צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשף תחפושות פורימי 13.3.08 - אל תגידו שלא אמרנו לכם...

סיגריה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
סיגריה​(אחרת) • 6 במרץ 2008
SPENKY כתב/ה:
זה קצת קטנוני סיגריה
המסיבות של אמילי ואף היו הכי טובות
ויש אכן סבירות שהם לא ידעו
הגנון סגור (ברכות אף על המשפט), ובהעדר אופציות נורמליות (חוץ מהמקום של היצור ההוא)
נראה לי שמסיבת פורים עם טעם של F (טעים אף?) זה ה-דבר עכשיו
אז חלאס להתקטנן על זה שמנסים להחיות את הסצינה שלנו
ויאללה בלגן
אני שם

כן אני קטנונית ל90 ש"ח שלי עם הריבית זה הרבה יותר...
ולמי אכפת אם היה טוב או לא, אני שילמתי, הם קיבלו כסף, הם ברחו וידעו טוב מאוד
מסיבה טובה אפשר ליצור תמיד
למה אני צריכה לממן את הזקן, שילך לעבוד בכבוד מאשר לגנוב מאנשים שרוצים להנות!
purified​(שולטת)
purified​(שולטת) • 6 במרץ 2008
לא סתם הניק שלך הוא סיגריה......
רעילה ומלכלכת בידיוק כמו סגירה.
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 6 במרץ 2008
purified girl כתב/ה:
לא סתם הניק שלך הוא סיגריה......
רעילה ומלכלכת בידיוק כמו סגירה.

את צודקת
האמת מסריחה כואבת ולפעמים גם רעילה
הגיע הזמן להתמודד..
טיגריס כחולה

60 שניות על סיגריות.

טיגריס כחולה • 6 במרץ 2008
עכשיו , עם החוק החדש הזה.. אין מאפרות בסביבה.

כל שנותר לעשות, זה לזרוק לריצפה ולדרוך.

גם ככבויה , הסיגריה מזהמת את הסביבה.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 6 במרץ 2008
בהתעלם מהסגנון הרעיל של הסיגריה.

הטענה שלה מבחינתה מוצדקת.
היא שילמה עבור שירות ולא קיבלה אותו.
אני לא יודע עם F אשם או לא אשם, ידע או לא ידע, אחראי או לא אחראי.
ואני גם לא יודע אם ראוי או מוצדק או אפילו הגיוני שהוא יפצה אותה מכיסו.

אין לי מושג אם הסבירו לה או מה הסבירו לה אבל כנראה שההסבר לא היה מספק.
ולתקוף אותה במקום להשיב לטענות שלה לא נשמע לי עינייני.
Breathless{VIP}

פארטי פופרז לא כאן

Breathless{VIP} • 6 במרץ 2008
עם כל הכבוד לבכיינים,
סיגריה כואב לך?
את מוזמנת לפתוח שרשור בנושא
אל תקלקלי לנו שרשור פורימי שכזה

אהההה כבר אמרתי? שימותו כל הקנאים!!!!

יאלללה פורים יאללה בלאגאן
Breathless{VIP}

Re: גלינג גלונג

Breathless{VIP} • 6 במרץ 2008
המפקדת כתב/ה:
Breathless כתב/ה:
המעבורת מהצפון נמצאת במעגן הקריות.....

monkeedance2.gif monkeedance2.gif monkeedance2.gif

יציאה משוערת בשעה טובה ועליזה במצעד עדלאידע מוטרף
בתאריך האמור בשעה 23:00

וימותו כל הקנאים !!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

יאללה אפצ'וק איירוש ב - ל - א - ג - ן

יו ! icon_eek.gif

למה אתם מתחפשים ? icon_rolleyes.gif

לא מגלה ולא מגלה tongue.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 6 במרץ 2008
כיוון שכבר פורסם וידוע כי הסיבה שהמועדון נסגר כשהיה בניהול שמאסטר F היה חלק ממנו, קשור לבעיות מנהליות ודברים נוספים שלא היו תלויות בו ובשאר המנהלים ועד הרגע האחרון הם חיכו לאישורים כדי להמשיך ולהפעיל את המקום וזה לא הסתדר שלא באשמתם, ואף הם הפסידו כספים רבים שבית המשפט קבע שהם זכאים לקבלם בחזרה + פיצויים, זה ממש לא הוגן לבוא בטענות ל F כאילו הוא גנב מכם באופן אישי.

