צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

bael{בורדו בי}
לפני 15 שנים • 4 בינו׳ 2009

Re: לכל הלוחמים שם בדרום..

bael{בורדו בי} • 4 בינו׳ 2009
Queeny כתב/ה:
bael כתב/ה:

שוב שרשור תמיכה ללא כוונות פוליטיות הפך לשרשור פוליטי והכל בזכות אותו גייס חמישי.... וחבל שכך.

שרשור תמיכה בלוחמים הוא שרשור פוליטי. הוא מביע תמיכה במלחמה.
אי אפשר גם לתמוך בלוחמים וגם לטעון שזה לא פוליטי.

קישקוש !!!
השרשור נפתח בתפילה לשלום האחים, האבות והבנים שיצאו למלחמה....מוצדק או לא מוצדק זה לא קשור לכאן.....
זכותך לא לעשות כן (זכותך להתפלל לשלום לוחמי החופש מהחמאס) אבל לי יש את הזכות לא לראות את התגובות הפוליטיות שלכם בזמן שאנחנו מתפללים לשלום יקירנו (ואני בכלל אתאיסט.

נ.ב: גם בעל דעות פולטיות ימניות קיצוניות.....אבל אני לא מביע אותם בשרשורי דאגה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 04, 2009 7:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
electro-z

אין ספק שהמלחמה מטומטמת כמו כל מלחמה אחרת

electro-z • 4 בינו׳ 2009
כי מלחמות מטבען הן אקט אלים והשימוש בטכנולוגיה מתקדמת לא הופך אותן לנאורות יותר.

בתכלס כולם חארות בסיפור הזה. הפלסטינים, הישראלים, המיצרים, הלבנונים ובמיוחד האמריקאים.

הפלסטינים הלכו ובחרו בהליך דמוקרטי את החמאס שהמצע שלו היה מיליטנטי, טרוריסטי ושוחר קרבות הרבה יותר מהפת"ח. זו היתה בחירתם.

הישראלים וארה"ב מנגד אישרו לחמאס להשתתף בבחירות (מתוך תיקווה שיקריהם יהיו אלה שינצחו בהם) ולרוב יגונם הוא גם ניצח.
הלכו הדמוקרטיות הנאורות והצבועות ופסלו את תוצאות הבחירות הלגיטימיות של השכן שהוא גם אויב. לא רק שלא הכירו בניצחונו אלא גם רתמו את כל העולם "הנאור" לבידודו.
במקום לתת לו הזדמנות להתמתן ולקחת אחריות לאומית כמתבקש עשו הכל בכדי לדחוק אותו לפינה. לקחת את השילטון בכח (כמתבקש) וקיבלו טילים על ראשיהם.

מנגד החמאס לא השכיל לשנות את דרכיו ונדחק ברצון אל פינת האנדרדוג של המזרח התיכון ובמקום להשקיע משאביו לפיתוח כלכלה וחינוך (בעצם השקיע בחינוך לטרור) השקיע את עצמו בהתחמשות ולוחמה על חשבון אזרחיו התמימים.

בקיצור, יש פה ערימה של זבל אנושי במזרח התיכון שלא יודע לנהוג בכבוד איש ברעהו ודוגמאות מצוינות ניתן לראות אפילו בשירשור זה (שלשמחתי, למרות שהוא פוליטי אין בו קטינות ואי לכך אינו נמחק).

יש להידבר, גם עם האויב הכי מר.
אם צריך להורידו על ברכיו כדי לדבר איתו, זו שאלה אחרת.
אבל ף אחד מהצדדים אינו יכול להטיל את האשמה על המד האחר. כולם תרמו ככל יכולתם להווצרות הסיטואציה הנוכחית וכמו שאמרתי בהתחלה, אמריקה חוגגת על התחת של כולנו.
שולטת בעולם באמצעות סיכסוכים מקומיים נמוכי עצימות בכדי לשנע את כלכלת הצריכה הקורסת שלה.

לא נורא, המציאות מוכיחה שגם הם משלמים על טיפשותם לבסוף, ובגדול.
להבה חשופה
להבה חשופה • 4 בינו׳ 2009
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
אולי תפסיקו פעם אחת את כל ההתנצחויות וההתנגחויות המטומטמות האלו
בכל נושא???

נריסה לא פתחה פוסט פוליטי , נריסה פתחה פוסט חיזוק ידיהם
של אותם לוחמים אשר מגינים לא רק על יושבי הדרום,
אלא על כל אחד ואחת כאן במדינה-אז אולי לשם שינוי תתעלו על עצמכם,
תתבגרו, ותכתבו איזו מילה טובה ללוחמים, או אולי איזו תפילה קטנה,
ותשאירו את הדיעות הפוליטיות שלכם לשרשור אחר או למקום אחר
ולמי שזה באמת מעניין אותו אותן דיעות פוליטיות שלכם.

