בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חשוב לנשים - מגיפה ושמה "נשואים מחופשים"

ליידי שרונה​(שולטת)
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011

Re: פוסט חשוב לנשים - מגיפה ושמה "נשואים מחופשים"

ליידי שרונה​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
*בשם הרגישות*

מבוא - מי שמכירים אותי יודעים ומזהים את הכתיבה שלי מיד, אני כותבת ב - ONE SHOT עם טעויות סופר, במנגינה האופיינית לי, ישר מהבטן האינלקטואלית שלי. לא תמיד קונסיסטנטית אבל תמיד קוהרנטית ומצליחה להעביר מסר חד וברור. אני לא מרבה להציף ולהדיח, אבל כשהנושא ראוי וחשוב מאוד בעיניי, אני טורחת, אז תטרחו, במיוחד הנשים, הבנות.

ככה: שנים מספיק אני בכלוב. ידעתי תופעות מסוגים שונים ואני מכירה את הזרמים הסינופטיים מעל פני השטח ומתחת לפני השטח. גם כשהלוחות זזים ונוצרים בקעים והרי געש מתפרצים כתגובת שרשרת, אני מרגישה ויודעת. עתה מדובר בהופעה של תופעה מאוד שלילית בעיניי. משחיתה ופוגענית.

אבסטרקט: יותר ויותר נשים/בחורות/עלמות נפגעות רגשית מקשר עם נשוי חרמן שהתגגל לו "הכלוב" לדפדפן ובא לו מה זה בטוב! טוב זו לא מילה! כמחבואה מכל אתרי הסטוצים. הנה לפתע התגלע אי של שפיות, בו אנשים מתהלכים גלויי לב וחשופי איברים, כותבים על מתקני השעשועים שלהם ועל תדירות הנזילות שלהם, כיצד הם מורבצים, נקשרים וכו' אבל בעיקר, בעיקר רוב האנשים הבדס"מים שפה הם אנשים אותנטיים לעצמם, שנפשם משוועת לקשר שאינו תלוי צביעות וריקנות ונורמות עלובות ווניליות מקובלות, אלא יותר קשר המבוסס על חיבור שדורש אומץ מנטלי, חיבור עם גרעין האמת שלנו כיצורים חיים ומפותחים ובהכרח הרבה מעל המקובל עדיין בחברה. מה שנקרא שוליים עליונים. צווארון icon_smile.gif

מכל מקום, מדוע אני מקדימה ומביאה, כי ברור בעליל שאנשים מפותחים יותר ומשוכללים יותר המחוברים לעצמם ברמה הרגשית, ברמה האינטרוברטית, אלו אנשים הרבה יותר חשופים ופגיעים. שהרי תכלית השגת האושר הזוגי, מותנית בתקשורת פנים אינטימית ובינאישית גבוהה! ושם, במקום הזה חומות וביצורים לרוב, אצלינו, איין. מגבלות רגשיות, סגירות, מופנמות הן פחותות ביחס לעולם הוונילי.

***ערך קדושת הזמן היא פונקציה עליונה בתוך כל זה שנקרא חיים, על כן אין באמת טעם לא להיחשף ולא להראות ולהיראות מול מי שאתה בא איתו במגע כשהמטרה היא לייצר בונדינג אינטימי של אהבה רעות וזיונים לפנים לאורך זמן.

עכשיו מה נהיה:

באים כל הדחויים מהכיתה, שהתחתנו יפה על הניר ובחיים הם סוג של דגימת הקאה והעלאת גרה. סןלדים מנטלית מעצמם ומהאישה המשעממת שלהם שהם גם מן הסתם משעממים גם אותה, שמבקשת מהאבא העסוק והמוצלח שיכין שיעורי בית עם הילד בנושא "כישורי חיים" ו"בטיחות בדרכים", עובד כמו חמור, מנסה לגלגל איזה סטרטאפ מהצד, מבקר ארבע פעמים בשבוע במגה בעיר לביצוע השלמות קניה. אשתו יורה עליו את כל ה PMS שלה, לזיין הוא לא זיין חודש, אתרי הסטוצים העלובים כאן מישראל מלאים בזונות ובקוקסינלים ובכל מיני אוח'צות שמצחיקות את עצמן בכך שהן גוררות סטרייט עד טבריה ובסוף מוכנות גם לשלם לו בשביל למצוץ לו.

הופה"לה: הכלוב! אחלה פתרון! אתר איכותי, אנשים איכותיים בחתך סוציו אקונומי גבוה ומעלה.
מה רע? רק מלהסתכל על המוניטור ולראות לבן על גבי שחור את צמד המילים "אישה נשלטת" מעמיד להם את הזין! הם נשארים יום, עוד יום הסקרנות גורסת אותם טוב טוב מבפנים, שבוע עבר, חודש והנה יש להם מנוי זהב.

אבל Hey! יש גם "אישה שולטת" מה זה פה גן עדן?! משפשף את העיניים מזדקף פעמיים על הכסא במרתף של הבית במכבים/רעות/כפר-יונה/ רעננה/ כפ"ס/ ת"א צפון ישן/ ת"א המשתלה ...

וחושב לעצמו.. כוסומו כל החיים אני מזיין את אשתי, מלקק מוצץ לה את כל הכאב ראש מהכוס בשביל שתיתן לי להעביר חוטר, משמן את הסטרשף ביריקות שלו במשרד כל יום מול פורנו בשעה שתיים אחרי ארוחת הצהריים למטה בביסטרו. אחר כך עוד פעם בשעה חמש וחצי שש לפני שמצקפלים הבייתה עוד השפרצה, עכשיו יותר קל למה הסטרשף נשאר דביק עוד מהצהריים והנה עוד "אישה שולטת"
עכשיו בוא נראה מה צריכה אישה שולטת? אההא עבד? "וו'אלה קטעים עם זותי היא בטח חושבת את עצמה קליאופטרה, או מינימום המלכה אליזבט, יללה איפה כותבים בפרופיל שאני עבד?
נכנס בתור עבד נשפריץ כמו מלך! זה הקונספט! מה רע?