(מצ"ב לינק לפרסום http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22225 )

כן, גם אני שילמתי 90 ש"ח בזמנו על כרטיס מועדון (שאפילו לא קיבלתי לידי בסופו של דבר וגם לא את הכרטיסים למסיבות שהובטחו ושלא הספקתי לממשם גם ככה כיוון שהמקום נסגר זמן קצר אחר כך), ואין לי שמץ של ספק כי החבר'ה פעלו בתום לב כשגבו ממני ומכם את הכספים ובעצמם ספגו הפסדים גבוהים בהרבה מה - 90 ש"ח שהפסדנו אנחנו.
אז במקום לבוא בטענות לאדם שהשקיע מזמנו ומכספו וספג מפלה בגלל שהוא בעצמו הונה, אני בהחלט חושבת שמגיע לו לקבל תגמול על המסיבות שהוא מפיק כרגע עם אייר מבלי לבוא אליו בטענות.
זהו איש ישר שרק בא בכוונות טובות למען הנאת כולנו והוא האחרון שצריך לספוג את הרפש הזה שמטיחים בו.
ואם רק הייתי יכולה להגיע בעצמי למסיבה הזו הייתי משלמת בשמחה את מלוא מחיר הכרטיס עבור המסיבה שאין לי ספק שתהיה מצויינת, ולא מתבכיינת על 90 ש"ח שירדו לטמיון בשנה שעברה.
מכשפונת ממתק
מכשפונת ממתק • 6 במרץ 2008
ים_yam כתב/ה:
כיוון שכבר פורסם וידוע כי הסיבה שהמועדון נסגר כשהיה בניהול שמאסטר F היה חלק ממנו, קשור לבעיות מנהליות ודברים נוספים שלא היו תלויות בו ובשאר המנהלים ועד הרגע האחרון הם חיכו לאישורים כדי להמשיך ולהפעיל את המקום וזה לא הסתדר שלא באשמתם, ואף הם הפסידו כספים רבים שבית המשפט קבע שהם זכאים לקבלם בחזרה + פיצויים, זה ממש לא הוגן לבוא בטענות ל F כאילו הוא גנב מכם באופן אישי.

כן, גם אני שילמתי 90 ש"ח בזמנו על כרטיס מועדון (שאפילו לא קיבלתי לידי בסופו של דבר וגם לא את הכרטיסים למסיבות שהובטחו ושלא הספקתי לממשם גם ככה כיוון שהמקום נסגר זמן קצר אחר כך), ואין לי שמץ של ספק כי החבר'ה פעלו בתום לב כשגבו ממני ומכם את הכספים ובעצמם ספגו הפסדים גבוהים בהרבה מה - 90 ש"ח שהפסדנו אנחנו.
אז במקום לבוא בטענות לאדם שהשקיע מזמנו ומכספו וספג מפלה בגלל שהוא בעצמו הונה, אני בהחלט חושבת שמגיע לו לקבל תגמול על המסיבות שהוא מפיק כרגע עם אייר מבלי לבוא אליו בטענות.
זהו איש ישר שרק בא בכוונות טובות למען הנאת כולנו והוא האחרון שצריך לספוג את הרפש הזה שמטיחים בו.
ואם רק הייתי יכולה להגיע בעצמי למסיבה הזו הייתי משלמת בשמחה את מלוא מחיר הכרטיס עבור המסיבה שאין לי ספק שתהיה מצויינת, ולא מתבכיינת על 90 ש"ח שירדו לטמיון בשנה שעברה.

טוב מותק, זה כי את נורמלית.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 6 במרץ 2008
מכשפונת ממתק כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:

טוב מותק, זה כי את נורמלית.

נורמלית??? אני??? ממש לא!!!
אבל קצת הגיון בריא יש לי בכל זאת icon_lol.gif