צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכלוא אותך בעצמך.

מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 17 במרץ 2008
מקבי​(מתחלף) • 17 במרץ 2008
ציטוט: מקבי, קח את הדוגמא הכי פשוטה. מתי צללת לאחרונה? זוכר את התחושה שאתה שומע רק את עצמך וכל המסביב נשמע עמום ולא ברור? שרק את עצמך את מרגיש ושומע? וזו רק דוגמא אחת פשוטה איך אתה מגיע למצב בו אתה כלוא בעצמך....

אוקיי, אז את מדברת פה על בידוד. את זה הבנתי - ואמרתי שזה דבר מוכר, ולדעתי מגניב למדי. זה יכול להיות מאוד מפחיד או מאוד מרגיע, תלוי בסיטואציה.

אבל לא כל-כך הבנתי את עניין הכליאה בתוך הצעקות של עצמו... נו, שיהיה.

ציטוט: וזה מזכיר לי דיאלוג שכבר בטח הזכרתי:

והדיאלוג הזה מזכיר לי משהו שמישהו אמר פעם: "אתה לא משלם לזונה בשביל הסקס - אתה משלם לה כדי שתתחפף אחרי שאתה גומר."
T O M​(שולט)

Re: לכלוא אותך בעצמך.

T O M​(שולט) • 17 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
[b]בזמן האחרון , בא לי לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו.
להעביר תחושה בה הוא מבין שהוא לא יכול להימלט מזעקות הנפש שלו.
לתת לו לחיות בתוך החושך והאפילה של הכאב שלו.
אז איך אני עושה את זה?

[color=white]כל מה שאת צריכה זה להכניס את העבד לחדר קטן, לשים על הקירות תמונות
(רצוי בעירום) של אניטה פללי ואז לצאת מהחדר ולסגור אותו במפתח.

מובטח לך צרחות אימה לא מהעולם הזה מעבר לדלת...

השב"כ כבר משתמש בתרגיל הזה מול אסירים בטחוניים.
T O M​(שולט)

Re: לכלוא אותך בעצמך.

T O M​(שולט) • 17 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
בזמן האחרון , בא לי לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו.
להעביר תחושה בה הוא מבין שהוא לא יכול להימלט מזעקות הנפש שלו.
לתת לו לחיות בתוך החושך והאפילה של הכאב שלו.
אז איך אני עושה את זה?
?

כל מה שאת צריכה זה להכניס את העבד לחדר קטן, לשים על הקירות תמונות
(רצוי בעירום) של אניטה פללי ואז לצאת מהחדר ולסגור אותו במפתח.

מובטח לך צרחות אימה לא מהעולם הזה מעבר לדלת...

השב"כ כבר משתמש בתרגיל הזה מול אסירים בטחוניים
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 17 במרץ 2008
יש טכניקות של "עיגון"
וכן אפשר להחזיר מישהו למצבים מאוד קשים בעבר שלו למשל ולעגן את זה, להגדיל את זה...ולהכניס את זה ללופ מתמשך.
dragon fly
dragon fly • 17 במרץ 2008
אפשר להכניס אותו לאולפן מוסיקה המבודד אקוסטית מכל העולם ואחותו.

ולשים לו במוניטורים מוסיקה מהסרטים של היצקוק בחושך מוחלט.

לאחר מכן,לסגור אותו בפנים ולא לתת לו לצאת(כמובן שלהביט במצבו במצלמות במעגל סגור ולראות מה המצב שלו)

לכו תדעו אולי זה יגרום לו לצעוק?

רק שבסוף לא ילחין מוסיקה לסרט הבא של טרנטינו icon_razz.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 17 במרץ 2008
הגעתי למסקנה שזה אחד הסשנים הקדומים ביותר.

לשמוע את עצמי צועק זה למעשה בכלל לא מסובך, פשוט מרוב קידמה וטכנולוגיה שכחנו מה זה.

הרי פעם בני האדם גרו במערות... כל צעקה הייתה חוזרת כהד, ככה פעם נשלטים ונשלטות היו שומעים את עצמם צועקים בכל מקרה (וגם בחושך, וגם לא היה מה להריח שם וכיו"ב...)

פשוט התעורר כאן יצר קדום, מה שנקרא בקרימינולוגיה גם "אטביזם".

טיגריסים חיים במערות?
Mooooon
לפני 16 שנים • 18 במרץ 2008

הנה סשן נחמד

Mooooon • 18 במרץ 2008
טיגריסית,

כתבתי לך קודם הודעה בפרטי עם הצעה לתת להדרכה בנושא. זה היה לפי ששמתי לב באיזה מסגרת את רוצה ליישם את הסשן הנדון, שעבור המסגרת הזאת הצעתי אינה תקפה כמובן. לכן אציעה מספר הצעות כאן. הנה אחת.

