לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחירות לזוג החם ביותר בכלוב

Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • 24 באוק׳ 2011

Re: הומור לא ראוי!

FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
טעימה אוהבת, אני פונה אליך שוב בתקווה לקבל ממך איזשהי תשובה הגיונית ועניינית. בתחילה כתבת את זה:

טעימה אוהבת כתב/ה:
הפורומים נועדו לדיונים בנושאי בדס"מ שונים.
כשנפתח שרשור מטרתו לעורר דיון כל שהוא שיביא בעקבותיו תגובות לצד זה או אחר.
הפורומים לא נועדו לגחמות פרטיות של חברים שבא להם להשתטות ולכתוב בהומור.
השרשור נכתב בהומור,
אבל תארו לכם שעוד הרבה חברים יחקו אותו ויפתחו " שרשורי הומור" פרטיים כאלו.
לגיטימי? כן
ראוי? לא
הורס? כן!

התלוצצות בין חברים היא נהדרת אבל לא שייך להעלות אותה מעל גבי פורום המשרת חברי אתר רבים.

ואז, כמגננה על כך שהסבירו לך כי מאסנו ב"משטרת הפורום", כתבת את זה:

טעימה אוהבת כתב/ה:
עם כל הכבוד
זכותו של כל חבר לבוא ולכתוב כל מה שבא לו.

אז מה את רוצה ממי שפתח את השרשור? על מה את מלינה?

ואגב, בניגוד אליך, אני לעולם לא אדרוש מגולש אחר להפסיק לכתוב בפורום ולא חשוב עד כמה עמוקים חילוקי הדעות בינינו.

מאד יכול להיות שאת מחכה לחינם לתשובה. אולי היא כבר הלכה לשחק במקום אחר. אבל ניצחתן. כל הכבוד. כמה הייתן שם - 5 על 1 , כדי להסביר לה איזה טרולית היא? תקראי את התגובות של זונת סושי אייכן כדי לקלוט איך זה נראה מהצד.

לענייננו - אם מישהו מתכוון לספור את הקולות, אז שלי נתון - בלא כל שוחד בחירות - לפסיכי ולבת-ישראל, שעל הרמה המנטלית לפחות, נראים לי זוג מעניין ביותר.
מעניין בכל מיני מובנים מעניינים..........
אפילו שווה לדעתי סרט דוקמנטרי הקטע ((-:

אז תן לי לשאול אותך שאלה קטנה.
למה כאשר פנו אליה בתגובות רציניות שמנסות להבין את העמדה שלה היא לא הביעה התייחסות אבל כאשר כתבו משהו מעליב/פוגע/הכנס מילה כבקשתך היא הגיבה באותו משקל?
למה כאשר ספירט ניסתה להבין את הסתירה שבדבריה (בתקווה שאתה רואה את הסתירה) היא נתקלה בחוסר מענה?
וכאשר אני כתבתי תגובה שהייתה מאוד רצינית (בין הראשונות שלי בשרשור זה) היא יכלה רק לצטט את זה שכתבתי על ונוס שהיא מקסימה ושזה מוכיח את הטענה שלה?

דיי לחשוב שזוהי קונספירציה נגד אדם אחד
אף אחת או אחד לא רואים את עצמם כמלכי או מלכות הפורום (מלבד פיטר שרואה את עצמו כמלך הצ'ט אבל זה נושא אחר לחלוטין!)
בסך הכל מרבית האנשים כאן לא אוהבים (ומי שרוצה לתקן אותי באמת מוזמן בברכה לעשות זאת) שאומרים להם שאם כותבים איזושהי הערה הומוריסטית בפורום כללי זה מביע זלזול בתחום הבדסמ והופך את המקום לקרקס.

* שום דבר מהנכתב כאן לא בא כמתקפה או כעמדה צינית אלא תגובה רצינית עם מחשבה מאחוריה, מקווה שהצלחתי להבהיר את זה
FOR GOOD

FOR GOOD • 24 באוק׳ 2011
Purple phoenix כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
טעימה אוהבת, אני פונה אליך שוב בתקווה לקבל ממך איזשהי תשובה הגיונית ועניינית. בתחילה כתבת את זה:

טעימה אוהבת כתב/ה:
השרשור נכתב בהומור,
לגיטימי? כן
ראוי? לא
הורס? כן!

