צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!!!

מלכה לב אדום
לפני 14 שנים • 5 ביוני 2010

Re: והרהור משעשע בענין "הרוע" שבי....

מלכה לב אדום • 5 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
ובכן, תמהני, אני שמעולם לא כתבתי כאן משהו לגופו של איש, אלא כל מה שאני כותב בפורום או בבלוג שלי הוא לגופן של תופעות כלליות בסצינה הזאת, דווקא אני "מואשם" , רחמנא ליצלן, ב"רוע" . לא פחות ולא יותר, ולעומת זאת "הקהל" הזה שלא מסוגל אלא להגיב לגופי המדומיין בעיניו, ורק כך, הוא הוא בחזקת "המאשים" . ממש הקוזק הנגזל.

אתה בטוח בדבריך????

כי לי דווקא נימה שבשירשור הזה עצמו טינפת את פיך כלפי אדם ספציפי
ולא בפעם הראשונה אגב
שאצטט?
ציטוט: אפילו "הקו-האדום " של הדאן-קאפ ( עלאק קו אדום ) לא יציל אותך מפני האסון הזה.

זו לא פעם ראשונה שאתה מנסה להשחיר את השם הזה או לזלזל בו.
מעבר לכך
אתה אוויל וכסיל משעשע
JuSt LiLi​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 5 ביוני 2010
JuSt LiLi​(מתחלפת) • 5 ביוני 2010
במילה לא מילה אחת....
"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח"
אבל בואו נהיה רציניים.....
אדון "בועל" תשוקה....
את מי בדיוק אתה בועל עם הזין הקטן שלך והלא עומד שלך?!?!
לא נראה לי שזין רופס יכול לבעול משהו חוץ ממעדן שוקולד מלא מלא קלוריות טעים במיוחד....

נשות "השמ"ד" אחלה המצאה מבן אדם שאף אחת או אחד במקרה שלך לא רוצה להיות איתו....

אני מרחמת עליך ועל התסכול שלך...
ופה אני מבקשת ממכם אנשים קצת לב הרי זהו בן אדם אשר ניצלו אותו מינית בילדותו והחיים התאכזרו אליו... אנא רחמו על איש קטן ומסכן זה הרי לא הוא אשם שהעולם שונא אותו.....
(לאלה שלא הבינו.....הרי זה מה שהוא רושם בבלוגים המגוחכים שלו שבו הוא פונה אל הלב שלנו לרחם על נשות "השמ"ד....)
Master Bruce
לפני 14 שנים • 6 ביוני 2010
Master Bruce • 6 ביוני 2010
אני לא מאמין שאני מגיב לדיון הזבלי הזה, אבל הנה ה50 סנט שלי.

1- אני אישית חושב שעדיף פשוט להתעלם בבוטות מהאדיוט. אין טעם להתעצבן עליו כי הוא לא ילמד. אין טעם לתת לו להשפיע עליך כי הוא לא חכם. וכל התגובות שנותנים לו פה הן בדיוק סוג תשומת הלב שהוא מחפש ואוהב ומשגשג ממנה. תחשבו על זה שאם כולם היו מתעלמים ממנו, מהר מאד אף אחד לא היה זוכר בכלל מי הוא, והוא היה נעלם מעצמו.

2- אם כבר להגיב, אז אני מסכים עם RIR שאומרת שעדיף לקבל את השטויות האלו בהומור. מה עוד אפשר לעשות עם טרול קטן ומטופש שמקפץ לו כאילו הוא משהו מי יודע מה, מלבד לההיות משועשעים? אז וואו, יש עוד דביל אחד שמעליב בני אדם מסביבו...לא חסרים כאלו, והעובדה שהוא חושב שהוא מיוחד היא מה שמצחיקה.

3- בנוסף, הרשו לי להציג תאוריה שאומרת שאדיוט בועל בתשוקה ממלא תפקיד חשוב בכל קהילה. תמיד יש את זה שכולם שונאים. במקרה הזה זה הוא. לפחות הוא טיפוס שגם כיף לשנוא ודואג בצורה עקבית להצדיק את זה. (ולפיכך הוא גם כנראה נהנה מזה). סתם מחשבה.

יום מעולה לכולם ולכולן.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 6 ביוני 2010
shanytopper כתב/ה:
אני לא מאמין שאני מגיב לדיון הזבלי הזה, אבל הנה ה50 סנט שלי.

1- אני אישית חושב שעדיף פשוט להתעלם בבוטות מהאדיוט. אין טעם להתעצבן עליו כי הוא לא ילמד. אין טעם לתת לו להשפיע עליך כי הוא לא חכם. וכל התגובות שנותנים לו פה הן בדיוק סוג תשומת הלב שהוא מחפש ואוהב ומשגשג ממנה. תחשבו על זה שאם כולם היו מתעלמים ממנו, מהר מאד אף אחד לא היה זוכר בכלל מי הוא, והוא היה נעלם מעצמו.

