שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשואים" זו לא מילה גסה (האמנם?)

מכושפת
לפני 16 שנים • 28 בנוב׳ 2007
מכושפת • 28 בנוב׳ 2007
התעניינות בהרגלי ההגיינה האישית של כולם אחרי השירותים, שחוזרת ללא הפסק, נשמעת לי כמו פנטזית ביזאר של מישהו, אבל אני בוחרת לענות רק על שאלות שאני רוצה. icon_smile.gif

כוס התה שלי היא חמה, אבל לא תהיה לטעמך.

לילה טוב. icon_smile.gif
huan
huan • 28 בנוב׳ 2007
כהשאלה שלך תהיה קצת יותר מורכבת מ"פשוטה" ולענות אליה יהיה קצת יותר מעניין אולי גם תקבל תשובות. שכן עמדתי בסוגיית הנשואים כמו בהרבה נושאים אחרים היא עקרונית-ערכית-פילוסופית המשליכה על הפרגמטי ולא להפך....ואל אף שהדבר כנראה לא נכון ברצוני להאמין שכך הדבר גם אצל אנשים נוספים אשר קודם חושבים ורק אז מנופנפים בזין במקום לנופנף בו תחילה ואז לספר מעשיות טיפשיות וחסרות היגיון (לעיני המתבונן מבצד כמובן שכן בעינהם יש בהם המון היגיון) בכדי להצדיק את מעשיהם (אתה מוזמן לחפש את הערך דיסוננס קוגנטיבי ורציונליזציה (עם כי לרוב היא רחוקה מלהיות אינטלגנטית) בויקיפדיה) בהם הם מציגים את עצמם כהאלטרואיסטים של המאה ובצדק שכן אין משהו יותר זולתני מלתקוע בתחת צעירה בת 20 בעודך משקר לאישתך בערך כמו הקוקיה האלטרואיסטית שבכך שהיא משאירה את ביציה בקן של אחרת בכדי שנטל הטיפול יפול על האחר בעוד היא תתעופף חופשיה ומאושרת מכל העולמות היא בעצם דואגת קודם כל דואגת לצרכיה ואושרה של הציפור האחרת שכן מה יכול להיות יותר משמח מהאושר הגלום בחוויית האימהות, יש לציין כמובן שאילו הציפור האחרת היתה יודעת על מעללי הקוקיה השימחה היתה "נגזלת" מימנה שכן רוב הסיכויים שהיא היתה אומרת הן לקוקיה והן לגוזליה ללכת לחפש פראייר אחר שישמח להיות על תקן "ממלא הנישה".

ולא, אני לא תמיד שוטף ידיים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 29, 2007 2:44 am, סך-הכל נערך פעם אחת
היודע איך

היא לא היתה לטעמי עוד מלפני שני דפים

היודע איך • 28 בנוב׳ 2007
אבל למה את מתקשה לענות לשאלה אם את שוטפת ידיים אחרי פיפי או לא?
אולי את מתביישת בזה שאת לא תמיד שוטפת?
והחברות שלך, ההן שלעולם לא תהינה עם נשואים כי מגיע להן יותר... הן שוטפות ידיים אחרי שהן עושות פיפי? תמיד תמיד?
אין פה שום דבר ביזארי, אני פשוט עורך סקר, כמה מבין אלו שלא מודות שיצא להן לעשות נשואים גם לא מודות שהן לא תמיד שוטפות ידיים אחרי שהן עושות פיפי.
תשובתך חשובה לנו, הכל למען המדע.
היודע איך

סבבה

רשמתי לפני שאתה לא תמיד שוטף ידיים אחרי פיפי.
ונשואות? יצא לך לעשות פעם נשואה?
huan
huan • 28 בנוב׳ 2007
אני חושב שתשובתי די עונה לך על השאלה (לו היית קורא אותה העיון) מיותר לציין שאני מרחיב את המושג נשואים לכל האנשים שיש להם בן זוג.

אתה מוזמן דרך אגב להשיב לסקר הקטן שלך בעצמך, אולי זה ילמד אותך קצת יותר מלהקשיב לתשובותיהם של אנשים אחרים
היודע איך

בדקתי בויקיפדיה

אם אני מבין נכון, אז דיסוננס קוגנטיבי זה כמו לדוגמא לכתוב בתחילת התגובה שהשאלה פשוטה מדי ואינה מעניינת מספיק מכדי לענות עליה ובסוף התגובה לתת לה תשובה?
היודע איך
לפני 16 שנים • 29 בנוב׳ 2007

יה ראבי...

היודע איך • 29 בנוב׳ 2007
מה כל כך קשה לענות לשאלות פשוטות?
מה כל כך קשה לענות בכן או לא?
למה במקום פשוט לענות את ה שולח אותי לויקיפדיה ול GOOGLE EARTH?
מעבר לכל העניינים הפילוסופיים ערכיים מוסריים שלך... עשית פעם נשואה?
huan
huan • 29 בנוב׳ 2007
לא בדקת את הערך הנכון, חפש תחת רטוריקה אולי תבין יותר טוב.

מה שכן להתחמק מלענות על שאלות ישירות רגע אחרי שהשאשמת אדם אחר בכך מוגדר כצביעות/כפל סטנדרטים/דו פרצופיות.....נו אתה יודע, הדבר הזה שאתה מאשים בו את כל האחרים.

הממ ואני חושב שכשלים חמורים בהבנת הנקרא ודליית מילות המפתח "לא, וגם לא בעתיד" מהטקסט נחשבים לבורות/טימטום והאם לא אמרו חכמנו נאה דורש נאה מקיים?
היודע איך

:)

היודע איך • 29 בנוב׳ 2007
וזה לא בדיוק מה שאתה עושה עכשיו?
מתחמק מלענות לשאלה פשוטה ובמקום זה מנסה להעביר את הכדור אלי?
למרות שלא שאלת מפורשות אלא רק הצעת לי לענות על הסקר שלי בעצמי אני מבטיח לענות לשאלה מייד לאחר שתגיד אם יצא לך אי פעם, בהזדמנות כלשהי, תחת נסיבות כלשהן לעשות נשואה.
רק אם אפשר בכנות
huan
huan • 29 בנוב׳ 2007
אני אוהב את חוסר היכולת שלך להבין את המילים גם כאשר כותבים אותם במפורש ולהאשים אותי בצביעות בגלל פגמיך. אני אחזור על דברי למען קשי ההבנה.
ציטוט: דליית מילות המפתח "לא, וגם לא בעתיד"

בכל הקשור לצביעות שלך אתה ממשיך לאכזב.