לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הציוד הלא מובנת

Lady Mod​(אחרת)
לפני 16 שנים • 9 באפר׳ 2008

Re: אני לא יודעת...

Lady Mod​(אחרת) • 9 באפר׳ 2008
cai כתב/ה:
בחורים מתקשים לקבל את העובדה שהויברטור שלי הוא לשימוש אישי ואני לא מתכוונת שהוא יכנס לתחת של אף אחד אחר... וזה בכלל בלי קשר למחלות, סתם זה מגעיל אותי. הקשר שלי עם הויברטור הוא עמוק ורגשי.

עכשיו אני שואלת ברצינות: אם השימוש בדילדו, למשל, הוא עם קונדום בלבד והדילדו עובר חיטוי אחרי השימוש- מה הסכנה בו? אני לא מדברת על הסכנה של "אתה לא יודע שזה תמיד עם קונדום ואל תסמוך על יכולות החיטוי שלה". אני שואלת עניינית- הרי דילדואים היום עשויים סיליקון חסר נקבוביות...

תשמעו..

בגדול היא צודקת..

ציוד אישי למלכה שמחזיקה עבד אחד,
או ציוד אישי לעבד שמסתשן באופן קבוע {גם אם מלכות שונות}
רצוי לרכוש

אבל מנסיוני בסטודיו,
אני מחטאה את הדילדואים אחרי כל שימוש {אפילו שמשתמשת בשני קונדומים עליו!}
וכאמור משתמשת בהם אך ורק עם קונדומים- 2 כדי למנוע מצב שאולי יש חורצ'יק או יווצר חורצ'יק באחד מהם..
ובשנתיים של סשנים, מעולם לא קרה שהייתה בעיה לאחד מעבדיי מחלה או סתם זיהומונצ'יק
אז כנראה שזה "עובד" כמו שצריך. icon_smile.gif

גאגים- זה ציוד אישי בלבד, לא ממליצה להעביר, ומי שאינו רוצה להשקיע בגאגים, תמיד ניתן לקנות חבל, ולעשות גאג מחבל {קשר כמו של חבל לתליית בנאדם} ולהשליכו לפח בתום השימוש

כנל לגבי כל השאר
שוטים, ספנקרים, מצבטים, גלגל כאב וכו' לחטא בסביעור,
ניתן לרכוש בכל בית מרקחת,
להעביר אותו לבקבוק "שפריצ'ר"
ולהתיז על השוטים ושאר הציוד מייד אחרי הסשן.!
Lady Mod​(אחרת)
לפני 16 שנים • 9 באפר׳ 2008
Lady Mod​(אחרת) • 9 באפר׳ 2008
טוב מאחר ומדובר בנושא בריאותי, ואולי מה שכתבתי לעיל עלול להטעות.
רציתי לחדד:

הדילדואים בהם אני משתמשת עשויים סיליקון.
סיליקון ניתן לרחוץ במים וסבון.
החיטוי בסביעור הוא פשוט עוד אמצעי שבו אני משתמשת אולי למרות שאינו משמעותי כשמדובר בסיליקון.
לגבי הקונדומים, שוב, כשמדובר בסיליקון, לא להשתמש בקונדומים משומנים, כיוון שבדרך כלל חומר הסיכה מבוסס אף הוא על סיליקון ועלול לפגום בדילדו .
ניתן להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים.

רצוי תמיד לדעתי להשתמש בקונדום, אפילו אם השימוש הוא אישי ורק עם פרטנר אחד, כיוון שקונדום שהרגע יצא מהעטיפה, תמיד יהיה יותר "נקי" מהדילדו ששכב במגירה שליד המיטה..

*תודה לטיש על שהעירה את תשומת ליבי .
ואני מציעה שכולנו נחכה לפוסט שהובטח לגבי איך מחטאים מה icon_wink.gif

בברכת 'זדיינו ותהנו : )
מוד.