שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת פורום מלכות בתשלום

Mary Jane
לפני 14 שנים • 22 בספט׳ 2009
Mary Jane • 22 בספט׳ 2009
אה, נפגשתם שניכם?

מאוד משעשע, עליי להודות icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 בספט׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
אז מורטי שלנו היתה בעברה נערת ליווי ומלכה בתשלום אתם אומרים הא? מממ...זה יכול להסביר הרבה מאוד. אני עכשיו יכול להבין לעומק את השנאה שלה לבני אדם,

(ומורטי - קבלי התנצלותי מראש על זה שציטטתי את זה בכלל. מת עלייך).

ברור לך אנדרפוט, שאפילו רק מבחינה לוגית, במשפט הזה אתה מצדיק את כל מה שמורטי כותבת? כי מה יש *לך* נגד מלכות בתשלום?? אתה באמת מזלזל כלכך בכל מי שאי פעם נישקת לה את הרגליים? זה באמת קצת בעייתי.

מה יש לכם נגד מלכות בתשלום, רבאק?!

אני אגיד לכם מה הבעייה שלי נגד הרעיון של פתיחת הפורום. קשה לי בכלל הרעיון של פורום שבו גברים מודדים נשים. אפילו לפי המקצועיות שלהן. זו מאזנת שוט טוב יותר, זו קשוחה יותר, זו פחות... אחי, לך לזאת! היא גםיפה (ראה ערך: "לא שמנה כונפה") וגם מצליפה ממש טוב! ועושה כל מה שאתה רוצה, ולא מדברת הרבה מדי. היא מלכה אמיתית!

שוטרת - הייתי מסכים עם דברייך בעולם מושלם, אלמלא הנ"ל. ובכלל, גם אני נגד צדקנות, אבל בנוגע לפותח השרשור אין לך לפעמים תחושה שאת הולכת על הצד הלא נכון? הרי גם לו יש כמה וכמה התבטאויות לא ממש מגניבות...
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
fog כתב/ה:

(ומורטי - קבלי התנצלותי מראש על זה שציטטתי את זה בכלל. מת עלייך).

אוהבת אותך בחזרה
}{

ולמען ההגינות הרשה לי שוב לומר שזו סתם שמועה מרושעת של בורים וממש לא נכונה!

רצח אופי זה כיף נורא!
icon_rolleyes.gif

או כמו שהחכמת לרמוז בדברך:
יש הבדל של שמיים וארץ
(בלי שום קשר ישיר או אישי אליי!)
בין לומר" זו הרבה יותר יפה" לבין לומר "זו כונפה שמנה"

שתהיה חתימה טובה
ולחיי חצי הכוס המלאה
שוטרת*
שוטרת* • 22 בספט׳ 2009
fog כתב/ה:

מה יש לכם נגד מלכות בתשלום, רבאק?!

אני אגיד לכם מה הבעייה שלי נגד הרעיון של פתיחת הפורום. קשה לי בכלל הרעיון של פורום שבו גברים מודדים נשים. אפילו לפי המקצועיות שלהן. זו מאזנת שוט טוב יותר, זו קשוחה יותר, זו פחות... אחי, לך לזאת! היא גםיפה (ראה ערך: "לא שמנה כונפה") וגם מצליפה ממש טוב! ועושה כל מה שאתה רוצה, ולא מדברת הרבה מדי. היא מלכה אמיתית!

שוטרת - הייתי מסכים עם דברייך בעולם מושלם, אלמלא הנ"ל. ובכלל, גם אני נגד צדקנות, אבל בנוגע לפותח השרשור אין לך לפעמים תחושה שאת הולכת על הצד הלא נכון? הרי גם לו יש כמה וכמה התבטאויות לא ממש מגניבות...

אני אסביר לך פוג מה העניין איתי. העניין הוא, שאני לא הולכת על צדדים. <שים לב שאני עדיין לא יודעת מהו הניק של אותו אחד שפתח את השירשור.> אני מבינה שזה מוזר באתר על פי הלך הרוח של מרבית משתמשיו, אבל אני-לא עונה לצד. אני עונה ומגיבה על רעיון.
לגבי הרעיון, העלית כאן נקודה שהיא אכן צורמת ובעייתית. אני נגד חוסר כבוד לנשים באשר הן. רגע, זה לא לגמרי מדוייק, כי יש נשים שזה באמת מה שמגיע להן, אז אני אחדד. אני נגד *בוטות* נגד נשים, מצד גברים. (:
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בספט׳ 2009
מרי, אני מבקש - בלי גיחוכים מתחת לשפם! זה לא מכובד. אכן נפגשנו לפני איזה חמש שנים ואכן מורטי היתה מאוד חביבה ונחמדה כלפי. זה כמובן לא מחפה על הגישה הדורשת-סטירה שלה בפורום ועל הסגנון הבוטה והקלוקל שלה כלפי אנשים פה.