נפלא להיות גיבורים חמושים בנעלי בית ומקלדת-אך הפעם ולו רק הפעם,
תנו איזו מילה טובה לחיילינו, גם אם היא מקיזה דם ממכם!!

רחפוש יקרה!

מילים כדורבנות. - את צודקת בהחלט.!

בהצלחה לכל המשתתפים במבצע "עופרת יצוקה". תשובו בשלום.

אם אפשר גם לבקש, שישובו כולם בשלום ועימם גם גלעד שליט.

"מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם. יִתֵּן ה' אֶת אויְבֵינוּ הַקָּמִים עָלֵינוּ נִגָּפִים לִפְנֵיהֶם. הַקָּדושׁ בָּרוּךְ הוּא יִשְׁמר וְיַצִּיל אֶת חַיָלֵינוּ מִכָּל צָרָה וְצוּקָה וּמִכָּל נֶגַע וּמַחְלָה וְיִשְׁלַח בְּרָכָה וְהַצְלָחָה בְּכָל מַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם. יַדְבֵּר שׂונְאֵינוּ תַּחְתֵּיהֶם וִיעַטְרֵם בְּכֶתֶר יְשׁוּעָה וּבְעֲטֶרֶת נִצָּחון. וִיקֻיַּם בָּהֶם הַכָּתוּב: כִּי ה' אֱלהֵיכֶם הַהלֵךְ עִמָּכֶם לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם איבֵיכֶם לְהושִׁיעַ אֶתְכֶם: וְנאמַר אָמֵן:"

להבה חשופה.!@!
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בינו׳ 2009
להבה חשופה כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
אולי תפסיקו פעם אחת את כל ההתנצחויות וההתנגחויות המטומטמות האלו
בכל נושא???

נריסה לא פתחה פוסט פוליטי , נריסה פתחה פוסט חיזוק ידיהם
של אותם לוחמים אשר מגינים לא רק על יושבי הדרום,
אלא על כל אחד ואחת כאן במדינה-אז אולי לשם שינוי תתעלו על עצמכם,
תתבגרו, ותכתבו איזו מילה טובה ללוחמים, או אולי איזו תפילה קטנה,
ותשאירו את הדיעות הפוליטיות שלכם לשרשור אחר או למקום אחר
ולמי שזה באמת מעניין אותו אותן דיעות פוליטיות שלכם.

נפלא להיות גיבורים חמושים בנעלי בית ומקלדת-אך הפעם ולו רק הפעם,
תנו איזו מילה טובה לחיילינו, גם אם היא מקיזה דם ממכם!!

רחפוש יקרה!

מילים כדורבנות. - את צודקת בהחלט.!

בהצלחה לכל המשתתפים במבצע "עופרת יצוקה". תשובו בשלום.

אם אפשר גם לבקש, שישובו כולם בשלום ועימם גם גלעד שליט.

"מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם. יִתֵּן ה' אֶת אויְבֵינוּ הַקָּמִים עָלֵינוּ נִגָּפִים לִפְנֵיהֶם. הַקָּדושׁ בָּרוּךְ הוּא יִשְׁמר וְיַצִּיל אֶת חַיָלֵינוּ מִכָּל צָרָה וְצוּקָה וּמִכָּל נֶגַע וּמַחְלָה וְיִשְׁלַח בְּרָכָה וְהַצְלָחָה בְּכָל מַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם. יַדְבֵּר שׂונְאֵינוּ תַּחְתֵּיהֶם וִיעַטְרֵם בְּכֶתֶר יְשׁוּעָה וּבְעֲטֶרֶת נִצָּחון. וִיקֻיַּם בָּהֶם הַכָּתוּב: כִּי ה' אֱלהֵיכֶם הַהלֵךְ עִמָּכֶם לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם איבֵיכֶם לְהושִׁיעַ אֶתְכֶם: וְנאמַר אָמֵן:"

להבה חשופה.!@!

מצטרפת לדבריכן הנ"ל ולתפילה לשלום החיילים, אשר בלי קשר לדעותיהם הפוליטיות, מגינים על כולנו. ואת כל הריבים וההתנגחויות המיותרים תשמרו למקום אחר ולזמן אחר.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 4 בינו׳ 2009
Queeny כתב/ה:
bael כתב/ה:

שוב שרשור תמיכה ללא כוונות פוליטיות הפך לשרשור פוליטי והכל בזכות אותו גייס חמישי.... וחבל שכך.

