שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חייבת להבין משהו

מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 ביולי 2008

Re: נילי,

מגדלנה​(לא בעסק) • 23 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
איזה יופי, זיהיתי עוד טרול שרצוי לחסל...

אז אני אמורה להבין מזה שהסתכלת במראה כשכתבת את ההודעה הזאת? icon_rolleyes.gif
Homelander​(שולט)

הנה,

Homelander​(שולט) • 23 ביולי 2008
הגענו לליצנים...

מזמן לא עבר פה הקרקס באמת.
נילי ונילי

Re: הנה,

נילי ונילי • 23 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:

מזמן לא עבר פה הקרקס באמת.

באמת מזמן. למעשה, מאז ההודעה האחרונה שלך.
אנימה
אנימה • 23 ביולי 2008
תראה נסיך, אי אפשר להגיד שבשביל להגיע לעמדה של כוח או הצלחה בעולם הזה,
צריך להיות קשוב לרוח הזמן, ובאותה נשימה לומר שנשים צריכות לחזור ל"מצב הטבעי" שלהן
שמבחינתך זה להיות מספר שתיים. זה כמו להגיד גברים צריכים להצליח, נשים לא.
עידן הפלייסטוקן לא באמת עבר.

מבחינת הטבע מצב טבעי שנשים יולדות וגברים לא. לנשים לקח רק יותר זמן לגלות איך משלבים
או לא משלבים את זה עם הצלחה בקריירה או בהשגים אחרים.
אל תבלבל כוחניות עם אסרטיוויות. זה פשוט מה שקורה לנשים כיום.
הן פשוט למדו איך להיות כאלו.
זה לא עושה אותן פחות נשיות. זה לא עושה גברים פחות גברים.

אני גם לא בטוחה שגברים איבדו את הביצים בגלל זה. אם זה מה שסרס אותם- אז איזו
מין גבריות זו ועל מה היא בדיוק נשענה קודם- על דיכוי נשים?
אני חושבת שגבר לא צריך להיות מאוים מאסרטיוויות. אם הוא גבר משרה ביטחון,
אז הביטחון בו- ושום אסרטיוויות לא תערער אותו. להיפך- תחשוב על גבר ואישה
שבטוחים בעצמם- איזה משחק מקדים מרהיב יש שם : )
ביטחון זה משהו יצוק. משהו שלא נעלם בזמן כזה או אחר.
Tobias​(אחר)

Re:

Tobias​(אחר) • 23 ביולי 2008
נילי ונילי כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:

מה אני אומר לך, את באמת לא קשורה...

ועל השחייה ה(תסלחי לי)רדודה מאד שלך בעניינים טבעיים, לא ממש ברור לי מה שיש לך לומר.
הסדרים החברתיים שעליהם את מדברת- לא נוצרו יש מאין, מה לעשות?
אם הגברים הם אלה שמנהלים ונמצאים ברוב עמדות הכוח בעולם, כבר מראשית הזמן, משמע שנטייתם להיות שם; זה לא שהאשה אולי לא יכלה להיות שם, זה שהיא פשוט לא רצתה.
וזה רק מוכיח דבר פשוט- גברים נוטים לחפש את הכוח, לחפש את השליטה ולהתחרות זה בזה ונשים נוטות לחפש דוקא הרמוניה וקבלת הנטייות הכוחניות של הגברים וניתן לראות את זה עוד אצל ילדים במשחקים שרוב הבנים משחקים לעומת המשחקים שרוב הבנות משחקות.

אז יש לי חדשות בשבילך, תביטי בעולם בו את חייה, בהתנהלות הגאוותנית שלנו שבה אנו מנסים להכתיב לטבע את הדרך בה ילך, אנחנו רק רומסים את הקרקע עליה אנחנו חיים.
אז את יכולה להמשיך לספר לעצמך סיפורים, על זה שהעולם המודרני הולך בדיוק בדרך שהוא צריך ללכת ולהמשיך להשלות את עצמך בכך שאין למושגים כמו טבע חשיבות; אבל בסופו של דבר, נראה מה יעלה בגורלנו...
ואני בהחלט מבין על מה הגברת בורוד מתלוננת- אולי אם היית קשורה קצת יותר לדיון הזה, היית מבינה גם בעצמך.

