בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה בכל זאת, היתרון בסאבית בת 40+ ???

ג'ינג'ית
לפני 13 שנים • 10 באוג׳ 2010
ג'ינג'ית • 10 באוג׳ 2010
חשבתם פעם לא לענות לו בכלללללללל ???
עצם זה שאתם מתיחסים אליו נותן לו כח

זה משהו שאני מלמדת את הילד שלי כשהוא אומר לי שמציקים לו בבית הספר
לא להתיחס והנודניק יעלם (אלא אם הוא מוסיף לכם עניין בחיים ואז אני שותקת)

גינגית - סאבית בת 40
FucK U
FucK U • 10 באוג׳ 2010
ג'ינג'ית כתב/ה:
חשבתם פעם לא לענות לו בכלללללללל ???
עצם זה שאתם מתיחסים אליו נותן לו כח

זה משהו שאני מלמדת את הילד שלי כשהוא אומר לי שמציקים לו בבית הספר
לא להתיחס והנודניק יעלם (אלא אם הוא מוסיף לכם עניין בחיים ואז אני שותקת)

גינגית - סאבית בת 40

ג'ינג'ית - סאבית בת 40 יקרה שלי !

הכוח שלו כמו של שמשון התנכי בא לו מאורך השיער ואורך המשפטים בהתאמה !
אני לא סאבית בת 40 אבל מידת החוטיני שלי היא 39 בממוצע !
ראובן

ג'ינג'ית

ראובן • 10 באוג׳ 2010
את מיתממת: את לא דוגמה לסאבית בשנות ה- 40 לחייה, פיזית או נפשית.
כלומר, מילא המבנה הנפשי של נערת פנימייה יפאנית,
אבל איך לעזאזל עושים X ילדים ונשארים עם גוף כזה..?

אולי גם את במקור מבית דתי?

: )

R
ג'ינג'ית
לפני 13 שנים • 11 באוג׳ 2010

Re: ג'ינג'ית

ג'ינג'ית • 11 באוג׳ 2010
ראובן כתב/ה:
את מיתממת: את לא דוגמה לסאבית בשנות ה- 40 לחייה, פיזית או נפשית.
כלומר, מילא המבנה הנפשי של נערת פנימייה יפאנית,
אבל איך לעזאזל עושים X ילדים ונשארים עם גוף כזה..?

אולי גם את במקור מבית דתי?

: )

R

אוצר, מעבר לעובדה שבפנימיה נותנים לנו לאכול רק דגים ואורז עם הרבה חריף, אלהים איתי (:
עלית עלי
שולה פנינים
לפני 13 שנים • 13 באוג׳ 2010
שולה פנינים • 13 באוג׳ 2010
פרלין, יולי ובוטן: כאישה בת 45 בקרוב לא הבנתי מה אתן רוצות מהצעירה שכתבה את "דברי הבלע" כביכול.
מה שהיא אומרת נכון בעיקרו, הגיל אינו מוסיף בינה רגשית. בשרשור הזה יש לפחות 2 דוגמאות טובות (אני והבועל, וזאת ההזדמנות היחידה בה ניתן להזכיר את שנינו בנשימה אחת), אמנם כל אחד משנינו מסיבה אחרת.
מצד שני, אני נראית הרבה יותר טוב icon_cool.gif
והערה - בלות זה בשנות ה-50, לא ה-40.
כל כך הרבה אמוציות על שאלה כל כך לא חשובה. מוזר.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 באוג׳ 2010
עליה כתב/ה:
פרלין, יולי ובוטן: כאישה בת 45 בקרוב לא הבנתי מה אתן רוצות מהצעירה שכתבה את "דברי הבלע" כביכול.
מה שהיא אומרת נכון בעיקרו, הגיל אינו מוסיף בינה רגשית. בשרשור הזה יש לפחות 2 דוגמאות טובות (אני והבועל, וזאת ההזדמנות היחידה בה ניתן להזכיר את שנינו בנשימה אחת), אמנם כל אחד משנינו מסיבה אחרת.

