בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכס...אשכנזים(זיות)

Beta Male
לפני 13 שנים • 18 באפר׳ 2011
Beta Male • 18 באפר׳ 2011
זונת סושי כתב/ה:
היי פט,רק רציתי להגיד שאני מסכימה איתך וכל הפוליטקלי קורקט הזה שמופנה רק לצד אחד של המפה העדתית מחליא אותי.

*הכותבת הינה בת תערובת משוקצת icon_cool.gif

אני ממתעביו הגדולים של הפי סי הנ"ל וכמו כן יודע שיש היום גם לא מעט כלפי אשכנזים (לראיה,במקומות מסויימים המילה הזו הפכה לקללה,פשוטו כמשמעו)
יחד עם זאת אם זו לא היתה גזענות מצד פט אז מהי גזענות? מהי הכללה?
מילא לבוא ולדבר על החברה הערבית-מזרחית כעל חברה פטריאכלית ועל מעמד המינים שם,זה בסדר גמור מבחינתי ואסור חלילה בשם הפוליטיקלי קורקט לא לדון בעניין אבל לבוא לספר היום שכל ה"מזרחיים" הם כאלה בשעה שלרובנו יש כבר הורים שנולדו בארץ זו כבר בדיחה.ובדיחה גזענית אם יורשה לי
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 18 באפר׳ 2011
התגובה שלי הכי אהובה בשרשור ! יאיייי ! icon_smile.gif
Beta Male
היא באמת הכי טובה,יא פרימיטיבית שכמוך icon_rolleyes.gif
הרמאפרודיטה
כן אני כותבת טוב יחסית למזרחית נחותה.

עשית לי לייק אשכנזי מתנשא/ערסוואת מזרחיסט (מחק את המיותר) ?
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2011
Beta Male כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:
היי פט,רק רציתי להגיד שאני מסכימה איתך וכל הפוליטקלי קורקט הזה שמופנה רק לצד אחד של המפה העדתית מחליא אותי.

*הכותבת הינה בת תערובת משוקצת icon_cool.gif

אני ממתעביו הגדולים של הפי סי הנ"ל וכמו כן יודע שיש היום גם לא מעט כלפי אשכנזים (לראיה,במקומות מסויימים המילה הזו הפכה לקללה,פשוטו כמשמעו)
יחד עם זאת אם זו לא היתה גזענות מצד פט אז מהי גזענות? מהי הכללה?
מילא לבוא ולדבר על החברה הערבית-מזרחית כעל חברה פטריאכלית ועל מעמד המינים שם,זה בסדר גמור מבחינתי ואסור חלילה בשם הפוליטיקלי קורקט לא לדון בעניין אבל לבוא לספר היום שכל ה"מזרחיים" הם כאלה בשעה שלרובנו יש כבר הורים שנולדו בארץ זו כבר בדיחה.ובדיחה גזענית אם יורשה לי

אתה כותב במילים אחרות את מה שאני כתבתי (פשוט לא השתמשתי במילה "פטריאכלית" "מעמד המינים"- אבל אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שעל זה בדיוק דיברתי.
ואיפה רשמתי ש"כל המזרחים הם כאלו"- אשמח לציטוט מדוייק.
יש לי הרגשה שהכעס שלכם כלפי מה שכתבתי זה בעיקר רגשי הנחיתות שלכם שאתם משום מה משליכים עלי.

ועוד לא עניתם לי, למה לדבריי אתם מגיבים בכזה כעס כשעל דבריו של גילשר אף אחד לא מגיב?
כי זה היה פרובוקציה?
זה הופך את זה ללגיטימי?
מצטערת, אבל ממש לא, גם אם לא בתור בדיחה.
אתם יכולים לנסות ולהסוות את הגזענות הזו בכמה תירוצים שתרצו "זו סתם בדיחה, סתם פרובוקציה" אבל הנק התחתונה היא, כשמדובר בצד אחד- של המזרחיים, אתם לוחמי צדק-כשמדובר בצד של האשכזנים אף אחד לא אומר מילה-מצטערת להגיד לך, אבל זו התנהגות גזענית, שלא לומר, צבועה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 18, 2011 3:36 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
Beta Male
נראה לך,חתיכת פרענקית? שאני אלקק אותך?
אני אגב ערס מתנשא,דתי ליברל וליצן מדוכא.
Beta Male
[quote="pet"][quote="Beta Male"]
זונת סושי כתב/ה:

