שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עמוק בגרון

huan
לפני 17 שנים • 7 במאי 2007
huan • 7 במאי 2007
זה לא הפוסט של פלג...זה אנשים עם בעיה קשה בהבנת הנקרא.
אני תוהה מה היה קורה פה עם מישהו היה מפרסם סיפור ילדים כמו "שלושת החזרזירים" וכולם היו מתרתחים איך הזאת הרשע מעיז לפגוע בערך הנדלן של החזירים על ידי זה שהוא נושף על הבתים שלהם ומעיף אותם וכמה שנים הוא צריך לשבת בכלא ועל ידי כמה כושים להאנס, מציעים כמה הוראות לבניית בתים, דנים בעד כמה החזרזיר השלישי חכם ועד כמה ההשקעה בבית אדן משתלמת ולמה בכלל מדברים על חזירים במדינתינו היהודית??.....והכל ברצינו תהומית של אנשים שאינם יודעים להבדיל בין סיפור לאמת ומנהלים את ,הדיונים שהם ללא ספק חשובים, על ספר ילדים - במקום הכי פחות מתאים לזה (שלא לדבר על הירידות והעקיצות הבלתי פוסוקות כלפי האחים גרים אשר כל פשעם היה לכתוב סיפור ילדים)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 במאי 2007
huan כתב/ה:
זה לא הפוסט של פלג...זה אנשים עם בעיה קשה בהבנת הנקרא.
אני תוהה מה היה קורה פה עם מישהו היה מפרסם סיפור ילדים כמו "שלושת החזרזירים" וכולם היו מתרתחים איך הזאת הרשע מעיז לפגוע בערך הנדלן של החזירים על ידי זה שהוא נושף על הבתים שלהם ומעיף אותם וכמה שנים הוא צריך לשבת בכלא ועל ידי כמה כושים להאנס, מציעים כמה הוראות לבניית בתים, דנים בעד כמה החזרזיר השלישי חכם ועד כמה ההשקעה בבית אדן משתלמת ולמה בכלל מדברים על חזירים במדינתינו היהודית??.....והכל ברצינו תהומית של אנשים שאינם יודעים להבדיל בין סיפור לאמת ומנהלים את ,הדיונים שהם ללא ספק חשובים, על ספר ילדים - במקום הכי פחות מתאים לזה (שלא לדבר על הירידות והעקיצות הבלתי פוסוקות כלפי האחים גרים אשר כל פשעם היה לכתוב סיפור ילדים)

ויכוח על הכותבת באמת יהיה מטופש, מכיוון שמסיבותיה שלה היא במתכוון אינה משקפת בכתיבתה את המציאות (ככל הנראה, וכמובן שזכותה לעשות זאת) כך שלא ניתן לדעת מה מתרחש אצלה, גם אם זה באמת משנה למישהו. מה שכן, לא ראיתי כאן שום ויכוח כזה.

ויכוח על הכתוב הוא מטופש פחות. אם הכתוב מספר על זרע בעיניים ושפחה שלכאורה אין לה רצונות משלה, אפשר בהחלט לדון בשאלה האם זרע בעיניים עלול לגרום לדלקת או האם יש פסול כלשהו בסמרטוט אנושי, ללא קשר לאמיתות הנאמר בסיפור. זה, חלקית, מה שהיה פה.

אלא שברוב "ויכוחי פלג" הויכוח הוא בכלל עם המגיבים, אלה שלא מוכנים לשמוע שום ביקורת על האשה או על יצירתה. החלק האחר של מה שהיה פה הוא בדיוק זה. לא היה המשך לדיון בסוגיית הזרע בעין (אגב, אני מתחיל לתהות כמה זה נפוץ. היתכן שרופאי ארצנו מתורגלים בנשים המגיעות אליהם נפוחות עיניים ללא הסבר מספק?). במקום זה התחיל דיון בסוגיית "למה את שופטת?" הידועה לשמצה. וזה כבר לא קשור בכלל להבנת הנקרא (למרות שלא ברור לי איך מהערה בריאותית של פרי ספיריט הובן שהיא שוללת את זכותה של הכותבת להתקיים), מה שלא אומר שזה אינו משעשע בדרכו.
Uranus
Uranus • 7 במאי 2007
זאלו,

עליך אני לא מאמין שאתה קונה בתמימות שכול מה שהיה בהערה ההיא היה רק הכוונה רפואית.
אז בוא אני אוסיף לך הערות ביניים לתוך הטקסט שלה, משהו בסגנון "בוראט", ככה שלכולנו יהיה גם קצת בכיף:

free spirit כתב/ה:
זה מאוד נחמד שמורחים זרע ורוק על איזור רגיש כמו העיניים (NOOOOTTTTTTT).

