בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות במשפטים קצרים.

נוריתE
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008
נוריתE • 31 במאי 2008
מה הקטע שלכם, לעשות מבנאדם סמרטוט בציבור
ובוא נניח שאותה אחת "מבקשת"את זה?

כולה אנשים זרים שמקסימום ,אם בכלל, יעוו פרצוף בשאט נפש וגועל, עליכם ,בנים
וירחמו עליה..
natti​(נשלטת)

Re: תגובה לנטי וספנקי

natti​(נשלטת) • 31 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
עם כל הכבוד, לא לזה התכוונתי!

מאיפה לכן שאני לא מכבדת אנשים שחושבים אחרת ממני? שאוהבים דברים אחרים ממני? מאיפה בדברי זה בדיוק נובע? משום מקום מהם, זו התשובה.

עם כל הרצון הטוב, אני מאמינה שכל אחד מתחבר לדברים אחרים בבדס"מ, וכל אחד שיעשה מה שטוב לו.

אבל, מה שטוב לך לא טוב לי, נטי,וזה חורה לך. שוב ושוב את חוזרת על עצמך: "לכי לאתר אחר". כי אני חושבת אחרת ממך? את בעצם חושבת שבגלל שאני שונה ממך, אין לי מקום פה.

הפוסל במומו פוסל. לפני כמה משפטים את העברת עלי ביקורת לא לשפוט מה מדליק אדם, ובנשימה אחת את שופטת אותי ומעבירה עלי בדיוק את אותה ביקורת.

זה שיש פה בנות שההתמסרות הטוטאלית לא מתאימה להן, לא אומר שהן מוקצות פה.
חשבתי שדווקא פה יהיה מקום לשוני הזה.

חבל שאת תוקפת ... אבל זה מתוך מגננה, וזה מובן...
אחת שמתיימרת להבין על העולם הזה, להגיד שהיא כזאת בדרכה שלה, ויחד עם זאת בכל שרשור שמדברים על כאב, השפלות ושאר הדברים המקובלים, את ישר נותנת משפט סתמי וטפשי מסוג זה.
ולא לי אין בעיה עם אנשים שחושבים אחרת ממני - כפי שציינת, אני חושבת שאת פשוט עם כל הדברים שאת לא אוהבת לעשות שהם כל כך טבעיים ונורמלים זה מה שגם לי להבין שמקומך לא פה!!!
ומבחינתי - את יכולה להשאר- רק תשמרי על עצמך!!
ועד שלא תחווי אל תגיבי בטח לא על משהו שאת לא מבינה בו כלל
עכשיו זה יותר מובן למה אני התכוונתי??????
(ואת שמי כותבים ב - ת 'נתי' אם היית שמה לב בסוף כל הודעה בשרשור מופיע השם שלי בעברית!)
רצה עם זאבים​(נשלטת)

natti כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

מאיפה לכן שאני לא מכבדת אנשים שחושבים אחרת ממני? שאוהבים דברים אחרים ממני? מאיפה בדברי זה בדיוק נובע? משום מקום מהם, זו התשובה.

עם כל הרצון הטוב, אני מאמינה שכל אחד מתחבר לדברים אחרים בבדס"מ, וכל אחד שיעשה מה שטוב לו.

אבל, מה שטוב לך לא טוב לי, נטי,וזה חורה לך. שוב ושוב את חוזרת על עצמך: "לכי לאתר אחר". כי אני חושבת אחרת ממך? את בעצם חושבת שבגלל שאני שונה ממך, אין לי מקום פה.

הפוסל במומו פוסל. לפני כמה משפטים את העברת עלי ביקורת לא לשפוט מה מדליק אדם, ובנשימה אחת את שופטת אותי ומעבירה עלי בדיוק את אותה ביקורת.

