בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

את חייבת לבלוע

nerissa​(אחרת)
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007

Re: ממתי בליעת זרע קשורה לBDSM?

nerissa​(אחרת) • 3 באוק׳ 2007
פיה של חורף כתב/ה:
לסשנים?
לגבולות?
לתאום ציפיות?

אם גבר ונילי רוצה לגמור לאישה שלו בפה, זה עושה אותו שולט?
אם האישה בולעת, זה עושה אותה נשלטת?
אם היא לא רוצה לבלוע, היא היתה צריכה לספר לו את זה בשלב ההכירות כי אחרת אולי הם לא היו ביחד?

פיה בשוק טוטלי. icon_eek.gif

ברור שזה קשור! לבלוע זרע זה דבר נורמלי בסקס רגיל???
עוד מעט תגידי לי שסקס אנאלי זה משהו טבעי ועושים את זה גם ונילים.
ידוע לכולם שסקס אנאלי זה חלק מקטע של השפלה! בדיוק כמו לאלץ אישה לבלוע את הזרע שלך!

יש דברים כמו בליעת זרע, סקס אנאלי ואכילת עמבה ששמורים אך ורק לבדסמ.

ואני נורא נורא נוראאאאא נורא נורא (!!) רצינית במה שכתבתי! icon_rolleyes.gif
עבודת מאסטר{lori}
לפני 16 שנים • 4 באוק׳ 2007

עבודת מאסטר{lori} • 4 באוק׳ 2007
nerissa כתב/ה:
ידוע לכולם שסקס אנאלי זה חלק מקטע של השפלה! בדיוק כמו לאלץ אישה לבלוע את הזרע שלך!

מי זוכר את שפחת העמבה? icon_rolleyes.gif
Josephin​(לא בעסק)

Josephin​(לא בעסק) • 4 באוק׳ 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
nerissa כתב/ה:

מי זוכר את שפחת העמבה? icon_rolleyes.gif

אי אפשר לשכוח אותה icon_smile.gif
רנסנס​(שולט)
רנסנס​(שולט) • 4 באוק׳ 2007
הכללים היחידים שיש הוא לממש את מאוויי ליבנו ולא לעשות שום דבר בלתי מוסרי.
לאנשים יש כל מיני צרכים. איפה שיש מפגש רצונות אז דיינו.
איפה שאין מפגש רצונות מלא השאלה היא עד כמה להתפשר.
כנראה שאיפה שהפשרה היא משהו שאי אפשר לחיות איתו גם אחרי שמנסים קצת, אז צריך להמשיך לחפש הלאה.
יהיה צריך להחליט שלמרות שרואים דבש מלפנים, עדיין זו יכולה להיות פטה מורגנה בפועל. שולחים את היד קדימה אבל אי אפשר באמת לתפוס.
עד כמה יש טעם לרדוף אחרי חלומותינו, עד כמה לא לוותר ? על שאלות אלו לדעתי אין לנו בימים אלו תשובה.
יש את אלו שמצליחים למצוא, אבל זה עוד לא אומר שכולם יכולים למצוא. האמירה שלכל סיר יש מכסה לא הוכחה כראוי. בינתיים זו רק סיסמא עממית.
*מנגינה*{התווים שלו}

ודעתי

*מנגינה*{התווים שלו} • 4 באוק׳ 2007
אני חושבת שבנושא בליעת הזרע יש בהחלט מקום לפשרה והתחשבות מצד האדון
אחרת אייזה מן אדון זה?
כובש יצרה​(שולט)

Re: ודעתי

כובש יצרה​(שולט) • 4 באוק׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
אני חושבת שבנושא בליעת הזרע יש בהחלט מקום לפשרה והתחשבות מצד האדון
אחרת אייזה מן אדון זה?

לשאלה שלך בנוגע לאיזה אדון הוא? התשובה היא מאוד פשוטה, גבר שבליעת זרע חשובה עבורו ויוותר על כך או יתפשר, את יכולה להגיד עליו הכל אבל אדון הוא לא.