העיניים נהיות מגורות ואדומות ובמקרים מסויימים אף מתפתחת דלקת שעשויה לגרום לעיוורון (DUHHHHH).

אבל גם זה בטח שולי.(שולי כי פלג כנראה מפגרת שלא קולטת באיזה עולם מטופש את חיה יא חסרת אישיות שכמותך, מנוצלת, קורבן, חסרת ישע ונטולת חוט שדרה ואני אפילו לא רוצה להתחיל להשתלח על הדום שלה...)

ושוב, יכול להיות שזה רק אני בוחר לקרוא את זה ככה...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 במאי 2007
Uranus כתב/ה:
זאלו,

עליך אני לא מאמין שאתה קונה בתמימות שכול מה שהיה בהערה ההיא היה רק הכוונה רפואית.
אז בוא אני אוסיף לך הערות ביניים לתוך הטקסט שלה, משהו בסגנון "בוראט", ככה שלכולנו יהיה גם קצת בכיף:

free spirit כתב/ה:

העיניים נהיות מגורות ואדומות ובמקרים מסויימים אף מתפתחת דלקת שעשויה לגרום לעיוורון (DUHHHHH).

אבל גם זה בטח שולי.(שולי כי פלג כנראה מפגרת שלא קולטת באיזה עולם מטופש את חיה יא חסרת אישיות שכמותך, מנוצלת, קורבן, חסרת ישע ונטולת חוט שדרה ואני אפילו לא רוצה להתחיל להשתלח על הדום שלה...)

ושוב, יכול להיות שזה רק אני בוחר לקרוא את זה ככה...

אני באמת קראתי את זה קצת אחרת, ככה:

free spirit כתב/ה:

העיניים נהיות מגורות ואדומות ובמקרים מסויימים אף מתפתחת דלקת שעשויה לגרום לעיוורון.

אבל גם זה בטח שולי.(שולי כי פלג מציירת סיטואציה שבה הסאבית מבטלת את עצמה לגמרי, ולפיכך גם בריאות העיניים שלה לא חשובה. מן הנימה הצינית אפשר להבין שאני לא מסכימה עם השוליות הזו וחושבת שבריאות העיניים ושאר צרכיה של הסאבית אינם שוליים כלל)

כמובן, יכול להיות שדווקא אני הוא זה שטועה. זה מה שיפה בטקסטים, כל אחד מבין אותם אחרת icon_smile.gif
Jake​(שולט)

אוראנוס - אתה לא לבד (לא מצוטט מתוך שיריו של דיויד בואי)

Jake​(שולט) • 7 במאי 2007
יש הבדל בין להעביר ביקורת על מבנה היצירה, הכתיב וכיוב' או אפילו לומר שזה לא כוס התה שלך.

הדרך בה הועברה הביקורת צרמה לי לא פחות מאשר הסיפור צרם למעבירת הביקורת (לטענתה).

אני עוקב אחר הכתיבה של פלג ולא נראה לי שהיא מבקשת עזרה/סיוע/הצלה - אלא להיפך. נראה לי שהיא מודעת היטב למצבה ולרצונותיה.

נכון, הפוסטים של פלג בדרך כלל שנויים במחלוקת עקב ה"בוטות" שבהם, ומי שלא מתאים לו יכול בנקל להתעלם מהם - או להגיב כי הסיטואציה המתוארת אינה לרוחו/טעמו/דעתו. אך להגיב בצורה סרקסטית - מיותר וגורר תגובות סרקסטיות לא פחות.
godisafemale​(שולטת)

שיאו... איזה מין בחילה יש לי :)))

godisafemale​(שולטת) • 7 במאי 2007

גרון עמוק.."אוכפים לוהטים" מה נהיה?! מזזזה הדבר הזה?!!

שכל אחד ייקח את ה 12 CC שלו לתוך היד שלו ויזרוק מהחלון של הרכב ..(נגד כיוון הרוח)

אוי ואבוי לכן בנות! שכך אתן מקלקלות את הבנים הרעיון הזה של להתחככך לכן בשקדים!

חמור מאוד! תופעה שיש לגדוע אותה באיבה!

icon_razz.gif
לבנה​(נשלטת)

godisafemale: בעודה באיבה?

לבנה​(נשלטת) • 7 במאי 2007
איבה? את יודעת מה זה? בהתחלה? כזה כאילו? מתי נשים התחילו לעשות מין אורלי לגברים? אתמול? היום? אולי אם נמהר מאוד, נספיק לעצור את התופעה בעודה באיבה? מה את אומרת?

quote="godisafemale"]
לצערי אין לי תחת מפואר להתגאות בו (אבל יש לי חברות שיש להן תחת מהמם מפואר ומושלם - זה נחשב? icon_lol.gif )ובכל זאת אני מעדיפה לעשות עוד כמה דברים תוך כדי ישיבה על הפנים ובלבד שזו תהיה נוחה וכוס היין והסיגריות שלי לידי.