חבל שאת תוקפת ... אבל זה מתוך מגננה, וזה מובן...
אחת שמתיימרת להבין על העולם הזה, להגיד שהיא כזאת בדרכה שלה, ויחד עם זאת בכל שרשור שמדברים על כאב, השפלות ושאר הדברים המקובלים, את ישר נותנת משפט סתמי וטפשי מסוג זה.
ולא לי אין בעיה עם אנשים שחושבים אחרת ממני - כפי שציינת, אני חושבת שאת פשוט עם כל הדברים שאת לא אוהבת לעשות שהם כל כך טבעיים ונורמלים זה מה שגם לי להבין שמקומך לא פה!!!
ומבחינתי - את יכולה להשאר- רק תשמרי על עצמך!!
ועד שלא תחווי אל תגיבי בטח לא על משהו שאת לא מבינה בו כלל
עכשיו זה יותר מובן למה אני התכוונתי??????
(ואת שמי כותבים ב - ת 'נתי' אם היית שמה לב בסוף כל הודעה בשרשור מופיע השם שלי בעברית!)

א. חתולנת, מי אמר לך שהיא לא נהינת?
ב. מה הסיפור שלך כל פעם מחדש?,האם זה בגלל שאת סתם אוהבת להגיב כאן?
יודעת חתולונת?... כאן זה אתר בדסמ, פה אנשים נותנים חופש למי שהם באמת ומה שהם באמת אוהבים, לא אכנס איתך לדיון על השפלות בכלל, כי אין מצב שתביני עם הגישה האלטרואיסטית שלך לנושא,. אבל הגיע הזמן שתפנימי – השפלות עושות טוב לרובינו, מחרמנות, מחזירות למקום שבו אנו אוהבות להיות, וברור לכולנו שהכל נעשה בהסכמה, עם אדם שאם לא היינו בטוחות בו וסומכות עליו לא היינו איתו.
מתי תקלטי שאת לא צריכה להבליט את השוני שלך מאיתנו, ע"י אי הסכמה לכמעט כל מה שהבדסמ מייצג?
זיונים? זה מה שאת מחפשת?, יש לך הרבה אתרים בשביל זה.
פשוט דיי כבר!!
SPENKY{שייכת}

SPENKY{שייכת} • 31 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:

חתולונת, לא אמרתי שאין לך כבוד לדעות של אנשים אחרים- אמרתי שבסך הכל תמוהות בעיניי התגובות שלך כל פעם מחדש, זה בסדר להתחבר לדברים שונים בבדסמ- כמו שאני לא מתחברת במיוחד לקשירות אבל לא ראית אותי צועקת בחוצות "מה הקטע הזה עם קשירות??? בושה וחרפה ! איזה דום עושה דברים איומים כאלה כשהסאבית שלו בכלל לא מתגרה מזה?" מבינה חתולונת, התמסרות טוטאלית זה גם לא בדיוק אני- אבל אני כאן כדי לגרום סיפוק לאדון שלי וגם שהוא יגרום לי סיפוק (זה מותר להגיד את יודעת) - הוא משפיל אותי? זה עושה לי את זה לגמרי, הוא מכאיב לי- אני עפה.
לפעמים הצדקנות הזו של התגובות שלך מעוררת השתהות- ולא, אני לא תוקפת אותך, רק מנסה להאיר את עינייך.

ולנתי- איזה כיף שטוב לכם! רק שיתגבר!
natti​(נשלטת)

natti​(נשלטת) • 31 במאי 2008
[quote]חתולונת, לא אמרתי שאין לך כבוד לדעות של אנשים אחרים- אמרתי שבסך הכל תמוהות בעיניי התגובות שלך כל פעם מחדש, זה בסדר להתחבר לדברים שונים בבדסמ- כמו שאני לא מתחברת במיוחד לקשירות אבל לא ראית אותי צועקת בחוצות "מה הקטע הזה עם קשירות??? בושה וחרפה ! איזה דום עושה דברים איומים כאלה כשהסאבית שלו בכלל לא מתגרה מזה?" מבינה חתולונת, התמסרות טוטאלית זה גם לא בדיוק אני- אבל אני כאן כדי לגרום סיפוק לאדון שלי וגם שהוא יגרום לי סיפוק (זה מותר להגיד את יודעת) - הוא משפיל אותי? זה עושה לי את זה לגמרי, הוא מכאיב לי- אני עפה.
לפעמים הצדקנות הזו של התגובות שלך מעוררת השתהות- ולא, אני לא תוקפת אותך, רק מנסה להאיר את עינייך

