בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל מילה מיותרת

Beta Male
לפני 13 שנים • 31 באוג׳ 2010
Beta Male • 31 באוג׳ 2010
1. בולשיט
אמן שלא מופיע בפני יהודים/ערבים/צ'רקסים הוא גזען מזדיין. מי שמחרים קבוצת אוכלוסיה ע"פ מעשיה/השתייכות מסויימת לא גזעית זה כבר סיפור אחר ומי שמחרים מקום מסוים בלבד ומוכן להופיע במקום אחר בפני תושבי אותו מקום שונה בתכלית מהראשונים שהזכרנו

2. הבעיה היא לא השטח הכבוש,הבעיה היא האנשים הנכבשים...(על כן כיבוש)

3. לא רלוונטי וכבר הסברתי את זה. אינני מוחה,אני חותר לפיתרון הכי טוב האפשרי בו אף צד לר יקבל כל מה שמגיע לו אבל זה מה יש. אם נתחיל לדון בנכבות למינהן לא נסיים את הסכסוך לעולם
אז כן,גורשו פה אל זה מה יש,אין צדק מוחלט
לא יהיה גם צדק כשבמדינה היהודית יהיה מיעוט ערבי ואילו המדינה הפלסטינית תהיה ככל הנראה נקייה מיהודים

4. כמו שאמרתי,אם נתחיל לדבר על ענייני מוסר לא נסיים. לכן אין בעיני דין תל אביב כדין אריאל (למרות שאולי בסופו של תהליך יהא מעמדן זהה) מפני שאתה מסתכל על המצב בעיניים פרגמטיות ופחות פילוסופיות. רבאק זה לא בדסמ...
מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 1 בספט׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2010
ציטוט: 2. הבעיה היא לא השטח הכבוש,הבעיה היא האנשים הנכבשים...(על כן כיבוש)

וכיצד קובעים מיהם 'הכובשים' ומיהם 'הנכבשים'? האם בנראטיבים עסקינן?

ומה זה משנה איפה זה קורה? הרי גם באיזורי 1948 אנו 'שולטים' על עם, כובשים כהגדרתך, ובשטחים אלה אף נקטנו מדיניות כיבוש אכזרית הרבה יותר.

ציטוט: מי שמחרים קבוצת אוכלוסיה ע"פ מעשיה/השתייכות מסויימת לא גזעית זה כבר סיפור אחר

ממ-הממ, ולהלן הצביעות, כי הרי אין בעיה להופיע בפני ערבים ביהודה ושומרון, אבל יהודים? חס וחלילה. זוהי גזענות פר-אקסלנס.

ציטוט: לכן אין בעיני דין תל אביב כדין אריאל (למרות שאולי בסופו של תהליך יהא מעמדן זהה) מפני שאתה מסתכל על המצב בעיניים פרגמטיות ופחות פילוסופיות.

להפך - אני מדבר ברמה המוסרית. ברמה המוסרית, דין תל-אביב כדין אריאל, פסגות וגוש עציון. ברמה הפרגמטית, הלוואי והיו שווים, אבל באיזור תל-אביב הטיהור האתני צלח, ויש רוב יהודי מוחלט. ביהודה ושומרון המצב שונה.
Beta Male
Beta Male • 1 בספט׳ 2010
2. וואלה? לערביי ישראל אין אזרחות וזכות בחירה ואף אחד לא סיפר לי? ערביי ישראל חיים תחת משטר צבאי ולא ידעתי או שערביי השטחים הולכים לקבל בקרוב תעודה כחולה לתפארת רובי ריבלין והמדינה הדו לאומית?
נראטיב בתחת שלי,פה זה לא בני מוריס. פה יש עובדות נחרצות

3. בוודאי,הערבים שם אינם כובשים,הם הנשלטים... לשכתב עובדות זה דבר נהדר. אגב אין בעיה עם האנשים עצמם,לא יהיה אומן אחד,אני מבטיח לך,שיתנגד להופיע בפני תושבי אריאל בגבולות הקו הירוק

