לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

Josephin​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008

Re: וואוו

Josephin​(לא בעסק) • 13 במאי 2008
Lost_Song כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
ירדת נמוך , ופה נסגר מעגל , כי רפי מוחין יש רבים , חפשתי מישהו שיתן פה ערך מוסף.

אני רוצה להבין,
את באה ופותחת פוסט. זה שהנושא טחון סבבה, אין בעיה לטחון אותו עוד קצת.
אבל את מציגה שאלה, עם סימן שאלה סוף, מבקשת שאנשים יגיבו.
אחלה עד פה, ממש מצויין, זאת היא המשמעות של פוסט, לדון על דברים.
אבל מה, אם פתחת פוסט ובאופן טבעי כשמבקשים מאנשים דעה הם מביעים אותה לטוב או לרע,
אם זה נוגד את דעתך או תואם אותה, זאת היא דעתם ואת לא תהיי זאת שתשנה אותה.
אז אם את לא מעוניינת לשמוע את דעתם של אחרים, מדוע את פותחת פוסט?
אם את רוצה אך ורק להזהיר את העולם ואת כלובי מפני מלכות בתשלום, את יכולה לפתוח פוסט בבלוג שלך, בכיף שלך, שם את יכולה לכתוב באריכות על כמה מלכות בתשלום הן זונות, ואף לחסום אנשים מלהגיב לך. ככה לא יהיו דעות שנוגדות את שלך.
אבל כל עוד את פותחת פוסט בפורום שבו שאר חברי הכלוב יכולים לכתוב, צפי לתגובות שונות משלך. צריך לדעת לקבל דעות אחרות, גם אם זה לא מוצא חן בעיניינו.

Lost_Song(לא בעסק)
אני מסכימה עם כל מילה שכתבת.

זעקה אילמת כתב/ה:
Lost son.
אני פה בכדי לשמוע תגובות ובעייני מי שאינו פתוח לשכנוע אינו מוכשר לויכוח , אין מטרת הויכוח נצחון אלא התקדמות .

קראתי חלק מהשרשור (מתיש וארוך) נושא מלכות בתשלום עם זה זנות או לא, עפ"י דעותיהם של אנשים או עפ"י חוק, זה נושא שנילעס וניטחן כבר אלף פעם.

זעקה אילמת - מה שמאוד צרם לי זה המשפט שלך "מי שאינו פתוח לשכנוע אינו מוכשר לויכוח , אין מטרת הויכוח נצחון אלא התקדמות "
אני שואלת התקדמות לאן?
שיחשבו כמוך?

זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 13 במאי 2008
אז זאלופון .. המסיכה הוסרה לבסוף ופרצופך ההיפוקריטי נחשף :

אלו הם דבריך:

זאלופון (שולט)
חבר/ה ממוצע/ת

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2003
נשלח: 3:58 ,28 February 2004 כותרת הודעה:

--------------------------------------------------------------------------------

אני רוצה להתייחס לכמה דברים שנאמרו בשרשור הזה.

קודם כל, נטען כאן בין השאר שהסשנים שעושות מלכות בתשלום אינם "שירותי מין".
מין לא חייב להיות מין ונילי (חדירה, אוראלי וכו'). מה קורה בסשנים הללו אם לא פעילות מינית? הרי בדסמ הוא בעיקרו מין. את החלק שאיננו מיני יגדירו רוב העוסקים במלאכה כשליטה מנטלית, ואותם עוסקים יגידו גם ששליטה מנטלית שכזו אינה מתקיימת בין עבד משלם לבין מלכה בתשלום אלא רק בין בני זוג בדסמיים שיש ביניהם קשר והיכרות קצת יותר עמוקים ועל בסיס אישי ולא פיננסי. לפיכך, החלק של הבדסמ שמתקיים אצל מלכות בתשלום הוא החלק המיני בלבד.
העבדים הבאים למלכה בתשלום עושים זאת כיוון שכך מורה להם הליבידו, לא מסיבה אחרת. זה סקס נטו. סקס אחר אולי, אבל סקס.

שנית, נעשתה כאן הפרדה בין מי שנהנית מזה והיא "באמת" מלכה, ואז גם אינה זונה, לבין מי שעושה זאת רק בשביל הכסף, שהיא זונה בכל רמ"ח איבריה הפשוקים.
אני לא חושב שיש מקום להפרדה הזו בהקשר של נושא הדיון. זונה היא לא "אחת שמספקת שירותי מין בתשלום ולא נהנית מזה" אלא פשוט "אחת שמספקת שירותי מין בתשלום". הרי זונה סטנדרטית לא תחדל להיות זונה רק משום שהיא במקרה מאד אוהבת לקיים יחסי מין עם הלקוחות.

אי לכך,תמורת כיוון שזונה היא אחת שמספקת שירותי מין בתשלום, וכיוון שמלכה בתשלום אכן מספקת התשלום שירותי מין ולא שום דבר אחר, לדעתי מלכה בתשלום היא זונה, או אם תרצו: זונה בדסמית. אין בכך שום ביקורת על התופעה. מי שבוחרת לעשות זאת וטוב לה עם זה, שתבורך. זנות, בדסמית או ונילית, לגיטימית לגמרי בעיניי ו"זונה" הוא לא כינוי גנאי.

