - אז בתור חבר חדש כאן בפורום וגם בקהילה (שזה היינו הך לצורך העניין שלנו) הרי שיצאת חצוף מאוד וצורם מאוד או שאולי אתה פשוט עדיין קטין.

ומה עדיף? צבוע ופחדן או עילג וחוצפן? same shit

ובאשר להזמנה הפחדנית שלך (מפחד שיכסחו לך את הצורה) שיבואו להריח לך בתחת - אל דאגה חביבי. איש לא יתקרב לתחת שלך. הוא מלא לגמרי בך.

זה - על רגל אחת.
ואידך זיל גמור.

אה, כן, ועוד דבר, כמעט שכחתי. מה שהכי הצחיק אותי היה שהשתלחת על האנשים כשניכר בך שכלל לא הבנת על מה מדובר כאן.
אני מניח שזה בגלל שאתה עדיין חדש כאן...
.

.
GHOST RIDER

אליך מר ריס

GHOST RIDER • 22 באפר׳ 2007
איש טוב אתה ולרוב כותב מהמם אבל גם אתה לפעמים מוציא פנינים ומותר לך בשם הדמוקרטיה הנהוגה בכלוב מאז שלפחות התחברתי.
הביקורת שלי נבעה מקריאה כאן בדיוק כמו רבים וטובים וכמו לכולם גם לי יש את הזכות לומר את דבריי גם אם לכבודך לא נעים הדבר.

ההערה היחידה שיש לי אליך נובעת מהבנת הנקרא ומעברית שאולי אינך מסוגל להבין. מפלט בלשון הרוכבים על אופנועים הם אגזוזים ולא תחת .אם הייתי רוצה שמישהו יריח לי בתחת הייתי פשוט אומר את זה ככה בפשטות. אם יש לך פטיש בנושא אני לא הכתובת יקירי.

מעבר לכך אם גם אתה תשרשר דברים שלא ימצאו חן בעיני אחרים תצפה לתגובות בהתאם מאותם אחרים, אם מוצא חן בעיניך ואם לא כי הרי פורום הוא מקום להתבטאות או שאני טועה וזה בטח ללא קשר להיותי כאן שלושה שבועות ועוד שבועיים כי במהלך השבועיים הראשונים לא ניתן להגיב כמצטרף חדש.
אם מישהו שם אותך כמבקר ספרותי רק תודיע לנו על ההסמכה הזו כי היא חדשה לנו, לי לפחות.
ועוד דבר ,כדבריך, תקרא את כל מה שכתבת ונסה להחליט אם אני חדש או לא כי הסתירות שהעלת אפילו לי, העילג כדבריך, לא מובנות.

אני ממש שמח שהצחקתי אותך כי היחידי שצוחק כאן כנראה זה אתה. אצלי השמש בניגוד אליך לא זורחת מהתחת ובטח לא מהמקלדת.

מפלט=אגזוז של רכב בעברית, זוכר? יופי.
RIS
RIS
RIS • 22 באפר׳ 2007
כן, זו דרכם של בריוניסטים מילוליסטים - קודם מדברים גבוהה גבוהה, משתלחים, משתחצנים, מדברים בהתנשאות, בבוז ובזלזול ואחר כך כשמקבלים בראש מצטנעים ושולחים את השמש לזרוח מהתחת של מישהו אחר....

תמשיך לחשוב שפעלת נכון, שדייקת, שדיברת לענין בנימוס ובצורה חברית.
תמשיך לחשוב שהאנשים אותם שלחת לבדוק מה הם עושים בכלוב חיכו כל חייהם רק לך כדי שתסביר להם איך לחיות ואיך לחשוב.
ותמשיך לחשוב שזה היה לעניין לשלוח מראש כל מי שיחלוק עליך להריח את המפלט שלך, תהא הפרשנות של מהותו אשר תהא.

ומאחר והחיים והמוות הם ביד הלשון - אני אמשיך לחשוב בדיוק מה שכתבתי לך שם למעלה, כולל ה"סתירות".....

ואם אתה אופנוען - מה שקצת קשה לי להאמין - אומר לך כאופנוען לאופנוען - אני לא אשלח אותך להריח את אדי המפלט שלי.

