שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

Dunbar{Supreme93}
לפני 15 שנים • 8 ביולי 2009
Dunbar{Supreme93} • 8 ביולי 2009
לי עומד מזיון מיסיונרי פעם בשבוע, אוטו מזדה, ומשכנתא ל 20 שנה
אחותופל
לפני 15 שנים • 8 ביולי 2009

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

אחותופל • 8 ביולי 2009
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?

מה קרה לך עלומה?

אם זה יפסק פורום פמדום יסגר לאלתר!! icon_lol.gif

אגב, אחותופל, לא חבל על המאמץ? הומור זה דבר נדיר כאן, באמת ציפית
שיבינו? icon_rolleyes.gif

לפעמים אני באמת תוהה מדוע אני מתאמצת... אבל העיקר שאני מצחיקה את עצמי. ואם הצחקתי עוד איזו יחידת סגולה - אשריני וטוב לי!

והנה עוד נסיון אחרון:

VELOX כתב/ה:
slave d כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
אנחנו צריכות לצוד ולהשמיד אותם אחד אחד.
את ראשיהם נערוף ונתקע על יתדות בכניסה לכלוב.
כך תמוגר התופעה וכל מי שירצה להתלונן אי פעם בעתיד יחשוב פעמיים ושלוש לפני שיפתח את הפה...

נראה לי שבאמת היית עושה את זה אם זה היה מותר, אותי זה לא הצחיק אם זה היה אמור להצחיק, אלא צימרר icon_evil.gif

סיימתי להכין את היתדות. מתי תרצי להשתמש בהן?! icon_twisted.gif
devilwitch.gif devilwitch.gif devilwitch.gif devilwitch.gif

וולי יקר! נראה לי שראשו של מובל יכול להתנוסס על היתד הראשון. גם כי העז להתחצף, גם כי טעה באיות שמי וגם כי קשה לו לקלוט בדיחה ועל כן כנראה לא יחסר פה ממש לאף אחת.
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 9 ביולי 2009
אנדרפוט • 9 ביולי 2009
אחותופל את ברוטאלית באופן רומאי במיוחד היום.

קייס, לא נגמלתי ולא כלום, אני עדיין כאן לא? מחפש להכנס לצרות. לפעמים אתה מתפשר על הסקס בשביל נוחות בחיים ולפעמים אתה מתפשר על החיים בשביל הסקס. יצא לי כבר לבקר בשתי האופציות ואני מבין טוב מאוד שאת הריגוש החזק שהפקתי מהתעסקות עם נשים מסתוריות במאזדה שלוש באמצע הלילה בפארק, או בבילוי במועדוני פטיש בלונדון או בסשן צילומים עם אלכסיה המלכה הפולניה או אנה ריג'נט הפריחה האנגלית הטיפוסית, לרמות כאלו סנסציוניות של ריגוש מיני לעולם לא אחווה עם שום בת זוג.
נו אז? ההגמלות היא לא מפאמדום אלא מההתמכרות לריגוש המיני הזה שהוא כמו סם חיים, שיקוי נעורים, מרעיד חלציים ומרטיט שומנים.
הדורבנים​(נשלט)

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

הדורבנים​(נשלט) • 9 ביולי 2009
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:

...
(היא כתבה פה כל מני דברים.. לא משנה כרגע.)
....
דברים שאני רואה מכאן-אתם לא רואים משם.

[/color]

אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!

שיו, איזו חסרת חוט שדרה. פשוט לא להאמין.

