שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק איסור העישון במקומות ציבוריים כולל מקומות בילוי

never
לפני 16 שנים • 8 בנוב׳ 2007

Re: לשמחים על החוק...

never • 8 בנוב׳ 2007
Black Lotus כתב/ה:
never כתב/ה:

[B]לצאת החוצה על מנת להפסיק לדמוע בגלל העשן שלא מסתדר כל כך טוב עם העדשות כשאתה יוצא למקום בילוי פוגע גם כן משמעותית בהנאה מהבילוי. אז זו *כן בעיה* לצאת לרבע שעה החוצה. גם אתם לא חייבים להבין למה זה אלא להבין את זה.

ההנאה המושלמת שלכם מסיגריות, מבלי להתייחס לרגע לבעייתיות שזה גורם לציבור גדול מאוד, מבלי להפגין מעט אכפתיות גורמת להיות להיות קצת אדישה לגביכם. לא, האמת שהיא גורמת לי לתחושת חוסר איכפתיות מסויימת כלפיכם.
אז לא, אני לא מצפה שתלחמו את מלחמתי כשעושים עוול לקבוצה אליה אני משתייכת.
אבל אני מצפה שתהיו יותר אנושיים ולא מרוכזים כל כך בעצמכם.

ככה זה נראה מהצד הלא מעשן וסובל מזה.

ההבדל הקטן הוא שיש המון אנשים שמעשנים שכן מתחשבים. אז נכון, בפאבים מעשנים וזה לא כזה נעים. לעומת זאת, יש מקומות (יש כבר שנים) שבהם העישון אסור לחלוטין (ללא איזורי עישון) בהם אני מנועה מלבקר. אז אנחנו די תיקו בקטע.
אין מה לעשות, אין פתרון שישלב את שתי האוכלוסיות ברמה שתענה על הצרכים של שני הצצדים באופן אופטימלי. אז מותר גם להפרד.

אז אני מנועה מלהכנס למקומות מסויימים וכך גם הלא מעשנים. מה הסיפור?
אז לנו לא היו כמעט בתי קפה שבהם אפשר לעשן בשקט מבלי למות באקווריום שמקצים ולכם לא היו כמעט פאבים (היו מעט של לא מעשנים כבר שנים). לא כזה ביג דיל.
AIR​(נשלט)

Re: לשמחים על החוק...

AIR​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2007
Black Lotus כתב/ה:
never כתב/ה:
[b]
....
לידיעתכם! לצאת החוצה על מנת לעשן כשאתה יוצא למקום בילוי פוגע משמעותית בהנאה מהבילוי. אז זו *כן בעיה* לצאת ל-7 דקות החוצה. אתם לא חייבים להבין למה זה אלא להבין את זה.

ההנאה המושלמת שלכם מכך שהחוק נכנס לתוקף, מבלי להתייחס לרגע לבעייתיות שזה גורם לציבור גדול מאוד, מבלי להפגין מעט אכפתיות גורמת להיות להיות קצת אדישה לגביכם. לא, האמת שהיא גורמת לי לתחושת חוסר איכפתיות מסויימת כלפיכם.
...

לצאת החוצה על מנת להפסיק לדמוע בגלל העשן שלא מסתדר כל כך טוב עם העדשות כשאתה יוצא למקום בילוי פוגע גם כן משמעותית בהנאה מהבילוי. אז זו *כן בעיה* לצאת לרבע שעה החוצה. גם אתם לא חייבים להבין למה זה אלא להבין את זה.

ההנאה המושלמת שלכם מסיגריות, מבלי להתייחס לרגע לבעייתיות שזה גורם לציבור גדול מאוד, מבלי להפגין מעט אכפתיות גורמת להיות להיות קצת אדישה לגביכם. לא, האמת שהיא גורמת לי לתחושת חוסר איכפתיות מסויימת כלפיכם.

ככה זה נראה מהצד הלא מעשן וסובל מזה.

