סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המזווג

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 20 ביולי 2011

Re: מה שהתכוונתי הוא

בכוח המוח​(שולטת) • 20 ביולי 2011
ניק דרייק כתב/ה:
שכאשר אישה שולטת אך היא גם נשלטת, כל החשק המיני של הנשלט יורד. הוא פועל בכך שהוא נשלט והאישה שולטת. כשגם היא שולטת, זו כבר משיכה מסוג אחר. אין פה פמדום
אבל אולי זה רק אצלי
ומעניינות השאלות האחרות של לידה...
בפמדום, הייתי נותן כח לאישה ללדת ולבחור זרעים ממי שהיא רוצה. ולא מגבר אחד שהוא בעצם השליט הגדול.

התשובה שלך מאוד מקוממת אותי מכמה סיבות: מובלע בה שיש דרך אחת בה נשלט מתגרה, וזה כששולטת, היא רק פלקט. רק "שולטת אמיתי", שאין בה חלקים אחרים, שונים.

אני חושבת שלנשים יש צרכים רבים, חלקם סותרים. חלק מזה יכול להיות הצורך להיות נקבה, על כל מה שמשתמע מזה מול גבר מסויים. היא גם יכולה להיות בעלת צרכים מקבילים, או נוגדים לכאורה, ועצם היותה גם "נשלטת" לא יוריד במאום מכך.

באופן אישי, בי יש צרכים מקבילים. יש כאלה שיקראו לזה מתחלפת, אני חושבת שזה הרבה יותר מזה: זה חוצה מגדר, זה חוצה גילאים, זה חוצה אפילו שליטה "נטו". אני התמהיל היחודי הזה של עצמי, ואני לא באמת מתכוונת לוותר במודע על צד שלי.

האם זה עושה אותי ושכמותי לפחות? אני רחוקה מלהסכים עם זה.
האם גיליתי שנשלט שנחשף לדואליות הזו אצלי מתגרה פחות? ממש לא. העוצמה נשארת גם כאן וגם כאן, ולדעתי היא מה שמייצרת את הגירוי ואת הכניעה.
האם אני צריכה להתכנס תחת טייטל חד וברור כדי לזכות בכבוד של "שולטת אמיתית"? אני אענה על כך בשתי מילים: "זו בי".
ניק דרייק
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2011

למה פלקט?

ניק דרייק • 21 ביולי 2011
אני כן חושב שנשלט מתגרה משתי נקודות בסיסיות. עצם היות האישה שולטת, ועצם היות האישה אישה.
אם גבר מעורב, או אם השולטת אוהבת להיות מושפלת, למשל, זה לא בקטגוריה של פמדום.
ואני לגמרי מקבל את כל הקטגוריות האחרות. אבל נשלט שייך לקטגוריית הפמדום. וגם שולטת.

זה יפה מאד שהכל חוצה מגדרים והכל. אבל אני אשמח לפגוש בחדר חשוך אישה שהיא אישה ולא גבר מתחזה. ואני אשמח לפגוש בחדר חשוך אישה עם אוריינטציה של שולטת, ולא מישהי מלאה בסימנים כחולים. זה עניין של מה מדליק אותי. ואם גם הקטגוריות האלו לא קיימות, אפשר גם להכניס פילים וחגבים למיטה ולקרוא לזה סקס ונילי. למה בכלל הגדרות? למה בכלל פורומים עם כותרות. זה כל כך ניינטיז.
עבד 83 מכרמי יוסף

Re: למה פלקט?

עבד 83 מכרמי יוסף • 21 ביולי 2011
ניק דרייק כתב/ה:
אני כן חושב שנשלט מתגרה משתי נקודות בסיסיות. עצם היות האישה שולטת, ועצם היות האישה אישה.
ואני לגמרי מקבל את כל הקטגוריות האחרות. אבל נשלט שייך לקטגוריית הפמדום. וגם שולטת.

זה יפה מאד שהכל חוצה מגדרים והכל. אבל אני אשמח לפגוש בחדר חשוך אישה שהיא אישה ולא גבר מתחזה. ואני אשמח לפגוש בחדר חשוך אישה עם אוריינטציה של שולטת, ולא מישהי מלאה בסימנים כחולים. זה עניין של מה מדליק אותי. ואם גם הקטגוריות האלו לא קיימות, אפשר גם להכניס פילים וחגבים למיטה ולקרוא לזה סקס ונילי. למה בכלל הגדרות? למה בכלל פורומים עם כותרות. זה כל כך ניינטיז.

