צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

כלובי
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007
כלובי • 29 באוק׳ 2007
את מעלה שאלה מעניינת מאד.

אני בעיקר מודאג מהמצאות חומרים כאלה מחוץ לקונטקסט המתאים להם ואז הם עלולים להתפרש שלא כהלכה - כפנטזיות בדסמית לגיטימיות ומוערכות על ידי חברי האתר. אפשר לראות את זה במספר תגובות בשרשור הזה ובמספר תגובות בבלוג. תופעה מסוכנת. לכן יש רגישות רבה בהופעתם של חומרים כאלה באתר בדס"מי.

בשורה התחתונה אני מרגיש שיש כאן דילמה לא פשוטה סביב הנושא הזה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 באוק׳ 2007
את אותה דילמה ניתן להשליך על כמעט כל נושא שעולה כאן לאחרונה, כלובי.

באופן אישי לא מוצא שסיפור מלפני 20 שנה יתן אותותיו בזמן הווה ויזכה לגינוי,

כשבפורום אחר , קצת למעלה, מנהל מישהו דיון על ממיפיקציה, בזמן הווה, וטוען

שאין שום בעיה עם ללכת לישון כשהנשלטת עטופה..

הסכנה האמיתית אינה טמונה בשנאה זו או אחרת אלא במקום בו אנו מדברים תדיר

על SSC, ואני לא מדבר על שנאת עם,גזע,לאום וכד'.

שוב, איני מביע את דעתי ישירות לבלוג של דולי מאחר ואני נוטה להתייחס לבלוג כאל

משהו אישי יותר. אהבתי/לא אהבתי את הסיפור? קטע אישי לחלוטין.

יהיה לי מה לומר לה- אגיב בבלוגה או אשלח לה הודעה.

הבחורה שונאת זונות? מותר לה. אני שונא חצילים.

אני יכול להבין את הדילמה המוסרית שעומדת בפניך,כלובי, ושוב אתה נדרש למעשה

לפסוק במקום שאינו קל בפסיקה ואינו שחור-לבן.

בעיה נוספת היא רטרואקטיביות. יש כאן לא מעט סיפורים בזמן הווה שרחוקים ממקום

של SSC- מה איתם? גם הם עומדים בפני סכנת מחיקה?

פנטזיית אונס אינה מקום של קיצוניות? היכן עובר הגבול הדק של הקונטקס?

בלגן, ידידי הכלובן,בלגן... ואני לא מוכן להחליף איתך כיסאות לרגע..

לילה טוב...
huan
huan • 29 באוק׳ 2007
אני לא חושב שהבעיה נסובה סביב "גבול אקסטרמיות" זה או אחרת אלה סביב נושא אמיתותו של הסיפור. הנייר סובל וצריך לסבול הכל הדבר הופך לבעייתי כאשר לא רק כותבים אלה גם עושים ואם וכאשר זה המקרה או שקיים סיכוי סביר שאחרים יהפכו אותו לכזה אז יש לנקוט בפעולה.

ההבדל הוא כמו ההבדל בין הסרט התפוז המכני לבין חבורת בריונים אמיתיים שמחטיפה מכות להומלס ומצלמת את זה בווידאו.
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
hoan, אני לא מסכימה איתך.
אני יודעת שאתה מקדש את חופש הביטוי של כל פנטזיה ואם מחר יכתוב מישהו סיפור דמיוני איך הוא שכנע ילדה קטנה לבוא איתו לשדה ואז איך הוא אנס ורצח אותה תאמר שזאת פנטזיה לגיטימית כל עוד לא בוצעה אבל אני לא מסכימה. קראתי פעם פה מישהו שכתב פנטזיה כזאת והיא נעלמה, ובצדק.

סיפורי פנטזיה עלולים לעודד אנשים אחרים לבצע את הפנטזיה.
אם יש בפנטזיה עידוד למעשים קשים אני תומכת בדעתו של כלובי שלא חייבים לתת לאנשים לפרסם סיפורים, שיעודדו אלימות כנגד יחיד או קבוצה.

