לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנצלת אני ... !

nerissa​(אחרת)
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008
nerissa​(אחרת) • 3 באוק׳ 2008
אחרי שקראתי את שני הדפים הראשונים עם סדרת השילשולים מלאי האנטיפאתיה/הקינאה/רוע/חוסר סובלנות/אינפנטיליות (טוב די. יש לי עוד שפע של מחמאות כאלה..) - בא לי סופית להקיא מהפורום הזה, האתר הזה והמשתתפים בו. בשני הדפים הראשונים לא הבנתי מה אני עושה כאן בכלל !

איך באתר שהוא כל כך בדסמי התאספו חבורת אנשים חשוכים?
ואז שאלתי את עצמי - מה לכל הרוחות הם עושים כאן בכלל?

כשאני קוראת את נמשכת - אני מחייכת. החלק הבדסמי הזה רחוק ממני שנות אור כיום. פעם הוא היה הדם הזורם בורידיי. במשך שנים היה כך.
אני זוכרת את העוצמה שלה, של התחושה הזו להיות שייכת בכל לבי ומעודי. כל אלה שהגיבו בשני הדפים הראשונים (עד ששלגי הגיעה עם קול השפיות שלה) בחיים לא חוו זאת, בחיים לא יחוו זאת. אין להם מושג, נמשכת. פשוט אין להם. כמו שכתבת, נשאר פשוט לרחם עליהם.. על אנשי השוליים של הפורום הזה. אותם אנשים שיסתכלו בערגה בחולפים מולם, בחווים - ושום דבר מעבר למגע של עור ו"בדסמ" של עור לא יגע בחייהם. כל אלה שלעולם לא יבינו את הגוונים המדהימים שיש בשחור הזה של הבדסמ. את הזוהר, את האפשרויות הבלתי נגמרות.

תודה לאל על שאר הדפים. רק אנשי הדפים הבאים משאירים אותי כאן באתר הזה.

עצוב לדעת מה מתחכך בנו כאן.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 3 באוק׳ 2008
גברת נריסה היקרה.

לקרוא אנשים חשוכים לאנשים שהביעו את דעתם על החולי הנפשי של פותחת שירשור זה ודומיה זו חשיכות בפני עצמה.
קטונתי מלהסביר מה זה בדסמ אמיתי או לא אבל בטיפת השפיות האחרונה שנותרה בי אני יכול להצהיר כאן ועכשיו שזה לא בדסמ מה שהם עושים, זו מחלה קשה שבמקום לעודד אותה לטפל בה אתם מעודדים אותה ללכת שבי אחרי הטירוף של השולט שלה.
איחור לעבודה זה בדסמ?
מה, אתם השתגעתם?

בזמנו, בדנג'ן שמעתי לא אחת על סיפורי אימה על שולט שמרעיב נשלטת וסרבתי להאמין.
איך אני אאמין לדברים כאלה איך? בדסמ זו באמת מחלה נפשית כמו שרבים מאנשי הרפואה מגדירים את זה?
תמיד חייתי עם לגלוג על מי שחושב שמי שמתעסק בסטיות כאלה ואחרות כמו הומוסוקסאליזם ובדסמ ותמיד חשבתי שהם לא יודעים מה זה ולכן אסור שתהיה להם דעה.
אבל..

כשאני קורא אחת כזו, מתרפסת כמו עלה נידף, כשאני קורא את אלה שמעודדים אותה לבטל את עצמה לחלוטין אני אחוז חלחלה וכמו שנריסה אמרה, אם זה הבדסמ שלכם אזי אנשי הרפואה צודקים.
אתם באמת חולי נפש בצורה מעוררת דאגה.
לא רק זאת,
אתם אנשים מאוד מסוכנים קודם כל לעצמכם ואחרי זה לסביבה שלכם.
מה זה נראה לכם, משחק?

בני אדם עושים בדסמ מי מתוך אהבה לענין ומי מתוך צורך נפשי.
מי שעושה מאהבה והצד השני מסכים לכך אז סבבה, אין לי טענות אבל מי שעושה את זה מתוך צורך נפשי בשל פגם כזה או אחר בילדות שלו אזי צריך להציל אותו מזה.
איזה אדם שפוי יכריח את "אהובתו" להגיע בשעה כזו וכזו לעבודה ואוי לה אם תאחר?
אף אחד.
אבל...
עוד אחד אבל...

אני רואה פה ניצול מחפיר של אדם חולה כלפי אדם חולה אחר ויש לעשות הכל, ה כ ל, לנסות לשכנע אותם לטפל בבעיה ולא להתעמק בה.
תצילו את אותה אומללה אם אתם יכולים אבל אני בספק רב שכן אתם "מבינים" אותה.
אוי לאנשים כמוכם.

