בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סתימת פיות.

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008
ים_yam​(לא בעסק) • 10 במרץ 2008
קיחוט יקירי...
kiss.gif

כמה טוב שבאת להתחדד פה.
התגעגעתי נורא!
לא קשורה

החלטתי

לא קשורה • 10 במרץ 2008
אני מתחפשת לפייה סתומה

גאג או פומפה?
T Bone
T Bone • 10 במרץ 2008
ללא גבולות כתב/ה:
parker כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
ראשית, היא לא הראשונה להחסם (ואגב, חסימתה כבר הוסרה).
ובהחלט יכול להיות שיש כאלה שראויים אף הם להחסם ועדיין לא נחסמו. צריך להבין שאין כאן איזו שהיא אידאה. אי אפשר לנסח במילים איזה שהוא משפט לוגי שיקבע באופן חד משמעי וברור מראש בדיוק מתי נחצים הקוים. יש שטחים אפורים ויש שיקול דעת. וכן - זה לא אומר שכל דבר שכל אחד כותב באתר מיד נקרא ומושם בקונטקסט ותמיד יכול להיות שיש כאלה שמתנהגים בצורה שחוצה את הקוים והם לא "נתפסים". כמו שמישהו נוסע 150 באוטוסטרדה ונתפס מדגמית על ידי שוטר. עצם זה שיש עוד אנשים שנסעו באותה מהירות או אף במהירות מהירה יותר זה לא מסיר אחריות מהנהג שנתפס.

אז כן, יש מקום לשיקול דעת ניהולי, אם היה אפשר לנסח חוק בצורה לוגית קלה שהיה מכריע בבירור מראש מתי יש הפרה של התנהגות נאותה ומתי לא היה לי ולכולנו הרבה יותר קל ונעים אבל זה פשוט בלתי אפשרי. וכן, תמיד אפשר למצוא דוגמאות של "למה הוא לא". וגם אין שני מקרים שקולים כאן.

אני גם אבהיר שוב שהדבר החריג לטעמי בהתנהגותה של סיגריה בפורום ההוא היא התגובות המתלהמות והבלתי ענייניות לאנשים שטרחו להגיב בצורה עניינית ובלתי מתלהמת לדבריה. פה יש איזה שהוא גבול שנחצה. לעיתים הגבול הזה ברור יותר ולעיתים פחות, יש פה מקום לשיקול דעת. ומטבעם של הדברים כשהם מנוסחים במילים ולא במשוואות קשה למצוא שקילות והקשה לוגית בין מקרה אחד למקרה אחר.

הטיעונים האלה "אבל למה הוא לא" ו"איך זה שיש שטחים אפורים" - תמיד יושמעו, אבל אי אפשר אחרת לדעתי.

כיבית את הסיגריה???
אני מקווה לא על וונוס
וגם אם לא היית מסיר את החסימה בטח הייתה חוזרת בניק , נרגילה .

צר לי שאני צריכה להתחיל ככה כמו התקליט השבור שאנשים נוהגים להשתמש בו , אבל הפעם זה אולי ראוי .
אני מאחרונות מגיניו של מר ונוס, אבל הלך הרוח בו כל אחד מתבדח ומסתלבט על ארוע התקיפה שלו , לפחות לטעמי , הוא הלך רוח מזעזע , בו משתעשעים מעל הדפים בפורומים באדם שהותקף.
אם לונוס לא היה אכפת אז ניחא על אף הבעיתיות במסר הכללי. אבל זה נראה לכאורה כאילו מאוד אכפת לו ומאוד פוגעת בו הסיטואציה . בקצרה, יהיה נחמד אם תחדלו להתבדר על הארוע והמילים האלה מופנות ביתר שאת לתוקף.

ולגבי המלט, אתה מוזמן לחוש חמלה ואני אחוש בטחון, כל אחד ובחירותיו.

