סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין BDSM, סאדיזם ואינוס

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008
amy​(נשלטת) • 7 בפבר׳ 2008
אדון שי כתב/ה:

האמת דווקא נראה לי שאתה ואיימי מתאימים ... היא כותבת שירים על כך שהיא רוצה שיתייחסו אליה כאל חיה וירעיבו אותה ... והיא משתוקקת לאדון . ואתה האמת עושה עליי רושם של אדון מתחיל . היא מאוד אוהבת תשומת לב . ואין ספק לגבי העניין בכל הקשור בך .
אתם יכולים להיות " נינט ויודה " של הכלוב !
אל תפספסו את ההזדמנות . במעשה אחד פשוט אתם יכולים להפוך המון אנשים למאושרים !!!!

ז ה כבר לא מתאים לך, אדון שי...
נוריתE

Re: הגזמת

נוריתE • 7 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
הסיבה היחידה שלא הוגשה תלונה היא שלא היה מקום לתלונה, אני וסיגל המשכנו להיפגש ובעיקר צחקנו על הנושא, אז אל תגזימי. דרך אגב גם עם שאר הבנות המתוארות בבלוג היחסים היו דומים ובהסכמה.

הסיבה היחידה שלא הוגשה נגדך תלונה היא,
כי אתה מפרנס טוב של כל אותם שמחזיקים את הבנות האלו
וחיים על גופן ולא יורקים לבאר שממנה שותים.
ושלהן אין את הכוח להתלונן.
gilsherr

מאיפה?

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
מאיפה את שואבת את הדיעות המוצקות שלך על עולם הזנות?
מהעיתונות? ו"כתבות תחקיר" אני מניח.
אני תוהה אם יש לך אפשרות במוח המצומצם שלך להבין שזונות הן בני אדם?
הן לא בהכרח מנוצלות או עובדות בכפייה או נאנסו בילדות.
לזונה ,תתפלאי יש גם יכולת החלטה! , ב-15 השנה שבהן אני מכור למין בתשלום הכרתי זונות שאני לא מגיע לקרסוליים שלהן מבחינות רבות והן יודעות בדיוק מה שהן רוצות(יותר ממני למשל)
מה שאת ושאר מטורפות הבלוג עושות זה דה-הומאניזציה מוחלטת של הזונה.
זה לא אני, זה אתן.
amy​(נשלטת)
מה שאני חושבת, הוא שאו שמצנזרים או שלא. אי אפשר לצנזר רק את מה ש "פוליקלי קורקט" ו/ או עובר נוח עם הרוחות הנושבות בכלוב באותה שעה.
הפוסט של דולי צונזר, ומה שאמרו כדי להצדיק צינזור זה, הוא שיש גבול למה שאנחנו כקהילה מוכנים לסבול, ושהצינזור הוא ההצהרה על כך. להזכירכם, הפוסט של דולי אפילו לא עסק בעבירה על החוק. הוא דיבר על מעשה של דולי (שלטענתה קרה במציאות), בימי התיכון שלה: היא הובילה התעללות, בעיקר נפשית, בזונה נרקמונית, שהייתה בדיוק צריכה את מנת הסם שלה. לא חושבת שיש נגד זה חוק, שכן התעללות נפשית בבגיר אינה עבירה, למיטב הבנתי.

הפוסט של גלישר דיבר על הכנסת סחוג לפי הטבעת של זונה שביקר אצלה, למרות התנגדותה המפורשת. אונס, להבנתי (לא מדברת כאן על העבירה המדוייקת, אלא על הרעיון הכללי). אני מאמינה שהמעשה בהחלט שפיט. לדעתי, זו הסיבה האמיתית שגלישר "טישטש את הראיות". אף אחד לא כפה עליו. אני הייתי בדעת מיעוט. רובכם התנגדו לצינזור או חסימה. אז היה לו נוח להעמיד פני נעלב ולהפיל את האשמה עלי.

בדיעבד, אני חושבת שטעיתי. קראתי לצינזור וחסימה, כי הבנתי שכך אומרים בכלוב- אין להתנהגות כזאת מקום בקהילה שלנו. אבל לא ייתכן שינהגו איפה ואיפה- פסוט של דולי, שתיאר התנהלות חוקית לחלוטין, גם אם נפשעת מוסרית- יצונזר, בשם המוסר, ופוסט של גלישר- שתיאר עבירה על החוק, וג ם פשע מוסרי, ישאר.