מתחילים במימיפקציה מלא, כולל ראש. קווים מנחים לממיפיקציה מלא הם:
* לא לניילן ישר על הגוף. קודם שכבת בגדים צמודים.
* מניילנים את רגליים, ידיים והגוף בנפרד, ואז מניילנים את הכל ביחד.
אם לא תניילני לפי המתכונת נכונה, העבד יוכל לזוז בתוך הניילון, מה שיהיה מאוד מצער.
מניילנים גם את הראש. מה לגבי הנשימה ? אז ככה: מלפפים 3-4 שכבות, מה שלוקח פחות מדקה שבה העבד לא נושם, ואז עושים חור באזור הפה ונותנים לעבד לסדר את הנשימה. חוזרים על התהליך מספר פעמים, עד שהראש מנויילן ומקובע יחד אם הצוואר.
בסוף יוצאה עבד שנראה בערך כמו גולם של פרפר.

לוקחים שנורקל של צלילה ודוחפים לו בפה. משכיבים את העבד באמבטיה. אני מקווה שיש לך אמבטיה גדולה דייה. ממלאים את האמבטיה במים. רצוי לקשור לו משקולות, אחרת הוא יצוף.

כעקרון מה שכתבתי עד כאן כבר יביא את רוב העבדים לרמת חרדה בלתי נסבלת, במיוחד כאשר מפלס המים יעלה מעל ראשם והם יהיו בחרדת טביעה מתמדת. אם יש צורך להרחיב מעבר לנקודה הזאת, אז אלמנטים האפשריים הנוספים:

אפשר לפתוח חור באזור התחת ולהחדיר דילדו.
אפשר לשחק עם טמפרטורת המים. מעניין יהיה לראות אותו רועד הצורה בלתי נשלטת במים קפואים.
אפשר "למעוך" אותו. לוקחים 4-5 חגורות עור עם אבזם (אפשר חגורות מכנסיים או מה שהוא יותר מקצועי), מלפפים כל אחד מהם בנפרד סביב לגולם, בחזה, במותניים וברגליים, ומותחים. ככל שתמתחי יותר, כך העבד יסבול יותר.
אפשר להשמיע לו מוזיקה "איכותית". לוקחים רמקול, שמים אותו בשקית ניילון וקושרים אותה היטב, כדי שהמים לא יחדרו פנימה. מורידים את הרמקול למים. המים מעבירים קול מצוין, והמוסיקה תהייה מסביבו בכול, ללא צורך באוזניות. כשאני אומר מוזיקה אני מתכוון בעיקר לצרחות אימה.

אני יכול להמשיך לפרט, יש כאן אין סוף אפשרויות.
אני כמובן מקווה שלא תיישמי את זה על איזה עבד מסכן, ולו מחשש שיצא מסשן כזה כשחום גופו תואם את טמפרטורת הסביבה (ואני לא מדבר רק על היפוטרמיה)

הסיבה שאני כותב את ההצעה שלי היא אחרת לגמרה.

בהיכרותי את הדינמיקה של רומן מופת כשלכם, אני מניח שלאחר תקופת "ירח דבש" הראשונית, תהייה תקופת התפקחות, אשר תלווה במתיחויות הכוללת עליות וירידות. יש להניח שלאחר מכן תפרדו. אותי אישית מעניין השלב של עליות וירידות. כי באותו שלב, סביר להניח שתרצי להחליף איתו תפקידים, בטענה שהדדיות תורמת להמשכיות היחסים. וכאן מגיע התרומה הקטנה שלי. תוכלי ליישם את ההצעה שלי על בן זוגך !
רק אל תשכחי באותו שלב להתייעץ לגבי טמפרטורת מים המקסימלית המותרת. אני כבר אומר לך, 95 מעלות זה לא !
סתאאאאם. אני דווקא די מחבב את הדפוק, משעמם כאן בלעדיו.
Mooooon

והנה תשובה לחן מדהים

Mooooon • 18 במרץ 2008
חן מדהים

תקראי את ההודעה הקודמת (לטיגריסית) שפרסמתי זה עתה, היא תבהיר לך מעט את המצב ואת השקפת עולמי.

