לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהאדון אומר לך " תגלחי את ראשך יקירתי "

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
אוי, אבל רגע, אם אין שיער... במה מושכים? זה היעדר שיהיה מאד מורגש ומטריד, ולאורך זמן. לו רק בגלל זה הייתי מציעה לאדונך לשקול שנית (אני רצינית לגמרי, הייתי מתחרפנת אם מישהו היה מסתפר לי).
איילה שחורה​(נשלטת){אלעד}
לפני 13 שנים • 31 במרץ 2011

אוקיי כוסית...

בשלב מסוים בחיי הגעתי למסקנה שכדי לנהל קשר בדסמ תקין, את חייבת לבנות גדר הפרדה בינו לבין שאר החלקים בחייך.
יחסים בין מאסטר לשפחתו הם יחסים חריגים שמתאזנים בינם לבין עצמם אך ורק באותו מקום.
כשאת נותנת לחלב לגלוש מהסיר, הכיריים מתלכלכים וקצת קשה לנקות ולגרד אותם אחכ...

כשאת ירדת לקנות סיגריות - זו הייתה נקודה שבא טשטשת את הגבולות בין החלק הונילי בחייך, הרגיל והנורמלי, לבין החלק הסאדו-מאזוכיסטי המטורף וחסר ההגיון.
מעשה מדהים שהתרגשתי ככ כשסיפרת עליו. אך הוא היה זמני. אחרי שרצת הבייתה שטפת את הפנים, הבטת במראה וראית שהכל בסדר וחזר לקדמותו - הקלה.
העניין הוא שלאחר גילוח ראשך לא רק שלא תרגישי את תחושת ההקלה הזו עוד הרבה מאוד זמן, אלא תרגישי משהו קצת אחר: את התוהו ובוהו שלאחר פלישת הבדסמ לתוך החיים הוניליים באופן מוחלט.
בשירותים בעבודה את תסתכלי במראה ותראי קרחת.
איך את חושבת שזה יגרום לך להרגיש?

אני יכולה לדבר אך ורק מנסיוני האישי: בסופו של דבר הגעתי לנקודה שהבנתי שזה כבר לא ככ פרודוקטיבי ודי הרסני לחיים שלי, וחתכתי רק מהטראומה.

אבל בסופו של דבר, תמיד ישאר לך אחלה תחת...
מUחדת
מUחדת • 31 במרץ 2011
ביום של הבגרות האחרונה, אי שם בסוף המילניום הקודם,
התעוררה התלמידה ל' עם חשק לעשות מעשה
ושיערה המחומצן נראה מקום טוב להתחיל בו.
וכך, הגיעה התלמידה ל' לבגרות האחרונה עם קרחת א-לה שינייד אוקונר,
טיקה על מצחה ומשקפי ג'ון לנון.
להגיד שלא זכיתי למבטים יהיה שקר גמור,
בין אם מבטי הפתעה, זעזוע, צער (על מחלתי הממאירה כביכול), התפעמות וגועל.
התמכרתי לתחושת סכין הגילוח באמבטיה והופתעתי מתחושת הניקיון. החלקות.
*
העניין בקרחת הוא כזה:
1. עד שאת/ה לא עושה אחת- אין לך מושג איך זה יראה ב-א-מ-ת.
חברה שעשתה קרחת קצת אחרי זועזעה כשגילתה שמתחת לערימת הרסטות המפוארת
התחבאה קרחת חמודה- אך עם צורה קצת משונה. לא היה גבול ליסורי החרטה שלה.

2. גידול. בסופה של כל קרחת מתחילה תקופת הקינון. השיער גדל, אט אט, ונראה כמו הכנה לקן.
זה לא נורא- אבל נורא מעצבן. זו תקופה של תספורות כעורות במיוחד ויש לקחת זאת בחשבון.
*
את בחורה מאוד יפה ואני בטוחה שיהיה לך מהמם שיער קצוץ קצוץ. גם קרחת על הסכין.
השיער גדל, תשאר לך חוויה מגניבה- ואני מקווה שתעשי זאת, אם תעשי זאת- עבורך.
לגלח את ראשך, להפטר מהשיער שאת אוהבת נורא (לי אף פעם לא היו רגשות עזים כלפיו, למשל)
כהוכחה למסירות- זה סיפור אחר. והוא שלך ושל-את-יודעת-מי. אני לא אוהבת את זה
אבל רחוקה שנות אור מדעתה הנחרצת של נורית. כולה שיער. את נשמעת מספיק נבונה כדי לא להגיע לשלב ה-תוכיחי-את-מסירותך-שלחי-את-בנך-לאימוץ.
*
כמו יולי- גם אני הייתי חושבת פעמיים אם מישהו היה מבקש הוכחות למסירותי דרך השחתה של משהו שיקר לי.
פייה{O}
פייה{O} • 31 במרץ 2011
למה בעצם את צריכה להוכיח לו או לעצמך את מסירותך ואהבתך?
Uranus
Uranus • 31 במרץ 2011
פייה כתב/ה:
למה בעצם את צריכה להוכיח לו או לעצמך את מסירותך ואהבתך?

כדי לרשת את זרעו...
Bent

לי יש בקשה -א/עם זה קורה, תתעדו :)

Bent • 31 במרץ 2011
יש עולם שלם של פטיש שקשור למשחק הכוח הזה.