נערי,

גם אם נקבל ולו לשניה את הטיעון שלך על "טבעי" ו"טבעי", הרי שיש מצבים טבעיים מאוד שאני בטוחה שלא היית מסכים להשאיר על כנם. למשל- אורך חייהם של בני האדם ביבשת אירופה במהלך המאות הקודמות לא עלה על גיל שלושים או שלושים וחמש וכולם מתו מיתות מאוד "טבעיות" ממחלות כגון שלשול, דבר, עגבת, המגיפה השחורה וכו'.
בוטום ליין- לא כל דבר טבעי צריך לקבל.

לגבי ההתנהלות שלך פה בפורום וספציפית מול לא קשורה-
אני בהחלט מבינה מדוע, בגילך, כשמישהי יוצאת כנגד הדיעות שלך, אתה מרגיש מאויים ויש בך צורך לעמוד על הרגליים האחוריות ולצעוק עליה שהיא מטומטמת, כדי לעשות דלגיטימציה לדיעות שלה, אבל תן לי להגיד לך משהו- זה לא עושה אותך לצודק יותר, זה לא עושה אותה לטועה יותר ומעבר לכל זה- לק"ש היא לגמרי לא מטומטמת.

הייתי מציעה לנסות לקרוא בצורה רגועה את התגובות שאנשים עונים לך פה, זה יעזור לך לענות תשובות לא פוגעניות. אם מישהי השקיעה חמש דקות מהזמן בחיים שלה בלענות לך- כבד את הזמן שלה ואת העובדה שהיא חשבה שאתה ראוי להשקעת חמש הדקות האלו, ונסה לענות לה בנימוס. זה יתרום לדיון.
אני חושבת שמגיעה ללק"ש התנצלות מצידך. קח את זה כהמלצה ידידותית חמה.

נילי.
לפתוח הודעה במילה "נערי", ולומר למישהו שאת מבינה למה "בגילו" אם מישהי לא מסכימה עם הדעות שלו אז הוא אוטומטית "מאויים", ואז לומר לו לכבד את כל מי שטרח לכתוב ולענות בנימוס זה קצת סותר.

אין לזה קשר לדעות שלו או שלכם, כן או לא.

אה ואני גם רוצה לחדד נקודה חשובה שעלתה בהודעה של נילי,
לא קשורה היא בהחלט בהחלט לא מטומטמת, היא(למרות שאנחנו לא תמיד מסכימים) אחת הכותבות היותר מאוזנות, חדות העין והעט שמגיבות לעניין ולא נותנות לכל הרפש להפריע.

לא קשורה
אנחנו מצדיעים לך

וגם אנחנו מצדיעות לך(אנחנו =חבר השופטות בתחרות המודל הפיזיקלי 2008, שפסלו לטאבי את המודל מחלקק הקווארקים הדינומוטורי....החלאות)

(אני חייב להפסיק להסחף ככה..)
Homelander​(שולט)

אז ככה,

אנימה חביבתי, איפה אמרתי שהמצב הטבעי של נשים הוא להיות מס'- 2? איפה אמרתי שהן לא צריכות לתפוס עמדות כוח ולא היו יכולות להחליף את הגברים באותם המקומות בדיוק icon_question.gif
תסתכלי שוב על כל מה שכתבתי ותראי שאתן פשוט נטפלות לדברים שלא נאמרו...

לעומת זאת, אכן נתת לי נק' למחשבה בעניין הלידה; זה משהו שלא לקחתי עד הסוף בחשבון.
ולמרות זאת, לא אמרתי שיש לי בעיה עם שני אנשים אסרטיווים, מה שאמרתי פה לבנות, שלרוב אסרטיוויות לא מושכת אסרטוויות- לדעתי נולדנו כדי להשלים זה את זו ואם גם הזכר וגם הנקבה יהיו בדיוק אותו דבר אז זה פועל בדיוק כמו מגנט שכאשר שני קטביו זהים הוא דוחה זה את זה.
שוב, הכל היה ונשאר מבוסס על חוקי הטבע... כהוכחה, ככל שהזמן מתקדם ונעשים כל אותם שינויים שנעשים, אנחנו רואים יותר ויותר גירושים וזה לא מה שאני אומר פה בפעם הראשונה, שהרי כבר אמרו את זה רבים לפני.

