סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקימה מחדש את הקו החם

השולט אור​(שולט)
לפני 13 שנים • 17 ביולי 2011
השולט אור​(שולט) • 17 ביולי 2011
רפאל,
אתה כל כך טיפש, כל כך מרושע וכל כך שקרן, שלהמשיך להגיב לך זה בזבוז זמן ובאמת שיש לי מה לעשות עם זמני היקר. כתוב מה שבא לך.
כל מה שנשאר לי זה לאחל לך שיום אחד תבחר בחיים נקיים יותר ומשוללי רשע.

טאסק...
כנ"ל.
טעימה אוהבת
טעימה אוהבת • 17 ביולי 2011
השליטה כתב/ה:
חשבתי שעוד רגע אתפוצץ מצחוק: ממתי צריך פיצול אישיות כדי לרמות באיזה פורום? וממתי איזה חבר בפורום יכול לקבוע קביעה בריאותית על מישהו?
פיצול האישיות שלי הציל אותי מגיל שנתיים ממכות הרצח שחטפתי ומגיל שש מהאונס, אחרת הייתי היום מאושפזת באיזו מחלקה או סתם יוצאת מתפקוד.
יש הרבה מאוד שלבים של פיצול והוא אף פעם לא "עובר", אבל בשלב שלי - הפיצול הוא חלק מהחיים בדיוק כמו נשימה, מעולם לא טופלתי תרופתית והתפקוד שלי הוא כשל כל אדם ללא פיצול ולפעמים אפילו טוב יותר מזה.
לנסות לתקוע את עניין הפיצול זה כמו לטעון נגדי שאני צולעת כי בתאונה ריסקתי רגל... אז מה? האם אי פעם קראת מאמר על פיצול לפני שחגגת את השימוש בביטוי? האם אי פעם ניסית לסייע לאנשים במצוקה, או שאת מסתפקת בניסיון להרוס?
יש לי פיצול ואני לא מתביישת בו. לא בגללו אמנע מלעזור לאנשים ובטח לא בגללך.
ובאשר לשאלה מתי הקורס יפתח, בקרוב חברים. כמה לחצים כלכליים דרשו בתקופה האחרונה את כל תשומת לבי, אבל ממש בקרוב ותודה לכם.

בניגוד אליך שיודעת להתפוצץ מצחוק וגם להעליב או לקלל כל מי שמנסה לבקר את צעדיך,
אחרים מודאגים מאוד לגבי המהלך הבלתי תקין שנרקם ביזמתך.
אני חוזרת ואומרת
הרעיון של קו חם הוא חשוב ומבורך.
במקום כזה, חשוב שיפעלו אנשי מקצוע שלמדו את תורת נבכי הנפש ומחזיקים בתעודות המסמיכות אותם לתפקיד רגיש שכזה.
יש לי הרגשה שמעולם לא למדת או התמקצעת בתחומים אלו.
למרות זאת את מרשה לעצמך להעביר הרצאות, לפתוח קורסים, לתת עיצות והכל בהשראת הידע והבקיאות שהחלטת שיש לך.
לצערי חבר מרעיך וחברותיך הולך שבי אחרי גחמותיך ונותן לך גיבוי לכל ציוץ העולה ממוחך הקודח.
יתר על כן
כשמגיעים חברים שאינם משוחדים ומעירים על המהלך הלא תקין, אצים כל המוזכרים לעיל להגן על כבודך.
את קופצת להגיב וממטירה קללות השמצות ולעג לעבר כל מבקר/ת.

קו חם שהעומדת בראשו הינה אישה שלא פתוחה לביקורת או לדעות אחרות משלה ושמגיבה בצורה כזו בפומבי, יפספס את מטרתו , לא יגלה רגישות ופתיחות כלפי הפונים אליו וגרוע מכך יתכן שחלק מהפונים שלא ימצאו חן בעיני המנהלת הדגולה יזכו לזילזול ולעג מפיה.

כדי שמערכת תמיכה חיונית זו, תפעל באופן תקין, חשוב שתנוהל ע"י אדם בעל סמכות מקצועית! מעבר לכך שיהיה בעל אישיות נעימה המגלה רגישות והבנה לכולם ולא רק למעגל חבריו או תומכיו.

כולי תקוה שהקו החם יפעל בצורה מכובדת תחת ניהול מקצועי ולא יפתח בדרך פיראטית ע"י מנהלת שהסמיכה עצמה לתפקיד כי בא לה.
טעימה אוהבת
השליטה כתב/ה:
רפאל,
אתה כל כך טיפש, כל כך מרושע וכל כך שקרן, שלהמשיך להגיב לך זה בזבוז זמן ובאמת שיש לי מה לעשות עם זמני היקר. כתוב מה שבא לך.

טאסק...
כנ"ל.

