שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

Anjelina{Eliphal}
לפני 12 שנים • 7 בנוב׳ 2011
Anjelina{Eliphal} • 7 בנוב׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
איזו הקלה.

icon_smile.gif
exact sentiments
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 12 שנים • 7 בנוב׳ 2011
Anjelina כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
איזו הקלה.

icon_smile.gif
exact sentiments

ואיך *זה* קשור לנושא השרשור, אורחות נשלטות חביבות? icon_rolleyes.gif
אני מתכוונת שלא היה כל צורך שתנעצו בו עוד חצים.
ובחזרה לנושא המקורי.
מלכתחילה לא רציתי להגיב, מסיבות שונות, אחת מהן היתה שהשאלה המקורית נוסחה באופן שהניח כמובן מאליו שהשולטת משתמשת בסטראפאון.
בפרופיל שלי כתוב: "לא שואפת להיות גבר ולא מחביאה סטראפאון בארון, ליד השלד". זה כבר מפיל את אופציה 3 בשאלה המקורית (שינוי מגדר).
מעבר לנטיות סאדיסטיות יש לי אברי מין נשיים, מהממים ביופיים כמובן, ואין לי שום צורך נפשי לזיין או קינאת פין.
מעבר לזה, עצלות היא תכונה שולטת ואני רואה בזיון באמצעות סטראפאון שירות לנשלט, דבר שקשה לי תפיסתית (מתנת יום הולדת? יש סשנים טובים יותר, האמינו לי). אני מתכוונת, זה חייב להיות ממש כייף, או שהם לא היו כל כך מתים לזה. לא ככה? וכך פרחה לה אופציה 2.
כן כן, סיפרו לי שזה "משפיל לנשלט" וכאלה. ב ס ד ר. אני מכירה המון השפלות אחרות שלא מחייבות שאשים עלי דבר זר ומוזר כמו זין מפלסטיק (!) ואעמוד ואעשה משהו שבעיני הוא הפוך ממה שצריך להיות. בה ביי אופציה 1..

בטי, עכשיו תורך icon_smile.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
Anjelina כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
איזו הקלה.

icon_smile.gif
exact sentiments

ובחזרה לנושא המקורי.
מלכתחילה לא רציתי להגיב, מסיבות שונות, אחת מהן היתה שהשאלה המקורית נוסחה באופן שהניח כמובן מאליו שהשולטת משתמשת בסטראפאון.
בפרופיל שלי כתוב: "לא שואפת להיות גבר ולא מחביאה סטראפאון בארון, ליד השלד". זה כבר מפיל את אופציה 3 בשאלה המקורית (שינוי מגדר).
מעבר לנטיות סאדיסטיות יש לי אברי מין נשיים, מהממים ביופיים כמובן, ואין לי שום צורך נפשי לזיין או קינאת פין.
מעבר לזה, עצלות היא תכונה שולטת ואני רואה בזיון באמצעות סטראפאון שירות לנשלט, דבר שקשה לי תפיסתית (מתנת יום הולדת? יש סשנים טובים יותר, האמינו לי). אני מתכוונת, זה חייב להיות ממש כייף, או שהם לא היו כל כך מתים לזה. לא ככה? וכך פרחה לה אופציה 2.
כן כן, סיפרו לי שזה "משפיל לנשלט" וכאלה. ב ס ד ר. אני מכירה המון השפלות אחרות שלא מחייבות שאשים עלי דבר זר ומוזר כמו זין מפלסטיק (!) ואעמוד ואעשה משהו שבעיני הוא הפוך ממה שצריך להיות. בה ביי אופציה 1..

שיר כאב יקירתי
אנחנו מכירים קצת מעבר לפורום, ואני יודע כמה יופייך בכל רמ"ח איבריך ושס"ה גידייך צריכים להיות נערצים ואם את לא צריכה אביזר שכזה זה סבבה , אבל יש כאלה שכן נהנים משימוש בו.
שאלתי את השאלה באמת כי רציתי לדעת אם יש אחרים פה הרואים בשימוש בסטראפאון אחת הסיבות שהצגתי , ואולי גם אחרות.( ולא רציתי להכנס לדיון על קינאת הפין כי נראה לי שזה לא קשור ומיותר לשאלה שלי)

אני מקווה שהדיון יקח אופי יותר מכובד ויתן אפשרות לשולטות ונשלטים לדבר על מה שהשימוש בסטראפאון עושה להם ומה הוא נותן לשני הצדדים.
תודה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
תכלס יצא לי להשתמש בסטראפאון פעם, בנסיבות שהזכרת בסעיף 2 - אבל זה היה חד פעמי (כמתנה מיוחדת מאד לנשלט בקשר קבוע ארוך, אם אתה זוכר את ידידנו המשותף במסכה)
אבל עמק, הגבתי גם כי אף אחת אחרת (כמעט) לא הגיבה ורציתי לעודד שולטות לעשות את זה.
בברכת חברים לתורה ולעבודה!
icon_twisted.gif
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
Anjelina כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
איזו הקלה.

icon_smile.gif
exact sentiments

2 דברים שיר כאב:
1. זו הקלה אמיתית, לא הייתי צינית.
2. כשאני אצטרך שתגדירי אותי, אני אספר לך על זה, עד אז אני אראה כל התנהלות כזו שלך כגסות רוח.

