שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן .... כן, בטח !

כלבלב אימתני{אירנה}
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007

Re: עכשיו

dragon fly כתב/ה:
יש שלום בעולם?

אין חור באוזון?

אין רעב בעולם?

אין משפחות עניות?אין שחיתות.............. icon_lol.gif

אני מבין שבטרם נגמרו הפיצוחים הסתיימה המהומה.. icon_cry.gif

לא נורא מחר יקום טרול חדש yes.gif

ובא לציון גואל
eat.gif
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 24 במאי 2007
אמילי, יא זונה מזדיינת!!!
היה כאן שרשור חי ונושם והיה נעים לקרוא ולכתוב בו
ואת באת, בבולדוזריות שמאפיינת אותך והשתקת אותו.

היית חייבת להתערב בדברים שלא קשורים אליך?
שרמוטה!
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 24 במאי 2007
הנו לימיט במתכונתו הקודמת [בודי +אורלי } נפל גם....מכיוון שתקפו בצורה חסרת רסן
כל אדם שלא פירגן למקום .......ולאלה שלא זוכרים עיינו ערך איימי מעצבנת ככל שתהיה

אנשים יקרים , תגובה לא מפרגנת ככל שתהיה ויהיו המניעים שלה
אשר יהיו לא צריכה לגרור תגובות מעוררות בחילה כמו התגובות של מר בודי גרד
לשלוח אדם לאברבנל רק בגלל שהוא לא חושב כמוך זאת שיטה מבית מדרשו של אחמדינגד מרחק
כמה מאות קילומטרים מכאן ..... אם חשוב לך המקום ואני כבר לא יודע מה חשוב לך כדאי שלא תשתמש בתגובות נוטפות אלימות ומשוללות רסן כנגד קהל הלקוחות ,תאמין לי אמילי לא זקוקה לסנוגרייה הדבילית של בית מדרשך .
אני קורא את תגובתה של אמילי וחייב לומר הבחורה מ ל כ ה ולאו דווקא במובן הבדסמי של המלה
אני חושב שתגובה כזאת מראה על בגרות ועל גישה עסקית שרותית שכמעט ואינה נראית בארצנו

אני אישית מאוד אוהב את מועדון הדאנגן ומוכן להמתין גם את החצי שעה הנוספת ....רק בכדי להכנס ולהיות במקום שאני מרגיש בו בבית ..
אני בטוח שדברייך לא נפלו על אוזניים ערלות ,להזכירך מאז שאמילי ואף לקחו לידיהם את המושכות
המקום עבר שדרוג שאפילו אני לא האמנתי שיוכל להתבצע....ומהכרותי עם הנפשות הפועלות אני יכול לומר כי היד עוד נטוייה .
אני בטוח שאם תגיעי למקום פעם נוספת ללא כל מניעים נסתרים ועם רצון כנה להנאה ,בסיום הערב מסקנותייך יהיו שונות בתכלית .
כלבלב אימתני{אירנה}
pagosh כתב/ה:
אמילי, יא זונה מזדיינת!!!
היה כאן שרשור חי ונושם והיה נעים לקרוא ולכתוב בו
ואת באת, בבולדוזריות שמאפיינת אותך והשתקת אותו.

היית חייבת להתערב בדברים שלא קשורים אליך?
שרמוטה!

אין, אין כמו הפגוש ברוך הוא, יודע למצות נושא בשורה אחת חדה וקולעת, אין!
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 24 במאי 2007
למרות שנודעתי בעבר כמתלונן ידוע נגד מועדון הבית, שכעת, חמוש בהנהלה המצויינת והחדשה והמנצנצת, חורט על דיגלו איכות צרופה. כמובן, שגם הניצנוץ הזוהר הדרומי הזה, אינו חף מטעויות.

תשמעו, האדומה מלאת התשוקה הזו, {לפחות ככה נשמע}, למרות שהיא לא בעסק בכלל, ולמרות שהיא זה הם בעצם, ולמרות שהיא מלכה בכלל, נתנה פה פייט רציני נגד כולם. אף אחד לא עזר לה בכלל, והיא לא מיצמצה בעפעפיה לגמרי בכלל.

מעט קשה לי עם הסיגנון, ואפילו התוכן לא משהו. אבל חברים יקרים, קצת קריאות עידוד בבקשה.

ולגבי רוני והנו לימיטס, גם רוני יודע לתת שרות, ויודע מצויינות. פשוט תענוג המציאות החדשה הזו, של ריבוי מועדונים, שחרטו על דיגלם, הלכה ומעשה, איכות צרופה.

