שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכול אלו שמחפשים מלכה

סוטה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 18 בנוב׳ 2011
סוטה​(נשלט) • 18 בנוב׳ 2011
FOOR GOOD, זה היה ענק.

בימים אלה אני מנסה (אבל לא יוצא) לכתוב קטע על שני סטודנטים הוא לכלכלה והיא לחשבונאות, וברקע היא מוכיחה לו באמצעות מה שהיא מעוללת לו והוא מוכן לספוג, שלהאמין ביסודות הכלכלה זה לחיות בפנטזיה. מהצד השני, היא, כאילו, הגיונית.
FOR GOOD

( (-:

FOR GOOD • 18 בנוב׳ 2011
סוטה כתב/ה:
FOOR GOOD, זה היה ענק.

בימים אלה אני מנסה (אבל לא יוצא) לכתוב קטע על שני סטודנטים הוא לכלכלה והיא לחשבונאות, וברקע היא מוכיחה לו באמצעות מה שהיא מעוללת לו והוא מוכן לספוג, שלהאמין ביסודות הכלכלה זה לחיות בפנטזיה. מהצד השני, היא, כאילו, הגיונית.

סוטה -
רק תבקש קצת עזרה, ותקבל
תאמין לי - , לא צריך יותר מדי "הגיון" כדי לכתוב על התנהגותן הסופר -"הגיונית" של השולטות בקטע

עזרה בדרך, עזרה בדרך שלך

לדוגמא -

תן למלכה בסיפור שלך להיות מרצה לכלכה ( וקרא לה גם מרי..רק הלצה, מרי ג'יין, רק הלצה ), אשר תעניש את עבד-הבית , על רשלנותו בענייני "כלכלת הבית "
וכמובן, מכיון שהיא גם מומחית-על לראיית-חשבון ( וגם לא עיוורת למחיר שמשלמים על החשבון )
היא מענישה את העבד על חוסר שימת הלב שלו ,לטעויות שעשתה הקופאית במרכז הקניות חצי-חינם

כל מה שנותר לנו -
הוא רק לחשוב על עונשיה "ההגיוניים" ( כמובן ) של המלכה
icon_biggrin.gif
FOR GOOD
FOR GOOD • 18 בנוב׳ 2011
* רק שיהיה ברור -
עבד הבית הוא כמובן הסטודנט לכלכה
עבד הקניות הוא כמובן הסטודנט לחשבונאות
ללמלכה קוראים כאמור....
icon_biggrin.gif
Mary Jane
Mary Jane • 18 בנוב׳ 2011
שמישהו יעניש אותך כבר, זה בלתי נסבל !!
icon_smile.gif
FOR GOOD

סוטה - (:

FOR GOOD • 18 בנוב׳ 2011
סוטה -
רק עכשיו שמתי לב שאתה רוצה שבסיפורך, שני הצדדים יהיו סטודנטים - הוא לכלכלה, והיא לחשבונאות
לא בעייה גדולה בכלל...
ובכן, אחת הדרכים של הסטודנטית לחשבונאות, העונה כאמור לשם מרי, להוכיח לו את חוסר-ההגיון שיש ביסודות הכלכלה, היא בעזרת הליך הענישה הבא -
חוק הגיוני ופשוט הידוע לכל מי שרוצה להרוויח כסף בעסקים, הוא שעליו לקנות בזול, ולמכור ביוקר
אבל המלכה מרי, למשך שבוע אחד לפחות - ולהנאתו הרבה של העבד הלומד כלכלה - קובעת סדר יום חדש, שעל פיו חומרת-העונש היא ביחס הפוך לטעות
ככל שהטעות קטנה וזולה יותר, ככה העונש גדול ויקר יותר
יוצא אפוא - שעליו לנהוג הפוך מן הכלל הכלכלי -
כלומר, אם בא לו על רווח של עונש "יקר" ( או כואב ומושקע- סשן של שעתיים נניח ), עליו לקנות או "להרוויח" אותו בעזרת "טעות" זולה ( או מינורית )
הוא שאמרתי
"הגיון למופת" לימדנו כך - אני אתה, והמלכה הסטודנטית מרי - את הסטודנט הנהנתן לכלכלה

נ.ב - כאשר מלכה כמו מרי, מתחילה לכתוב עם סימני קריאה, ספרתי שניים, אפשר להיות בטוחים שהפאן מתחיל...
icon_biggrin.gif