צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשמע מעניין - אשה אנסה עשרה גברים

המלט
לפני 15 שנים • 27 ביוני 2009
המלט • 27 ביוני 2009
ליידי תמרה כתב/ה:
אני עם מורטישיה, לגמרי.
ואני חושבת שאם לא היה כתוב שההודעות ממורטישיה, אולי הן היו זוכות ליחס אחר.

.

ליידי תמרה כתב/ה:
אני עם מורטישיה, לגמרי.
ואני חושבת שאם לא היה כתוב שההודעות ממורטישיה, אולי הן היו זוכות ליחס אחר.

.

זה טוב ונכון וצודק להוקיע אונס. אבל התופעה בכלוב היא שבכל פעם שמישהו מביא סיפור חדשותי
על אונס כדי לגרות את עצמו והאחרים ישר מאשימים אותו שהוא בעד אונס, רק משום שהוא
מתגרה מזה. ההאשמות לובשות ופושטות צורה, אבל בד"כ הן מגילות תוכחה בפונטים גדולים
וצבעוניים. כאילו שזה לא אתר של סוטים. כאילו שזה לא אתר שבו אנשים רוצים להרגיש נוח
להתגרות מנאציות מסוקסות הרומסות לסתות מרובעות של חיילי בעלות הברית תחת מגפיהן מלאי
הבוץ, וכאילו שכל גילוי של גירוי כזה מיד מעיד על מגליו שהם אנסים בפוטנציה, חסרי מוסר, לוקים בעולם פנטזיות מקולקל, וכמעט מהווים סכנה לציבור.

אז לא.

לפעמים נמאס מאלה שחופרים וחופרים וחופרים עם התובנות -טקסט-בוק הלעוסות האלה, כאילו

היו מקריאים אותם מתוך איזשהו קודקס חוקים שמישהו נטל על עצמו לכתוב כאן. ובפורום הותיקים מתנהל דיון שבו הם לא מבינים למה כל דיון כאן ישר נגרר לטרוליזציה והתנגחויות. למה? כי יש
כאן יותר מדי שופטים ושוטרים בשערים

ברגע שאנשים יתנו קצת יותר ספייס וקצת יותר קרדיט לאנשים אחרים כאן שעצם התגרותם
מאלימות לא חוקית בעליל איננה הופכת אותם לתומכים בה, אלא מנסה - ויש לומר באומץ - להאיר
פינות אפילות של מהותם המינית, ירווח יותר לכולנו.
Morticia
Morticia • 27 ביוני 2009
אל תצפה מאחרים למה שאתה לא מסוגל לתת להם
אתה לא קהילתי יותר רק כי אתה לא רואה את הגועל שבדבר
אתה לא פחות חופר

וסוטים?
דבר בשם עצמך

אני מאוד שלמה עם הנטיות המיניות שלי...
אני גם לא מפחדת לממשן
Morticia
Morticia • 27 ביוני 2009
ואני עוד רוצה לציין שאני לא היחידה שהביעה כאן התנגדות
{ואני בהחלט שמחה על כך}
ושלא כל "סוטי" הבדס"מ מתגרים מאלימות ויודעים להבדיל בין כאב לשם עונג לבין אלימות לשמה
זה לא הופך אותם לפחות ראויים או פחות שייכים וזכותם לדעתם באותה המידה

מן הצד השני, אני רואה כאן אנשים מאוד אלימים וחייבת להודות, שאותי לפחות, זה ממש לא מגרה...