קישקוש בלאבוש , יש במועדונים דבר כזה שנקרא מערכת יניקת אוויר ומיזוג .... אז במקום חוק הכנסות שייפול חוק המכריח מועדון לשים גודל מערכת יניקת אוויר המתאימה לגודל המקום , כן , בדיוק כמו בגניי אירועים ...
רבאק אני לומד ועובד עבודה קשה , המפלט היחידי שלי זה לשבת עם הכוס וויסקי שלי עם הסיגריה אחריי העבודה או בסוף שבוע ... עכשיו גם את זה לא יהיה ?
כמו שאומרים , מזרח תיכון חדש .
never
never • 8 בנוב׳ 2007
[quote="שמפניה"]
never כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
שמפניה כתב/ה:

בעיר מגורי (הלא כל כך קטנה) יש לא פאב אחד או שניים
(:

שמחה לשמוע!! את מוכנה לפרסם את בתי העסק האלו??

הפאבים הם בעיר של רחפנית ולא בשלי.
רחפנית כתבה עליהם.

אנחנו גם מחפשים פאב ידידותי למעשנים. נעביר את מקומות הבילוי שלנו לפאבים האלה ונמנע מלהגיע למקומות שיהיה בהם איסור לעשן.

תודה על ההערה.
אשמח אם תפרסמי מקומות בילוי כאלו אם/כשתמצאי
ואם תוכלי לשלוח לי בהודעה פרטית (כי סביר שלא אהיה כאן לראות את זה) אז בכלל אשמח.

לא מוכנה שיעלימו לי את כל מקומות הבילוי. מעצבן אותי הנושא הזה עד לרמה שאני כמעט יוצאת למלחמה. וזה מאוד לא אני.
מביט לרגע
מביט לרגע • 8 בנוב׳ 2007
never כתב/ה:

ההבדל הקטן הוא שיש המון אנשים שמעשנים שכן מתחשבים. אז נכון, בפאבים מעשנים וזה לא כזה נעים. לעומת זאת, יש מקומות (יש כבר שנים) שבהם העישון אסור לחלוטין (ללא איזורי עישון) בהם אני מנועה מלבקר. אז אנחנו די תיקו בקטע.

זהו , שאנחנו ממש לא תיקו .
המעשנים מונעים מאנשים להגיע למקומות בילוי ולא מדובר רק על נשים בהריון אלא גם על "סתם" אנשים שמתעוררים בבוקר עם כאבי ראש ובחילות (שלא לדבר על כל הבגדים המסריחים כמו אחרי מדורת ל"ג בעומר) ולא יכולים לבלות במועדונים מהסיבה הזו .
הלא מעשנים לעומת זאת , לא מונעים מאף אחד להגיע . תגיעו , רק אל תפגעו באחרים שמבקשים גם לבלות וגם לנשום . לא בקשה גדולה מדיי לא ?
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 8 בנוב׳ 2007
never never never ever שלי....

לדעתי את בקריז מהסופ"ש הארוך שהעברתי אותך ללא סיגריות ( סליחה רק אחת לשעתיים icon_smile.gif)

ולגופו...
אני מאוד שמחה שיש אנשים שנהנים רק עם סיגריה וזה מה שנשאר להם בסופ"ש ועוד..
אבל אני לא צריכה להעלות את הסיכוי שלי לסרטן או לחילופין לחטוף בגלל זה .
כל מקומות הבילוי צריכים להיות ללא עישון ואם יש מקום שמעשנים הוא צריך להיות תחום וסגור.
הזכות שלי לבריאות חשובה יותר מהזכות שלכם למחלות.
אם יש גורמים נוספים לזיהום צריך גם למגר אותם אבל זה לא או או .
בקיצור, אני מקווה שזה יאכף ויהפוך לנוהג.
ותחשבו אכיפה זה סוג של כפייה...ואני בעד כפייה icon_smile.gif

בהערת אגב אציין שאני שונאת סיגריות באופן מובהק, הריח הטעם, המחלות...אבל ...לפעמים ריח קל של סיגריה לחצי שנייה מהגבר הנכון גורם לי לתחושת חרמנות
קלה והנה אני מוותרת על זכותי לחרמנות icon_smile.gif
קטסטרופה{Adonai}

אני רק יודע

קטסטרופה{Adonai} • 8 בנוב׳ 2007
שהרבה פקחים
יקבלו הרבה מכות
הרבה פעמים
בהרבה מקומות.