אני לא אכנס לדיונים ( אולי אם זה היה זיונים אז כן ) אוותר
סתם בא לי להתבדח .
פעם הבאה זה יהיה על חשבונך icon_twisted.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 10 במרץ 2008
איזה כיף

קראתי לקיחוט בפוסט אחר והנה הוא הופיע דרך קסם (שני בריונים נושאי אלות)
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 10 במרץ 2008
tebayes כתב/ה:
איזה כיף

קראתי לקיחוט בפוסט אחר והנה הוא הופיע דרך קסם (שני בריונים נושאי אלות)

עכשיו כשגילינו את כישורי הקוסמות שלך, אתה יכול לסדר לי גם איזה חמישים אלף בבנק? icon_razz.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 10 במרץ 2008
מה את מוכנה לעשות בשבילם ?
icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 10 במרץ 2008
tebayes כתב/ה:
מה את מוכנה לעשות בשבילם ?
icon_smile.gif

בשביל הבריונים או בשביל השטרות?
Dom_Quixote

באתי לקשור ויצאתי מקושר

Dom_Quixote • 10 במרץ 2008
diamond כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

במעלליהם האפלים של הפטצ'יריה?
מה אשם F שהיה מחובר לאדם לא ישר בלשון המעטה?

rffl.gif
ממש וולדרמורט הטיצ'ר הזה ....

יפה.

אחרי שסיימתי לכתוב את האמת, את כל האמת, הרבה יותר מהאמת ועוד כמה אמיתות בכל הנוגע לכלובי, אני מוצא טעם גם בהתייחסות לשותפו לדבר תועבה, מר טיצ'ר.

זוגתי לשעבר דיאמונד (היינו ביחד שנים ארוכות, רחוק מעין הקהילה. את התמונות שלנו ניתן למצוא באלבום של בונדג'. אני הבחור הגבוה השרירי, היפהפיה האלילית שחורת השיער זו אחותי התאומה הבנויה בדיוק מאותם גנים שלי. דיאמונד לא בתמונה) (ועכשיו לחזור ללפני הסוגריים כי אני ממשיך משם) עושה עוול לזכרו של הלורד וולדרמורט זצ"ל בהשוואתו לטיצ'ר. בניגוד לטיצ'ר, אין עוררין על העובדה כי וולדרמורט, בסופו של דבר, בכל זאת החזיק באמת מוסר כלשהי, ותוכניתו להשמדת המאגלס לא היתה נטולת יסודות אתיים, שלא לדבר על פרקטיים. וולדרמורט הוא כמו ליברמן - אומר מה שכולנו חושבים, ואם לא חושבים אזי נחשוב בעתיד הקרוב, ואם לא בעתיד הקרוב אזי נחשוב אחרי שליברמן יעלה לשלטון, ואם לא נחשוב אחרי שליברמן יעלה לשלטון אזי נחשוב שוב, ואם לא נחשוב אז אזי לא נחשוב יותר בכלל. בלי קשר, לאור הסרטים אנו צריכים גם להודות כי וולדרמורט ניחן בתווי פנים נאים ביותר, בהתחשב בנסיבות.