לעומת זאת מעשה אמיתי של התעללות שארע והכותב רוצה להעביר עיבוד את הזכרונות האמיתיים והקשים שלו מלפני חצי יובל-לדעתי יכול להתפרסם. נשאר לראות איך אנשים מגיבים לסיפור האמיתי ומה הלקחים אחרי חצי יובל שנים. להזכירך אחרי חצי יובל יש התישנות גם על מעשי הבריונים שלך וגם על אירועים אחרים.

עקרונית לפי ההשקפה שלך צריך לצנזר דיווח על כל מעשי הרצח האמיתיים, כי הם אמיתיים, אבל צריך לאפשר לאנשים לכתוב פנטזיות שמחות איך הם ירצחו סדרתית אנשים.

פנטזיות על פגיעה באנשים יכולים לכתוב במגירה ולא לפרסם כדי שאנשים לא יקבלו רעיונות.

במקרה של הפוסט הזה הפרסום מסייע למטרה חשובה, אבל אך ורק אם אנשים יזדעזעו מהמעשה. אם הם יחשבו שהמעשה הוא מודל לחיקוי הוא כמו פנטזיה, שמעודדת אלימות כנגד חלשים וזאת הדילמה של כלובי. כלובי ראה שכמה אנשים התפעלו.
לפחות רוב התגובות לא התפעלו מהארוע.
Lanya Colson

הכל בסדר - אבל תעזבו את כלובי במנוחה

Lanya Colson • 29 באוק׳ 2007
אז קודם כל שתי הודאות:
-לא קראתי שורה אחר שורה את הסיפור של דולי (ריפרפתי כדי לראות במה מדובר, נראה לי די משעמם, ואני חושבת שהבנתי את הרעיון)
-לא קראתי את השרשור הזה מתחילתו לעד סופו (רבאק, 6 עמודים, למי יש זמן).
אז אנא קבלו אי דיוקים בהבנה.

''משהו לא טוב קורה כאן'' אמרה מייפל. ואין לי ויכוח עם האמירה שלה. ז''א העולם מקום מחורבן, האנשים רעים, יש מעשי אלימות והתעללות, ואפילו אזרחים מן השורה מחביאים לפעמים שלדים בארון. ומדי פעם (וזו בטח לא הפעם הראשונה) מישהו מפרסם בכלוב בלוג קשה לעיכול.

בעיני (דרך המסננת המאוד פרטית שלי) בערך רבע מהנכתב באתר הזה (ואני מדברת רבע מכל הפוסטים בבלוגים שאורכם יותר מחמש שורות) הוא חומר מזעזע, הגובל בהתעללות או התעללות ממש, אשר גורם לי צער רב על כך שאני חלק מהאתר.
רוצים שמות? לינקים? לא. כי זה לא עניינכם. הגבולות שלי הם העסק הפרטי שלי. אני לא מצפה שכלובי, או איזה המון מתלהם, יארגן לי פה סביבה בטוחה שפויה ונעימה. אני פשוט לא קוראת, מדלגת הלאה, לפעמים אני בודקת בתגובות מי התחרמן, ורושמת לעצמי להתעלם בפעם באה שהוא פונה אליי. אבל באותה העת אני מקבלת את זכותם להתחרמן מדברים שלא מחרמנים אותי.
אל תשכחו שבשביל וניל ממוצע, מדובר בתשעים אחוז מהנכתב כאן, חומר מזעזע, תיאורים של התעללות. אז מה, שכלובי יתחשב בי לגבי הרבע שלא מוצא חן בעיני כי יש לי מנוי זהב? ומה עם אותו וניל תועה שנקלע לאתר והזדעזע עמוקות? דעתו לא נחשבת?

באופן כללי אני בעד לדבר, להשמיע דעות (רצוי בלי קללות), לחשוב בקול רב, אפילו להתנצח. זה מאלץ אנשים לחשוב, מחדד, זו תקשורת. לכן אין בעיה עם ''הדיון'' שלאחר הפוסט של דולי.
אבל,

עד שזה מגיע לקריאות למחיקת הבלוג.

כלובי לא גננת.
ולא אמא שלכם.