ומכיוון שסאשנים איתי מובני הומור בריא וטבעי..אני נהנית לשחק את הקלמזי שלא מבינה שהבן אדם עוד מעט מוסר את נשמתו לבורא וחוסמת לו את האויר.. icon_razz.gif (הומור שחור של דומיות)
[/quote]

איחס! בא לי להקיא! את יושבת על פנים של גברים???? איזה רעיון מבחיל!

יש לך טאקט של נמלה עם אסטמה.
Adonasuy​(שולט)

הלו, הלו!!

Adonasuy​(שולט) • 7 במאי 2007
עבודת מאסטר, מישהו חשב שאני מתלוצץ? הביאוהו אלי ואת ביציו אקצץ!!! (ואז אתלה אותו על עץ, את המוצץ!).

מיוחדת ,כתבת לי מסרון בזו הלשון:
"ובכן נשויצ'יק, נראה כי תנוחת התחת-פה-תחת היא המיסיונרית של פלג ואדונה.
מה לך כי תלין?! למה אין פרגון בקהילה?? למה לא לכבד את העובדה שהבחורה אוכלת חרא {מטאפורה?} ומתה על זה? היגור זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ?
התעסקו בשלכם בני עוולה! {או: כולכם פאקינג צבועים} "

אני מלין? אני?! תרשי לי קודם כל לצטט את חזי ביוטי , הדוגמן שחקן, נציגנו בהוליווד :

פאקקק יווווווו!!!!!!
(כל הזכויות והזכוכיות שמורות ושבורות לדוד קיגלר, "הרצועה").
ועכשיו לעניין-
1. אני מת על האקט. הלוואי עלי סאבית אוכלת ונטחנת כזו. רצוי עם פיגורה של ג'יזל או בר רפאלי.
2. נתתי עצות לגיוון. גם לא טוב?
3.פאקקק יוווווו (טוב, לא יכולתי להתאפק).
Brave Dwarf
לפני 17 שנים • 8 במאי 2007
Brave Dwarf • 8 במאי 2007
Uranus כתב/ה:
תודה "נשמה חופשיה" על השיעור שנתת לנו.
אני חושב שאני מדבר בשם כול חולי הרוח, הפסיכים, הסוטים וחסרי האחריות באתר
כשאני אומר לך שאני מוקיר אותך על שאת מצביעה על מעשינו הנפשעים והלא בריאים,
על שאת מראה לנו את עיוולותינו, ואת חוסר אחריותינו.
אני מוקיר אותך על הבגרות שלך והקורבן האדיר שאת עושה למען להראות לנו את דרך הישר,
שאת מגדלת אותנו ביד קשה וביקורתית למען נגדל להיות ילדים טובים.

תודה לך

אורנוס

icon_whipper.gif

זה זה מה זהזה?
זה לא רציני, נכון? למה לערב את קרל מארקס, הודות לו זכינו לתורתו של פרידריך אנגלס. ועכשיו תראה מה קרה לחבר העמים. בחיי, אפילו הכיכר האדומה לא הייתה מסמיקה למשמע נאום שכזה.
מה הבעיה פשוט לכתוב: "איזה יופי פלג גם אני רוצה ככה."

אתה תקעת אצבע אחת בתחת שלי אחר כך למרות שרציתי לעשות קניות, דחפת עוד אחת. ולהפתעתי דחפת נוספת והשפלת אותי והכנסת את הזין כי אני חור. חור! כשאני מסתכלת בזה של הכיור אני אומרת לעצמי ונזכרת איך התיישבת על פניי ועשית לי להרגיש חור. חור מפה לתחת וחזור כי אני חור. בפוקס יצא לי חרוז, תראו כי כך אלמד את הדור החדש במילים דלות ובניסוח קלוש כמו הפומפה שפותחת את הסתימות כי זה מחרמן אותי אבל גם אותה אני לא יכולה לבלוע, כי היא התקררה. ואני יכול להמשיך על הביוב של האמבט אלא שהיא לא מכירה מילים כגון אמבט וכגון כגון אבל לה נתנו את חינוכו של הדור הבא כי בבגרויות כל מה שחשוב זאת מילה אחת ויחידה שלא מתחשבת בסימני פיסוק או טעויות כתיב והיא: "חור!!!".

אז אין לנו עבר ואין לנו עתיד, אין לנו מרחב אלא רגע נתון וגם שגיות כתיב ותחביר ואפילו לתגובות נאותות לא זכינו מעולם. אם כך נראה הדור הבא שלך, אורשמנוס, אזי - בתאבון.

אבל אני חייב לך בדיחה טובה אחת תחת זו שהענקת לי אתה.