ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האישה כאישה מעל הגבר

bigboy20​(שולט)
לפני 15 שנים • 20 ביוני 2009
bigboy20​(שולט) • 20 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
ליידי תמרה כתב/ה:
bigboy20 כתב/ה:
Johnny Cave כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
למה לא, למשל, להשפיל את הגבר על הגבריות שבו? לדוגמה על הזין שלו, על הגוף על התיפקוד הלוקה או חוסר התיפקוד שלו בדברים אחרים וכו'...
או, לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות? כמו כן, לא חסרים בגדי פטיש לגברים שיכולים להיות סקסיים להחריד. בכלל, לדעתי גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה (שהיא סמל גברי), הרבה יותר סקסי מגבר שלובש משהו שאני לבשתי מקודם. במקרה הבודד שניישתי גבר, בעיקר צחקתי על כמה שזה מגוחך ולא תואם לגוף ולמראה הכן גברי שלו, אבל לא מתוך השפלה נשית- באותה מידה הייתי צוחקת אם הוא היה מתלבש כליצן או הולך עם תחתונים על הראש. זה בטח לא נראה לי משהו שמגרה, אבל כל אחד וכוס השתן שלו...
אם אתה שואל אותי, הכי טוב כשהגבר ערום, ככה אפשר לבחון אותו כראוי icon_wink.gif

.

להשפיל אותו במוצרי נשים ?
מדברייך עולה כאילו בגדי נשים הן מוצר משפיל.

אם כך, אז קרא שוב, ילד גדול שכמוך.
אני חושדת שלא הבנת.

גם אני לא בדיוק הבנתי מאיפה הסקת שדיברתי על בגדי נשים!?!? icon_eek.gif

כתבת "להשפיל את הגבר על הגבריות שלו" "לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות?"

זה מילים שלך, אל תיתחמקי.

ואם חוטיני זה לא בגדי נשים, אז איך בדיוק זה משפיל את הגבריות שלו לעזאזל ?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 ביוני 2009
למקרה שלא ידעת... יש גם חוטיני לגברים!!!! והוא גברי למהדרין ולא רק הומואים וחשפנים לובשים אותו. חוטיני גברים יכול להחמיא מאוד לגבירם מסויימים, כי הוא מבליט את התחת ואת ה"חבילה".
לגבי חגורת צניעות- התכוונתי כמובן לחגורות צניעות של גברים, עם הכלוב החמוד הזה שמונע מהזין שלהם להתרומם.

בטח שלא התכוונתי לחוטיני נשי מתחרה!!!
bigboy20​(שולט)
bigboy20​(שולט) • 20 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
למקרה שלא ידעת... יש גם חוטיני לגברים!!!! והוא גברי למהדרין ולא רק הומואים וחשפנים לובשים אותו. חוטיני גברים יכול להחמיא מאוד לגבירם מסויימים, כי הוא מבליט את התחת ואת ה"חבילה".
לגבי חגורת צניעות- התכוונתי כמובן לחגורות צניעות של גברים, עם הכלוב החמוד הזה שמונע מהזין שלהם להתרומם.

בטח שלא התכוונתי לחוטיני נשי מתחרה!!!

אוקי, אז חזרה לשאלתי, אז איך בדיוק זה משפיל ?

הרי את כותבת שזה מיועד לגברים.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 15 שנים • 21 ביוני 2009
מיתוסית​(שולטת) • 21 ביוני 2009
ההשפלה יוחסה להתנהגות כלפי הגבר, ולא כלפי לבושו או אי לבושו, למעט המקרה שבו גבר בחליפה עומד על ארבע (לדעתי, כי זה מראה ניגוד של כוח ומעמד מול חולשה).

אלה היו דוגמאות ללבושים שניתן להלביש גבר, מלבד לבוש נשי, שהם נתפסים בעיניי מגרים. שוב- בניגוד ללבוש נשי שיש גברים ונשים שמתגרים מלראות גבר לבוש כאישה.
donkishot​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 בנוב׳ 2009
donkishot​(שולט) • 8 בנוב׳ 2009
כחולית כתב/ה:
מחקרים מראים שהגבר הממומצע והאישה הממוצעת בעלי IQ דומה מאוד, אולם ההבדלים בין המינים היא ההתפזרות הסטטיסטית בפעמון: רוב הנשים מתרכזות סביב הממוצע של הIQ ואילו אצל גברים יש פיזור יותר רחב, מה שאומר שיש יותר גברים שהם גאונים מנשים, אבל גם יותר מפגרים מנשים.

אני לא מאמינה בעליונות של שום מין, אני חושבת שלכל מין יש את החזקות והחולשות שלו כמין, ועלינו לשפוט אנשים כאינדיבידואל.
יש הרי אנשים איכותיים ופחות בכל המינים.

צודקת! icon_smile.gif
Victoria Frances​(שולטת)
לפני 14 שנים • 9 בנוב׳ 2009

כולנו שווים

Victoria Frances​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2009
עם נטיה יותר לאישה icon_biggrin.gif

אני חשבתי כך תמיד
אבל כנראה בגלל המנטליות שגדלתי בה.