וטיבייס, דוקא סבבה שאתה 'נסחף', אתה מוסיף לנו קצת צבע עם כל התמונות האלה icon_razz.gif
ואגב, אל תטרח, חשבתי להגיד לנילי בדיוק את מה שאמרת- מעבר לזה שחשבתי להסביר לה שאם אני כזה שוביניסט שמרן, אז מה זה עושה אותה שהיא חושבת שכל מי שצעיר ממנה מדבר שטויות...
אבל מה שכבר ניסיתי להגיד לה קודם, לא נכנס לה לראש, כך שהחלטתי לוותר על הנסיונות.
Tobias​(אחר)

Re: אז ככה,

Tobias​(אחר) • 23 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
אנימה חביבתי, איפה אמרתי שהמצב הטבעי של נשים הוא להיות מס'- 2? איפה אמרתי שהן לא צריכות לתפוס עמדות כוח ולא היו יכולות להחליף את הגברים באותם המקומות בדיוק icon_question.gif
תסתכלי שוב על כל מה שכתבתי ותראי שאתן פשוט נטפלות לדברים שלא נאמרו...

לעומת זאת, אכן נתת לי נק' למחשבה בעניין הלידה; זה משהו שלא לקחתי עד הסוף בחשבון.
ולמרות זאת, לא אמרתי שיש לי בעיה עם שני אנשים אסרטיווים, מה שאמרתי פה לבנות, שלרוב אסרטיוויות לא מושכת אסרטוויות- לדעתי נולדנו כדי להשלים זה את זו ואם גם הזכר וגם הנקבה יהיו בדיוק אותו דבר אז זה פועל בדיוק כמו מגנט שכאשר שני קטביו זהים הוא דוחה זה את זה.
שוב, הכל היה ונשאר מבוסס על חוקי הטבע... כהוכחה, ככל שהזמן מתקדם ונעשים כל אותם שינויים שנעשים, אנחנו רואים יותר ויותר גירושים וזה לא מה שאני אומר פה בפעם הראשונה, שהרי כבר אמרו את זה רבים לפני.

וטיבייס, דוקא סבבה שאתה 'נסחף', אתה מוסיף לנו קצת צבע עם כל התמונות האלה icon_razz.gif
ואגב, אל תטרח, חשבתי להגיד לנילי בדיוק את מה שאמרת- מעבר לזה שחשבתי להסביר לה שאם אני כזה שוביניסט שמרן, אז מה זה עושה אותה שהיא חושבת שכל מי שצעיר ממנה מדבר שטויות...
אבל מה שכבר ניסיתי להגיד לה קודם, לא נכנס לה לראש, כך שהחלטתי לוותר על הנסיונות.

אתה עושה פה טעות בסיסית שהרבה אחרים גם עושים(גברים ונשים)
לומר דברים כמו "מה זה עושה אותה", "לא נכנס לה לראש" וכן הלאה....זה התקפה, שגוררת מגננה, שמובילה להתקפת נגד שמובילה להתקפת נגד נגד.

ובקיצור
כל זמן שיש את "מלחמת המינים" אז אין ממש אופציה לתקשורת או שינוי...כי במלחמה כמו במלחמה יש צד אחד שיוצא מנצח ושני צדדים שיוצאים מפסידים.

אז אני ממליץ לדבוק בנושא ולא להכנס להתקפות אישיות.
Homelander​(שולט)

תודה,

אדון דיפלומט יקירי icon_wink.gif

ניסינו את זה כבר- זה לא עבד.
בוא תשב עמנו בחדר המצב על אסטרטגיה של לוחמה-פסיכולוגית, נראה לי שתוכל להיות בהחלט מועיל פה.
icon_smile.gif
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 23 ביולי 2008
מי שמדבר על עצמו בגוף ראשון רבים הוא או מגלומן או סובל מתולעים.
make your choice.

נילי לא חושבת שכל מי שצעיר ממנה מדבר שטויות.
היא חושבת שאתה מדבר שטויות והלכה לקראתך בזה שייחסה את זה לגילך הצעיר.

בניגוד לה אני לא חושב שיש קשר.
Homelander​(שולט)
מי שחושב שהוא יכול לדבר בשם אחרים הוא לא סובל מתולעים, אבל בטוח מגלומן.

לפחות כתבת את מה שאתה חושב רק אחרי שכתבת את מה שהיא כביכול חושבת, כי הבנת שלא באמת מעניין אותי מה אתה חושב.