(נח לי על זרי הדפנה, שאנן ובאופוריה).
hun
hun
hun • 9 ביולי 2009
[quote] נראה לי שראשו של מובל יכול להתנוסס על היתד הראשון. גם כי העז להתחצף, גם כי טעה באיות שמי וגם כי קשה לו לקלוט בדיחה ועל כן כנראה לא יחסר פה ממש לאף אחת

מובל מגביר את אמצעי האבטחה מפני נשים פגועות אגו מרירות ודמגוגיות בגרוש

דרושות דומיות נוספות להגנה וירטואלית בעלות נסיון בהתמודדות עם כלבות דחויות בעלות נטייה כפייתית
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 9 ביולי 2009
אנדר, ישבתי כעת במקלחת ופתאום חשבתי עליך.
חשבתי שבכמה הזדמנויות יצא לי לבקר את הפסיכולוג שלך, ובעצם כשאני קורא מה שאתה כותב, אני מבין שאתה (בעזרתו), עברת תהליך חיובי ויפה בחודשים האחרונים. האנדר של לפני מספר חודשים לא היה מעז לכתוב שהוא מדמיין על זיון מיסיונרי פעם בשבוע, והאנדר הנוכחי, לא רק שמדמיין את זה, אלא שזה בהישג ידו, ונימת הייאוש נעלמה, שמח בשבילך ומאמין שזה רק ימשיך להשתפר.

אישית אני לא מאמין שניתן לשנות נטייה מינית, אין לי הוכחות ואין לי מידע מוצק (ולדעתי גם לא קיים כזה), אולם ההשערה שלי שכמו הרבה תופעות נפשיות, נטייה מיניות היא שילוב של גנטיקה וסביבה והיא משהו שטבוע עמוק עמוק בתוך התאים האפורים, ונטבעת שם מגיל מאוד צעיר ואיננה ניתנת לשינוי.
כבדרך אגב, לדעתי, ואינני בא לעורר את זעמן של הבנות כאן (או שכן?), ההשערה שלי היא שאצל גברים נטייה מינית היא נושא הרבה יותר קשיח מאשר אצל נשים שהן דווקא יותר גמישות בנושא הזה, אולי מסיבות אבולוציוניות אולי מסיבות חברתיות (ואולי אני סתם טועה).
בכל אופן לדעתי אנחנו תקועים עם מה שיש לנו בראש, ההומו עם משיכה לגברים, הפטישיסט עם משיכה לתחתונים והמזוכיסט עם משיכה להתפלש בעפר רגליה של גבירה נשגבת, ואומלל הפדופיל שתקוע לכל החיים עם המשא שלו.

כמו כן באופן אישי, כמו שכבר כתבתי בשרשור של Tame על דמותו של המזוכיסט, טוב לי עם עצמי ועם הנטייה שלי, למדתי לאהוב אותה כגברת שובבה, קפריזית ומיוחדת שחיה בתוך ראשי ויוצרת עבורי עניין בעולם שלפעמים דורש אסקפיזם. זה אני וזאת הדרך שבחרתי בה ושנוח לי בה ולא הייתי מוכן לוותר על הגבירה הקפריזית הזאת, שלעיתים היא סדיסטית וגורמת לי לזחול בבוץ - אבל תמיד אני זוכר להודות לה על כך.
במהלך שיטוטי בעולם המציאות ובעולם הוירטואלי מצאתי גם שהנשים ה"סדיסטיות" נדירות מאוד (ראה הערתי על נטייה מינית אצל נשים), אולם ישנן נשים וניליות, שמופלאות כל אחת בדרכה, שיכולות למצוא עניין ב"סגידה" הזאת, גם אם הן מבינות (הן הרי לא טיפשות) שזה רק משחק, וההצהרות על עבדות יגמרו כשאגמור (mind the pun) המשחק יפה בעיניהן וזה משמח אותי.
זה קצת מתחבר לכל הנושא הזה של ניצול הדדי שמעורר כל פעם הדים שרובם מכוערים, והשאלה האם אנשים בוגרים מסוגלים להפריד בין משחק מיני לבין החיים שלהם, ומה זה אומר עליהם כשהם לא מסוגלים לבצע את זאת, אבל זה נושא לפוסט אחר.