ותפקידו אינו לארגן לכם עולם בטוח נעים ונקי מרוע ומעלבונות.
האתר הזה מלא חומרים בעייתיים. זה הקטע, אתה שוכחים?
זה הרעיון, אתם שוכחים?
מקום בטוח ושפוי לבטא בו את הצדדים הקצת פחות מקובלים של האישיות שלנו. ומקום לפרגן לאנשים אחרים על העובדה שהם מתחרמנים מכאב ומהשפלה. אבל לכל אחד כאן יש את הכאב שלו, ואת ההשפלה שלו, וכולנו אנשים מבוגרים. לא מוצא חן בעיניכם? אפילו מגעיל? אל תקראו. מעודד לאלימות? פאקינג שיט, כל האתר הזה מעודד לאלימות, אבל רובנו אני מקווה אנשים בוגרים שמבדילים בין שעשוע למעשה פלילי.

ואל תתחילו לסמן גבולות, כי זה לא יעבוד. גבולות זה דבר אישי. מה שבלתי נסבל בעיני – נסבל בעיני אדם אחר. ומכל האתרים, דווקא כאן צריכה להיות הכרה מלאה בעובדה המבלבלת הזאת. אי אפשר להגיד מה לגיטימי ומה לא לגיטימי, מה אקסטרימי מדי ומה לא, כי זה עניין אישי.

אז את האחריות על מה שנעשה כאן – שימו על הקוראים, ולא על הכותבים, ובטח לא על כלובי.
כי אחרת לא יהיה כאן חופש אמיתי להתבטא.
Afroditi

אגב,

Afroditi • 29 באוק׳ 2007
לא ברור לי למה דולי שונאת זונות? מה הזונה עשתה לה? נראה לי שהיא פשוט שונאת "אדם".

והסנוביזם הטהור הנוטף מדולי מזכיר לי ימים אפלים בהיסטוריה האנושית ודיי לחכימה ברמיזה.
Afroditi

כלובי, כל הכבוד

Afroditi • 29 באוק׳ 2007
כלובי כתב/ה:
הפרסום בבלוג של דולי לא פחות ממחריד.
פרסום כזה מחריד בכל מקום ובאתר בדס"מי הוא אף מחריד עוד יותר.
וזאת מתוך התופעה שאנו עדים לה שיש כאן אנשים שמוצאים לגיטימציה למעשים כאלה תחת חסות של פעילות בדס"מית. מחריד, מפחיד ומאיים למוטט את האושיות המוסריות עליהן בנויה התפיסה הבדסמ"ית השפויה.

מי שלא מבין את הגבול בין שפוי בטוח ובהסכמה לבין התיאור המובא בבלוג של דולי הוא לא פחות מסכנה עקיפה - ללגיטימיות של עולם הבדס"מ. וסכנה ישירה ומוחשית לשלומם של אלה שיבואו איתו במגע.

לא הצלחתי להבין מה הניע את דולי לכתוב את הפרסום בבלוגה. אך לצערי ניתן לראות שישנם אנשים ששואבים מפרסומים מעין אלו עידוד לאלימות, לאפליה ולשנאה.

לפיכך אנחנו מוסיפים באופן ברור את הסעיף הבא לתקנון האתר והבלוג:
אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

ששמת את הבלוג במקומו הנכון.

"חזקה על חלשים" . פחחחחחחחחחחחחחחח
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 29 באוק׳ 2007
בודיגארד כתב:

את אותה דילמה ניתן להשליך על כמעט כל נושא שעולה כאן לאחרונה, כלובי.

באופן אישי לא מוצא שסיפור מלפני 20 שנה יתן אותותיו בזמן הווה ויזכה לגינוי,

כשבפורום אחר , קצת למעלה, מנהל מישהו דיון על ממיפיקציה, בזמן הווה, וטוען

שאין שום בעיה עם ללכת לישון כשהנשלטת עטופה..

הסכנה האמיתית אינה טמונה בשנאה זו או אחרת אלא במקום בו אנו מדברים תדיר

על SSC, ואני לא מדבר על שנאת עם,גזע,לאום וכד'.

שוב, איני מביע את דעתי ישירות לבלוג של דולי מאחר ואני נוטה להתייחס לבלוג כאל

משהו אישי יותר. אהבתי/לא אהבתי את הסיפור? קטע אישי לחלוטין.

יהיה לי מה לומר לה- אגיב בבלוגה או אשלח לה הודעה.

הבחורה שונאת זונות? מותר לה. אני שונא חצילים.