התלוצצות בין חברים היא נהדרת אבל לא שייך להעלות אותה מעל גבי פורום המשרת חברי אתר רבים.

טעימה אוהבת כתב/ה:
עם כל הכבוד

ואגב, בניגוד אליך, אני לעולם לא אדרוש מגולש אחר להפסיק לכתוב בפורום ולא חשוב עד כמה עמוקים חילוקי הדעות בינינו.

מאד יכול להיות שאת מחכה לחינם לתשובה. אולי היא כבר הלכה לשחק במקום אחר. אבל ניצחתן. כל הכבוד. כמה הייתן שם - 5 על 1 , כדי להסביר לה איזה טרולית היא? תקראי את התגובות של זונת סושי אייכן כדי לקלוט איך זה נראה מהצד.

לענייננו - אם מישהו מתכוון לספור את הקולות, אז שלי נתון - בלא כל שוחד בחירות - לפסיכי ולבת-ישראל, שעל הרמה המנטלית לפחות, נראים לי זוג מעניין ביותר.

למה כאשר פנו אליה בתגובות רציניות שמנסות להבין את העמדה שלה היא לא הביעה התייחסות אבל כאשר כתבו משהו מעליב/פוגע/הכנס מילה כבקשתך היא הגיבה באותו משקל?
למה כאשר ספירט ניסתה להבין את הסתירה שבדבריה (בתקווה שאתה רואה את הסתירה) היא נתקלה בחוסר מענה?
וכאשר אני כתבתי תגובה שהייתה מאוד רצינית (בין הראשונות שלי בשרשור זה) היא יכלה רק לצטט את זה שכתבתי על ונוס שהיא מקסימה ושזה מוכיח את הטענה שלה?

אף אחת או אחד לא רואים את עצמם כמלכי או מלכות הפורום (מלבד פיטר שרואה את עצמו כמלך הצ'ט אבל זה נושא אחר לחלוטין!)
בסך הכל מרבית האנשים כאן לא אוהבים (ומי שרוצה לתקן אותי באמת מוזמן בברכה לעשות זאת) שאומרים להם שאם כותבים איזושהי הערה הומוריסטית בפורום כללי זה מביע זלזול בתחום הבדסמ והופך את המקום לקרקס.

* שום דבר מהנכתב כאן לא בא כמתקפה או כעמדה צינית אלא תגובה רצינית עם מחשבה מאחוריה, מקווה שהצלחתי להבהיר את זה

את צריכה לשאול אותה, לא אותי. אבל איפה היא?
אני רק יכול לומר לך, שהתגובות שנכתבו כלפיה היו כבדות בטירוף. הן רק נכתבו במסווה של הומור. היא רק הביעה את דעתה. התגובות שהעלתה סושי אייכן אולי יעזרו לך להבין. שימי את עצמך בנעליים שלה. זה הכל.

FOR GOOD כתב/ה:
Purple phoenix כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

טעימה אוהבת כתב/ה:
השרשור נכתב בהומור,
לגיטימי? כן
ראוי? לא
הורס? כן!

טעימה אוהבת כתב/ה:
עם כל הכבוד

את צריכה לשאול אותה, לא אותי. אבל איפה היא?
אני רק יכול לומר לך, שהתגובות שנכתבו כלפיה היו כבדות בטירוף. הן רק נכתבו במסווה של הומור. היא רק הביעה את דעתה. התגובות שהעלתה סושי אייכן אולי יעזרו לך להבין. שימי את עצמך בנעליים שלה. זה הכל.

אני מודה שחלק מהתגובות היו מוגזמות, כפי ששלה לדעתי היו מוגזמות בחלקן.
אבל הקושי שלי בלשים את עצמי בנעליים שלה מכיוון שכשאני עושה את זה אני עדיין מוצאת את התגובות שלה כתגובות שמנסות ליצור פרובוקציה מסויימת.
עצם העובדה שהיא התעלמה מהחלקים הרציניים של התגובות והגיבה רק בעוקצנות מוכיחה בעיניי את זה.
No Name

אולי זו אני

No Name • 24 באוק׳ 2011
אבל ירדתם מהפסים או מה ? חוש הומור ? מישהו ? הפורום הפך למלחמות, או לא להיות. חבל.  
nomorenomore
nomorenomore • 24 באוק׳ 2011
אוי זה עצוב.

