לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנעל הנשית כרכושו של הגבר

קייסי
לפני 14 שנים • 21 בספט׳ 2010
קייסי • 21 בספט׳ 2010
underfoot כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

צ'ארנוחה, אין לי בעיה עם המניעים של אנדרפוט,
אבל אני לא חושב שהמניעים שלו יותר כנים משל קייסי או כל אחת\ד אחר\ת.
ועל זה הגבתי.

ברור שהם כן. המניעים שלי הם כנים ולא מניפולטיביים, אני לא נרשמתי לפאמדום בשביל להפיק תועלת אני נולדתי לתוכו וכאשר אני מדבר על זה מתוך הלב שלי אז לא תמיד יש לי סבלנות לכל מיני טיפוסים שמפקפקים ביושרה שלי.

לייגע את מי שנמצאת בפורום פאמדום לא מתוך עניין אישי אמיתי וכנה אלא מתוך אופורטוניזם נשי זול. מלכת-סאדו זה שם תואר שלעיתים מתפקד כתכשיט שהופך את הלובשת למאוד נחשקת, זה בסדר גמור אבל לשם מה הדיבורים על "האסכולה הישנה" וכן הלאה, אי אפשר להפגין ולו מעט הגינות אנושית?

היכן פיקפקתי ביושרה שלך?
הבעתי שיעמום, לא מעבר.
אני מבינה שכל מי שאינו נמנה על מועדון מעריציך (או פרש ממנו כשנוכח שלפוני הזה יש טריק אחד שחוזר לעייפה) - לוקה בהגינותו האנושית ובאופורטוניזם נשי זול.
מבינה שתשואות להגיגיך הן האופציה היחידה להגינות אנושית וליושרה בדסמית.
נו, שיהיה.
underfoot
underfoot • 21 בספט׳ 2010
יש אנשים שהם אופורטניסטים, לא כל מי שלא מסכים איתי הוא כזה אבל חלק מאלו שאינם מסכימים איתי הם כאלו. קל ליפול ללוגיקה דמגוגית זו או אחרת אבל אין לי חשק לעשות את זה.
אני לא מחפש מעריצים וגם לא אנשים שיסכימו איתי אבל יש דברים שפשוט מעוררים בי סלידה גדולה כשהם עולים וצצים אל מול פני, והתגובה הראשונית של קייסי עשתה לי את זה.
קייסי
קייסי • 21 בספט׳ 2010
סלידה לגיטימית ממש כמו שיעמום.
אני לא מפקפקת בהגינותך האנושית בגללהicon_smile.gif
underfoot
underfoot • 21 בספט׳ 2010
שעמום מעורר פיהוק, סלידה מעוררת פקפוק.
קייסי
קייסי • 21 בספט׳ 2010
וואטאבר
דוקטור מרטינס​(נשלט)
עוד פעם אנחנו עם הנטיות ההרס הדי קבועה פה. לקחת דיון טוב ולסטות לפסים קטנוניים\קנטרנים

לא חבל ?????