ניפ/טאק, אחלה סדרה.
אתמול ראיתי פרק על אדם שכל חייו חלם על היום שבו יישאר עם רגל אחת בלבד. הוא היה מוכן לעשות הכל בשביל זה והיה נעול על זה בצורה מפחידה.
הוא לא חשב שהוא חולה, הוא חושב שאנחנו חולים בזה שאנחנו לא מבינים את הצורך שלו לחיות עם רגל אחת.

לשיטת אלה שמעודדים את השפחה החרופה שפתחה את השרשור המזעזע הזה אותו האיש צודק, אנחנו הם החולים ולא הוא.
אנחנו, אלה ש"לא מבינים" את הטירוף של אדם כזה או אחר, אנחנו המטורפים בעצם.

אני לא אקבע לאף אחד גבולות כאלה או אחרים, רוצה למות? תמות, על הזין שלי. רוצה לחיות כמו שפחה בזויה של אדם חולה לא פחות ממך?
בבקשה.

אבל עשו טובה לאלה שנותרה בהם טיפת אנושיות ומזדעזעים בכל פעם שיש פה סיפור על ניצול מכפיר של חולה כלפי חולה אחר, עשו טובה ואל תקראו לנו חשוכים.

עשו טובה לעצמכם ותקראו ספרות מקצועית על הבעיות האלה, תקראו ותיישמו.
אל תעודדו אנשים למות, או לחיות כמו שהם חיים כי הם לא יודעים שהם אמנם נושמים אבל בעצם הם מתים.
מתים.

שנה טובה לכל החיים והמתים.
נולי
נולי • 3 באוק׳ 2008
יש פה כמה אנשים אומללים שאין להם טעם בחיים והם מנסים קצת לקחת מאיתנו.
יש פה לא מעט סקרנים שלצערי נעצרו בדפים הראשונים וימשיכו את דרכם של ליצנים, מתוך אמונה שזו שליטה. כמו שיש לא מעט גברים שחושבים שסקס טוב זה מה שרואים בסרטים כחולים.
נמשכת, אין בי ספק כי גם לך ברור 24/7 הוא פיסגה מוקפת עננים של הרים גבוהים כל כך, שרבים רואים אותם רק מרחוק. בשל הערפילים המסתירים את פסגתם המיסתורית הם נוטים להאמין כי אין שם דבר. בשל מוגבלותם מלטפס על ההר הם מתעקשים כי הדשאים שבעמק הם המציאות האמיתית.

באתר שכן (סוכנות ארוטיקה למי שחייב לדעת) התנהלו פעם שרשורים שכאלו, שהקוראים רק התקנאו בהם. אני שמחה לקרוא נמשכת, שיש עוד כאלו שחיים את הדבר האמיתי. 24/7 הוא קשר שרק כמו לידה, רק מי שעברה אחת, יכולה לדעת מה זה. (האמת שראיתי מודעה על חנות למטייל, שגם מתאימה: דרושים עובדים אחרי צבא וטיול.) רק מי שהעיז לחוות התמסרות טוטאלית יכול להבין על מה מדובר ועל כן נתעלם מהאחרים.

מאחלת לכם המשך זוגיות טוטאלית ומדהימה.

N
דובדבן

יו כלבה!

דובדבן • 3 באוק׳ 2008
כלבה רעה כתב/ה:
למה זה צריך לעניין אותנו!

גם בעבודה הוא מתערב לך!

יא רעה אחת
נולי
נולי • 3 באוק׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:
גברת נריסה היקרה.

לקרוא אנשים חשוכים לאנשים שהביעו את דעתם על החולי הנפשי של פותחת שירשור זה ודומיה זו חשיכות בפני עצמה.
.
.
.
.
.