אני רוצה לקרוא לכולם להצטרף אלי לקריאות כיפאק היי קולניות במיוחד, לשני המועדונים המקסימים הללו, שמשרתים את קהילתנו, {הלא קיימת}, אמונה.

אה.... דבר אחרון לסיום, משחק הגנה התקפי לא תורם, {לדעתי לפחות}, לאף אחד חוץ מאשר אוכלי פופקורן ומפצחי פיצוחים סידרתיים, שמאסו במשחקי גמר משעממים.
תשוקה אדומה​(לא בעסק)

Re: הדאנג'ן .... כן, בטח !

אכן המקום נפתח בחצות בדיוק ו(לא בשתים עשרה וחצי כפי שכתבת), באיחור של חצי שעה, ואנו מתנצלים על התקלה ועל עוגמת הנפש., יותר מכך הסלקטורית dar נשלחה החוצה כדי להסביר לאורחים ולהתנצל על האיחור. אני מבטיחה שבד"כ המקום נפתח בזמן, ואנו נעשה את כל המאמצים שזה לא יקרה שוב.

לגבי איכות היין, לטעמי האישי הוא היה טוב, ורבים נהנו ממנו, להבא דעי שאם היין לא לטעמך את רשאית ויכולה להחזיר את הכוס ולקבל משקה אחר.

השרות של הברמנית, אם תפני אלי עם מידע באיזה באר מהשלושה מדובר אוכל לבדוק ולהתיחס, בכל מקרה אני מתנצלת אם חשת נפגעת מהשרות.

אני שמחה שנהנית מההופעה היפה ומהמוזיקה המעולה, כל השאר בר תיקון, ולקחנו לתשומת ליבנו.

עור ואהבה,

ה-Fמיליה.
.
[/quote]

אורלי שלום .
אני מודה לך מקרב לב על תשובתך והתייחסותך לדבר, אגב ההופעה הייתה באמת טובה ללא ספק נהניתי מאוד !

ולכל שאר גן החיות שקיים כאן כולל כל השבטים הנאונדרטליים,
היום אני הוכחתי את הבהמתיות שקיימת כאן בין האוכלוסייה וכל זה בעזרתכם כמובן -
תודה רבה לכם ושיהיה לכם סוף שבוע נעים .
ponyplay.gif בזה נגמר השרשור !

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 24, 2007 7:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ניקי666 niki

ניקי666 niki • 24 במאי 2007
תשוקה אדומה כתב/ה:
אכן המקום נפתח בחצות בדיוק ו(לא בשתים עשרה וחצי כפי שכתבת), באיחור של חצי שעה, ואנו מתנצלים על התקלה ועל עוגמת הנפש., יותר מכך הסלקטורית dar נשלחה החוצה כדי להסביר לאורחים ולהתנצל על האיחור. אני מבטיחה שבד"כ המקום נפתח בזמן, ואנו נעשה את כל המאמצים שזה לא יקרה שוב.

לגבי איכות היין, לטעמי האישי הוא היה טוב, ורבים נהנו ממנו, להבא דעי שאם היין לא לטעמך את רשאית ויכולה להחזיר את הכוס ולקבל משקה אחר.

השרות של הברמנית, אם תפני אלי עם מידע באיזה באר מהשלושה מדובר אוכל לבדוק ולהתיחס, בכל מקרה אני מתנצלת אם חשת נפגעת מהשרות.

אני שמחה שנהנית מההופעה היפה ומהמוזיקה המעולה, כל השאר בר תיקון, ולקחנו לתשומת ליבנו.

עור ואהבה,

ה-Fמיליה.
.

אורלי שלום .
אני מודה לך מקרב לב על תשובתך והתייחסותך לדבר, אגב ההופעה הייתה באמת טובה ללא ספק נהנית מאוד !

[/quote]

א מ י ל י

אורלי זה במקום אחר ..
תהום​(מתחלפת)

תהום​(מתחלפת) • 24 במאי 2007
תשוקה אדומה כתב/ה:

עור ואהבה,

ה-Fמיליה.
.

אורלי שלום .
אני מודה לך מקרב לב על תשובתך והתייחסותך לדבר, אגב ההופעה הייתה באמת טובה ללא ספק נהנית מאוד !

[/quote]

אורלי????
scratchead.gif
תשוקה אדומה​(לא בעסק)

אויי icon_eek.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 24, 2007 7:42 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
תשוקה אדומה​(לא בעסק)

תשוקה אדומה כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
תשוקה אדומה כתב/ה:

עור ואהבה,

ה-Fמיליה.
.

אמילי שלום .

א מ י ל י

אורלי זה במקום אחר ..
[/quote]

יותר מדי שמות הוצגו היום icon_redface.gif סליחה ....