אתה אומר במילים אחרות את מה שאני אמרתי (פשוט לא השתמשתי במילה "פטריאכלית" "מעמד המינים"- אבל אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שעל זה בדיוק דיברתי.
יש לי הרגשה שהכעס שלכם כלפי מה שכתבתי זה בעיקר רגשי הנחיתות שלכם שאתם משום מה משליכים עלי.

ועוד לא עניתם לי, למה לדבריי אתם מגיבים בכזה כעס כשעל דבריו של גילשר אף אחד לא מגיב?
כי זה היה פרובוקציה?
זה הופך את זה ללגיטימי?
אתם יכולים לנסות ולהסוות את הגזענות הזו בכמה תירוצים שתרצו "זו סתם בדיחה, סתם פרובוקציה" אבל הנק התחתונה היא, כשמדובר בצד אחד- של המזרחיים, אתם לוחמי צדק-כשמדובר בצד של האשכזנים אף אחד לא אומר מילה-מצטערת להגיד לך, אבל זו התנהגות גזענית, שלא לומר, צבועה.

ראשית כבר הסברנו לך,גילשר בעצמו אשכנזי,קראי שוב את הדברים מה שאומר שאצלו אין מדובר בגזענות אלא בטרוליות לשמה,נסיון ליצור פרובוקציה וכו' וכו
לעומת זאת את כתבת פה מצע שרובו גזעני אבל זה מילא. העובדה שבכל משפט שני את מספרת שאת נאורה הופכת את זה להעתק מדויק של החיקוי של טומי לפיד ב"ארץ נהדרת". אותו ג'נטלמן אירופאי נאור שהוא בעצם חשוך מכולם כלפי מגזר מסוים לפחות
עכשיו תגידי,את אותם הדברים היית כותבת גם על ערבים? וכותב לך את זה א ווילדע חייע שהוא גם ליברל שמאלני ר"ל לא תאמיני. תאמיני לי שנלחמתי מספיק בחיים שלי בגזענות נגד אשכנזים. אני מתעב שנאה מגזרית מכל סוג שהוא.נשבע בבאבא סאלי icon_cool.gif
הרמאפרודיטה

אתה כותב במילים אחרות את מה שאני כתבתי (פשוט לא השתמשתי במילה "פטריאכלית" "מעמד המינים"- אבל אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שעל זה בדיוק דיברתי.

כי זה היה פרובוקציה?
זה הופך את זה ללגיטימי?
[/quote]

אתמול עטיתי על עצמי את שמלת סטרפלס האלטע-זאעכן הפרחונית ויצאתי מהמספרה למינגלינג בקרב האספסוף בקניון פולג על מנת לקבל מבטי זימה מגברים ומטבי שטנה מנשים. יוצא מזה שאני מרגישה עליונות רוב הזמן...
אני לא מרגישה נחותה. אפילו מול מאסטר לא הייתי מגדירה את הרגשתי כנחותה.

ועכשיו נעיין בדבריו של הכותב המקורי:

gilsherr כתב/ה:
שאלה: למה יש המון אשכנזים ואשכנזיות בתחום יותר מכל דבר אחר?(משני צידי המיתרס) האם זה משום שאנחנו פחות טובים בסקס רגיל או למצער פחות אטרקטיביים מבחינה גופנית וצרייכם שלייקס שיכסו על הלס אטרקטיביות הבסיסית שלנו ביחס לאחינו ואחיותינו המזרחיים?