תודה על תגובתך לרפאל
בתגובתך זו את מוכיחה ומחזקת מאוד את הטענות שהעלאתי בתגובתי הקודמת.
נילי ונילי
נילי ונילי • 17 ביולי 2011
רפאל כתב/ה:
אני לא יודע מה זה בדיוק ריבוי אישיויות. אני לא יודע איך זה בדיוק פועל אצל השליטה. אבל אני בהחלט זוכר את האופרת סבון הבאה: בחורה בשם פרודנס התאהבה בעבר במי שלימים נעשתה בת זוגה של השליטה. או אם לדייק - בת זוגה של קלייר (שהיא אחת האישיויות של השליטה). מאחר שפרודנס לא קיבלה אהבה בחזרה היא כאבה מאוד את הרומן שהתפתח בין מושא אהבתה לבין קלייר. כואב, אבל קורה. אלא שבכך לא מסתיים הסיפור. השליטה, בעלת היוזמות המבורכות, החליטה לפנות לפרודנס, לתמוך בה ולהיות לה לאוזן קשבת. אבל מבלי להגיד לה שהיא בעצם קלייר. וכך נוצר המצב הפתולוגי, שפרודנס בוטחות בשליטה וספרת לה את אשר על ליבה, מבלי לדעת שהיא בעצם מדברת עם קלייר. כשפרודנס גילתה מה בדיוק קורה, מובן שהיא הרגישה מרומה עד מאוד. אבל כשהיא כתבה על כך בכלוב, השליטה יצאה מייד בספין והאשימה את פרודנס בכך שעשתה אווטינג לריבוי האישיויות שלה. בעעעעעעעע. גם חשוב לציין שלאורך כל הפרשה הזו השליטה אמנם תפקדה מצוין עם ריבוי האישיויות שלה. זו רק פרודנס שלא תפקדה מצוין.

אז כך יראה הקו חם?

היוזמה בהחלט מבורכת. כמו שמועדון סאדו הוא יוזמה מבורכת. אבל לא כל אדם מתאים לניהול של מועדון סאדו, ולא כל אדם מתאים לניהול של קו חם.

אתה יודע מה, יכול להיות שאתה צודק. אבל התגובה הזו שלך כל כך מכוערת שהיא פשוט מוציאה את החשק מלהסתכל עליך. וגם הבאה אחריה לא הוסיפה לך כבוד.

כבר היו לנו חילוקי הדיעות שלנו בעבר, אבל הפעם באמת שעברת כל גבול. בושה לך ובושה לפורום.
טעימה אוהבת

אפרופו בושה

הנה כמה מפניני תגובותיה של פותחת השרשור:
תגובות נשגבות אלו, הן הן התורמות לכיעור וזילות הפורומים.
אני תוהה מדוע שוב ושוב ניתנת לה במה חופשית להשתלחויות בזויות מול חברים אחרים?
א. "אין קשר בין בוז כלפי מי שיודעים רק לבקר פעילות של אחרים ובין היכולת לעשות טוב. אני מספיק ברורה? אז עופו לי מהווריד עלובות שכמותכן."
ב. "טעימה או אולי הטרול פרודנס? ייגעת אותי בעבר ואת משתדלת להמשיך באובססייה שלך שוב. בחייאת ראבק Get a life."
ג. "רפאל, אתה כל כך טיפש, כל כך מרושע וכל כך שקרן, שלהמשיך להגיב לך זה בזבוז זמן ובאמת שיש לי מה לעשות עם זמני היקר. כתוב מה שבא לך."

וזו האישה החביבה שהולכת לעמוד בראש הקו החם שיהווה תמיכה נפשית לחברים נפגעים.
icon_eek.gif
רפאל
רפאל • 17 ביולי 2011
השליטה כתב/ה:
רפאל,

טאסק...
כנ"ל.

תגובה משה-קצבית אופיינית. התעלמות מוחלטת מכל טענה עניינית שמופנת אליך. האמונה שאינך חייבת דין וחשבון לאף אחד. והתקפות משוללות רסן כנגד כל מי שמעז לבקר אותך.
רפאל
רפאל • 17 ביולי 2011
נילי ונילי כתב/ה:
אתה יודע מה, יכול להיות שאתה צודק. אבל התגובה הזו שלך כל כך מכוערת שהיא פשוט מוציאה את החשק מלהסתכל עליך. וגם הבאה אחריה לא הוסיפה לך כבוד.

כבר היו לנו חילוקי הדיעות שלנו בעבר, אבל הפעם באמת שעברת כל גבול. בושה לך ובושה לפורום.

נילי ונילי, כולם יודעים באיזו לשון גסה ומושחזת את כותבת כאן כנגד כל גבר שקיים צל צילו של ספק שהוא פגע, אפילו בעקיפין, בנים מנימי נפשיה של איזו אישה. אם היתה בך איזו מחוייבות מוסרית להגן על מי שצריך להגן, לדאוג לטובתה של הקהילה, ולהעמיד במקומו את מי שלא בסדר, אני מניח שכבר היינו רואים אותך כותבת משהו מושחז כנגד השליטה.

