סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על יחסים פתוחים

מד ו י ק
לפני 13 שנים • 21 ביוני 2011
מד ו י ק • 21 ביוני 2011
ToothFairy כתב/ה:

שאתה אוכל ביסלי, אתה פשוט לא תהיה רעב בארוחה עצמה.
כשאתה "שבע" מבחינה מינית, מריגושים כאלו ואחרים שחווית, ההתעניינות שלך במין פוחתת, באופן טבעי.
וזה בהחלט דבר שיכול לפגוע בזוגיות.

הילה, אם לא היינו פרימטים, יש מצב שאפקט קולידג' היה עוזר כאן.
פייה{O}
לפני 13 שנים • 23 ביוני 2011
פייה{O} • 23 ביוני 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
פעם אחרונה הייתי עם אחרת לפני שנה וחצי (אגב, איך מישהו שרגיל "לגוון" אחת לשבוע, לא רק שנמצא עם אותה אחת מזה שנה וחצי ואף לא יקח אם יציעו לו גם לא בפנטזיה, זה עוד נושא סופר מורכב). להגיד שלא כאב לה, אני לא יכול. זאת הייתה התחלה (אנחנו מכירים שנתיים פחות שבועיים), היא עדיין לא בטחה בי וקיבלה את זה כעובדה. כיום, מודעת לחטאי העבר שלי, היא בעצמה מציעה לי לגוון ואף היממה אותי לפני יומיים כאשר שוב טענתי שאין לי מה לעשות באחרת כי אף אחת בעולם לא תשתווה אליה והשיבה - אין בעיה, תביא אותה לכאן, אני אלמד אותה. אבל כזאת אנג'לינה שלי. היא מושלמת ולכן באמת לא דוגמא. 

אבל דווקא בדוגמא הזאת יש בעיה גדולה - אתה, בתור בלתי נאמן מוצהר, אומר שעכשיו אין לך מה לעשות עם אף אחת אחרת כי אף אחת לא תשווה לאנג׳לינה. 
אז מה זה אומר בעצם? שכאשר אתה עם מישהי שאתה באמת אוהב ומושלמת לך אתה כן במונוגמיה?
וזה אומר שכאשר לא שמרת אמונים למעשה פשוט לא היית בכזו מערכת יחסים אוהבת?

(מתנצלת מראש על השאלות החודרניות, כמובן שאם לא בא לך אל תענה - אני פשוט ממשיכה בעקבות מה שאתה כתבת..) 
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 23 ביוני 2011
Brave Dwarf • 23 ביוני 2011
פייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פעם אחרונה הייתי עם אחרת לפני שנה וחצי (אגב, איך מישהו שרגיל "לגוון" אחת לשבוע, לא רק שנמצא עם אותה אחת מזה שנה וחצי ואף לא יקח אם יציעו לו גם לא בפנטזיה, זה עוד נושא סופר מורכב). להגיד שלא כאב לה, אני לא יכול. זאת הייתה התחלה (אנחנו מכירים שנתיים פחות שבועיים), היא עדיין לא בטחה בי וקיבלה את זה כעובדה. כיום, מודעת לחטאי העבר שלי, היא בעצמה מציעה לי לגוון ואף היממה אותי לפני יומיים כאשר שוב טענתי שאין לי מה לעשות באחרת כי אף אחת בעולם לא תשתווה אליה והשיבה - אין בעיה, תביא אותה לכאן, אני אלמד אותה. אבל כזאת אנג'לינה שלי. היא מושלמת ולכן באמת לא דוגמא. 

אבל דווקא בדוגמא הזאת יש בעיה גדולה - אתה, בתור בלתי נאמן מוצהר, אומר שעכשיו אין לך מה לעשות עם אף אחת אחרת כי אף אחת לא תשתווה לאנג׳לינה. 
אז מה זה אומר בעצם? שכאשר אתה עם מישהי שאתה באמת אוהב ומושלמת לך אתה כן במונוגמיה?
וזה אומר שכאשר לא שמרת אמונים למעשה פשוט לא היית בכזו מערכת יחסים אוהבת?

(מתנצלת מראש על השאלות החודרניות, כמובן שאם לא בא לך אל תענה - אני פשוט ממשיכה בעקבות מה שאתה כתבת..) 

אל תתנצלי.

כתבתי שזה מורכב פה: "אגב, איך מישהו שרגיל "לגוון" אחת לשבוע, לא רק שנמצא עם אותה אחת מזה שנה וחצי ואף לא יקח אם יציעו לו גם לא בפנטזיה, זה עוד נושא סופר מורכב", ולכן אין לי תשובה של ממש. אמרתי שאני לא מאמין ביכולתם של אנשים להשתנות, לא לפרקי זמן ארוכים בכל אופן. האם שנה וחצי זה פרק זמן ארוך? יחסית לשיא עם אותה אחת בן שלושה חודשים עליו שמרתי קודם, הוא כן, יחסית לאורך החיים, הוא לא. למה אתה כן ועם אחרות לא? אני מנחש שזה קשור להתאמה ובעיקר להתאמה מינית (לא מי יודע מה רומנטי, נכון?), אבל גם להתאמה מינית מתרגלים ומי שרגיל לגוון, יגוון.

לכן, אגב, כשאני שומע נשים אומרות: אני אהיה סופר דופר במיטה ואז הוא לא יבגוד בי, אני צוחק. מי שבוגד, בוגד כי הוא בוגד. כי הוא לא רוצה לוותר על הגיחה צדדית או על החוויה שטמונה בה. האם אני אוותר על הגיחה הזאת או שבדרך פלא אמצא אותה כלא נחוצה גם אחרי שאתרגל, אולי. אבל אם היה ואוותר ואמצא אותה כבלתי נחוצה, אצטרך לעשות איזה רגע חושבים ולערוך עם עצמי ועם העבר שלי הכרות מחודשת. יכול להיות שאחרי שזה יקרה, בעוד שנה שנתיים, בפוסט דומה, אכתוב את משפט המחץ שכרגע מרגיש לי נלעג ולא מציאותי: כשמוצאים את מה שמחפשים, יותר לא מחפשים. ואז יגיע איזה גמד ויגיד לי שהחיים דינאמיים מדי מכדי לספק באחת את הצרכים לאורך כל החיים. (-;