א. לא מצאתי לנכון להביא את כל דבריך קטה, אבל הנקודות מראות על הכוונה.
ב. זה שאתה לא מסוגל להבין מישהו לא הופך אותו לחולה . זה הופך אותו לשונה ממך.
ג. יש הרבה אנשים בעולם שסקס אינו מרכז חייהם וגם לא הטעם לחיים. נסה לכבד גם את זה. יש אנשים ששליטה היא דרך החיים שלהם. העבדים והשפחות מבקשים לחיות כך. זה מה שעושה להם טוב. תניח להם.
ד. לא חושבת שיש מה לטפל בחובבי שליטה כמו שאין מה לטפל בסוטים קשים כמו הומואים ולסביות.
ה. חיה ותן לחיות.ולמות!
פסיכיאטר מופרע
פסיכיאטר מופרע • 3 באוק׳ 2008
נולי כתב/ה:
יש פה כמה אנשים אומללים שאין להם טעם בחיים והם מנסים קצת לקחת מאיתנו.
יש פה לא מעט סקרנים שלצערי נעצרו בדפים הראשונים וימשיכו את דרכם של ליצנים, מתוך אמונה שזו שליטה. כמו שיש לא מעט גברים שחושבים שסקס טוב זה מה שרואים בסרטים כחולים.
נמשכת, אין בי ספק כי גם לך ברור 24/7 הוא פיסגה מוקפת עננים של הרים גבוהים כל כך, שרבים רואים אותם רק מרחוק. בשל הערפילים המסתירים את פסגתם המיסתורית הם נוטים להאמין כי אין שם דבר. בשל מוגבלותם מלטפס על ההר הם מתעקשים כי הדשאים שבעמק הם המציאות האמיתית.

\.

מאחלת לכם המשך זוגיות טוטאלית ומדהימה.

N

אויייש אילו מילים

פסגות
עננים
הרים
ערפילים
דשאים

ממש חולי נפש .

לקחת שגעון וליצוק בו מילים מרטיטות גם סוג של שגעון

נו שויין , הנקבות היום חייבות לתמוך נפשית בנקבה שבורת הכנף ומרוטת הנוצות

שבת שלום .

ואוווי לך אם תאחרי לקידוש icon_mad.gif
Inside your head
Inside your head • 3 באוק׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:

כל השאר באמת לא מעניין אותי...

ויפה שעה אחת קודם אם תשכיל לטפל בחולי הנפשי/פיזי/מנטלי שלך ושל דומיך (בעיקר של דומיך) לפני שאתה קורא בחוצות אשקלון וזועק כמו מואזין שלא אכל חודש בגלל צום הראמדן על חולי נפשי, לכאורה, של אחרים.

ואם זה הופנה אישית אליך, משום שמילים אלו נכתבו על-ידך, אך זה לחלוטין מופנה לגידולים הממאירים האחרים שנמצאים כאן, פרט אליך.

ושמישהו ידליק כבר את האור...
Uranus
Uranus • 3 באוק׳ 2008
nerissa כתב/ה:
אחרי שקראתי את שני הדפים הראשונים עם סדרת השילשולים מלאי האנטיפאתיה/הקינאה/רוע/חוסר סובלנות/אינפנטיליות (טוב די. יש לי עוד שפע של מחמאות כאלה..) - בא לי סופית להקיא מהפורום הזה, האתר הזה והמשתתפים בו. בשני הדפים הראשונים לא הבנתי מה אני עושה כאן בכלל !

איך באתר שהוא כל כך בדסמי התאספו חבורת אנשים חשוכים?
ואז שאלתי את עצמי - מה לכל הרוחות הם עושים כאן בכלל?

כשאני קוראת את נמשכת - אני מחייכת. החלק הבדסמי הזה רחוק ממני שנות אור כיום. פעם הוא היה הדם הזורם בורידיי. במשך שנים היה כך.
אני זוכרת את העוצמה שלה, של התחושה הזו להיות שייכת בכל לבי ומעודי. כל אלה שהגיבו בשני הדפים הראשונים (עד ששלגי הגיעה עם קול השפיות שלה) בחיים לא חוו זאת, בחיים לא יחוו זאת. אין להם מושג, נמשכת. פשוט אין להם. כמו שכתבת, נשאר פשוט לרחם עליהם.. על אנשי השוליים של הפורום הזה. אותם אנשים שיסתכלו בערגה בחולפים מולם, בחווים - ושום דבר מעבר למגע של עור ו"בדסמ" של עור לא יגע בחייהם. כל אלה שלעולם לא יבינו את הגוונים המדהימים שיש בשחור הזה של הבדסמ. את הזוהר, את האפשרויות הבלתי נגמרות.

תודה לאל על שאר הדפים. רק אנשי הדפים הבאים משאירים אותי כאן באתר הזה.

עצוב לדעת מה מתחכך בנו כאן.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9409&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

היי נריסוש - זוכרת את השרשור הזה לפני שנים מספר ?
הרי לך המחזוריות שסיפרתי לך אז בתגובה.
תמיד יקומו הנובו-סלבריטאים של האתר
על אסונותיהם, מופרעויותיהם, פיותיהם, נפשותיהם וכול שאר הכינויים המקוריים.

