שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בא לי לבכות......

huan
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007
huan • 4 בנוב׳ 2007
זה מזכיר לי את הפוסט שפתחה מישהי על עד כמה האדונים פה חארות אחרי שמישהו מחק אותה מהמסנגר אחרי שהם דיברו שעתיים (היא דרך אגב גם טענה לפגיעה נוראית, סבל בל יתואר ולניפוץ הציפיות שהיא איך שהוא הצליחה לגבש תוך שעתיים).

אני לא מצדיק את הבן אדם, אבל כמו שאמרו לך מקודם - קצת איבדת פרופורציות בכל הקשור להתנהגותו הלא מנומסת אך הנפוצה עד מאוד בקרב שני המינים וכל המקומות. התנהגות שלפי דעתי היא בהחלט פסולה אך לטוב או לרע הפכה לנורמה חברתית שלא מצדיקה פתיחת פוסטים מתבכיינים.

תרגעי, תנשמי עמוק, וקבלי את זה כמו ילדה גדולה
electro-z

Re: די !!!

electro-z • 4 בנוב׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
Rabinya כתב/ה:
eden1 כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
די לשפחות בכייניות !!!
עוד מעט הן יבכו כי הצליפו בהן , עד לאן נתדרדר ?

icon_lol.gif icon_lol.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני כל כך מצתרפת לצחוק הזה! סלח לי אלוהים.... icon_evil.gif

המשיכי לצחוק
הצחוק בריא לבריאות זיכרי זאת
ובמקרה הזה אם אני סולחת לך על התגובה הצינית הזו אלוהים ודאי שיסלח

סלחי לי הבוטות, אבל לפעמים אי אפשר בלעדיה..

את חיה בסרט! (סביר להניח שמצוייר)
הבן אדם התנדנד לגביך ולבסוף החליט לאמר לך לא.
לא זה לא, לא משנה אם זה בא מגבר או אישה. לאמר לא זה תמיד לגיטימי. גם אם כבר היית עומדת מולו עירומה ונוטפת עסיס ופתאום הוא התחרט וסגר את הבסטה. לא זה לא. נקודה.

כל ההתבכיינות הזו לא מעידה על בגרות יתרה.
להתעורר, אינך בת 16.
לפעמים מוצר מסויים אוזל גם בסופר, לא נשענים על הקופאית ומזילים דמעות.

ואגב, הריגשי המיותר הזה לא עושה עימך חסד כפי שאת היית עשויה להבין מהשירשור הזה לולא חשיבותך העצמית מרקיעת השחקים.

למעשה ניתן לך אוצר, אבל את מעדיפה לבזבז אותו ברחמים עצמאיים במקום לעשות בו שימוש מועיל להמעטת חשיבותך העצמית וחסכון משמעותי באנרגית החיות שלך.
המלט

על תבונה ורגישות

המלט • 4 בנוב׳ 2007
הבחורה רגישה, אז מה תעשו לה -- תקשרו אותה לעמוד בכיכר העיר ותזרקו עליה עגבניות?

בחורה רגישה: זרקו אותה, ובא לה לבכות, והיא עושה את זה. והוא חרא והיא מתוקה ופגיעה
ושבירה.

אנחנו כאלה קשוחים לפעמים, שבא לי לבכות.

מתוך: את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק? מלים: ירון וילנסקי. לחן: עממי.

קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 בנוב׳ 2007

קליבר​(שולט) • 5 בנוב׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
די לשפחות בכייניות !!!
עוד מעט הן יבכו כי הצליפו בהן , עד לאן נתדרדר ?

מצחיק מאוד קליבר
הנה על זה אני מדברת
על אדונים שלא יודעים לגלות רגש כשצריך
וכן זה פגע בי וציפיתי לקצת רגש ואהדה
הרבה הבינו וכתבו לי יפה
אבל יש תמיד את הכמה שמוכרחים להראות שהם גברים ברמ"ח איברם
אוןקי הבנתי אותך ותודה!!!

זה בכלל לא מצחיק !!!
עוד מעט ותדרשי ערבות ביצוע בנקאית מכל דום ותוצאי את עצמך למכרז , או שתעשי תכנית ריאליטי בסגנון "מאסטר נולד " ?
כולה אחד אמר לך לא , ואם להמשיך להתבטא בסגנון שלי , אז זה בטח אחד שלא שווה גם את הכן שלך , במקום ללכת הלאה , להתקדם , ללמוד את מתבכיינת ומשתפכת
ואם היה כאן שפורום סאביות סגור , בטח היית טוחנת שם איזה 12 פוסטים עליו ומשמיצה .
אני ( עוד ) לא מכיר אותך , ולא דיברתי אתך באופן אישי , אבל לאור הבכי והנהי שאת משמיעה כאן ( כותבת אם לדייק ) לא כל כך כדאי להתאמץ לשם כך ואולי אותו אחד גם חש כך ?
( ובעברית פשוטה , גברים הם כמו סבון רטוב , קצת על לוחצת והופ הם חומקים לך מהיד , ותגידי את האמת , לא קבעת להפגש איתו ישר בפגישה הראשונה , בשדרות דוד המלך בת"א על מדרגות
הרבנות ? )
יאללה יום טוב לך , רק אושר ובריאות
DanaDomme​(שולטת)