עכשיו נדבר עם כמה כאלה במקביל, נמכור להם את הסאבמישן כמו שמכרנו לסינים ולגרמנים את הפרופלור החכם שמסתובב כשאין רוח ויוצר אנרגיה קינטית מתחדשת בכל תנאי מזג אויר גם במקום שאין אויר ונמשוך דיבידנד. מה נמשוך... נמכור לה אהבה עם שוט בלי שוט, יש פה זין שצריך לטפל בו!

אבל מה בעיה: עובר על הפרופילים ורואה לתדהמתו שכולן חסודות, אשכרה ישיבת "אור שמח" פליטות חסידות ויז'ניץ על כל פרופיל כמעט שמצויין "לא לנשואים ולא למשוייכים". צוחק הבחור הישראלי שלנו בקול גדול, (בחורים הרבה לצערי ולצער נשים רבות כאן) מה הבעיה? קליק אחד מסמן - גרוש! הבנ'דם מתגרש בשניה, עכשיו הפרופיל שלו כמעט מושלם.

חתיכת אפס מתגלגל, בגלל בית בשהם עם גינה הוא יסבול חיים שלימים רק לא להפרד מהבטון וממכונית הליסינג שלו. עבד עלוב של השיטה, קורבן נחות לעילא ולעילא של עצמו, יתעורר בגיל 70 וייגלה שהחיים עברו לידו, לא אהבה, לא חיבור אמיתי ולא נעליים.

משנה זהירות: יש את היותר מתוחכמים, המסוכנים והרעילים יותר: מכירים את הפרופיל הגנרי שמתרבה כאן בקצב של פירור לחם על צלחת פטרי? קוראים לו "פרופיל לא קיים" מצד שמאל יש סרגל שחור, ריק ואלמוני. בצד כתוב בקטן: הערות אישיות אודות NOBODY לעיניך בלבד.

אז: בואו בנות נעצור את הדלקת הבאושה הזאת שהפכה למגיפה ולא נהיה טולרנטיות כלפי מתחזים וכלפי "אלמונים" נשוי מחופש שבא לחפש פה השפרצות כשהוא חותך מהעבודה והוא מספיק אינטיליגנטי להכין שיעורי בית ולהצטייד במיטב מחלפות הכאילו בדס"מי בואו ניתן להם בראש וחזק!

מספיק עם הלבבות השבורים כאן מנשואים כאלה, כמות המקרים שנשוי מחופש עשה פה סיבוב על מישהי זה קורע את הלב. כל יום כמעט אני נחשפת לסיפור חדש כזה ולפעמים גם כמה פעמים ביום.

אישה נועדה לבנות לא להרוס. הוא רוצה להתגרש, שייגרד מעצמו את הווניל יעבור את התהליך לבד, את לא מטפלת שלו! ויבוא נטו מהמקום שכואב לו מהמקום שמדגדג לו ויעמוד מולך כמו גבר גבר ויחד תצעדו קשורים לשקיעה.

ולכל התמימות שכבר עמוק בפנים וקיבלו סחרחורת הורמונלית וקשה להן להרים ראש, אני ממליצה לקנוס אחד כזה ולעשות לו את המוות. אין צורך לפרט אתן הרי נשים.

תאטמו אזניים למשפטים הבאים: "אני באמת מתכוון להתגרש" "כבר נפרדנו פעם" "הכל מת שם" "יש רק ענין טכני אצל עוה"ד" "אני חי בבית אבל אנחנו למעשה גרושים" "כלומר על הניר עוד לא התגרשנו" "היא משעממת אותי את יצירתית מעניין לי איתך" "אין שם כלום גבר מזמן היא גם יודעת את זה"

* טיפ - בדס"מ טוב* יכול לשמש גם נשק במקרים כאלה, את הצד שהוא תגרה ממנו תני לו אותו מנטלית, לדוגמא התחיל איתך כנשלט קלטת שהוא לא נשלט ולא ע'מה ויותר מזכיר לך איש מערות? תני לו את הכניעות שלך, במינון מבוקר עם תאריך תפוגה ותתהפכי עליו ב- OUT FADE במקום ובזמן שהוא מרגיש הכי בטוח בך! והפוך.

אז יצאת גדולה גם נתת לו מתנה טרויאנית וגם הצלת אותו מהוורסיה העקומה שלו לחיים של עצמו.
גילית לו שבעצם יש וורסיה יותר מעניינת ויותר אותנטית לחיים. וורסיה שאינה "חי מת".

השארת אותו עם הרעל הטעים טעים הזה שנקרא בדס"מ icon_smile.gif שהתכונה המאפיינת אותו היא בעיקר "אל-חזור" חחח...שיילך עכשיו עם זה הבייתה לאשתו הוונילית ןיגיד לה "בואי למצוץ כלבונת"
מי יודע אולי עוד כמה שנים תשוחחו במקרה כאן בצ'ט כשהוא גרוש. (לא זה לא יקרה אל תבני על זה)

נשים - אתן מהמרות על כניסה לקשר עם נשוי ועושות זאת במודע, בקזינו כמו בקזינו, ב 97% מהמקרים הקזינו הוא זה שמרוויח ולא את!

יללה ביי

Godi

כן כן בסדר, זה לא יפה להיות שיפוטיים. בסדררר. אני שיפוטית. אני שופטת כל רגע ביום כל אחד. אופי חארה icon_smile.gif

את ממש לא שיפוטית, אם כבר נשפטת.