אבל אין לך ככל הנראה שום מחויבות כזו. יותר ויותר דומה שהדבר שמעניין אותך הוא הפוזה הנילי-ונילית, של הפמניסטית הגדולה, מגנת הנשים ושוחרת הלסביות. ובסופו של יום לא מעניין אותך הצדק הגדול שאת תמיד מדברת עליו, אלא רק למצוא את הגבר הראשון שאת יכולה להתנגח בו. לא משנה מה הסיפור.

מה בדיוק מכוער, נילי?
זה שאני מזכיר לאנשים מי היא השליטה?
זה שאני אומר שריבוי אישיויות אינו גושפנקה לשימוש מניפולטיבי בניקים מרובים?
זה שאני אומר את מה שרבים חושבים, והוא שאישה עם אישיות נפשית בעייתית כל כך לא צריכה לעמוד בראשו של קו חם?

או שמה שמכוער כל כך בעיניך הוא זה שאני גבר וזה שאני מעביר ביקורת על אישה שהיא אושיה בקהילה ההומו-לסבית שלך?
Vestri
Vestri • 17 ביולי 2011
מזל שלא צריך רשות של אף גבר באשר הוא, ובטח לא אחד שמתפלמס נגד נשים באופן קבוע, כדי להקים קו חם.

אני הייתי שמחה לשים מבטחי בשליטה בכל מצב שהוא, והייתי ממליצה לכל אחת שצריכה עזרה להעזר בה, ללא כל היסוס שהוא.

ואם זאת, מי שלא רוצה, שלא יתקשר, או שידבר עם מישהו אחר ממתנדבי הקו החם. אין בעולם כולו אדם שאין בו דופי למי שרוצה לחפש כזה.
טעימה אוהבת
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2011
טעימה אוהבת • 18 ביולי 2011
Vestri כתב/ה:
מזל שלא צריך רשות של אף גבר באשר הוא, ובטח לא אחד שמתפלמס נגד נשים באופן קבוע, כדי להקים קו חם.

אני הייתי שמחה לשים מבטחי בשליטה בכל מצב שהוא, והייתי ממליצה לכל אחת שצריכה עזרה להעזר בה, ללא כל היסוס שהוא.

ואם זאת, מי שלא רוצה, שלא יתקשר, או שידבר עם מישהו אחר ממתנדבי הקו החם. אין בעולם כולו אדם שאין בו דופי למי שרוצה לחפש כזה.

את תלכי אחריה באש ובמים.
לעולם תקבלי מימנה יחס הוגן משולל קללות וגידופים, שהרי ככה היא נוהגת עם חבר מרעיה או נכון יותר לומר שפוטיה.
אותם חברים מתגייסים שוב ושוב לקליק לייק על כל תגובה אוהדת שהיא מקבלת, בתקוה שזה יעזור לטהר את שמה הטוב.
אבל
כדאי לשים לב לקולות הנאטרליים שעולים מעל גבי הפורום.
קולות של חברים שלא באמת מכירים את אותה " שליטה נעלה" ושופטים אך ורק על סמך התנהלותה הקלוקלת מעל גבי הפורומים.
יהיה פאטתי לחשוב שאישה כזו עם גחמות עלובות, מסוגלת לעמוד בראש קו חם!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 ביולי 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
Vestri כתב/ה:

את תלכי אחריה באש ובמים.
לעולם תקבלי מימנה יחס הוגן משולל קללות וגידופים, שהרי ככה היא נוהגת עם חבר מרעיה או נכון יותר לומר שפוטיה.
אותם חברים מתגייסים שוב ושוב לקליק לייק על כל תגובה אוהדת שהיא מקבלת, בתקוה שזה יעזור לטהר את שמה הטוב.
אבל
כדאי לשים לב לקולות הנאטרליים שעולים מעל גבי הפורום.
קולות של חברים שלא באמת מכירים את אותה " שליטה נעלה" ושופטים אך ורק על סמך התנהלותה הקלוקלת מעל גבי הפורומים.
יהיה פאטתי לחשוב שאישה כזו עם גחמות עלובות, מסוגלת לעמוד בראש קו חם!

אחותי, אין לי מושג מי את, אבל נייטרלית את לא.

לא צריך להיות חכם גדול כדי לזהות התקפה אישית כשקוראים אותה.
אין לי מושג מה יש בינך לבין אור ויכול להיות שהטיעונים שלך, כשהם מוצגים בצורה אובייקטיבית, ראויים בהחלט להתייחסות.

אבל רבאק, אל תנופפי פה בנייטרליות.
לא היתה תגובה אחת נייטרלית בכל השרשור הזה.

האנשים הנייטרלים בעיקר מגרדים את ראשם בתהיה. אם היו שואלים אותי אם אור ראויה או לא ראויה לעמוד בראש הקו האדום הייתי עונה בכנות: אין לי מושג.
כל מה שסופר פה עליה סופר בכל כך הרבה כעס והתשובות שלה עצמה היו רוויות כעס אף הן, שאין לי מושג. אין פה סיפור מספיק מפורט, עובדות כהוויתן. יש פה המון רגש והמון פרשנות ואין פה טיפה אחת של נייטרליות.