אני לא יודע עם זה יעזור לך להחליט, אבל יש כמות אדירה של חומר ויזואלי וכתוב בנושא מחוץ לכלוב, כולל:

קבוצות שלמות בפטלייף,

אתרים / פסיכים / סוטים המקודשים לנושא:

http://www.plazaone.com/rldc/redlite/hair/

http://www.youtube.com/watch?v=KjHZr2qlrf4

http://www.japanprobe.com/2008/08/29/girls-shave-their-heads-for-cash/

http://somegirlsjustwannablog.blogspot.com/2011/03/shaved-head-growing-long-hair-journey.html

אישית:

אני מוצא את כול הרעיון מגניב להפליא ומדליק.

http://www.heaven666.org/her-shaved-head-gets-coverd-in-cum-9005.php

קחי בחשבון מניסיון של מכר שעשה דבר דומה שהוא דיווח על תסכול עמוק אחר כך בשל העובדה שלמשך זמן ארוך מאוד לא היה מספיק שיער ראש כדי לתפוס בזמנים ומצבים מסויימים.

משפט אחד של תהייה, אני לא מת על עניין מבחן ההתמסרות, אבל אני לא רואה בו שום דבר שונה מ"מבחני התמסרות" אחרים, לטעמי בקשה כמו"תעשי חוקן לראשונה בחייך כדי למסור לי את עכוזך הבתול", מהווה דרישה בעייתית לא פחות, ובכל זאת מעטים היו מרימים גבה אל מולה.

כפטיש אני בעד, כמבחן התמסרות, תמיד יש בעייה.

וסתם כי זכרתי את זה, יחי עולם הפורנו icon_smile.gif

http://xhamster.com/movies/68155/bald_head_belladonna_gets_fucked.html

SHAVED HEAD ROCKS(OR SUCKS)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מרץ 31, 2011 1:00 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Mary Jane
Mary Jane • 31 במרץ 2011
""שַׁחוּ רָעִים לִפְנֵי טוֹבִים, וּרְשָׁעִים עַל שַׁעֲרֵי צַדִּיק"...

..."אֶת הַכֹּל רָאִיתִי בִּימֵי הֶבְלִי יֵשׁ צַדִּיק אֹבֵד בְּצִדְקוֹ וְיֵשׁ רָשָׁע מַאֲרִיךְ בְּרָעָתוֹ"..

.."לֵב צַדִּיק יֶהְגֶּה לַעֲנוֹת וּפִי רְשָׁעִים יַבִּיעַ רָעוֹת"..

.."שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב" !!

אבל נו, שוין..
ראובן

audaces solum

ראובן • 31 במרץ 2011
גילי,

האקט העתיק הצית את נפשך הרומנטית. גלחי את ראשך ללא דיחוי. יתכן כי תתחרטי לאחר מעשה, אבל אם תשתפני את תצטערי על כך שנים רבות, משום ששוב דיכאת את השפחה שבך. עשי זאת מהר, לפני שתקבלי רגליים קרות או תשתכנעי מדבריהם של מסורסי האתר. בנוסף, בקשי מאדונך לעשות לך את זה, כי הדבר מתבקש והולם. אתם יכולים גם לצלם את האירוע (זה אכן אירוע), בבחינת מזכרת נצח.

בהצלחה,
R
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: audaces solum

ראובן כתב/ה:
גילי,

האקט העתיק הצית את נפשך הרומנטית. גלחי את ראשך ללא דיחוי. יתכן כי תתחרטי לאחר מעשה, אבל אם תשתפני את תצטערי על כך שנים רבות, משום ששוב דיכאת את השפחה שבך. עשי זאת מהר, לפני שתקבלי רגליים קרות או תשתכנעי מדבריהם של מסורסי האתר. בנוסף, בקשי מאדונך לעשות לך את זה, כי הדבר מתבקש והולם. אתם יכולים גם לצלם את האירוע (זה אכן אירוע), בבחינת מזכרת נצח.

בהצלחה,
R

חייבים לאהוב את ראובן.
Uranus
Uranus • 31 במרץ 2011
היא לא צריכה לגלח את הראש כדי להוכיח לעצמה שהיא אמיצה או שפחה.

היא קובעת שהיא שפחה ואמיצה וזה מספיק.

הצורך הבלתי פוסק כאן של אדונים ושפחות כאחד להוכיח כל הזמן את תפקידם בהצגה האנושית הזו שנקראת עולם השליטה - פשוט מעוררת רחמים.

אדונים לא צריכים להוכיח כל הזמן ולזיין את השכל ולאנוס את סביבתם ושפחותיהם להכיר באדנותם באמצעות מניפולציות או מילים גבוהות וחסרות תוכן וציטוטי כתובים או מבחנים חסרי תכלית -
עליהם פשוט לחיות את אדנותם והשפחה או השפחות כבר תשתרענה על מפתן בתיהם.

ושפחות לא צריכות להוכיח לאף אחד את רצונן להיות שפחות הן פשוט צריכות לחיות את הרצון הזה וזהו ולגייס את העוצמות שלהן לא להכנע למניפולציות זולות כמו משפטי אימון וניו אייג' בסגנון - את תצטערי על זה. ברגע ששפחה עושה משהו מתוך מניפולציה כמו להוכיח שהיא אמיצה כלפי מישהו - האקט לא שלה, האומץ לא שלה - הכל אשליה.

גילי - ברגע שתביני שאת לא צריכה להוכיח כלום לאף אחד, כולל לעצמך - את תהיי חופשיה לעשות את ההחלטה שלך ושלך בלבד אם לגלח או לא, ואז גם ההחלטה תהיה בלתי תלויה במניפולציות או הוכחה עצמית והיא עבורך תהיה עוצמתית אלף מונים.
    התגובה האהובה בשרשור