ברמה המוסרית אני מקבל הן את רעיונות הימין הקיצוני שכל ארץ ישראל שלנו בגלל הבטחה אלוקית ושלהם יש 22 מדינות ומנגד את טענות החמאס שכל הארץ שלהם כי אנחנו באנו לפה ותפסנו שטחים שהם ישבו בהם מאות בשנים. באמת ששניהם הגיוניות,צודקות אפילו
אבל אני יודע שאם נמשיך להחזיק בתפיסות אלה לנצח נאכל חרב (וחברים יקרים,עכשיו אנחנו על הסוס,אנחנו חזקים ומה זה עוד עופרת יצוקה עבורנו?מי הרגיש אותה פה בכלל? אבל יום אחד האיזור יגרר לעימות קשה וכולל אחריו,בדיוק כמו אחרי יום כיפור,נחזור להבין את גבולות הכוח)
אני מעדיף את הרמה הפקטית,מצטער. ת"א בתחומי הקו הירוק,אריאל לא. תודה וערב טוב
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
חתולה, זה שזה חלק ממדינה בעייניך , מותר לך.
אבל מותר לך גם לקבל דיעה שלא כולם רואים בהתנחליות חלק מהמדינה.
ורק להשכלה כללית, יותר פשוט לאומנים להגיע לאריאל מתל אביב מאשר לקריית שמונה, לא ראיתי אומנים שסרבו להגיע לקרית שמונה או באר שבע.
לקחת מחאה אידיאולוגית ולהפוך אותה לעניין של נוחות לא קשור לעניין.

איזה שטויות את מדברת?

מה הם פוליטיקאים? הם אמנים!
אם הם רוצים להביע את דעתם הפוליטית שילכו לכנסת

בחיי שלפעמים אני חושבת שהיה עדיף שהיינו כמו סין ואז אנשים שפוגעים וירקים לבאר שהם שותים ממנה, היו נעלמים מהעולם והצדק היה נעשה.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 1 בספט׳ 2010
על מנת להיות מדוייק, זה כמו לירוק על מי ששואב לך מים מהבאר...

(אני רק אומר את זה כי מן הסתם האנשים האלה חושבים שהם עושים טוב למדינה, ולא רע) [אה, ואני כמובן מסכים איתם בגדול על הכיוון, לא בטוח לגמרי על הדרך]

TAKARA כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
ורק להשכלה כללית, יותר פשוט לאומנים להגיע לאריאל מתל אביב מאשר לקריית שמונה, לא ראיתי אומנים שסרבו להגיע לקרית שמונה או באר שבע.

איזה שטויות את מדברת?

בחיי שלפעמים אני חושבת שהיה עדיף שהיינו כמו סין ואז אנשים שפוגעים וירקים לבאר שהם שותים ממנה, היו נעלמים מהעולם והצדק היה נעשה.
Beta Male
Beta Male • 1 בספט׳ 2010
טאקארה,שכחת את "לכי תגורי בעזה"

אגב מי את שתביעי דעה פוליטית?
מה את פוליטיקאית? את סוטה בדסמית

אם את רוצה להביע את דעתך הפוליטית שתלכי לוואלה או לווינט

יא אלוהים,עם כזו אוכלוסיה אני לא נותן למדינה הזאת יותר מדי זמן. חורבן הבית השלישי קרוב מתמיד. אנשים פה אשכרה מקנאים בסין ובאירן
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:
טאקארה,שכחת את "לכי תגורי בעזה"

אגב מי את שתביעי דעה פוליטית?
מה את פוליטיקאית? את סוטה בדסמית

אם את רוצה להביע את דעתך הפוליטית שתלכי לוואלה או לווינט

אבל זה באמת נכון, בלי ציניות, כלובי לא מאפשר ויכוחים פוליטיים בכלוב. וטוב שכך.
Beta Male
Beta Male • 1 בספט׳ 2010
אז מה הולך פה 3 ימים?

ומה הקשר למה שכתבתי?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 בספט׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

איזה שטויות את מדברת?

את אמיתית ?
נו שויין, זה מסתדר לי עם הדעות האחרות שלך, השוביניזם המחריד ושנאת הנשים שלך.
הייתי אומרת שזה בגלל שאת עדיין צעירה אבל כנראה שיש דברים שהם כרונים.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בספט׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

איזה שטויות את מדברת?

את אמיתית ?
נו שויין, זה מסתדר לי עם הדעות האחרות שלך, השוביניזם המחריד ושנאת הנשים שלך.
הייתי אומרת שזה בגלל שאת עדיין צעירה אבל כנראה שיש דברים שהם כרונים.

שכחת את הגזענות המתלהמת.