אך מה שמטריד אותי באמת זו הבורות שלך בכל הנוגע להתנהגות ויכולות של בעלי חיים.
אז אני רוצה להבהיר כמה דברים.
שימי לב: נמר זה חייה מטומטמת. מהירה – כן. יפה – כן. קטלנית ? תלוי למי, אולי לנחותים ממנה. חכמה – לא. דעי לך, גם בסוונה ובג'ונגל, השליטה היא לא שלו. יש איזה פרימאט, קטן כזה והולך על שתיים, שבמראה ראשון של התקרבותו הנמרים נעלמים בשיחים. גם אם הפרימאט הוא קטן, שחור ונושא חנית. על רובה צייד אני כבר לא מדבר בכלל. הנמרים לא "פוחדים" מבני האדם. הבריחה שלהם היא תכונת הישרדות בסיסית ואינסטינקטיבית – אלו שלא ברחו – לא העבירו את הצופן הגנטי לדור הבא. כי לנמר אין אפשרות להתמודד עם בני האדם, חסרות לו תכונות כמו ניהול אסטרטגיה, תכנון לתווך ארוך, יכולת פענוח של מצב מורכב, וגם חמלה. נמר מונע על ידי דחפים, ואינו מסוגל לשלוט על יצריו. מה שהופך אותו ללא יותר ממכונה מטומטמת, שקל להתמודד איתה ברגע שלומדים את המתכונת.

גם במקרה הנדון, הנמר כבר מזמן לא יצא מהשיחים. לא מאז שנפצה קשה מדקירת אנטילופה.

ובנוגע לחלוקת התפקידים בג'ונגל – אני לא נמנע שם עם בעלי החיים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 במרץ 2008
ציטוט: אפשר לפתוח חור באזור התחת ולהחדיר דילדו.

עוד חור? חור אקסטרא? icon_eek.gif

ציטוט: מורידים את הרמקול למים.

אתה רוצה שהיא תטגן את הבחור?! icon_mad.gif
zboy{זאתי}

Re: והנה תשובה לחן מדהים

zboy{זאתי} • 18 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
חן מדהים

תקראי את ההודעה הקודמת (לטיגריסית) שפרסמתי זה עתה, היא תבהיר לך מעט את המצב ואת השקפת עולמי.

אך מה שמטריד אותי באמת זו הבורות שלך בכל הנוגע להתנהגות ויכולות של בעלי חיים.
אז אני רוצה להבהיר כמה דברים.
שימי לב: נמר זה חייה מטומטמת. מהירה – כן. יפה – כן. קטלנית ? תלוי למי, אולי לנחותים ממנה. חכמה – לא. דעי לך, גם בסוונה ובג'ונגל, השליטה היא לא שלו. יש איזה פרימאט, קטן כזה והולך על שתיים, שבמראה ראשון של התקרבותו הנמרים נעלמים בשיחים. גם אם הפרימאט הוא קטן, שחור ונושא חנית. על רובה צייד אני כבר לא מדבר בכלל. הנמרים לא "פוחדים" מבני האדם. הבריחה שלהם היא תכונת הישרדות בסיסית ואינסטינקטיבית – אלו שלא ברחו – לא העבירו את הצופן הגנטי לדור הבא. כי לנמר אין אפשרות להתמודד עם בני האדם, חסרות לו תכונות כמו ניהול אסטרטגיה, תכנון לתווך ארוך, יכולת פענוח של מצב מורכב, וגם חמלה. נמר מונע על ידי דחפים, ואינו מסוגל לשלוט על יצריו. מה שהופך אותו ללא יותר ממכונה מטומטמת, שקל להתמודד איתה ברגע שלומדים את המתכונת.

גם במקרה הנדון, הנמר כבר מזמן לא יצא מהשיחים. לא מאז שנפצה קשה מדקירת אנטילופה.

ובנוגע לחלוקת התפקידים בג'ונגל – אני לא נמנע שם עם בעלי החיים.

קודם כל אם אתה כל כך חכם, תקפיד על שגיאות כתיב,
זה עושה עוד רושם פחות טוב כשאדם מנסה לשחק אותה בעל רמה ואז כותב בצורה עילגת,
רק דבר אחד יש לי לומר עוד על כל השטויות שכתבת למעלה,
לא משנה איפה תהיה ומה תעשה אתה קודם כל בעל חיים, נושם חמצן, פולט פחמן דו-חמצני,
ומחרבן חרה, אז נכון אתה שייך לסוג החיות החכמות(ככל שאני קורא יותר גם זה בערבון מוגבל),
אבל אתה קודם כל חיה, ונמר יכול להיות מטומטם ביחס אליך זה נכון,
אבל מבחינתי מטומטם הוא מי שעושה בכלל השוואה כזאת