{חוצמזה ליידי תמרה יקירתי שלא מפתיע אותי שהסכמת אתי אפילו שזו אני.... לא נראה לי שכל הקוראים כאן שונאי מורטישה קטנוניים... ושנאה זה רגש חזק שכנראה מבטא הכי טוב את האנשים הקטנים והאלימים. זה לא עושה אותי יותר או פחות נפלאה או אותם יותר או פחות שייכים. זכותם לדעתם בדיוק כפי שזכותי לדעתי וזה בסדר אם חלק מהאנשים, גם אם לא כולם, מסכימים ו/או לא מסכימים}
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 28 ביוני 2009
אנדרפוט • 28 ביוני 2009
ליידי יקרה, העניין פה הוא לא נושא הדיון אלא אופיו של הדיון. המהות עצמה היא בהחלט ברת דיון, היכן עובר הגבול, מהו חומר לגיטימי לפנטזיות ומה הוא עידוד פשעים והעלמת עין מאלימות כי יש בה פוטנציאל להדליק. על קיר במועדון פטיש קטן בדרום לונדון זכורה לי הודעה לציבור - לבוש נאצי אסור מכיוון שאין שום דבר סקסי בתאי-גזים. יש בהחלט על מה לשוחח אבל להערכתי מה שקורה פה הוא מחאה על אופיו הקלוקל של הדיון.
הכתיבה בפונט גדול ואדום מבטאת בעצם סוג של דורסנות טומי-לפידית (בפופוליטיקה), סוג של דריסת הדיאלוג לצורכי מונולוג. הטיעונים צדקניים (ואפשר להיות גם צדקני אפילו כאשר אתה צודק) ומתחת להכל מתוח קו עבה ומעצבן של אג'נדה לעוסה ומאוסה, כמו אטריות מחוממות במיקרוגל, שלפיה יש פה חבורת גברים אנוכיים מגעילים ושונאי נשים - "הרעים" - כאשר מולם עומדים "הטובים". כל נושא כמעט שעולה לדיון מקבל את הדיכוטומיה הזאת באדום עז, שהוא סוג של הרמת קול וצעקה. ודיכוטומיה היא כידוע סימן ההכר של פשטנות, לוקחים דבר מורכב שאפשר לפתח עליו דיון מעניין ופורה, והופכים אותו לשחור-לבן, טוב ורע, נכון מול טעות.

מורטישה הרוויחה ביושר את היחס המעט מזלזל שרוב חברי הפורום פה רוחשים לה, כך שגם כאשר היא מבטאת דיעות לגיטימיות מדי פעם, היא זוכה לקיתונות של צוננים וליחס של - בחיאת אמא שלך, תעזבי אותנו בשקט.

ולענייננו, היכן עובר הגבול שבין פינטוז על פשעים אלימים לבין צרכנות של סרטי סנאף, יש גבול דק ומטושטש שקשה להגדירו, קשה במיוחד להגיע לקונצנזוס, ובמיוחד אל מול האדום המתריס והפרובוקטיבי.
Morticia
Morticia • 28 ביוני 2009
בהזדמנות תספרו כמה אנשים באתר הזה כותבים באדום גדול
ובאותה הזדמנות תספרו גם כמה אנשים חוץ מאנדר מתייחסים אלי ב"זלזול"
אני אחסוך מכם את המספר של האנשים שאוהבים ומעריכים אותי כאן באתר
{ובאמת שאנדר ומרעיו הם מרבית זייני השכל הראשיים כאן כך ש....}

ואנדר - כן - אתה שונא נשים, שונא אדם, שונא עצמו, זיין שכל אטומי וחרא של בנאדם

ועוד אנדר - לא - פמדום זה לא השיח הנרקיסיסטי שלך בינך לבין עצמך על השאלה האקיזסטנציאלית דה לה שמעטה לגבי העדפתך להיות נאהב או מזולזל על ידי אישה זרה שראית ברכבת ואפילו לא שוחחת אתה או לרגע עצרת לתהות מיהי ומה רצונה

ופנטזיות זו לא מציאות - איך שלא תהפוך את זה ובמציאות שנינו יודעים שאתה בורח מאישה ושאין לך שום דבר לתת לה

עכשיו תחזור למלונת הזבל שלך
ושבוע נעים שיהיה לך
icon_smile.gif

{נ.ב. ליידי תמרה - באמת תודה!}
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 28 ביוני 2009
מרגש אותי מינית שאשה אונסת עשרה גברים.
בהחלט.

הדבר המאוד רע פה הוא שלרובם (כך הבנתי) נגרם נזק חמור לאיבר המין. על זה לדעתי היא צריכה להאסר.