ואז החוק המטומטם הזה יירד מהפרק.
never
never • 8 בנוב׳ 2007
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

המעשנים מונעים מאנשים להגיע למקומות בילוי ולא מדובר רק על נשים בהריון אלא גם על "סתם" אנשים שמתעוררים בבוקר עם כאבי ראש ובחילות (שלא לדבר על כל הבגדים המסריחים כמו אחרי מדורת ל"ג בעומר) ולא יכולים לבלות במועדונים מהסיבה הזו .
הלא מעשנים לעומת זאת , לא מונעים מאף אחד להגיע . תגיעו , רק אל תפגעו באחרים שמבקשים גם לבלות וגם לנשום . לא בקשה גדולה מדיי לא ?

גם לא בקשה גדולה מידי לאפשר מקומות בילוי למעשנים ומקומות בילוי ללא מעשנים, לא?

לא טוענת שאין בעיה לעשן בכל מקום אלא שלא לענין לפתור בעיה של אחר על חשבון השני. קל וחומר כשיש אפשרות להגיע למצב שיספק את שני הצדדים. ויש אפשרות במקרה הזה!
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 8 בנוב׳ 2007
never כתב/ה:
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

גם לא בקשה גדולה מידי לאפשר מקומות בילוי למעשנים ומקומות בילוי ללא מעשנים, לא?

לא טוענת שאין בעיה לעשן בכל מקום אלא שלא לענין לפתור בעיה של אחר על חשבון השני. קל וחומר כשיש אפשרות להגיע למצב שיספק את שני הצדדים. ויש אפשרות במקרה הזה!

ממש לא!. כפי שצויין, אם יהיה מקום למעשנים אז הלא מעשנים לא יוכלו להגיע ולא להיפך .
החליטו ובצדק שמקומות ציבוריים יהיו מקומות שכל אחד יוכל להגיע אליהם ללא סיכוי לקבל סרטן ושאר הבעיות שקיימות עם עישון.
החלטה לגיטימית ונכונה.
הבקשה לעשות מקומות שלמים למעשנים שומטת את הקרקע מתחת לקונספט של הזכות ללא מעשנים לצאת לאן שהם בוחרים ונבחרי הציבור שלך , באקט נדיר ונכון, החליטו שהיא לא לגיטימית .
never
never • 8 בנוב׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:

...אבל אני לא צריכה להעלות את הסיכוי שלי לסרטן או לחילופין לחטוף בגלל זה .
כל מקומות הבילוי צריכים להיות ללא עישון ואם יש מקום שמעשנים הוא צריך להיות תחום וסגור.
הזכות שלי לבריאות חשובה יותר מהזכות שלכם למחלות.

הזכות שלך לבריאות אכן חשובה יותר, קל וחומר כשעלייך מדוברicon_smile.gif. אבל! האפשרות לקיים בתי עסק למעשנים ובתי עסק ללא מעשנים *אינה פוגעת בזכות זו*.

ראית? אפילו לא מרגישה שיש לי אפילו על מה.
}{
שמפניה
שמפניה • 8 בנוב׳ 2007
בהחלט מקומות בילוי ופאבים סגורים ותחומים שיהיו למעשנים וחבריהם, עם מערכת יניקת אויר ומיזוג ובלי שהעשן יצא לסביבה.
אנחנו לא מבקשים לעשן במקומות הבילוי של הלא מעשנים, אלא שיהיו מקומות בילוי שיהיו שלנו.
מדוע הלא מעשנים חייבים לבוא דווקא למקומות שלנו? שילכו לחגוג במקומות הבילוי שלהם.