למה לא הגיבו לזה ?
כי זה אחד הדברים היותר מטופשים שקראנו אי פעם.אין ריבוי אשכנזים בבדס"מ. אשכנזים אינם פחות טובים בסקס רגיל (למרות שערס מזיין אותך יש הבדל), ולמעשה - לדעתי האישית - אשכנזים מאוד אטרקטיביים icon_smile.gif
אפילו אחלוק שכמעט כל בויפרינד שהיה לי באיט גירל היה אשכנזון בלונדיני,
ושאני חולמת להביא לאימא אשכנזי יוגורט רופא/עו"ד, עם העדפה ברורה לכירורג.
רק במידה ואכשל במציאת אוליגרך כמובן.
Franchesca

Re: סיום ביניים לסטראוטיפים שאינם גזענות חלילה !

Franchesca • 18 באפר׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
אז לאור הנאמר לעיל:

א.
מסתבר שהמשפחה העניה והחשוכה שלי,
שמתנהלת על ערכי הדת, תחושת קיפוח, אלימות בתוך המשפחה ומוזיקה ים-תיכונית,
שמאמינה אדוקות באיסור נגיעה והומופוביה,
ובה לגבר יש את התפקיד הראשי במשפחה ולאישה יש הרבה פחות SAY בבית ובכלל,
צפויה כמובן לשבת שבעה על יצור שכמותי בבושת פנים,
ולהכחיש בפני השכנים שהדבר הזה היה אי פעם קיים...

אבל בעצם...
אנחנו לא עניים.
אבא לא מכה את אימא ואת שאר ילדיו.
אני גרה בבית. מתלבשת מתאפרת ומסתרקת בטוב טעם ושיק שלא נראה כמותו במחוזותינו.
לא העיפו אותי ולא ישבו עלי שבעה.
ומבין ארבעה ילדים ושני הורים - אף אחד לא שומע מוזיקה מזרחית/ים תיכונית, ואני מתנצלת שאני לא יודעת מה ההבדל ביניהם למרות מוצאי.
אה, וכמו ברוב הבתים המזרחיים שאני מכירה - גם אצלנו אימא קובעת בבית. אבל ששש זה סוד. אל תספרו לאשכנזים. הרי הם המציאו את הפמיניזם icon_smile.gif
חג שמח icon_smile.gif
...

קראתי את התגובה שלך ונהנתי מכל מילה ורגע.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2011
[quote="Beta Male"][quote="pet"]
Beta Male כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:

אתה אומר במילים אחרות את מה שאני אמרתי (פשוט לא השתמשתי במילה "פטריאכלית" "מעמד המינים"- אבל אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שעל זה בדיוק דיברתי.

כי זה היה פרובוקציה?
זה הופך את זה ללגיטימי?

ראשית כבר הסברנו לך,גילשר בעצמו אשכנזי,קראי שוב את הדברים מה שאומר שאצלו אין מדובר בגזענות אלא בטרוליות לשמה,נסיון ליצור פרובוקציה וכו' וכו
לעומת זאת את כתבת פה מצע שרובו גזעני אבל זה מילא. העובדה שבכל משפט שני את מספרת שאת נאורה הופכת את זה להעתק מדויק של החיקוי של טומי לפיד ב"ארץ נהדרת". אותו ג'נטלמן אירופאי נאור שהוא בעצם חשוך מכולם כלפי מגזר מסוים לפחות
עכשיו תגידי,את אותם הדברים היית כותבת גם על ערבים? וכותב לך את זה א ווילדע חייע שהוא גם ליברל שמאלני ר"ל לא תאמיני. תאמיני לי שנלחמתי מספיק בחיים שלי בגזענות נגד אשכנזים. אני מתעב שנאה מגזרית מכל סוג שהוא.נשבע בבאבא סאלי icon_cool.gif

אז מה אם הוא אשכנזי?
זה אומר שהוא לא יכול להיות געזן כלפי העדה שלו?
ואז מה אם זה נאמר בתור פקובוקציה, זה הופך את זה לבסדר?
מעניין אם מזרחי היה עושה את אותו הדבר כלפי העדה שלו אם דבריו היו מתקבלים בכזו שלוות נפש.
יש לי הרגשה שממש לא, כי, כפי שאמרתי מקודם, יש צביעות גדולה בציבור הישראלי כלפי הגזענות נגד האשכנזים לעומת הגזענות כנגד המזרחיים.

ואני עדיין מחכה לציטוט שבו רשמתי ש"כל המזרחים הם נחותים".