לעניין עצמו:
ההתעסקות במגדרים ו/או ביטול שלהם, מאוד משמעותית אצלי. אני מניחה שאפשר לקרוא לזה קנאת פין, אבל נדמה לי שזה הרבה יותר מורכב מזה: אני נהנית לצאת מהגבולות המגדריים שלי. אני רוצה להחליף מגדר לפעמים, ואני רוצה להיות גם אל-מגדרית כחלק מחוויה קווירית כוללת. להרגיש כזו שיכולה לחדור ולהחדר, לכאוב ולהכאיב, להיות למעלה ולמטה ובסופו של דבר להתערבב לכדי זהות אחת של שני פרטים שלוקחים להם את החופש לחוות ספקטרום רחב של חוויות רגשיות ומיניות.

מעבר לכך, סטרפאון הוא כלי לשימושים נקודתיים. כמו כל כלי, אפשר לעשות בו שימושים רבים ואפילו מנוגדים. זה משפיל בפרספקטיבה מסויימת, ומאפשר הקמה של תחושות תסכול שנמרחות על הסטרפאון והופכות את התסכול, ההשפלה, הבושה לגרויים עצומים. גירוי כזה מעלה בי חוויה של ריחוף, מעבר לתשוקה המינית המאוד חריפה, וזה יכול להיות גם בלי קשר לגמירה באותו רגע מעצם החדירה.

מנגד, התחושות האלה שיוצאות שם לא קשורות בהכרח לזין, לגעת בגירויים כאלה ולהוציא אותם, להיזון מהם, זה המון פעמים מאוד אינטימי ומחבר. גם הנזקקות שנמרחת עלי מעיפה אותי.

מצד שני זה בהחלט יכול להיות קשור לקנאת פין. אני כן מנסה להרגיש את התחושה שגבר מרגיש, ומי שקורא אותי קצת יודע שאני לא צריכה סטרפאון בשביל זה. אני יכולה לדבר על הדגדגן שלי כמו על זין, ולבקש להתייחס אליו ככה. ממילא הכל בראש, לא? כי בראש אני יכולה ממש להרגיש שאני מזיינת לו את הגרון כשבפועל הוא רק יורד לי וכל מה שיש לו בפה זה כפתור קטן, כפי שהגדירה פרלין (:

ובגדול אני אומרת שכל כלי או התנסות שמרחיבה את החוויה שלנו כאדם מיני ראויים להשקל בחיוב להכנס אל תוך הפרקטיקה המינית. תנועה באיזורים חדשים תמיד מגלה עלינו דברים חדשים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בנוב׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
Anjelina כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
איזו הקלה.

icon_smile.gif
exact sentiments

ובחזרה לנושא המקורי.

הייתי שם לך לייק, לולי הרישא העוקצני שלך. מותר לאנשים להוציא אנחת אוויר אותה בלעו במשך שרשור שלם ואף יותר. כן, גם לשולטים ונשלטות שיודעים שהם אורחים בלבד אבל קוראים בפורום בכבוד ובעניין רב .

אז יש לך שליש לייק ממני (-: כי גם אני תמיד תהיתי כיצד כל זה עובד, אלא שלפניך לא ראיתי אף גבירה מציגה את הנושא באופן כזה ולכן המשכתי להזדיין בסבלנות ולהמתין להסבר שאולי יגיע. גם בעיניי, ובדיוק כפי שטענת, פעולת "הכנס הוצא", מעבר לכך שהיא מענגת אותי כגבר ואינה רלוונטית לפורום זה, מהווה מאמץ. ולכן כאשר מדובר במלכה, אישה, שיכולה להתענג באלפי אופנים אחרים, לא הבנתי את הצורך בכך.

תודה לך על כי הצגת את הצד הנוסף, ועכשיו אמשיך להזדיין בסבלנות.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הבהרה קטנה:
ל-FOR GOOD בסוגריים כתוב שולט, ועל כן הוא מוגדר אורח. לא משנה מי חדרה אותו ומתי. הוא די חדש כאן ומתלהב, וכרגע יש לו עודף זמן פנוי.
לבכוח ואנג'לינה כתוב בסוגריים נשלטת ושתיהן מקולרות לדומים גברים. על כן שתיהן מוגדרות אורחות כאן, בפורום פמדום, ולא משנה שבכוח זיינה אולי עשרות גברים ונשים (כן, אני גסת רוח כנראה).
על כן אתן אורחות בדיוק כמוהו.. וזה לא עלבון חלילה
אני מתנצלת על העוקצנות אבל לפעמים קל לנו מדי לשפוט אחרים.
The Fool
The Fool • 8 בנוב׳ 2011
כמו שאומרות פמיניסטיות באינטרנט: אנחנו לא חיים בואקום, וקנאת פין או לא קנאת פין, כשאישה מזיינת גבר יש לזה משמעות. היפוך מגדרי, השפלה, וואטאבר. הנקודה היא שזה אקט שמייצג משהו. הרי בתכלס, מה משפיל בללקק נעליים? זה סמלי. זה הכל. בכוח המוח אמרה את זה פה לפני כמה הודעות - הכל בראש. אז אם הכל בראש, שימוש בסטראפ-און יכול להיות מה שרוצים.

בעיני, לזיין מישהו בתחת זה רעיון די מגניב. בגלל הסמליות של זה. כי לזיין אנשים בתחת מתקשר לי אסוציטיבית להשפלה. זה לא מדוייק מבחינת רוב האנשים שמזדיינים בתחת (מכל כיוון שהוא), אבל זה הקישור שיש לי בראש, וזה מה שעולה לי כשאני חושבת על הרעיון של לזיין גבר בתחת.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2011

התעוררתי, ראיתי את התגובות ואני שמחה נורא שנשים נוספות הגיבו, אני רצה לעבודה אני אענה אח"כ.