ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי להזכיר את מק'קינון- כלובי לטיפולך

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 25 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf • 25 בנוב׳ 2010
Dyna Soar כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
ורק אני לא הבנתי כלום.
אצלי עדיין הפורום שהכי למעלה הוא זה בו מופיעה התגובה האחרונה.

זה בעמוד הראשי.

הדיון דן בפורומים כולם, כלומר, כאשר תבחר למעלה בקטגוריית הפורומים.

Dyna, באתי לכתוב לך "אבל אני תמיד נכנס דרך הכניסה הראשית כי אני האדון", אבל אתה כזה... מקסים.

כזה מקסים.
אני אחליף את העמוד שקבוע לי לעמוד הפורומים. ואז אבין ואראה. תודה לך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 25 בנוב׳ 2010
Bloody כתב/ה:
הכלוב מתגלה כמקום מלא באנשים כבדים, אבל, ובכן, זה לא חדש.
סתם כולם מקנאים בצארינה שהיא חשבה על זה, והם לא icon_smile.gif

לגמרי.
רפאל
רפאל • 25 בנוב׳ 2010
ממש לא אכפת לי מי למעלה ומי למטה, כל עוד אלפוני עולה על כל האחרים.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 25 בנוב׳ 2010
אם זה המקום להתלונן על פורומים אז אני רוצה להתלונן על כל פורום הבליינים שתופסים את כל החניה בפורום כללי בדרך לבילוי, משמיעים מוזיקה כאילו הם DJ הכלוב שמפריעה לדיירי פורום 40+ בשיכון ותיקים, ובסוף הערב יוצאים שיכורים ומטילים מימיהם בפורום לא קשור וחושבים שזה שהם השתינו בתנועות מעגליות הופך את זה ליצירה מקורית, שהיא ממש תאווה לעיניים, ולי אישית לא נשאר מה לעשות חוץ מלמסור להם ברכות ואיחולים, שלילה אחד יעשו עליהם סוויץ.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2010
tebayes כתב/ה:
אם זה המקום להתלונן על פורומים אז אני רוצה להתלונן על כל פורום הבליינים שתופסים את כל החניה בפורום כללי בדרך לבילוי, משמיעים מוזיקה כאילו הם DJ הכלוב שמפריעה לדיירי פורום 40+ בשיכון ותיקים, ובסוף הערב יוצאים שיכורים ומטילים מימיהם בפורום לא קשור וחושבים שזה שהם השתינו בתנועות מעגליות הופך את זה ליצירה מקורית, שהיא ממש תאווה לעיניים, ולי אישית לא נשאר מה לעשות חוץ מלמסור להם ברכות ואיחולים, שלילה אחד יעשו עליהם סוויץ.

אין על הגבר הזה : )
שוסי
שוסי • 25 בנוב׳ 2010
tebayes כתב/ה:

מתה עלייך.
צארינה
לפני 13 שנים • 27 בנוב׳ 2010

אני חייבת לשאול

צארינה • 27 בנוב׳ 2010
יש דבר כזה רעלת תפוזים? אכלתי כבר עשרה היום (ושני לימונים) וזה מדאיג אותי

וסתם משעמם אז חשבתי שאולי אקפיץ את הפוסט.
nomorenomore
לפני 13 שנים • 28 בנוב׳ 2010

Re: אני חייבת לשאול

nomorenomore • 28 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:
יש דבר כזה רעלת תפוזים? אכלתי כבר עשרה היום (ושני לימונים) וזה מדאיג אותי

וסתם משעמם אז חשבתי שאולי אקפיץ את הפוסט.

כן. פעם אכלתי בתור ילד המון דברים כתומים(תפוזים, מנגו, אפרסמון...) והעור שלי נהיה כתום :\
T O M​(שולט)
לפני 13 שנים • 29 בנוב׳ 2010
T O M​(שולט) • 29 בנוב׳ 2010
הסדר בפורומים (מי למעלה או מי למטה) לא משנה בכלל
אבל הסיבה המטופשת לשינוי - זה מעבר לקטנוניות. זה רגשי נחיתות

אם זה מה שמעלה לאדם מסוים את הביטחון בעצמו ובמגדרו...אז שיהיה.. .
ראובן
לפני 13 שנים • 30 בנוב׳ 2010

שלוש הערות על המצב

ראובן • 30 בנוב׳ 2010
1. נשים הן יצורים נפלאים (לעתים גם מבינתי): קודם מייללות ''אפשר בבקשה גבר?!'', אבל מיד קופצות ודורשות - ''נשים למעלה!''.

2. המהתלה נאה והקמפיין מבריק. חבל שכל ה EQ הזה לא הושקע בבחירת מצעי סאטן.

3. במשך שנים, שררה הסכמה שקטה בכלוב, סוג של תובנה לגבי סדר העניינים בעולם. תובנה אשר באה לידי ביטוי בסדר הפורומים שהיה. אמחיש:

באנו לעולם, קרענו את הנשים מהרחם החוצה, הן נקמו בעקבים וכאבי ראש, אבל בתור פיצוי הן הביאו חברה וטקילה.
בעקבות החוויה הלוהטת, הבנות התאהבו ואז כולם הלכו לאיבוד - עד שגילינו שאנו זקנים.

כעת, כלובי הפוחז שוב נפל קורבן לאינטליגנציה נשית עדיפה icon_smile.gif למרבה הצער, זו אינטליגנציה פוחזת לא פחות. נסו לקרוא את ההיסטוריה הפסיכו-אירוטית אליבא דצארינה:

באנו לעולם, דפקנו את הגברים עם תפוח ונחש מחמדילדו והלכנו לעשות שופינג.
הגברים קמו עם זיקפה וחור בכיס, אבל אנחנו כבר היינו במעגל העצמה נשית, אז הם התחילו להתעסק עם עצמם.
פתאום כמה בנות בכו ורצו הביתה, אבל בשלב הזה כולם כבר היו קוקסינלים icon_smile.gif ודי מהר גילינו שאנחנו מבוגרים מכדי להתאפר שעתיים כל ערב.

יותר מלים ופחות כיף. לפחות בגרסא דינקותא הייתה חוויה לוהטת,

R

נ.ב
אני צופה בלוג פסיכו פוליטי.