בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיבות השמירה על דיסקרטיות

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 20 בדצמ׳ 2010
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

על מה אני כן מדברת?
על החשש להיחשף במקרה בפני איזה מכר. לא על הבחירה שלא לעשות זאת - אלא על חשש של ממש. כל מה שאני שואלת זה מה עלול לקרות. לי נדמה שלא יקרה כלום, אבל אולי יש משהו שאני לא רואה.

אז זהו, שבאמת לא ברור על מה את מדברת כי בכל פעם את מדברת על משהו אחר. השאלות הקודמות
שהעלית -- להן הגבתי -- לא ציינו בשום מקום מכר. הן נכרכו בחשיפה פייסבוקית ורמזו על כך שאת תמהה
בחינניות מדוע לא יחשפו אנשים לעיני כל "זוטות" (כך ממש התבטאת במקום אחר) כמו העדפותיהם
המיניות האישיות. זה הרושם שעלה מדברייך הקודמים ואילו עכשיו את מסוייגת הרבה יותר. למעשה,
אם היית מנסחת את זה כך, לא הייתי מוצא טעם להגיב לכתחילה.

ולפרוטוקול: אין לי בעייה להיחשף בפני מכר.

כן, אני מתקשה להסביר את עצמי. אני מנסה להפריד בין הבחירה שלא להסתובב עם שלט גדול שזועק "מכות זה כאן" לבין המחשבה שמשהו רע יקרה ברמה האישית אם נעשה את זה.
נוריתE
נוריתE • 20 בדצמ׳ 2010
בטי בום כתב/ה:

החיים שלי מאד חשופים, הילדה שלי מודעת, אחי בקטע, את האחיות שלי הבאתי לדאנג'ן שיכירו את האנשים ויבינו שהשד פחות נורא ממה שהם חשבו.
לי באופן אישי זה רק עשה טוב.
ועדיין אף אחד מהם לא קיבל פירוט על מה בדיוק אני אוהבת לעשות במיטה. כי זה לא עניינם.
אני בוחרת למי אני מספרת ומתי, ההורים שלי והעבודה שלי מחוץ לתחום.
אבל אני מכבדת את הזכות של כל אחד לחיות את חייו בדרך שהוא בוחר ולכן מאד מוזרה לי החצי התקפה שליבנת עוברת פה.
נורית, זה שאת בוחרת להשאיר את חייך בארון זה בסדר אף אחד כולל לבנת לא מוציאים אותך משם אבל הצורך שלך בכל שירשור בו מנסים קצת לאוורר את הקהילה (בלי להוציא את מי שלא רוצה בכח) את מייד נעמדת על רגליך האחוריות ומנסה לדחוף אותנו עמוק חזרה, הצורך הזה תמוה בעייני.

את ושאר הטורכים הצעירים צועקים "פחדנים" לאנשים כמוני (שהם רוב המגיבים פה) שמסרבים ללכת בדרכים שלכם ושלא מסכימים עם הדעות שלכם.
הצורך שלכם,בחבורה ובתמיכה מאיתנו,בכל פעם שאתם רצים להצטרף למצעד הזוי זה או אחר ,הוא המתמיה אותי.
שלגי
שלגי • 20 בדצמ׳ 2010
אני ממש, אבל ממש לא מבינה את הצורך של חלק מהאנשים להטיף לאחרים "מוסר".
משני צידי הארון.

שכל אחד יעשה מה שנראה לו ומרגיש לו נכון. כל אחד מאיתנו חי חיים שונים תוך אילוצים שונים ומבנה אישיות שונה. אין כאן תשובת בית ספר.

להסביר את הבחירה שלך (מה שנדמה לי שיולי בקשה בפתיח), זה דבר אחד, לתקוף בחירות אחרות - משהו שמעולם לא הבנתי..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שלגי כתב/ה:
משני צידי הארון.

שכל אחד יעשה מה שנראה לו ומרגיש לו נכון. כל אחד מאיתנו חי חיים שונים תוך אילוצים שונים ומבנה אישיות שונה. אין כאן תשובת בית ספר.