ולנתי- איזה כיף שטוב לכם! רק שיתגבר! [quote]

תודה חמודה ... גם אצלכם

ושוב הוצאת לי את המילים מהפה ... מה יהיה?? icon_lol.gif
נסיך הכתר
נסיך הכתר • 31 במאי 2008
Buttercup כתב/ה:
מה הקטע שלכם, לעשות מבנאדם סמרטוט בציבור
ובוא נניח שאותה אחת "מבקשת"את זה?

כולה אנשים זרים שמקסימום ,אם בכלל, יעוו פרצוף בשאט נפש וגועל, עליכם ,בנים
וירחמו עליה..

אין פה מה לרחם עליה... אחת כמוה שעדיין לא הבינה לאן הגיע... מוטב שתברור את מילותיה כי מי שעשתה צחוק מעצמה... זו היא .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 31 במאי 2008
ציטוט: וירחמו עליה..

אין דבר שיותר משפיל מרחמיהם של זרים.
בלוסום​(לא בעסק)

הבהרה!

בלוסום​(לא בעסק) • 31 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

כנראה שעשיתי פה טעות לשונית. אני יצאתי מנקודת הנחה שסאבית משמעותה נשלטת, אבל לפי מה שהסבירה לי אחת מהבנות, המשמעות היא שפחה.

לא התכוונתי להתלהם, לא התכוונתי לתקוף. התכוונתי לשאול באמת ובתמים. חבל שדברי הוצאו מהקשרם, ולכן אני מתקנת.

מבקשת את הסליחה מכל אלה שאולי פגעתי בהם / בהן, לא לכך התכוונתי בשאלה. שבת שלום ושאו ברכה... icon_smile.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 31 במאי 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: וירחמו עליה..

אין דבר שיותר משפיל מרחמיהם של זרים.

וזה מצדיק את המשפט יחי ההבדל הקטן..למרות שהוא בעצם לא קטן
Brave Dwarf

Re: הבהרה!

Brave Dwarf • 31 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

כנראה שעשיתי פה טעות לשונית. אני יצאתי מנקודת הנחה שסאבית משמעותה נשלטת, אבל לפי מה שהסבירה לי אחת מהבנות, המשמעות היא שפחה.

לא התכוונתי להתלהם, לא התכוונתי לתקוף. התכוונתי לשאול באמת ובתמים. חבל שדברי הוצאו מהקשרם, ולכן אני מתקנת.

מבקשת את הסליחה מכל אלה שאולי פגעתי בהם / בהן, לא לכך התכוונתי בשאלה. שבת שלום ושאו ברכה... icon_smile.gif

סאבית זה עיברות של המילה: submissive

submissive
(ת') נכנע, מקבל מרות

ויקי, נצר למשפ' פדיה:
Submissive
Submissiveness is the trait of being willing to yield to the will of another person or a superior force.
Within a relationship there may be a submissive partner. This partner may be trying to appease the other(s) through agreeing to their command.

וובסטר:
Submissive
(a.)
Showing a readiness to submit; expressing submission; as, a submissive demeanor.

x
(a.)
Inclined or ready to submit; acknowledging one's inferiority; yielding; obedient; humble

ולגבי התגובה שלך:
נסי בפעם הבאה להתנסח אחרת. לדוגמא: לי זה לא עושה, מישהו מוכן להסביר לי מה זה עושה לו/ה? למרות שאני לא מבין את התקפת הרבתי שחטפת פה. טוב, אולי זה בגלל שאני לא "סאבית".