ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארגון הBDSM?

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 25 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf • 25 בנוב׳ 2010
דחיLK כתב/ה:
חח ..זה יותר מצחיק מעצוב..
הם מנסים להראות כאילו יש להם כוח..
כמה מנדטים היו להם למר"צ בבחירות? עברו תחסימה בכלל?

זה מעניין בדיוק כמו מפלגת עלה ירוק

טוב נו,אני מגזים..
לעלה ירוק יש אג'נדה קצת מענינת...
ויותר מ3 מצביעים
ולא אמא ואבא לא נחשבים icon_wink.gif

לא! לא!
בבקשה
לא!

זהו אינו שרשור פוליטי. שרשור פוליטי נמצא כאן
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=28639

(ואני ממליץ לך לראות את כל הסרטים של אי זוגי. הבירה עלי)

זהו אינו שרשור פוליטי אלא דווקא ההפך הוא הנכון.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בנוב׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:

...
הראשון, אף אחד לא באמת ענה לי מבחינה לוגית על עניין הייצוג.

ברור ששלושת הצמחונים שלך לא מייצגים את כל שאר הצמחונים שלא קשורים אליהם. אבל זה בדיוק העניין! בדיוק בגלל זה אל להם ליצור מראית עין של ייצוג כלל הצמחונים, או לפחות רובם. הפער בין הייצוג בפועל לבין הייצוג הנתפס הוא לב הבעיה.

אם הם לא מתיימרים לייצג את כלל הצמחונים, עליהם לבחור לעצמם שם שמייצג נאמנה את מטרתם ולא שם שמייצג את הקבוצה שאותה הם אינם מייצגים. שם כמו "צמחונים למען זכויות אדם" יהיה הרבה יותר לגיטימי מאשר "ארגון הצמחונים".

בעיית הייצוג המדומה הופכת קשה יותר ככל שהקהילה שבשמה מדברים מוכרת פחות. לו יקים פה מישהו את "ארגון היהודים", לא נניח שהוא באמת מייצג את היהודים, כי אנחנו מכירים יהודים (ויודעים שליהודי בודד דרושים לפחות 2-3 ארגונים לצורך ייצוגו). אבל היה ואתקל ב"ארגון מגדלי החסה", בהחלט אניח שהוא מייצג את מגדלי החסה באשר הם. אולי אם אחשוב על כך לעומק אגיע למסקנה שסביר שישנם מגדלי חסה שלא קשורים לארגון, אבל מי טורח לחשוב לעומק על דברים כאלה סתם כך? אין לי ספק שעבור הישראלי התמים והבלתי סוטה שבמקרה שמע פעם על בדסמ, גוף בשם "ארגון הבדסמ" הוא מייצגם של אנשי הבדסמ.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 בנוב׳ 2010
גדול עד דמעות (מתנצל, לא יכולתי להתאפק). לפי שלום עליכם: שני יהודים תמיד מייצגים שלוש דעות. (-:
(הערת שוליים בעפרון)
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 25 בנוב׳ 2010
רגע, עזבו שטויות, פספסתי פה משהו חשוב,
אליפל, אתה באמת אחד מהמאתיים פושעי מלחמה?
כבוד!
קיפופיף​(מתחלפת)

Re: 10.12.2010 - יצוין יום ההכרזה הבינלאומית בדבר זכויות הא

קיפופיף​(מתחלפת) • 25 בנוב׳ 2010
להבה חשופה כתב/ה:
"ביום שישי ה-10.12.2010 יצוין יום ההכרזה הבינלאומית בדבר זכויות האדם והציבור הרחב מוזמן להפגין עמנו מול משרדי הצלב האדום בתל אביב כדי שתינתנה הזכויות להן זכאי גלעד בהתאם לאמנות ג'נבה והטיפול בשבויי מלחמה. ההפגנה תתקיים במקביל במספר ערים בעולם.
אנו פונים אליכם, חברי הארגון ותושבי מדינת ישראל החיים את הנושא לאורך זמן, וקוראים לכל אחד ואחת מכם לקחת חלק בהפגנה חשובה זו ולהתייצב ביום שישי ה-10 בדצמבר, בשעה 12 בצהריים, מול משרדי הצלב האדום ברחוב הירקון 185 ת""א.

שלפחות משהוא מועיל אחד יצא מהדיון הזה.
תודה על ההפניה,נפגש שם.

להבה חשופה.