אני מסכים חלקית.
לדעתי יכול להיות גבר מעורב כי הרי יש הרבה סצינות פמדום שנגיד, חבר של השולטת משפיל את הנשלט ביחד איתה. אבל בסך הכל אני מסכים איתך.
עבד 83 מכרמי יוסף

עבד 83 מכרמי יוסף כתב/ה:
ניק דרייק כתב/ה:

אני מסכים חלקית.
לדעתי יכול להיות גבר מעורב כי הרי יש הרבה סצינות פמדום שנגיד, חבר של השולטת משפיל את הנשלט ביחד איתה. אבל בסך הכל אני מסכים איתך.

אפילו זה מה שקורה בונוס בפרוות (תקרא בויקיפדיה העברית) בסוף: השולטת מתאהבת בגבר אחר ושהנשלט מושפל ע"י אותו גבר הוא מאבד את הרצון להישלט (לא יודע אם זה פועל ככה היום אבל זה הסיפור בכל מקרה).
עבד 83 מכרמי יוסף

עבד 83 מכרמי יוסף כתב/ה:
עבד 83 מכרמי יוסף כתב/ה:
ניק דרייק כתב/ה:

אני מסכים חלקית.

אפילו זה מה שקורה בונוס בפרוות (תקרא בויקיפדיה העברית) בסוף: השולטת מתאהבת בגבר אחר ושהנשלט מושפל ע"י אותו גבר הוא מאבד את הרצון להישלט (לא יודע אם זה פועל ככה היום אבל זה הסיפור בכל מקרה).

הם החליטו לקרוא לזה "וונוס בפרווה" אבל התרגום הוא "וונוס בפרוות"
Venus in fur -> וונוס בפרווה.
Venus in furs - וונוס בפרוות.
בכוח המוח​(שולטת)

בכוח המוח​(שולטת) • 21 ביולי 2011
ניק דרייק כתב/ה:

מה שמדליק אותך היא אישה שיש לה (בפנטזיה שלך) רק צרכים של שולטת.
אנשים מורכבים הרבה יותר מזה.
זו הסיבה למילה פלקט.
מצד שני, אתה לא הנשלט היחיד שצריך דיכוטומיה מהסוג הזה.
מצד שלישי, זה מה שמדליק אותך, יש מגוון נשלטים שבהחלט יכולים להתגרות מ"היררכיה": שולט - נשלטת/שולטת - נשלט.
ניק דרייק

זה מה שמדליק אותי כ"נשלט"

ניק דרייק • 21 ביולי 2011
כי גם "נשלט" בעינייך זו הגדרה פלקטית.
המשמעות של פלקט הוא משהו שטחי.
ויכול להיות שבעינייך הפנטזיה של נשלט-שולטת הוא שטחי. ואני צריך גם לחבב זרגים ובכלל להיות אקספרימנטלי מסעיר. ולא יותר מול הדיכוטומיה של נשלט-שולטת הכל כך משמים.
אבל זו כנראה העמדה שלך. שכל מה שהוא לא "זה", פלקטי. ואני חושב שהכל מעניין.
בכוח המוח​(שולטת)

Re: זה מה שמדליק אותי כ"נשלט"

בכוח המוח​(שולטת) • 21 ביולי 2011
ניק דרייק כתב/ה:
כי גם "נשלט" בעינייך זו הגדרה פלקטית.
המשמעות של פלקט הוא משהו שטחי.
ויכול להיות שבעינייך הפנטזיה של נשלט-שולטת הוא שטחי. ואני צריך גם לחבב זרגים ובכלל להיות אקספרימנטלי מסעיר. ולא יותר מול הדיכוטומיה של נשלט-שולטת הכל כך משמים.
אבל זו כנראה העמדה שלך. שכל מה שהוא לא "זה", פלקטי. ואני חושב שהכל מעניין.

אני לא אמרתי שזה לא מעניין. אמרתי שזה פלקטי.
שאתה מאיר צד אחד של אישיות שמסעיר אותך, ומעדיף להשאיר בצל חלקים אחרים.
אולי אפילו אנושיים יותר.

ואני לא יודעת איפה אני אומרת שאתה צריך לחבב זרגים. או לחבב את הפנטזיה הזו.
האם המקום שלה כאן? כן.
האם היא מרגשת את כל הנשלטים? לא.

האם אישה שהיא רק "שולטת" היא פלקט? לי זה ברור שכן, אם לך זה גם יהיה ברור אולי יהרס לך נדבך חשוב בגרוי.

והדיכוטומיה היא לא: שולטת-נשלט, אלא: או שולטת, או אישה בעלת צרכים מורכבים ומרובדים יותר.

ובקשר לזה שנשלט בעיני היא הגדרה פלקטית, אומר כך: אני לא מסתכלת על אנשים מהפריזמה הזו. לי ברור שגברים מורכבים הרבה יותר מזה. הצרכים שלי מגבר הם בין היתר התמסרויות מסוגים מסויימים. הנשלטות במקרה כזה יכולה להיות עוצמתית בטירוף, וכמובן שזה רחוק מלהיות פלקט.