פוג, אין שום סתירה ושום כלום. מצד אחד אני חושב שנערות ליווי, זונות, מלכות בתשלום וכל מי שמתעסק בפורנוגרפיה הם אנשים די אומללים בסך הכל והגיעו לעבודה הזאת לא מתוך בחירה אמיתית אלא מתוך מצוקה. ולכן העובדה (כי מאחורי כל רכילות או שמועה יש זרזיר של אמת בסופו של דבר) שמורטי עבדה בתעשיית המין יכולה לדידי להסביר מדוע היא נוטה להגיב פה באופן כל כך ברוטלי אלים ומגעיל, ולהדביק באופן כל כך מלאכותי וחסר חן את נושא המאבק בין המינים (שהוא שיח די פאסה, ביננו) כמעט לכל דיון או דיאלוג פה.

ולצד הדיעה שלי שכל העובדות בתעשיית המין הן אומללות (וגם אלו שעושים שימוש בהן עושים זאת מתוך מצוקה מסויימת) אני חושב שהיא לגיטימית לחלוטין. למה לא לאפשר לאנשים להיות אומללים? למה לא לאפשר להם להתפרנס מזה בכבוד? הרי אנחנו נותנים לגמד לעבוד בקרקס ולהרוויח קצת מאומללותו וגמדותו, אנחנו נותנים למסכני הגורל לרקוד ולאונן מולנו ערומים בתכניות הריאליטי טי.ווי, יש הרבה מקצועות שהעיסוק בהם מעיד על חיים בתחתית החבית האנושית, אז מה?

וחשוב לזכור שאני לא מזלזל באף אישה באשר היא אישה, ואולי אף נהפוך הוא. אבל אני שומר לעצמי את הזכות להתנהג בבהמות אנושיות באופן ההולם את אופיין וסגנונן. התגובות של מורטי, ולא צריך להיות בלשן גדול בשביל להבחין בכך, נגועות במיסנדריה קשה ובזלזול בבני אנוש ובבאי הפורום, תכונות ראויות לגינוי שמשום מה אתה, פוג, בוחר דווקא לעודד על ידי התגייסותך להגנתה של העבריינית.

אפשר לבדוק סטטיסטית האם יש לי נטיה לסכסכנות, תמצא רק אושיה אחת שאיתה אני מחליף מהלומות כאן, אבל אם תבדוק סטטיסטית האם יש למורטי נטיה למריבות וסכסוכים על רקע אישי תמצא לדעתי עשרות רבות של אנשים שלפתע מצאו את עצמם עומדים בדרכה של נערת-הטנק במסלול התנגשות חזיתי.
חבר טוב שלה היה אולי פוקח את עיניה אבל אתה מעדיף לתמוך בה (כי היא אישה אני משער) ועל ידי כך רק מעכב את הבראתה והתפכחותה.
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
מרי, אני מבקש - בלי גיחוכים מתחת לשפם! זה לא מכובד. אכן נפגשנו לפני איזה חמש שנים ואכן מורטי היתה מאוד חביבה ונחמדה כלפי. זה כמובן לא מחפה על הגישה הדורשת-סטירה שלה בפורום ועל הסגנון הבוטה והקלוקל שלה כלפי אנשים פה.

פוג, אין שום סתירה ושום כלום. מצד אחד אני חושב שנערות ליווי, זונות, מלכות בתשלום וכל מי שמתעסק בפורנוגרפיה הם אנשים די אומללים בסך הכל והגיעו לעבודה הזאת לא מתוך בחירה אמיתית אלא מתוך מצוקה. ולכן העובדה (כי מאחורי כל רכילות או שמועה יש זרזיר של אמת בסופו של דבר) שמורטי עבדה בתעשיית המין יכולה לדידי להסביר מדוע היא נוטה להגיב פה באופן כל כך ברוטלי אלים ומגעיל, ולהדביק באופן כל כך מלאכותי וחסר חן את נושא המאבק בין המינים (שהוא שיח די פאסה, ביננו) כמעט לכל דיון או דיאלוג פה.

ולצד הדיעה שלי שכל העובדות בתעשיית המין הן אומללות (וגם אלו שעושים שימוש בהן עושים זאת מתוך מצוקה מסויימת) אני חושב שהיא לגיטימית לחלוטין. למה לא לאפשר לאנשים להיות אומללים? למה לא לאפשר להם להתפרנס מזה בכבוד? הרי אנחנו נותנים לגמד לעבוד בקרקס ולהרוויח קצת מאומללותו וגמדותו, אנחנו נותנים למסכני הגורל לרקוד ולאונן מולנו ערומים בתכניות הריאליטי טי.ווי, יש הרבה מקצועות שהעיסוק בהם מעיד על חיים בתחתית החבית האנושית, אז מה?