אבל אני רוצה, רבותיי, לדבר על טיצ'ר. נער הייתי ולעולם לא אזקין, ואדם כמו טיצ'ר טרם ראיתי מבלי להסיר את הבליינדפולד. אם היה צדק בעולם, הוא היה מתייצב מיד אחרי מילוסביץ' (מילולית, מיד אחריו, כשעוד הריח שם והכל) בבית הדין הבינלאומי בהאג. אני עוד זוכר את המפגש הראשון שלי עם דוכן השיקויים הנודד שלו, בסדנת הקשירות ישו"ז פרוס סתיו 2004. משך שלושה מפגשים לימד אותנו טיצ'ר את כל הקשרים הידועים לאנושות, פלוס כמה שידועים אך ורק לחייזרים. לבן אדם היו יותר קשרים מאשר השיער של מוש בן ארי. רק כמה ימים לאחר הסדנה התבררה לי התרמית הגדולה - טיצ'ר מכר לי ידע מזוייף, כזה שנעלם מן הראש זמן קצר לאחר שנרכש! רוצה לומר, בתום שלושה מפגשים הצלחתי בקלות לעשות קשר שרוך בסיסי בנעליים תוך עשרים וחמש דקות בפיקוחה ובסיועה הצמוד של פט, ואילו שבוע אחר כך כבר לא היה לי מושג כיצד מבצעים רתמת גוף מלאה כפולה בשני חבלים בשילוב קני במבוק וגלגלת! טיצ'ר ידע היטב שהוא מוכר לי ידע שיתנדף שעות ספורות לאחר קבלתו, אך שילשל (!) בזדון את הכסף (שלא שילמתי לו, כמובן, יען כי מראש הבאתי בחשבון אפשרות כזו. מה גם שכפי שהסברתי לו, שלושת הכלבים שלי יחד אכלו לי את הארנק, ואביא לו ביום ראשון לבית ספר) לכיס מכנסי העור נטולי התפרים שלו. אבל לטיצ'ר התרמית הזו לא הספיקה, רבותיי. ברוב נכלוליותו הוא הציע לי לפנים משורת הדין לבוא לסדנה נוספת, חינם אין כסף, למען ארענן את ידיעותיי. מה שהוא לא טרח לספר לי, כמובן, זה שהסדנה השניה תכלול אנשים עוינים במיוחד לקונספט של בחור חסר יכולת טכנית בעליל שמדבר שלוש שעות נון-סטופ בקול צפצפני תוך פיזור פירורי בייגלה על השטיח. את כמויות הרוע שניגרו עלי שם לא אשכח לעולם. אני זוכר במדוייק - ובחלחלה -כיצד ניגשה הבחורה עם השיער הוורוד לטיצ'ר ואמרה לו "מי זה?". תשובתו של טיצ'ר "זה קיחוט, הוא בחור טוב", צרובה בצלקת על לבי משל העביר חבל מהר מדי מבלי להיזהר מכוויה על בשרי.

בנוסף, ראוי לציין שטיצ'ר סירב לכל הצעות הרכישה ההוגנות לחלוטין שהגשתי בעבור פט. אפילו כששלחתי התרעה אנונימית לוטרינר העירוני בדבר חיית מחמד בלתי מפוקחת סירב טיצ'ר לזוע מעמדתו, ותחת זאת פשוט הסביר לפקח את העניין בדרכי נועם, וכיבד אותו בקציצות מעמול. ומי נתקע בסופו של דבר עם הדו"ח בדבר הטרדת הרשויות ועם התובנה החדשה כי "אנונימי" פירושו שלא ניתן יהיה לזהותו כך שרצוי שלא לבוא לדבר עם הפקח אישית? ניחשתם נכון.

כך שברור לכולם כי יש לנו עסק פה עם בן בליעל מהמעלה הראשונה, אדם שלא בוחל בשום אמצעי לגיטימי כדי למנוע מזרים לבצע את זממם בחברתו לחיים. עם זאת, בבואי להציג את דמותו האמיתית של טיצ'ר בפניכם, עליי להתחשב בחוקי לשון הרע, ובכך שאינני רוצה - בפזיזות לשוני - להביא לסגירת הכלוב, שאז בעקיפין אשלח לחברה החיצונית יותר חדלי אישים חורשי זדון משהיא מסוגלת להכיל. לכן, בכוונתי להתבסס על עובדות מוצקות בלבד בבואי להכפיש את טיצ'ר בטינופת, וזאת על סמך השרשור הלוגי הבא:

טיצ'ר, כידוע, הוא גלוח ראש. לא מבחינת אופי או סמל, אלא כעובדה פיזית. נכון? נכון. כמו כן, הוא ממוצא מזרחי, כלומר משפחתו יוצאת ארצות ערב, כך שלגיטימי לטעון שהוא, בבסיסו, "ערבי", כן? בנוסף אנו יודעים שהוא גר באחת מערי הפרבר של תל אביב, כך שלפי מוסכמה ישראלית מקובלת, ניתן בהחלט להגדירו "ערס". העובדה שהוא מכנה את עצמו "טיצ'ר" בלעז במקום "המורה", יש בה לטעמי בכדי להעיד על נטיות אנטי-ציוניות, כך שהוגן בהחלט לדעתי לטעון כי מדובר ב"עוכר ישראל". עכשיו, האם העובדה שטיצ'ר בכלל מכנה עצמו כך בלא שיש לו תעודת הוראה, אינה בבחינת הונאה הציבור, שהיא עבירה פלילית? בהחלט. כמו כן, בל נשכח שטיצ'ר מחזיק בביתו "פט", עמה, יש להניח, הוא מקיים יחסי אישות, מה שנותן לי כל לגיטימציה בעולם לטעון כי הוא בועל חיות. אדם שמסוגל לבעול חיות, סביר יהיה לניח כי הקוד המוסרי שלו לא מונע ממנו לבצע בהן את זממן בעונת הייחום? בוודאי, ועל כן "בועל חיות בנידה". כמו כן, כיוון שהחוק אוסר התעללות בבע"ח, וכיוון שסביר להניח שטיצ'ר נתן דרור ליצריו המעוותים יותר מפעם אחת בארבע השנים האחרונות, האם לא ניתן לטעון כי מדובר ב"עבריין סדרתי"? ואם טיצ'ר, לעומת זאת, לא מקיים יחסי אישות עם זוגתו, האם לא הגיוני בהחלט להסיק כי מדובר ב"הומו"? וכיוון שלהומו צרכים מיניים כלכל אדם, והם אינם מקבלים מענה בבית, האם לא ניתן להניח בסבירות של מאה אחוז כי הם מקבלים מענה במקום אחר? כיוון שכך, נראה שהביטוי "הומו מזדיין" הוא בבחינת תיאור אובייקטיבי של המציאות.

מכל זאת עולה, רבותיי, כי מדובר בעבריין סדרתי הומו מזדיין ערבי עוכר ישראל ערס גלוח ראש בועל חיות בנידה, ואין פה ולו שמץ של לשון הרע. כל מילה מעוגנת באמת עובדתית מוצקה. זה האיש, רבותיי, ועכשיו יחליט כל אחד מכם של מי הוא רוצה להיות חבר, שלי או שלו. רק קחו בחשבון, שאיתי אתם מקבלים בחבילה אחת גם את דיאמונד. וכשאני אומר "חבילה", אני מתכוון לכך באופן מילולי, אחרת היא מתנגדת.

קורקטיות מהולה בנוסטלגיה,
קיחוט (מיל')

תקציר (C):

אמת-יחסית-דיברתי
ללא גבולות'
לפני 16 שנים • 11 במרץ 2008
ללא גבולות' • 11 במרץ 2008
עוד לא קראתי אף פעם תגובה בשירשור וצחקתי בליווי דמעות זולגות .
דון קיחוט , קבל ח"ח , יש תמורה לאגרה icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 11 במרץ 2008
ים_yam​(לא בעסק) • 11 במרץ 2008
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

יום אחד תבוא אלי ילדתי הקטנה שעודנה עוברית, ותשאל: "אמא, את זוכרת שבאיזה יום לקראת סוף החודש השישי את צחקת כל כך שטילטולי שב"כ היו כאין וכאפס לטילטולים שאני עברתי בבטן שלך? מה ולמה? מה גרם לך לצחוק כל כך הרבה שלא הפסקת לטלטל אותי מעל חצי שעה?"
מה אגיד לה, קיחוט?
(ומה אתה ממליץ, לוותר על לשלוח אותה בגיל 5 ללמוד מטיצ'ר כיצד לקשור את השרוכים? כבר בניתי על סדנת הקשירות לילדים שלו...)