לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הביטוי, כבוד האדם....

Dominanti​(שולט)
לפני 14 שנים • 21 באפר׳ 2010

היורקים או היורקות .... על חופש הביטוי והמחשבה.......

Dominanti​(שולט) • 21 באפר׳ 2010

אני מתעב את דעותיו של אדון בועל.....הן את דעותיו הפוליטיות שאותן "זכיתי" להכיר בבלוגו ואף להגיב, והן את מחשבותיו ורעיונותיו לגבי נשים "שמנות כעורות".

לא ברור לי מדוע יש למנוע ממנו מלהשמיע את דעותיו בנידון?? לא מדובר כאן בניבולי פה . נהפוך הוא...רמת הכתיבה הגבוהה שלו יוצאת מן הכלל ועולה עשרת מונים על רבים מהכותבים כאן....
הוא איננו מנבל את פיו ויוצא כנגד תופעה לגיטימית בעניו. מדובר באתר שעוסק בסקס ועוד סקס ספציפי מאוד... לגוף האשה /השפחה/השולטת חשיבות רבה עד מאוד "בקטע".....ולמען האמת
גם לגבר. המציאות היא אכזרית. ישנן נשים יפות ויפות פחות....ישנן חטובות ויש גם שמנות.....ושמנות עוד יותר...
יש גברים נאים וגבוהים וקימים גם אחרים....לא קראתי כאן שאדון בועל...נקב ספציפית בשמה של מישהי...הוא מדבר על תופעה כללית שלדעתו קיימת במיוחד בקהילה . אנני יודע אם ערך מחקר על כך או שזה מגיע מדמיונו הפרוע....אבל די ברור כאן כי מרבית היורקות על חופש הביטוי והמחשבה בקטע הזה מוכיחות לשיטתו כי האמת כואבת.וכי יש להן/ם אינטרס אישי גופני בנידון.....יתכן והוא אובססיבי בעניין הזה,בודאי מרגיז נשים רבות כאן ובני זוגן.......אבל הוא מדגיש חזור והדגש כי הוא מדבר על עקרון ותופעה ואיננו מכוון למישהי ספציפית. שפתו רהוטה , איננו מנבל את פיו, מדוע למנוע ממנו את חופש הדיבור??
זו דעתו. והיא בהחלט לגיטימית. אני אישית חושב שהוא טועה בגדול. שפחתי הנוכחית הינה אשה שמנה וגדולה.ובשלב זה אין כמוה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 באפר׳ 2010
הקפיצות המטורפות הללו על עוזרד בשרשוריו ומחוצה להם מוכיחות רק דבר אחד – שעוזרד וכל התיאוריה המופרכת שלו ברי קיימא לא בכלוב אלא בתוך אותן נשים עצמן. כמו גם השרשור המוגזם הזה שמוכיח כי לא בעוזרד מדובר אלא בראי בו הוא אוחז מול פניהן של אותן הנשים אותו יש להעלים ויפה שעה אחת קודם. אתן ולא הוא מוכיחות את דבריו. ואני מוצא את זה מזעזע ומקומם. את זה ואת התגובות מסוג זו של נילי מהן נודף ניחוח של השלמה.

ציטוט:
"יש בי צורך כזה, דודתי, להושיב אותך על הברכיים, ללטף לך את השיער (בצורה לא פדופילית) ולספר לך קצת על עובדות החיים המרות כדי שיכינו אותך לאכזבות שעוד נכונו לך בדרך.

אין ציבור מושתק יותר מאשר נשים שמנות. הן שנואות כי הן נתפסות כלא מוסריות, כחלשות אופי, כעצלניות, כפאסיביות, כחסרות כח רצון וכמי שיכולות היו לחיות אחרת אבל מטומטמות מכדי להצליח לעשות עם עצמן משהו אחר.

לא בא לי לכתוב מניפסט פמיניסטי הפעם, אז אסכם במשהו אישי לשם שינוי-
אני חושבת שאין חולק על כך שכותבת שורות אלו היא אחת הנשים המעצבנות ביותר שכותבות בכלוב בימים אלו. נדמה לי שספורים הם הגולשים עמם הצלחתי *שלא* להתווכח. ועם זאת, כיוון שאני אישה רזה, חופש הדיבור שלי מובטח והזכות שלי להגג הגיגים מעצבנים שמורה לעד. אם הייתי אישה שמנה כבר הייתי זוכה להשתקה בנוסח עדות ה"החיים שלך קשים גם ככה, אז אני סולח לך".