2- אם כבר להגיב, אז אני מסכים עם RIR שאומרת שעדיף לקבל את השטויות האלו בהומור. מה עוד אפשר לעשות עם טרול קטן ומטופש שמקפץ לו כאילו הוא משהו מי יודע מה, מלבד לההיות משועשעים? אז וואו, יש עוד דביל אחד שמעליב בני אדם מסביבו...לא חסרים כאלו, והעובדה שהוא חושב שהוא מיוחד היא מה שמצחיקה.

3- בנוסף, הרשו לי להציג תאוריה שאומרת שאדיוט בועל בתשוקה ממלא תפקיד חשוב בכל קהילה. תמיד יש את זה שכולם שונאים. במקרה הזה זה הוא. לפחות הוא טיפוס שגם כיף לשנוא ודואג בצורה עקבית להצדיק את זה. (ולפיכך הוא גם כנראה נהנה מזה). סתם מחשבה.

יום מעולה לכולם ולכולן.

טוב. תשמע. למרות הברכיים הדפוקות שלי, גילי המתקדם והעובדה שאני-לא-עושה-דברים-כאלה-יותר.. אני חייבת!

שניה..
עוד רגע..

bowdown.gif

זהו icon_smile.gif
האדון אבישי

Re: למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!

האדון אבישי • 6 ביוני 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
נו . אני בוודאי לא כופר בנחיצותו הקריטית של הפורום הסגור של הסאביות ( הנשלטות ). אני בהחלט יכול לתאר לי שבליינד-דייט בדסמי עלול להיות מפחיד ולכן טוב שיש פורום אינטימי וסגור שבו סאביות יכולות להחליף מידע חיוני על זהותו של דום כזה או אחר, בטרם פגישה עימו.. אבל רגע. רגע. באותה מידה, ולא פחות מכך, חייב להיות כאן, ומהסיבות הברורות שיפורטו להלן , פורום סגור לדומים שבו יוכלו גם אלו להחליף בינהם מידע באופן דיסקרטי על סאביות כאלו או אחרות ועל הסכנה הטמונה בפגישה איתן...
אתם חושבים שאני מגזים ?? אז הנה לכם כמה וכמה סיבות שהוותיקים ביננו לא ירימו גבה מולן :

1. אתם בטח מכירים את הסאביות שמפלרטטות עם אונס, מפנטזות על אונס, נוגעות לא נוגעות ברעיון של אונס - בקיצור יש פה כמה וכמה מאלו שדייט איתן מבטיח לך בוודאות תלונה הזויה, מדומיינת ומטורללת במשטרה על ....אונס. אני כמובן לא אנקוב בשמות או ניקים של סאביות מהסוג דנן שדייט עימן מבטיח לדום המסכן שלנו ימי פורענות של חקירות, מעצר שווא וכו' וכו' - וכבר היו דברים מעולם,ו הדברים ידועים לוותיקים שבינינו ודי לחכימא ברמיזה. כשלעצמי היתה לי הזכות הגדולה שהסאבית שלי שיש לה מניות יסוד בסצינה הבדסמית כאן והיא הכירה, כמאמר הבריות , "את כולם" - ובזכותה הוזהרתי מראש מפני הסאביות הפנטיונריות הללו , ולכן נמנע ממני "העונג" הזה של חקירה במשטרה וכו' וכו'- אבל מה ייעשה דום חדש, שאך זה מכבר הגיע למחוזותינו והוא לא מכיר אף אחת , ופתאום הוא כולו נפעם מהעובדה שאיזו סאבית, שבואו נודה על האמת, נראית לא רע. בהחלט לא-רע ובוודאי לא נמנית על השמ"ד ( רק לצרכי קיצור - ר"ת של "השמנות, מכוערות דחיות ) קובעת איתו דייט, ואפילו אצלו או אצלה...ואופס למחרת בבוקר הלום שינה הוא מובא למעצר אזוק בידיו ורגליו בחשד ל.... אונס. הקיצור חובה להזהיר מראש כל גבר כאן מפני פגיעתן הרעה של הסאביות המפנטזות הללו.

2. ומה עןם המטורפות, אלו הסאביות , שגם אם נייפה את זה כמה שנייפה, לא נתחמק מהעובדה שהן חולות נפש וחיות על תרופות פסיכיאטריות - וגם כאן לא ננקוב כמובן בשמות או בניקים, אבל לוותיקים שביננו לא מדובר בחידות של ממש. וכבר אמר לי אחד ממכרי הוותיקים כאן, דום ידוע, שלכל דייט עם סאבית לא מוכרת הוא יוצא "חגור באקדח" לא פחות ולא יותר. שהרי לך תדע, אם הגברת היושבת מולך בבית הקפה לא תנעץ בך לפתע את הסכין שבידה. בקיצור - חובה כאן ומיד ועכשיו - פורום סגור לדומים שבו נזהיר איש את רעהו, ובדיסקרטיות הראויה מפני פגיעתן הרעה של חולות הנפש למינהן..