תרחמו עליהם.
הם אנשים שאין להם הרבה בחיים למעט מרירותם ובועת הציניות
שהם מקיפים עצמם בה תוך שכנוע עצמי שזו הדרך שלהם "להתעלות" מעבר
לאנשים שבהם הם הכי מקנאים ורוצים להיות כמוהם.
אם לא תהיה להם האפשרות לבטא את קנאותם ומרירותם
יש בהחלט סיכוי שרובם ישלחו יד בעצמם- וסתם חבל על המקום בבתי הקברות,
חבל על המשפחות שיותירו.

אין מה להעלב או להתבאס מאנשים אלה.
ואני בטוח שבין כול הברערע הזו - יש גם אנשים חדשים - סקרנים,
מגורים ורוצים לחוות ולא נותנים לכול אשפי המילים למיניהם להרוס.

נמשכת - תודה על החלון שפתחת עבורינו- ולו לשבריר שניה
אל מערכת היחסים שלך עם אדונך.
מערכת יחסים שכול המגיבים לשמצה אולי לעולם לא יודו - מקנאים בה נואשות.
נמשכת{משויכת}

Re: נמשכת יריקתי ...

נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
אל תדמי בליבך כי אלו אשר יוצאים מגידרם על מנת להצדיק את התנצלותך האצילית על הפשע האיום אותו ביצעת ברוב חוצפתך וניבזותך אינם מגכחים להם מאחרי סינר . ואומרים בליבם '' ואאלה זאת אהבלה ''

'אחד בפה וחד בלב ' בכלוב זאת מהות והם רק מגינים עלייך על מנת להצדיק את מה שהם עשו ולא רצו שיעשו להם . המוסר הכפול הזה מעוות ואינו ראוי אפילו ליריקת אמת ולראייה אם תבדקי היטב כל אחד מהם משקר את עצמו כל בוקר מחדש

שבי עם עצמך בקש ותגלי שוואלה את טיפשה . כי נקבה בת 43 אמורה להבין ששליטה מנטאלית אינה באה בבחינת טירונות רובאי 02 והיא אמורה לשלוט בך ברגש ובתובנות ולהוביל אותך למודעות עצמית .

יחד עם זאת כאשר אין לשולט כלים יצירתיים לשלוט , מה יעשה ? הוא אומר לנשלטת שלו שאם היא תאחר לעבודה היא תענש . מה קל מזה ?. במילים אחרות הוא מוריד את השליטה המנטאלית שהיא מן המשובחות בשליטה לזנות ושפלות שאין מקומה בין נקיי הדעת אלא בין הזויי המחלקה הפסכיאטרית .

עשי טובה לעצמך ותשדרגי את נשלטותך למשהו יותר בוגר .

נ.ב - אז מה נסגר בסוף ?? נתן לך עונש ? icon_confused.gif

פסיכי, הצלחת לגרום לי להגיב לך מסיבה אחת והיא אלא שאתה משמיץ פה בלי הכרה.
נכון שיש את תופעת האחד בפה ואחד בלב כמו בכל חברה וחבל אך מהיכן אתה יודע כי אלא הם אותם אנשים אשר הגיבו?רק כי הם לא מסכימים לדעתך?
אתה בכלל יודע מה זו שליטה שאתה מדבר?או שאתה חושב שרק השפלות ודיבור כמו שלך זאת שליטה?
לגבי הקשר שלי עם המאסטר אתה בכלל יודע מה קורה מי הוא או אני שאתה קובע עובדות?
מי שמכיר יודע שזכיתי באחד מהמשובחים ביותר.
אל תטרח להגיב כי לא מתכוונת להתיחס אליך יותר
נמשכת{משויכת}

Re: בחיי. בחיי.

נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
ג'ולי כתב/ה:
יש כאן אנשים שהם ממש חולירות.

חושבים שזיון בתחת, בלי לוב, זה שיא הנשלטות?

חושבות שמקלחות זהובות וחומות ובכל שאר צבעי הקשת, הן מסירות נפש?

חושבים שללקק אחד לשני בבלוג, מראה על גדלות?

או שלהלל ולשבח את המאסטר על 527 גמירות בשלוש דקות

ושמא לשפוך בספירה לשלוש, זה מה שעושה אותכם/ן שולטים/ות או נשלטים/ות מדהימים???

כאן, באתר הזה, בין כל ה"סוטים" הייתי מצפה ליותר סובלנות.

אבל מסתבר, שהסטיה הכי גדולה של רובכם, היא חוסר בה. בסובלנות.

אל תצומו ביום כיפור. אבל אולי תערכו איזה חשבון נפש קטן.

כל כך צודקת שאין מה להוסיף }{