זכרון קצר

DanaDomme​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2007
הבחורה בהחלט רגישה התאהבה בגבר והוא לא רוצה אותה, קורה לכל אחת, הטעות היחידה שהיא עשתה זה לפרסם את זה כאן במקום ללכת לספר את זה לחברה טובה בתקווה שתקבל אמפטיה מאנשים זרים, היא את הלקח שלה כבר למדה ובדרך הקשה.

ומשהו קטן לבכח המח - גם את התבכיינת בזמנו על מישהי שכביכול גנבה לך את הדום, גם את באת ופירסמת את זה כאן ועירבת את כולם בקול תרועה רמה, את חושבת שזה נכון להטיף כאן מוסר למישהי רגישה לא פחות ממך רק בגלל שזה IN? שכחת מה עבר עלייך כשאת היית בסערת רגשות?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני נוב' 05, 2007 6:54 am, סך-הכל נערך פעם אחת
בכוח המוח-אשה

Re: זכרון קצר

בכוח המוח-אשה • 5 בנוב׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
הבחורה בהחלט רגישה התאהבה בגבר והוא לא רוצה אותה, קורה לכל אחת, הטעות היחידה שהיא עשתה זה לפרסם את זה כאן במקום ללכת לספר את זה לחברה טובה בתקווה שתקבל אמפטיה מאנשים זרים, היא את הלקח שלה כבר למדה ובדרך הקשה.

ומשהו קטן לבכח המח - גם את התבכיינת בזמנו על מישהי שכביכול גנבה לך את הדום, גם את באת ופירסמת את זה כאן ועירבת את כולם בקול תרועה רמה, את חושבת שזה נכון להטיף כאן מוסר למישהי רגישה לא פחות ממך רק בגלל שזה IN? שכחת מה עבר עלייך כשאת היית בסערת רגשות?

אני? icon_eek.gif
בכוח המוח-אשה

Re: זכרון קצר

בכוח המוח-אשה • 5 בנוב׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:

אה, גרמת לי גם לאייקן, וגם לשלוח רבע תגובה.

ראשית -
בעיות קשות בהבנת הנקרא גב' דום: לא הטפתי כאן מוסר.
את מקבלת שיעורי בית לקרוא שוב את שלושת השורות שכתבתי ולנסות להבין למה התכוון המשורר בשירו.
ובעניין הזה עצה: אם את יודעת שאת חלשה בהבנת הנקרא אל תלכי להיות פרשנית. פשוט, הא?

ושנית -
מראה מקום, מותק. מי זה הדום ההוא שמישהי "גנבה" לי? אני בשוק. לא ידעתי שזה קרה לי.
אולי כי הייתי בסערת רגשות.. יכול להיות שיש עוד דברים שקורים לי ושאני עושה, ואני רק לא זוכרת.
לינק, גב' דום.
melody

melody • 5 בנוב׳ 2007
קליבר כתב/ה:
ואם היה כאן שפורום סאביות סגור

אמנם לא כאן, אבל יש פורום סאביות סגור.
*מנגינה*{התווים שלו}

לא מאמינה

*מנגינה*{התווים שלו} • 5 בנוב׳ 2007
טוב הבנתי הכי קל זה לבוא לקטול להיות נגדי ולא לנסות להבין שאני לא מתבכיינת בגלל פרידה
אני מנסה להעלות התנהגות של חוסק צדק שכנראה מתרחשת הרבה
מעניין כמה עוד סאביות נפגעו כך והחליטו לשתוק?
אבל אני לא שותקת אני שונה
אז פתאום באה מישהי שונה מעררת כאן את רמות הסיפין עם המיני בכי שלה וכולם מתעוררים לכתוב לה שהיא ילדותית שהיא מתבכיינת וכמובן אחלה מקום לירידות וצחוקים
תמשיכו בכייפ אבל הנושא איבד את מטרתו לצערי
וכנראה שהכלבים נובחים והשיירה עוברת וכך זה נראה פה, כי נוח לכולם לשתוק על עוולות
(מסטיחה לכם שבעקבות הפיתגם שכתבתי כאן יתחילו גם לקרא לי כלבה נו זה חלק מהכייפ של אנשים פה) icon_smile.gif