אבל, אני מקשה: נניח שלא היה נגרם שום נזק גופני.
(כמו במקרי אונס רבים הפוכים - של גברים על נשים).
האם לדעתכם היא הייתה צריכה להאסר על כך?
Morticia
Morticia • 28 ביוני 2009
מעניין איך הייתם מרגישים לו מישהו היה מתרגש מעוול נורא שנעשה בכם בניגוד להסכמתכם

לדעתי כל מי שמתרגש מסבלו של אחר, רק כי הוא לא היה סובל מזה
הוא הרבה יותר סדיסט ממזוכיסט

{וכן, אומר זאת שוב - נרקיסיסט שחושב שהוא לבד בעולם ואין רגשות מלבד אלו שלו - אף אדם לא חשוב מלבדו}

נ.ב. פה זה פורום ציבורי?
אהבה אני מקבלת בפרטי בלבד אז תודה על הציות המדוקדק לזו הדרישה...
הדורבנים​(נשלט)
נקודה טובה.
האם זה שאני מתרגש מינית מסבל אמיתי של מישהו אחר עושה אותי פחות מוסרי?
מה אני יכול לעשות נגד ריגוש מיני של משהו? זה הרי לא רצוני.

ומורטישיה - את יודעת שאני לגמרי במחנה אוהבייך. רק שלא היה נראה לי שאת זקוקה לעזרתי.
Morticia
Morticia • 28 ביוני 2009
fog כתב/ה:
נקודה טובה.
האם זה שאני מתרגש מינית מסבל אמיתי של מישהו אחר עושה אותי פחות מוסרי?
מה אני יכול לעשות נגד ריגוש מיני של משהו? זה הרי לא רצוני.

ומורטישיה - את יודעת שאני לגמרי במחנה אוהבייך. רק שלא היה נראה לי שאת זקוקה לעזרתי.

לעזרתך?
אולי קצת תמיכה מהמחנה השמאלי בזמן הניסיון להעלותי למוקד...
אני הייתי חותכת למי שמדבר אליך ככה את הביצים
אבל באמת שאתה לא חייב לי כלום
ואני להבדיל מרבים וטובים לא לוקחת שום דבר כמובן מאליו, בטח לא חברים
ואל תקרא לי מינה

האם אמרתי לא מוסרי?
האם דנתי במוסר?

אמרתי שההנאה מסבלם של אחרים היא סדיסטית
כמובן שמצד שני...
מי יותר סדיסט ממזוכיסט?

בכלל לא דנתי במוסר
דנתי בהבדל בין יחסים בהסכמה - יהיו מרחיקי לכת כשיהיו ועל הזין שלי מה חושבים על זה בקאנטרי קלאב ובבנק דיסקונט
{למרות שזה מפרנס אותם היטב בקרב הכספומטים שבסביבה ובכלל הסטייה של הפנטזיונרים חסרי המצפון לגבי קורבנות אנוש אפשריים שמורה למעמד נעלה על הפרולטריון}

וגם בהבדל בין פנטזיה למציאות

כמובן שמרבית המאוס פוטטוס כאן באזור חיים בתוך פנטזיה שאין לה שום קשר למציאות
לצד אי היכולת שלהם לממש משהו ממנה במציאות
ואז הכל מטשטש

מזוכיסט נהיה סדיסט ומציאות איומה של אחד היא חגיגת הבועה הפנטסטית של האחר

וואלה יופי

מחנה אוהביי אמרת?
לא... אל תהרוס לאנדר את האשליה... באמת... ועוד עם המציאות? נו...
הדורבנים​(נשלט)
באופן כללי אני נוטה לא לכתוב דברים שליליים, ביקורות שליליות, או מצטרף למלחמות בפורום, אפילו אם יש לי דיעה מאוד מובהקת לפעמים באיזה צד אני. זה נראה לי להצטרף לסחי שאני מתנגד לו.

כמה פעם כתבתי דברים כאלו ואח"כ התחרטי עליהם מתוך עצמי, אפילו כשלא פגעו באף אחד.

ההודעה לעיל - לא הייתה בשבילי נקיטת צד או משהו, אלא תגובה לנושא השרשור. אבל הבנתי שהיא יכולה להתפרש ככה..

לעיניינינו:
לא שיש רע בסדיזם, אבל אני לא חושב שאני סאדיסט בגלל שהתגריתי מינית מהאונס. אני הזדהיתי עם הקורבן, או לפחות התגריתי מלחשוב על האישה.

ולא ענית לי על השאלה - לדעתך, כל יחסי מין שלא בהסכמה שאשה כופה על גבר, דינם מאסר? גם כאלו שאין בהם פגיעה.