כל הכבוד. מה עוד שאני יודע שעליה כוסית חבל"ז ולא הרבה בנות 20 תוכלנה להתחרות ביופיה.
philia'
philia' • 13 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
עליה כתב/ה:

כל הכבוד. מה עוד שאני יודע שעליה כוסית חבל"ז ולא הרבה בנות 20 תוכלנה להתחרות ביופיה.

עליה כוסית
את הבועל אני לא ממש קוראת. מצטערת. אפילו לי יש גבולות...
רק למען הסדר הטוב. לא הגיע הזמן. אפילו כאן. מנאפאוז. וכן. יש גם בנות 40 כמו שיש בנות 60
נכון. לא התייחסתי לתכנים אחרים. כולו מילה. אבל חשובה. הגדרה : ))
המשך יומ-נפלא!
L איה
לפני 13 שנים • 15 באוג׳ 2010

Re: בשבחן של נשים מבוגרות יותר

L איה • 15 באוג׳ 2010
[quote="ראובן"]כותרת הפוסט שלי, היא תרגום מילולי לשם הספר (והסרט) In Praise Of Older Women - את הסרט לא ראיתי, אבל הספר שווה קריאה בהחלט.

מבחינה אישית, אני קודם כל סבור שלכל אדם, במיוחד כל אישה, יש קסם ייחודי משלו/ה. מר עמיחי יכול לומר שהכל נשכח מלבד הגוף, אבל זו שורה סתמית. דווקא הבשר הוא מה שנשכח, ואילו מעשים של הנפש, נעימות אמיתית, הם אלו הנשארים איתנו שנים רבות.

אנליזה קצרה של אב''ב תעלה בוודאי כי המניפסט שלו נובע מהפחד-תשוקה שלו כלפי אמו (''הרודפת האהובה''), או לחלופין: הוא משכפל את התיעוב של אביו כלפי אימו. כך או כך, זה לא משנה משום שאני לא ממפה נפש של אף אחד בחינם (אלא אם זו סאבית נעימה לי, בין אם בת 22 או 42).

כעת, דוגמא אקטואלית מחיי האישיים: השבוע ערכתי בביתי שני אירועים חברתיים שכללו אקטים של S&M. האירוע הראשון היה מפגש סביב קשירות יפאניות. ה''מודל'' הייתה אישה בת 40+, שמנמנה חייכנית בעלת רגליים משגעות. היא צייתה למופת, נאנחה באופנים סקסיים וגם הגישה קפה ותקרובת ללא ציוץ - ובאופן כללי הסבה לי נחת כמארח וכשולט.

האירוע השני היה פליי-פארטי לשני זוגות. יחד עם חברי א' שלטנו בשתי בחורות נהדרות בשנות העשרים לחייהן. במקרה זה, שתי הנשים היו ''פצצות'' עם אותו גוף שאב''ב מדבר עליו, שתיהן גנחו והכל, אבל גם עשו צרות, קיבלו היסטריות מכל מיני שטויות, ניסו שליטה מלמטה, ואת הקפה אני הגשתי - כי הבחורה של א' לא יודעת להכין קפה, והבחורה שלי הייתה בתנוחת עונש (בגלל התנהגותה כאמור).

נו, החיים מלאי דילמות icon_smile.gif

R[/quote רק עכשיו נתקלתי בהודעתך זו, ואמנם נאמר "עבר זמנו בטל קורבנו" אבל ניסיון שליטה מלמטה?? אני?? נ.ב מאז הסתבר שגם בת ה40 + יודעת להשתולל ולמחות. ואנוכי כאן מנעימה לך את הימים ככול שיתאפשר לי-ראה ערך התקלות קטסטרופלית בכרך ציות מושלם.רמז דק-מודה ועזב ירוחם...
mia