יש פה זוג נחמד, שאני לא מכיר אישית (את הבחורה מכיר בקלילות ממסיבות, את הבחור מעולם לא פגשתי) והזוג הזה פתחו דיון נחמד, קליל ומשעשע.

משום מה, אתם(רובכם - המיעוט הוא הגיוני ומקסים בעיני), אנשים פגועים נפשית עם צלקות מעהבר ותסביכים מפה ועד הו-צ'י-מין סיטי , בחרתם להעלב או לא להבין את ההומור הכה פשוט וקליל. בחיי, כואב לי לראות אנשים בני 30 +, דברים ונשים מבוגרים ומבוגרות, כאלו שיודעים דבר או שניים בחיים...מתנהגים כך.

פשוט עצוב.

תלמדו לקחת דברים בקלילות, להיות נחמדים יותר וחברותיים יותר.

תחייכו יותר, זה לא עולה כסף.
Lola'{Partial}

צודק...

Lola'{Partial} • 24 באוק׳ 2011
גם אני לקחתי את זה בהומור... icon_eek.gif
בכוח המוח כתב/ה:
מה הומור?
קושי לא מחלק שוקולדים??

אני טענתי שיש לי בכלל שוקולדים חופשי (במגוון טעמים מוזרים- שוקולד תות מהול בשמפניה ולא מוזרים!)
Lola'{Partial}

אם בשוחד עסקינן

Lola'{Partial} • 24 באוק׳ 2011
פסיכיאטר מציע לגלח את השיער למי שירצה icon_eek.gif

אולי הוא יותר פסיכי מפסיכיאטר?

אני מדגישה שבניגוד לנינט לא תקבלו מליון שקלים חדשים icon_biggrin.gif
טעימה אוהבת
טעימה אוהבת • 24 באוק׳ 2011
לפעמים אני כאן, אולי זה מפליא אבל יש חיים גם מעבר לכלוב icon_smile.gif
בתשובה לכל התוהים והמלינים:
א. אני אגיב מתי שארצה, איך שארצה ולמי שארצה. יהיו כאלו שיקבלו את התגובות שלי.
יהיו כאלו שיראו בי טרול שבה להזיק ואפילו יטרחו לפרסם את תמונת הטרול המזיק בפורומים בתקוה שאולי סוף סוף אפגע ( נו באמת זה יותר מידי תינוקי)
יהיו כאלו שיטענו בתוקף שאני מפרה שמחות, יהיו כאלו שטענו שכולי סתירות, אחרים יסכימו עם הביקורת שלי , הכל לגיטימי.
אף אחד לא יכתיב מתי ואיך צריך להגיב!
ב. גברת רוח חופשית, בחדוה רבה סימנת לייק לתגובה הכל כך מושפלת ומכוערת של " מיוחדת" שהטיחה כלפי, אז בבקשה אל תצהירי פה הצהרות על הוגנות.
ג.מעניין שרק התגובות שלי " זוכות" לביקורת ואפילו ביקורת הגובלת בביזוי וחוסר כבוד.
למה אף אחת מכבודת החברות לא חושבת להעיר על התגובה הבזויה של Uranus :
"נ.ב.
טעימה ואוהבת!
לא הגיע הזמן שתוציאי את המקל מהתחת כדי לאפשר לקצת בולבול להכנס שם?"

גם זה נחשב הומור?
כל גינוי ולגלוג שמעלה חבר כלפי חבר אחר, מתקבלת אצלכן?
ד. כל התגובות השפלות והלא ראויות, משפילות ומבזות רק את החבר שכותב אותן
וכמובן את מי שמנסה לחזק אותו ולסמן לו לייק.
ה. גם אם נוח לטעון שתגובותי משפילות ולא שומרות על כבוד אחרים, ( נו צריך להצטדק איכשהוא)
אני לא מקבלת טענה חד צדדית והזויה זו.
ו. למרות הכל, נחמד כאן באתר, יש חברים שיודעים לכבד אחרים ולהתנסח בצורה ראויה.
לשמחתי הם הרוב.
חבל שקבוצת בנות ותיקה ומגובשת מנסה בכל פעם מחדש להראות את הצד האפל והמכוער של המקום. ( שימו לב שלא נקבתי בשמות, לא צריך, התגובות בשרשור מדברות בעד עצמן).