אשאל אותך בצורה אחרת, האם לשפחה מותר להציב כגבול עבורה שהאדון לא יעשן? או לא יהיה שמן/רזה? או לא יהיה נשוי? או שלא יהיה מבוגר/צעיר מדי?

אני מניח שהתשובה שלך היא כן מוחלט ואגב גם לדעתי זה בהחלט לגיטימי מצד שפחה להציב כל תנאי שעולה בדעתה כולל אלו שהזכרתי במידה והתנאי חשוב עבורה .

אם התשובה שלך היא חיובית כפי שאני מניח שתהייה אז פרושו של דבר שלדעתך רק לשפחה מותר להציב תנאים לאדון ואילו אדון חייב לקבל שפחה שרוצה בו בכל תנאי. כנראה שיש לך טעות בסיסית בהבנה של מה זה אדון.
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 5 באוק׳ 2007
ציטוט: אם ככה אז הגענו לשפל הנמוך ביותר שבו שפחה צריכה לעשות דברים שהיא סולדת מהם רק בגלל הקשר עם האדון שלה?

בוודאי. אלא בגלל מה שתבלע, בגלל שזה בריא? בגלל שזה טעים? היא בולעת כדי לעשות לו טוב (וגם כי זה נקי יותר). אני יכול להבין שהיא לא רוצה, אבל לא מקובלת עליי התשובה 'לא' כשהיא אינה מגובה בשום דבר מלבד 'לא בא לי\לא נעים לי'. ביחסים צפוי ששני הצדדים יקריבו דברים, וצריך לדבר על זה. אם אקט הבליעה גורם לה להקאה מיידית, אז אולי שווה לוותר. אם סתם זה לא נעים לה, אז אולי דווקא כדאי שהיא תוותר ותבלע כמו שצריך, ותעשה לגבר שלה טוב ותשפר את היחסים בינהם. אדם מרוצה ושמח רוצה להפיץ זאת, וסביר שהוא יטיב עם אלו אשר גרמו לו להרגיש כך. כמו-כן, אדם שמסרב לעשות משהו קטן למענך, סביר להניח שהוא אותו אחד מאלה ש'באים בקטנות', ולא שווים את המאמץ בכלל.

אני מבין שיש פה חשש 'להידפק' ולהיות מנוצלים, וזה שילוב של הפסיכוזה הישראלית עם הקטע של 'לצאת פראיירים' וגם כל החרטא של שחרור האשה כביכול. זה חבל, כי זה גורם לאנטי דבר ראשון ולפני שבכלל נכנסים לדוח-שיח. "אהה, הוא רוצה שאבלע לו, הוא מנסה לדפוק אותי, אני אראה לו מה זה. קדחת הוא יקבל ממני!" , כשבתכל'ס אפשר להתגמש ולדבר ולא שווה ישר לדחות דברים.
Matok​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007

Matok​(שולט) • 5 באוק׳ 2007
nerissa כתב/ה:
פיה של חורף כתב/ה:
לסשנים?
לגבולות?
לתאום ציפיות?

אם גבר ונילי רוצה לגמור לאישה שלו בפה, זה עושה אותו שולט?
אם האישה בולעת, זה עושה אותה נשלטת?
אם היא לא רוצה לבלוע, היא היתה צריכה לספר לו את זה בשלב ההכירות כי אחרת אולי הם לא היו ביחד?

פיה בשוק טוטלי. icon_eek.gif

ברור שזה קשור! לבלוע זרע זה דבר נורמלי בסקס רגיל???
עוד מעט תגידי לי שסקס אנאלי זה משהו טבעי ועושים את זה גם ונילים.

המממ... המורה יש לי שאלה: אם אני דום אבל נורא אוהב עמבה זה אומר עלי דברים?

ואני נורא נורא נוראאאאא נורא נורא (!!) רצינית במה שכתבתי! icon_rolleyes.gif