לבסוף, וזאת הנקודה המרכזית שלי, אם אתה מזדיין עם מישהי באופן המיסיונרי ביותר (אני דווקא אוהב שהאישה עלי... אולי בגלל המטאפורה, אולי מסיבות פיזיולוגיות), אומר לה שאתה סוגד לה ותעשה בשבילה הכל, באותו הזמן במוח שלך אתה מריץ תמונות שלך נרמס בכפות רגליה נשטף בשתן שלה וחוטף הצלפות, ולאחר שאתה מגיע לשניות היקרות של הסאבספייס וגומר, אתה מנשק אותה אומר לה תודה ומלטף לה את הגב - זה נהדר, וזאת דעתי.
בהצלחה חבר.
קייסי

צ'רנוחה

קייסי • 9 ביולי 2009
אני לא הייתי רוצה לחיות את חיי המין הענפים, הסוטים והמגוונים שלי ביד מול סרטי פורנו, או בראש, כשאיזה בן זוג בורגני מפמפם אותי בשיעמום אחת לשבוע (השיממון הוא אינהרנטי לצורת החיים הונילית הזו, לטעמי). זה לא רק הריגושים הפרועים שימותו במסגרת הזו ויותירו זוגיות יציבה ובטוחה. זו המיניות כולה, ואיתה עולם היצרים, הדימוי העצמי כאדם מיני ולעניות דעתי בסופו של דבר גם האהבה העצמית ואפילו החיוניות שלך כאדם יצירתי. כן, עד כדי כך, אם אתה שואל אותי. יום אחד תקום בבוקר ופשוט לא יבוא לך על הפרצוף שלידך, מדהים ומוערך ככל שיהיה. הנוכחות שלו תרגיש זרה ומכבידה.
כשחיים שלמים מתנהלים בראש, ויהיו אינטלקטואלים, רגשיים או מיניים, סופך לחוש בודד ולחפש פתרונות מזדמנים מחוץ לקשר או לשבור אותו בתחושת כישלון צורבת. אבל אני לא חושבת שאפשר להבין את זה לעומק עד שלא מגיעים לשם. עד אז, ואני יודעת את זה מקרוב, יש דברים שנראים חשובים פי אלף ממין.
ופוטין, לדעתי, אם אתה בשלב החיפוש אחר בת זוג, אל תוותר כל כך מהר. נסה למצוא אחת שתעשה לך את זה גם במיטה (ובאמצעות הטיפול אפשר אולי לקרב במעט את הפנטזיה המנוכרת והמבזה למציאות), ממש כמו שתקפיד על שכלה, אמינותה, חיצוניותה המושכת ושאר התכונות הראויות.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 9 ביולי 2009
קייסי, הטעות שלך היא שאת חושבת שהתכוונתי לוותר על משהו.
לא התכוונתי לוותר על כלום, איך לאמר את זה בצורה ישראלית - "אפשר גם וגם", כולל עם אותו בן זוג, פעם ככה ופעם ככה, מה שאני מתכוון הוא שהכל פתוח.
Mary Jane
Mary Jane • 9 ביולי 2009
קייסי,
אני דווקא מבינה את אנדר בעניין זה-
לא כדאי לטפח כל תשוקה באשר היא, בייחוד אם היא הרסנית וגורמת למתחים ולסכסוכים נפשיים להחריף. לעתים יפה דווקא לאמץ אל לבך את השגור, השליו והנעים, גם אם הוא לא גורם לך לנשק את הרצפה מרוב עונג ~)
קייסי

צ'רנוח

קייסי • 9 ביולי 2009
גם וגם זו הפנטזיה האולטימטיבית וזה בדיוק מה שהמלצתי לפוטין לנסות. אבל זה באמת קצת כמו להמליץ למישהו להיות צעיר, בריא, יפה ועשיר ולהמנע מההיפך. זה מזכיר לי את הבמאי שמתדרך את השחקן באיזו סצינה ב'חמישיה הקאמרית': "הפעם נסה לשחק את זה פחות גרוע...נסה לשחק את זה...הממ...טוב!". כולנו רוצים לשחק את זה טוב. פשוט הדגשתי שיש דברים שאולי נראים זניחים יחסית בחיפוש זוגיות, אבל לדעתי הם מקדמי התפוררות מרכזיים מאוד בהיעדרם.