נשים רזות מתוסבכות פחות ממלאות או להפך? היכן נברא הקריטריון הזה ומי ביצע את החתך? מה היה בו בזה שגזר את הגזירה שכולכן אמצתן אותה אל חיקכן תחת לנופפה משל הייתה (והיא אכן כזו) זבוב טורדני? (אפרופו מעולם המסים: "אין גוזרין גזרה על הצבור אלא אם כן רוב צבור יכולין לעמוד בה" (כ"ק עט ב)) טענות כגון זו לא אמורות בכלל להוות משקל לא בשיקוליכן, לא בתגובותיכן ולא במחשבתכן. ובעצם התרעמות שלכן וההתחשבנות שלכן עם עוזרדים למיניהם אתן מזיקות לעצמכן בלבד.
.
קליבר​(שולט)

טוב שיש גמדים אמיצים !!!!

קליבר​(שולט) • 21 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
הקפיצות המטורפות הללו על עוזרד בשרשוריו ומחוצה להם מוכיחות רק דבר אחד – שעוזרד וכל התיאוריה המופרכת שלו ברי קיימא לא בכלוב אלא בתוך אותן נשים עצמן. כמו גם השרשור המוגזם הזה שמוכיח כי לא בעוזרד מדובר אלא בראי בו הוא אוחז מול פניהן של אותן הנשים אותו יש להעלים ויפה שעה אחת קודם. אתן ולא הוא מוכיחות את דבריו. ואני מוצא את זה מזעזע ומקומם. את זה ואת התגובות מסוג זו של נילי מהן נודף ניחוח של השלמה.

ציטוט:
"יש בי צורך כזה, דודתי, להושיב אותך על הברכיים, ללטף לך את השיער (בצורה לא פדופילית) ולספר לך קצת על עובדות החיים המרות כדי שיכינו אותך לאכזבות שעוד נכונו לך בדרך.

אין ציבור מושתק יותר מאשר נשים שמנות. הן שנואות כי הן נתפסות כלא מוסריות, כחלשות אופי, כעצלניות, כפאסיביות, כחסרות כח רצון וכמי שיכולות היו לחיות אחרת אבל מטומטמות מכדי להצליח לעשות עם עצמן משהו אחר.

אני חושבת שאין חולק על כך שכותבת שורות אלו היא אחת הנשים המעצבנות ביותר שכותבות בכלוב בימים אלו. נדמה לי שספורים הם הגולשים עמם הצלחתי *שלא* להתווכח. ועם זאת, כיוון שאני אישה רזה, חופש הדיבור שלי מובטח והזכות שלי להגג הגיגים מעצבנים שמורה לעד. אם הייתי אישה שמנה כבר הייתי זוכה להשתקה בנוסח עדות ה"החיים שלך קשים גם ככה, אז אני סולח לך".

נשים רזות מתוסבכות פחות ממלאות או להפך? היכן נברא הקריטריון הזה ומי ביצע את החתך? מה היה בו בזה שגזר את הגזירה שכולכן אמצתן אותה אל חיקכן תחת לנופפה משל הייתה (והיא אכן כזו) זבוב טורדני? (אפרופו מעולם המסים: "אין גוזרין גזרה על הצבור אלא אם כן רוב צבור יכולין לעמוד בה" (כ"ק עט ב)) טענות כגון זו לא אמורות בכלל להוות משקל לא בשיקוליכן, לא בתגובותיכן ולא במחשבתכן. ובעצם התרעמות שלכן וההתחשבנות שלכן עם עוזרדים למיניהם אתן מזיקות לעצמכן בלבד.
.

אז הבאתי את דבריהם בשנית כדי שתוכלו לקרוא
בקיצור האדון בועל בתשוקה השיג את מטרתו .
the rain song
לפני 14 שנים • 22 באפר׳ 2010

Re: כולי" נרגשששששששששששששששששששששששששששששששש"

the rain song • 22 באפר׳ 2010
תמונה כפרית כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

אני מדגיש שוב ושוב שאסור לבוז לנשים מהסוג דנן שמיתאר גופן לא בא להן מרצונן, אלא תוצאה בלתי נמנעת של היסטוריה דאובה וכואבת בחייהן, והבדס"מ הוא במידה רבה - האין מוצא האחרון שלהן, המגרש האחרון שנותר להן לשחק בו בשוק האכזרי של כלכלת הרומנטיקה.