לא יפה לך ההתיפיפות זאלופון... נסה להיות פחות טרוכרומטי וכן עם עצמך ואחרים , למד מאדון שי וממני - אנחנו ישנים מעולה בלילה . זה נקרא שלמות נפשית .
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 13 במאי 2008
מאחר המיין אישו עבר פה להתעסקות בסמנטיקה , ומאחר והדיון מנוהל מול אנשים שחלקם בעלי אינטרס , חלקם פשוט צבועים וחלקם חוששים לאמר את האמת בגלוי פוסט זה סיים את תפקידו.
כולי ריספקט לאלו שהעזו לאמר את דעותיהם הכנות מבלי לחפש לקנות להם נפשות .

" אנשים חלשים אינם יכולים להיות כנים " - לה רושפוקו
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 13 במאי 2008
סתם עוד הערונת קטנה , ככה לקלוז'ר, ומתנצלת מראש אם זה מפריע לכם לטחון מים.
חל איסור מפורש באתר זה על פירסום שירותי מלכות בתשלום.
אם למישהו יש הוכחה אחרת , אני אתעניין לראות.
זאלופון​(שולט)

מה הקשר?

זאלופון​(שולט) • 13 במאי 2008
נו, מסתבר שלא כל מי שיודע להשתמש במילים לועזיות כמו "היפוקריט" יודע גם ליישם אותן כראוי. אבל זו חוכמתך, חוכמה של מילון עברי-אנגלי משומש. מסוגלת לצטט, אך לא לחשוב, לבצע היקשים או לגזור מסקנות.

אכן, אני סבור שמלכות בתשלום אינן שונות הרבה מזונות מבחינה מהותית. כתבתי זאת בציטוט שעמלת כה קשה כדי למצוא, וכן בתריסר מקומות אחרים. כדי שאהיה "היפוקריט", עלייך למצוא ציטוט מן השרשור הנוכחי שבו אני טוען אחרת.

חסכי את המאמץ. לא תמצאי. חשבתי אז ואני חושב היום שמלכה בתשלום מעניקה שירותי מין בדומה לזונה, ושזו כמו גם זו לגיטימיות. אין זה קשור במאומה לטענה שבשרשור הזה ביקשת להכנס בכלובי. בוודאי שהמסקנה שגזרת, כאילו העובדה שאני מסכים חלקית עם העמדות שהצגת כאן עומדת בסתירה לכך שאני חושב שהיתה לך כוונה מלאה להטיח רפש פה, היא מגוחכת ולא קשורה לכלום.

עכשיו, את מעוניינת להמשיך בנסיונות העלובים שלך להתמם, או שפשוט תפסיקי להיות צבועה ותודי שרצית להכניס לכלובי כמה קטנות? תאמיני לי, את נראית הרבה יותר גרוע כשאת מתעקשת להכחיש את מה שרואים כאן כל כך ברור לבן על גבי שחור.
Mooooon

זעקה

Mooooon • 13 במאי 2008
אין כל סטירה בין מה שכתב זאלופון כאן בשירשור לבין הציטוט שהבאת מלפני 4 שנים.
חלאס, די, מספיק, זה כבר לא כיף ומתחיל לעייף. מוטב להשקיע בסטירה.
ליאה אורגנה
ליאה אורגנה • 13 במאי 2008
זנות לא אסורה במדינת ישראל.
הזנות עצמה חוקית. הפעילות מסביב לזנות לא חוקית אבל כל עוד לא מפרסמים ומשדלים אין בעיה של חוקיות.

המלכות בתשלום לא עוברות על החוק, בין אם חושבים שהמלכות בתשלום מספקות שירותי מין ובין אם לאו.

גם זונות שעובדות עצמאית, בלי סרסורים ומכוני ליווי, לא נעצרות על העיסוק בזנות. לכל אחד השקפה אחרת על העיסוק בזנות. אני חושבת כמו זאלופון שהעיסוק בזנות לגיטימי, כל עוד האישה לא מנוצלת בסחר נשים או ע"י סרסורים.

המלכות בתשלום לא מנוצלות. הן בוחרות בעיסוק שלהן ולפחות מרויחות סכום הוגן עבור עיסוקן, בין אם נקרא לו אספקת שירותי מין או שנקרא לו אספקת שירותי בדסמ.

למען המלכות בתשלום אני בוחרת בהגדרה השניה של שירותי בדסמ בתשלום אבל היא לא תשנה את העובדה שהן לא עוברות על החוק.

הכלוב אוסר על מלכות בתשלום לפרסם. הפוסט הזה נראה נסיון להכנס בכלוב ובכלובי.
Mary Jane
Mary Jane • 13 במאי 2008
אישה טיפשה, תככנית ונודניקית,
צריך לזרוק אותך לכלוב ולהשאיר אותך שם למלמל לעצמך.