להסביר את הבחירה שלך (מה שנדמה לי שיולי בקשה בפתיח), זה דבר אחד, לתקוף בחירות אחרות - משהו שמעולם לא הבנתי..

icon_exclaim.gif
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2010
זכור לי מכאן מקרה שבו עובדת סוציאלית הרחיקה את הילד של אדם שהתגרש מאשתו בגלל שהיא סיפרה שהוא אוהב BDSM.
אמרתי מספיק?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2010
נוריתE כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

החיים שלי מאד חשופים, הילדה שלי מודעת, אחי בקטע, את האחיות שלי הבאתי לדאנג'ן שיכירו את האנשים ויבינו שהשד פחות נורא ממה שהם חשבו.
לי באופן אישי זה רק עשה טוב.
ועדיין אף אחד מהם לא קיבל פירוט על מה בדיוק אני אוהבת לעשות במיטה. כי זה לא עניינם.
אני בוחרת למי אני מספרת ומתי, ההורים שלי והעבודה שלי מחוץ לתחום.
אבל אני מכבדת את הזכות של כל אחד לחיות את חייו בדרך שהוא בוחר ולכן מאד מוזרה לי החצי התקפה שליבנת עוברת פה.
נורית, זה שאת בוחרת להשאיר את חייך בארון זה בסדר אף אחד כולל לבנת לא מוציאים אותך משם אבל הצורך שלך בכל שירשור בו מנסים קצת לאוורר את הקהילה (בלי להוציא את מי שלא רוצה בכח) את מייד נעמדת על רגליך האחוריות ומנסה לדחוף אותנו עמוק חזרה, הצורך הזה תמוה בעייני.

את ושאר הטורכים הצעירים צועקים "פחדנים" לאנשים כמוני (שהם רוב המגיבים פה) שמסרבים ללכת בדרכים שלכם ושלא מסכימים עם הדעות שלכם.
הצורך שלכם,בחבורה ובתמיכה מאיתנו,בכל פעם שאתם רצים להצטרף למצעד הזוי זה או אחר ,הוא המתמיה אותי.

מעולם לא יצאתי בקריאה מסיונרית לחיות כמוני לאף אחד, כל אחד מאיתנו חי את חייו בדרכו , עושה את בחירותיו ומשלם על הטעויות שלו.
אבל זכור לי אם אני לא טועה ראיון שלך שיצגת בכבוד את הקהילה באיזה תוכנית רדיו, נשמעת רהוטה, דיברת לעניין ובעיקר אני זוכרת שיחה ענינית שלא גלשה לצהוב. הייתי שמחה עם היה לנו עוד הזדמנויות כאילו להשמיע את הקול שלנו.

מעניין אותי מה קרה מאז ששינה את הגישה בכזאת קיצוניות.
בלוסום​(לא בעסק)

אני, בתור מישהי שמטיפה, לצערי,

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בדצמ׳ 2010
שלגי כתב/ה:
משני צידי הארון.

יכולה להבין את זה: בכל חברה יש רצון לקונצנזוס - וגם פה, עד כמה שזה נשמע הזוי...
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 21 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf • 21 בדצמ׳ 2010
שלגי כתב/ה:
משני צידי הארון.

לא ראיתי כאן אף אחד מטיף לאף אחד דבר. מצד שני זה עניין של צד (של הארון כמובן). בגדול, כל אחד הביא את הדוגמאות ואת הרגשות מחייו בהתאם לפקודותיה של יולי (אחרי הכל, קשה לסרב לה). אהבתי את תגובתה של בטי יותר מכולן כי נגעה במה שציינתי לפני כן בפני ליבנת. אם אי פעם ייפתח שרשור בנושא "מתי הזמן המתאים והאם", אהיה הקורא והשואל הראשי.

ותודה ליולי על השרשור המרתק.
נוריתE

גמד..

נוריתE • 21 בדצמ׳ 2010
[quote="Brave Dwarf"]
שלגי כתב/ה:
משני צידי הארון.

שכל אחד יעשה מה שנראה לו ומרגיש לו נכון. כל אחד מאיתנו חי חיים שונים תוך אילוצים שונים ומבנה אישיות שונה. אין כאן תשובת בית ספר..................
.......
לא ראיתי כאן אף אחד מטיף לאף אחד דבר. מצד שני זה עניין של צד (של הארון כמובן). בגדול, כל אחד הביא את הדוגמאות ואת הרגשות מחייו ....
..........
.....................
אם אי פעם ייפתח שרשור בנושא "מתי הזמן המתאים והאם", אהיה הקורא והשואל הראשי.

.

שאלת ואען...
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=338570#338570
tsafon1

אכן

tsafon1 • 21 בדצמ׳ 2010
אני חושב שאין מצב בעולם שאגלה למישהו בסביבה את הנטיות שלי בפן הזה של החיים
זה דבר אישי , וכמו שאני לא מגלה לכל אדם את פרטי חשבון הבנק שלי , אז אני לעולם לא אבוא למישהו ולגלות לו את העולם הזה
ממכר אכן ... אבל זה עדיין אישי