אבל כאמור מכיוון שהטקסט שלי לא ממש חשוב בעינכם, אלא ההתיישרות לפי איזה קו עלוב שבמקרה הטוב ניזון מחוסר הבנה בסיסי, או, לחילופין, מרשעות לשמה

כמה נפלא, בנשימה אחת אתה טוען לאובייקטיביות, וקורא לא לבוז, ובהמשך המשפט אתה בז.

הבל ורעות רוח, אתה מפזר כאן אמרות תחת איטלות של אקדמאיות ואובייקטיביות
בלי שום הוכחה קלושה לדבריך וזה הדבר האיום ביותר .
ןחבל שיש פה כל כך הרבה אנשים שעיניהם טחו מראות.
דברי פרופגנדה מרושעים ואוויליים. אשר בינם לבין האמת הקשר הוא הזוי לחלוטין.

לקביעותיך אין אפילו משענת קנה רצוץ להשען עליהן
אתה מפזר הבל ורעות רוח סביב.

אני אישית יודעת לבטח שכל הרעש וההמולה הוא ניסיון לקבל תשומת לב
ועצוב ועלוב שאתה מנסה להשיג אותה באמצעים כל כך שליליים.

בקיצור, חזור לחור ממנו הגחת, ופטור אותנו מעונשך.

ולמקרה שלא שמת לב, את היא זו שנתנה לו את מלוא תשומת הלב !
ועיני אף אחד לא טחו מראות - פשוט יש כאלה שלא לוקחים את זה קשה כל כך.
האם באמת אף אחד לא מודע ומכיר את הכוח שבהתעלמות?
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:

ציטוט:

.

תגיד, לא אמרתי לך כבר ללכת ממני?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 באפר׳ 2010
לאן?
אני בכלוב בדיוק כמוך.

שקלי לפתוח שרשור: דורשת להרחיק את הגמד על כי מגיב לדבריי אותם אני מביעה בפומבי.

האם עלבתי בך. אי פעם?
Brave Dwarf
אוסיף על דבריה של

the rain song

תמונה. שימי לב.
ציטוט:
THE RAIN SONG

אני מבינה שאת היא

ציטוט:
אפשר גם לא לקרוא את מה שהוא כותב בכל הכינויים שלו (ואני עדיין מחכה למעודדת הצמודה שבאיזשהו שלב מגיעה להסביר לנו עד כמה אנחנו נחותים מול האינטלקט הכביר שלו)....

נו שוין....

לא מכיר את הבחורה. מכיר אותך. יודע כי מעולם לא אמרת/עשית ופי כמה פגעת בזדון. גם יודע שאת אדם קשוב ורגיש. אבל אם לרגע נתנתק ממה שאני יודע עליך אחרי שנים רבות של הכרות, האם לא הייתה שם פגיעה שנראתה כמכוונת למדיי?

איני שופט אותך (אני מעריך את the rain song על התנהלותה, את נוצות ומסמרים שנפגעה ושמכיוון שנדמה לי כי היתה לי יד בכך אחפש את הדרך להתנצל בפניה, וכמובן שאת נילי ונילי אותה ציטטתי כאן גם אם דרכינו משום מה חסומות) אבל זאת עוד דוגמא לכדור... של שלג שאם בתכלס נקלף אותו, להבדיל מעלי בצל, גם לדמעה לא יישאר מקום.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תגידו, מה קרה לכם?!
התשגעתם לגמרי?!
אין לכם מה לעשות?
לא יצאתם מהבית כבר חודשיים שכל תפישה של פרופורציה נעלמה אצלכם לגמרי?

כולה איזה דביל
מה אתם מתרגשים ממנו???

לא מצליחה להבין על מה המהומה
ולא מצליחה להבין ממה כל כך אכפת לכם לכל הרוחות

יום יפה בחוץ, לכו להנות מהפריחה.
Brave Dwarf
וואלה יולינקה.
ועוד על הבוקר תפס אותי גשם חבל"Z. עם טיפות בגודל של אפונה. ולפתע האויר נהיה צח.

תגידי, מה את מפריעה פה עם הטבע שלך ועם היופי. אנחנו עסוקים במכוער.(-:

הזכיר לי איזו סצנה משדות אלכס חולה אהבה. מהאסתטיקה של הקולנוע בכלכלת החשיש לשתיה. NM
Timeless​(נשלטת)
Timeless​(נשלטת) • 22 באפר׳ 2010
אין כל צורך להשתיק אותו , אלו דעותיו , לא יותר ולא פחות.
שכל אחד ואחד מאיתנו יחזק עצמו לעמידה יציבה ובוטחת , כשזה יקרה אף דעה של אף אדם לא תערער אף אחד.