3. ויש גם חס וחלילה את הסכנה של הפגיעה במוניטין הגברי שלך. אל נמעיט בערכה של רעה חולה זו. תארו לכם את הסצינה הבאה: אתם יושבים במסעדה מעוצבת היטב או בבית קפה ממותג בעיבורה של העיר, השקעתם בעצמכם ובדייט המתוכנן, ואתם מחכים לה... ופתאום, משום מקום, מתיישבת מולכם... מפלצת. משהו שהמילים דלות מכדי לתאר את האובייקט , משהו ספק אישה ספק היפופוטם, שהתיבה השמ"ד רק עושה לה חסד...תארו לעצמכם את המבוכה , הבושה והכלימה שתכסה אתכם מול באי כל אותו בית קפה ממותג או מסעדה מעוצבת, ומחר כל העיר תידע ואז אנא אתם באים ? לאן , לאן נוליך אז את הבושה הזאת ??? !!! וכלל ידוע הוא שאין לסמוך על תמונות שהיא שולחת לך לפני הפגישה. אל תתפלא שהתמונה שקיבלת היא תמונת הבת מצווה שלה או התמונה של אחייניתה. אפילו "הקו-האדום " של הדאן-קאפ ( עלאק קו אדום ) לא יציל אותך מפני האסון הזה. רק פורום סגור לדומים הוא הפיתרון לסכנה הזאת.

בקיצור, בגלל כל הסיבות הנ"ל, ואני בטוח שיש לכם לא מעט סיבות נוספות וראויות, חובה, אבל ממש חובה, להקים, כאן ועכשיו, וללא דיחוי נוסף , פורום סגור לשולטים ( דומים) שבו נוכל בדיסקרטיות ראויה להעביר ביננו מידע חיוני והתרעות במועד מפני פגיעתן הרעה של הסאביות הנ"ל.

לתשומת ליבך כלובי.

הסיבה היא מאוד פשוטה:
אין פה שולטים אמיתיים ובטח לא "אדונים" ו"מאסטרים".
בשביל מה פורום סגור? בשביל שתדברו על איפה יש סביח טוב ולמי יש זין פחות קטן?

נו באמת...

כן ושולטות יש פה?
קיצר בנאדם כולה אמר רוצה פורום סגור מה אכפת לכם ?
המירמור שורץ פה
הו בייבי

רוע?

הו בייבי • 6 ביוני 2010
להיכנס לבלוג האישי של אישה כואבת העושה חשבון נפש עם עצמה ולדרוך לה על היבלות בגסות, זהו רוע צרוף. נקודה.

הו בייבי

מידה 38
האדון אבישי

Re: רוע?

הו בייבי כתב/ה:
להיכנס לבלוג האישי של אישה כואבת העושה חשבון נפש עם עצמה ולדרוך לה על היבלות בגסות, זהו רוע צרוף. נקודה.

הו בייבי

מידה 38

לפי מה שהבנתי ממנו לשולטות יש פורום סגור
אז איפה השיווין פה שאתן מדברות עליו כל כך הרבה?
האדון אבישי
קבלו תיקון לסאביות יש פורום סגור
זכותו המלאה של כל דום לברר עליה לפני שהוא נכנס איתה למערכת יחסים
אולי היא לא רצינית?
בכל מקרה הייתי שמח אם היו פותחים אחד כזה גם בלי שום קשר
למה יש פה כמה שולטים רציניים שיש להם ניסיון
והייתי שמח להתייעץ איתם בכמה דברים בפורום הסגור בנוסף
walking dead
walking dead • 6 ביוני 2010
האדון אבישי כתב/ה:
קבלו תיקון לסאביות יש פורום סגור
זכותו המלאה של כל דום לברר עליה לפני שהוא נכנס איתה למערכת יחסים
אולי היא לא רצינית?
בכל מקרה הייתי שמח אם היו פותחים אחד כזה גם בלי שום קשר
למה יש פה כמה שולטים רציניים שיש להם ניסיון
והייתי שמח להתייעץ איתם בכמה דברים בפורום הסגור בנוסף

קבל תיקון גם לתיקון: אין כאן פורום סאביות סגור. אל תאמין לכל מה שטרולים מספרים.
seelinewoman

Re: רוע?

seelinewoman • 6 ביוני 2010
הו בייבי כתב/ה:

הו בייבי

מידה 38

תודה מקרב לב. icon_chickkiss.gif