וחשוב לזכור שאני לא מזלזל באף אישה באשר היא אישה, ואולי אף נהפוך הוא. אבל אני שומר לעצמי את הזכות להתנהג בבהמות אנושיות באופן ההולם את אופיין וסגנונן. התגובות של מורטי, ולא צריך להיות בלשן גדול בשביל להבחין בכך, נגועות במיסנדריה קשה ובזלזול בבני אנוש ובבאי הפורום, תכונות ראויות לגינוי שמשום מה אתה, פוג, בוחר דווקא לעודד על ידי התגייסותך להגנתה של העבריינית.

אפשר לבדוק סטטיסטית האם יש לי נטיה לסכסכנות, תמצא רק אושיה אחת שאיתה אני מחליף מהלומות כאן, אבל אם תבדוק סטטיסטית האם יש למורטי נטיה למריבות וסכסוכים על רקע אישי תמצא לדעתי עשרות רבות של אנשים שלפתע מצאו את עצמם עומדים בדרכה של נערת-הטנק במסלול התנגשות חזיתי.
חבר טוב שלה היה אולי פוקח את עיניה אבל אתה מעדיף לתמוך בה (כי היא אישה אני משער) ועל ידי כך רק מעכב את הבראתה והתפכחותה.

אתה שם לב שאתה עוסק בי בצורה אובססיבית ופשוט לא יכול לשלוט בצורך שלך לדבר עליי ולהתייחס אליי?
some might say your inlove with me

יש לך צורך להוריד למישהי סטירה?
תמצא מישהי שבקטע

וכן, אם תמשיך להפיץ עלי שמועה
(וזרזיר האמת היחיד הנכון כאן הוא שאתה משוגע וחרא)
אני אגיע עד אנגליה ואתבע אותך על הוצאת דיבה והכפשת שם זר לשווא

try me looser and while ur at it try & see if u can get a life

(ותסלח לי על שעל אף שאתה practically מתחנן לקבל סטירה אני לא מתכוונת לטרוח מזמני כדי לספק לך את הערגה הבזויה - מעדיפה לסלוח לך על בזיונך ולשכוח את קיומך)

ובנימה אופטימית זו הרשו לי לציין שאני מעולם לא הייתי ואין בכוונתי לעולם להיות מלכה בתשלום, נערת ליווי או כל סוג אחר של זונה במובן המקצועי של המילה

תאמינו למי שתאמינו - בידיכם הבחירה
זה באמת לא משנה את מי שאני שם בעולם הגדול והו כה פחות נורא מהתמונה שאינסוף מוכי גורל מציירים כאן להנאתם הבזויה

ואכן האמת היא אחת והיא בהחלט מכניסה כאן את דוברי הזבל לפרופורציה

עם שלל בנות היענה המעדיפות לסגוד לחלאות המין האנושי ולבזות נשים מן המעלה הראשונה הסליחה
Mary Jane
Mary Jane • 22 בספט׳ 2009
אבל מה זה אומר בעצם, שהיא הייתה מאוד נחמדה אליך? מה, היא עשתה לך הנחה ?
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
אבל מה זה אומר בעצם, שהיא הייתה מאוד נחמדה אליך? מה, היא עשתה לך הנחה ?

לכי תזדייני כלבה!
המלט
המלט • 22 בספט׳ 2009
Morticia כתב/ה:
המלט כתב/ה:
מורטישיה, לפעמים עדיף לסתום. הנה, עכשיו למשל.

אז למה אתה מדבר?

(היית סותם לו היו משקרים וממציאים שאחותך היתה נערת ליווי למשל? או אמא שלך? כי כמה שקשה לחלקכם לקבל אותי כאישה אוהבת ואהובה, יש עוד כמה בעולם שרואים בי ראויה והשמצות האחר בכזו צורה זה דבר לא ראוי בכלל ולחלוטין מצדיק תגובה - אז אולי תשתיק מישהו אחר ואולי בכלל תתעסקו כולכם בנושא השרשור ולא בהשמצות, שקרים ושנאת אדם? תודה)

לא, אילו היו מ ש ק ר י ם, לא הייתי סותם.
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
המלט כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
המלט כתב/ה:
מורטישיה, לפעמים עדיף לסתום. הנה, עכשיו למשל.

אז למה אתה מדבר?

(היית סותם לו היו משקרים וממציאים שאחותך היתה נערת ליווי למשל? או אמא שלך? כי כמה שקשה לחלקכם לקבל אותי כאישה אוהבת ואהובה, יש עוד כמה בעולם שרואים בי ראויה והשמצות האחר בכזו צורה זה דבר לא ראוי בכלל ולחלוטין מצדיק תגובה - אז אולי תשתיק מישהו אחר ואולי בכלל תתעסקו כולכם בנושא השרשור ולא בהשמצות, שקרים ושנאת אדם? תודה)

לא, אילו היו מ ש ק ר י ם, לא הייתי סותם.

Welcome to the lowlives with no lives lynch my unwelcomed as a friend
and have a nice day