מדוע שלא נשאיר כאן פנטזיות על פדופיליה, נקרופיליה וסנאף? כי הן לא חוקיות? גם אונס לא חוקי.

אז בעקבות הירהורים אלה, אני חושבת שטעיתי. מזמינה את גלישר להחזיר את הבלוג שלו, וספציפית את הפוסט המדובר (ללא "עריכה"), כדי שנוכל לדון בו. כדי שנוכל לגנות אותו בכל תוקף, מבלי שיוכל לפתע לשנות את טון הדברים, ולדבר על סוג של "בדס"מ בהסכמה" עם זונה. לא אקרא עוד לחסימה ולא לצינזור, אבל בהחלט- אמשיך לגנות בכל תוקף. זו זכותי.
gilsherr

הבלוג נמחק

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
ולא ישוחזר. בהמה.
amy​(נשלטת)

Re: הבלוג נמחק

gilsherr כתב/ה:
ולא ישוחזר. בהמה.

כמה נוח icon_smile.gif
gilsherr

אכן כמה נוח

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
חזרה לסיפורי הפיפי/קקי שלך ושל כולם.
amy​(נשלטת)
huan כתב/ה:
גיבורים גדולים, תסלקו את דגי הרקק אך ב"מקובלים" ובדגים הגדולים לא תעזן לגעת.

קדימה, מי הראשון שיצעק לסלק את דולי, המנהלת בלוג הרבה יותר זמן מגילשר?
קדימה, מי יקרה לסלק מהאתר אדם שאשכרה זיין בחורה בלי קונדום בעודה כפותה ועדיין נמצא באתר עם הניק המוקורי למרות ה"שערוריה" שכולם כבר הספיקו לשכוח?
ועד מתי תיקנו אצל צביקה ותממנו את הפעילות הנלוזה של אור?
ויש פה עוד אנשים דומים הממשיכים לשרות בכלוב תוך עשיית שימוש באי הרמת ראש או בהיותם חברים בקליקה זו או אחרת - וכידוע חברות קודמת להכל.

אל תהיו צבועים ותתעסקו רק בפושטקים שבאופן סלקטיבי הצליחו להקפיץ לכם את הפיוז - אם לפעול למען ערכים, אז עד הסוף.

אתה צודק. אסור לנהוג באפליה בנושאים אלו. אני נפלתי שם. תודה שהסבת את העניין לתשומת ליבנו.
נוריתE

Re: הבלוג נמחק

נוריתE • 7 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
ולא ישוחזר. .

אתה מחקת אותו
כי אתה פחדן
אז ברוך שפטרנו מעונשו של זה.
(למרות שבטוח שתחזור כטרול)

נוריתE
נוריתE • 7 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
huan כתב/ה:
גיבורים גדולים, תסלקו את דגי הרקק אך ב"מקובלים" ובדגים הגדולים לא תעזן לגעת.

קדימה, מי הראשון שיצעק לסלק את דולי, המנהלת בלוג הרבה יותר זמן מגילשר?
קדימה, מי יקרה לסלק מהאתר אדם שאשכרה זיין בחורה בלי קונדום בעודה כפותה ועדיין נמצא באתר עם הניק המוקורי למרות ה"שערוריה" שכולם כבר הספיקו לשכוח?
ועד מתי תיקנו אצל צביקה ותממנו את הפעילות הנלוזה של אור?
ויש פה עוד אנשים דומים הממשיכים לשרות בכלוב תוך עשיית שימוש באי הרמת ראש או בהיותם חברים בקליקה זו או אחרת - וכידוע חברות קודמת להכל.

אל תהיו צבועים ותתעסקו רק בפושטקים שבאופן סלקטיבי הצליחו להקפיץ לכם את הפיוז - אם לפעול למען ערכים, אז עד הסוף.

אתה צודק. אסור לנהוג באפליה בנושאים אלו. אני נפלתי שם. תודה שהסבת את העניין לתשומת ליבנו.

חואן הקהילה מתחילה לקבל שכל
תן זמן זה לוקח זמן
אין פה צביעות או איפה ואיפה
יש פה פחד מ"סטיגמה" של מישטרת מחשבות
ראה הפוסט
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22066
וברגע שניתבגר ונבין שישנם כאלו
שאין להם מקום לתפוס תחת חסותנו
כשאין להם שום קשר אלינו
נרד מעץ הליברליות המוגזמת
וניתאפס.