ממש לא מסכים איתך. אפשר להתנגד למלחמה עד כלות ועדיין לתמוך בלוחמים ולהתפלל שישובו בשלום. השרשור הופך לפוליטי כאשר אנשים אינם מסוגלים להפריד בין הדברים, או כאשר שלום החיילים חשוב להם פחות מן ההזדמנות להביע את דעתם הפוליטית.
והכי גרוע? שעד שיש ויכוח פוליטי כהלכתו, אני לא בטוח את מי לגדף (נשמת אפו של כל ויכוח פוליטי) ואת מי לא. שהרי מצד אחד אני לא מבין איך אפשר בכלל לחשוב שירי טילים מטריטוריה אחת לאחרת איננו עילה מוצדקת למלחמה ושניתן לעשות שלום עם ארגון איסלאמי פונדמנטליסטי שמצהיר באמנה שלו בריש גלי שאין לו שום עניין בשיחות שלום והדרך היחידה עבורו היא דרך הג'יהאד (אגב, אני ממליץ בחום למי שסבור שיש עם מי לדבר שם שיקרא את המסמך הזה), ומצד שני אני גם לא מבין למה לסכן חיי חיילים ומה נרוויח מעוד כמה עשרות או מאות פלסטינים מתים שלא הרווחנו כבר בפעילות האווירית.

אבל נניח לחוסר ההבנה שלי כרגע. בין אם המבצע הזה מיותר ובין אם לא - מי יתן שיחזרו בשלום, אפילו אם למדינה כפוית טובה.
dragon fly

dragon fly • 4 בינו׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
Queeny כתב/ה:
bael כתב/ה:

ממש לא מסכים איתך. אפשר להתנגד למלחמה עד כלות ועדיין לתמוך בלוחמים ולהתפלל שישובו בשלום. השרשור הופך לפוליטי כאשר אנשים אינם מסוגלים להפריד בין הדברים, או כאשר שלום החיילים חשוב להם פחות מן ההזדמנות להביע את דעתם הפוליטית.
והכי גרוע? שעד שיש ויכוח פוליטי כהלכתו, אני לא בטוח את מי לגדף (נשמת אפו של כל ויכוח פוליטי) ואת מי לא. שהרי מצד אחד אני לא מבין איך אפשר בכלל לחשוב שירי טילים מטריטוריה אחת לאחרת איננו עילה מוצדקת למלחמה ושניתן לעשות שלום עם ארגון איסלאמי פונדמנטליסטי שמצהיר באמנה שלו בריש גלי שאין לו שום עניין בשיחות שלום והדרך היחידה עבורו היא דרך הג'יהאד (אגב, אני ממליץ בחום למי שסבור שיש עם מי לדבר שם שיקרא את המסמך הזה), ומצד שני אני גם לא מבין למה לסכן חיי חיילים ומה נרוויח מעוד כמה עשרות או מאות פלסטינים מתים שלא הרווחנו כבר בפעילות האווירית.

אבל נניח לחוסר ההבנה שלי כרגע. בין אם המבצע הזה מיותר ובין אם לא - מי יתן שיחזרו בשלום, אפילו אם למדינה כפוית טובה.

בהמשך לחלק מדבריך ארגון החמאס הוא ארגון אנטישמי בדעותיו ובהשקפת עולמו..זה מה שהאמנה שלו אומרת..
Queeny​(מתחלפת){being}

Queeny​(מתחלפת){being} • 4 בינו׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
Queeny כתב/ה:
bael כתב/ה:

ממש לא מסכים איתך. אפשר להתנגד למלחמה עד כלות ועדיין לתמוך בלוחמים ולהתפלל שישובו בשלום.

ואני דווקא מסכימה איתך.
עוד לא החלטתי אם אני בעד המלחמה או מתנגדת לה. אני בהחלט מעוניינת שכל אחד ואחד מחיילינו ישוב הביתה להוריו, אשתו וילדיו כמה שיותר מהר, שלם בגופו, ברוחו ובמוסריותו. אני מאוד מעריכה את זה שהם שם, ממלאים פקודות, מגנים עלי.

אבל יחד עם זאת, אני מודעת לכך שלהתייחס למלחמה, באיזשהוא אופן, ולו רק באמצעות שליחת נשיבוקים לחיילינו בשרשור באתר שנידח למרבית האוכלוסיה - כל התייחסות למלחמה - בעיני היא פוליטית.
ובלי קשר לעמדותי.
קטסטרופה{Adonai}

מי ימלל גבורות ישראל?

קטסטרופה{Adonai} • 4 בינו׳ 2009
לכל הפאשיסטים, קחו, כמה סיבות להרדם מחוייכים הלילה.
33 סיבות למען הדיוק.
לא ספרתי בדיוק כמה מהם ילדים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3650289,00.html

תהנו.
נילי ונילי

נילי ונילי • 4 בינו׳ 2009
חזק ורגיש כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

הלוחמים ממלאים פקודות.

סגור על זה שזה קו ההגנה שאיתו אתה רוצה ללכת?
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: מי ימלל גבורות ישראל?

ג'ולי​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
לכל הפאשיסטים, קחו, כמה סיבות להרדם מחוייכים הלילה.
33 סיבות למען הדיוק.
לא ספרתי בדיוק כמה מהם ילדים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3650289,00.html

תהנו.

קטה...

אולי תהייה יפה ותשתוק??