ואולי יהיה בכוחך גם להבין למה.
בת שחר​(לא בעסק)

אני רק חושבת

בת שחר​(לא בעסק) • 22 באפר׳ 2007
שאתם ממש , אבל ממש מצדיקים את מה שגבולית כתבה בהתחלה
בטקסט הירקרק ( כפי שכינה אותו ראובן )
מלחמות אגו ??????????
לא יכול להיות !!! לא כאן !!!

איך שלא מסתכלים על זה הכל מתחיל וחוזר לאותה נקודה
מלחמת כבוד ומריבות פרטיות

ותרגישו חופשי לעשות הלאום.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 באפר׳ 2007
על מה הזעם RIS ?

וגוסט ריידר הוא אדם אמיתי לגמרי וחדש כאן,

ואופנוען וגם על הארלי - זה אמור להספיק לקטגוריה..

עדות ראייה שלי מספיקה?

אני משתמש מספר 68.... מ-דצמבר 2002...

זה מספיק מכובד?

תפסיקו להתנגח בלי טעם, לא תרוויחו מזה מאומה..

יום הזיכרון היום, לדחות את הכיסוח/ויכוח ליום אחר..
רפאל
לפני 17 שנים • 25 באפר׳ 2007

Re: תסלחו לי

רפאל • 25 באפר׳ 2007
גבולית כתב/ה:
לגבי הדעות של רפאל, קראתי שוב את דבריי בניסיון להבין מתי הודעתי אל אי לקיחת אחריות והאשמה כללית על הזן הדום המצוי הספציפי אותו תיארתי, לא מצאתי זאת ואודה לך אם תוכל להאיר את עיניי.

בנושא של אי-לקיחת אחריות - יותר מאשר התייחסתי כאן להודעה הפותחת שלך, התייחסתי לסוג מסויים של תגובות שהופיעו כאן. תגובות שמעודדות התקרבנות ואי-לקיחת אחריות.

אם לחזור לדברים שעמם פתחת כאן: אני חושב שהמקום שבו אנחנו עוד טיפשים ותמימים, הוא המקום שבו תקוות ואשליות פורחות. זה מקום שבו אנחנו פתיים. שם איננו יוצאים לדייטים עם אנשים, אלא עם "הבטחותיהם" הקוסמות. ושם אנחנו טועים שוב ושוב. ואין אנו טועים אלא בשביל ללמוד ולהתחזק. וזה לא כל כך נורא. בסופו של חושבון לפעמים זה גם שווה את זה.

לא באופן שלו ציפינו, אבל הרבה פעמים אלו ש"הבטיחו להדריך אותנו וללמד אותנו" אמנם העבירו אותנו כמה שיעורים חשובים מאוד בחיים.
רפאל
לפני 17 שנים • 25 באפר׳ 2007
רפאל • 25 באפר׳ 2007
RIS כתב/ה:
אתה עדיין מתעקש שלא להבדיל בין הפרדיקט של "להיות קרבן" ובין הפרדיקט של "התקרבנות".

אני דווקא מתעקש על ההבחנה בין שני אלו. לדעתי זה פשוט נדיר שאנשים מגיעים לאינטראקציה זוגית מתוך כוונות זדון של ממש, ושאפשר להכתיר מישהו מהצדדים של אותה אינטראקציה כקורבן. בוודאי שאין זה המצב במקרים שנדונו כאן. השימוש בביטויים ממין "אונס" ו"כיוס" מטעים לדעתי, ומזמינים התקרבנות ואי-לקיחת אחריות. כשנפגעים מאוד זה מפתה מאוד לעשות ממי שהיה מולך פושע. וכול עוד רק רוצים להתרגז - אז אפשר לדבר כך. אבל ברגע שאנחנו חוזרים לשיח עקרוני, רצוי שנדייק במילים ונדבר פשוט על אינטראקציה כושלת או אומללה.

RIS כתב/ה:
אם אינך מיתמם, ואני מקווה ומאמין שאינך מיתמם, הרי שהנך מבין היטב שאע"פ שביחסי בדסם יכולים שני הצדדים לצאת פגועים במקרה שצד אחד מוליך את הצד השני שולל הרי שהצד הנשלט עשוי לצאת בנזקים גדולים הרבה יותר.

באמת שאינני מבין את הטענה הזו, ואשמח אם תסביר אותה. (ושוב, אני יוצא מתוך הנחה שאנחנו מדברים פה על האספקט הרגשי, ולא על פרקטיקות בדס"מיות אקסטרימיות.)