אני יכול להבין את הדילמה המוסרית שעומדת בפניך,כלובי, ושוב אתה נדרש למעשה

לפסוק במקום שאינו קל בפסיקה ואינו שחור-לבן.

בעיה נוספת היא רטרואקטיביות. יש כאן לא מעט סיפורים בזמן הווה שרחוקים ממקום

של SSC- מה איתם? גם הם עומדים בפני סכנת מחיקה?

פנטזיית אונס אינה מקום של קיצוניות? היכן עובר הגבול הדק של הקונטקס?

בלגן, ידידי הכלובן,בלגן... ואני לא מוכן להחליף איתך כיסאות לרגע..

לילה טוב..."

הדיפלומטיות הצבועה שלך ממש מקוממת. אם אתה כל כך מפחד להסתבך עם דולי, פשוט אל תגיב כאן. אף אחד לא ביקש ממך להגיב.
העובדה שהדברים שדולי כתבה איומים ומסוכנים לא סותרת את העובדה שגם הסיפור עם הממיפיקציה מסוכן ולא לעניין. אתה יודע, שני הדברים יכולים להתקיים זה לצד זה. זה לא סותר.
הסיפור של דולי הוא סיפור של התעללות, אין לו שום קשר לאקסטרימיות או בכלל ל בדסמ. זוהי התעללות, מעשה שבו יש אכזריות ורוע. הדבר המפחיד ביותר מבחינתי הוא התמיכה שסיפור כזה מוצא כאן בכלוב על ידי אנשים מסויימים, וההסתכלות עליו כעל בדסמ. אם זה לא מסוכן אני לא יודעת מה כן.
והאמירה הצבועה שלך על זה שזה בסדר שדולי שונאת זונות כי אתה שונא חצילים באמת רק מעידה עליך. מבחינתי באמירה הזו אמרת שאתה נותן לגיטימציה לסיפור כמו שדולי סיפרה.
בכוח המוח-אשה

אז מה נסגר בסוף?

בכוח המוח-אשה • 29 באוק׳ 2007
וואלה דולי, יכולת לחשוב עוד קצת ולהפוך את זה לממש סיפור אש.

הקשקוש על המחוננים לא הרטיב אותנו ממילא, יכולת לוותר על זה חופשי,
גם לא על היופי שלך ועל כמה שאת מוצלחת והשולטת המדהימה שאת מגיל גן.

הרי ממילא מדובר בסיפור שכתוב די עילג ופאתטי ותאב כוח שמגיע מהמקום שאנשים חלשים מבקשים אותו.

יודעת, לקרוא את הסיפור הזה זה כמו להסתכל באינפרא אדום על מישהו בחושך, כשלא עולה בדעתו שרואים אותו.

אבל מה אני אומרת?
אם כבר מצצת סיפור כזה, למה היא צריכה להיות זונה נרקומנית מרוקאית?
זה גם משעמם נורא.

אם נניח היית הופכת אותה לפלסטינאית, יכולת לעורר ויכוח פוליטי אמיתי כאן,
ואז אפילו אנשים כמו רפאל היו מגיבים לך בפוסט.

אה, בעצם הוא לא כאן כי הוא פרסם קטע מספר.
קטע בו מתוארת התעללות בפלסטינאית.

מצחיק כמה שזה עצוב.
dragon fly
dragon fly • 29 באוק׳ 2007
העולם בחוץ כל כך מושלם וורוד שחסר בעיות" אמיתיות לכולנו.

כל ילד עבר בחייו התעללות מכל סוג שהיא הן מצד המתעלל והן מהצד השני.

מדהים כמה אתם לוקחים את הסיפור" בחומרה.

אני בטוח שיש עוד הרבה אנשים שעברו פה הרבה מעבר לזה.

שכחתם שהיינו ילדים כנראה.

שמה שאתם מחפשים פה זה לשחק בשוטרים וגנבים.

וואלה תפסתם אובייקט נחמד "דולי".

נהניתם?טחנתם אות אופייה הנלוז של דולי?

אתם הרבה יותר טובים ממנה נכון?רוצים להתרחק ממנה כי היא מסוכנת?

נהדר! cheerleader.gif cheerleader.gif monkeedance2.gif goodluck.gif

רוצו ותספרו לחברה. icon_wink.gif

אולי זה יספק אתכם icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif