לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 12 שנים • 30 באוג׳ 2012
בכוח המוח​(שולטת) • 30 באוג׳ 2012
[quote="המלט"]האמת, נילי, הייתי יוצא נגד זה, אבל מידת האיפוק שלך מוציאה לי את החשק. אולי תנסי להתאפק קצת פחות?

את לא יכולה לבוא מנופפת באוצר המילים הפמיניסטי המרשים שלך ביד אחת, בעוד ידך השניה חמושה בהשתלחויות ("טמבל״, ״קשקשן״- זוהי השתלחות) רדודות שכאלה. ראשית, את לא זקוקה להן. באמת שלא. יש לך דברים להגיד ואת לא צריכה להקטין אף אחד בשביל להגדיל אותם. כשם שאת לעיתים כמהה לדיון מעמיק המעמת את פרק שבע של דבורקין (יש לי אותו, אגב) כך גם אחרים. שנית, דיון כזה לא יכול להתקיים כל עוד את חיה בתחושה שברגע מסויים נתגלתה לך ורק לך האמת וכל השאר הם טמבלים קשקשנים שצריכים לרכוש את דבורקין, מקינון, או באטלר. דודה שלי רינה אומרת ש תמיד טוב להניח שהאחר יודע לפחות מה שאתה יודע, וגם אם בטוחה שלא, העמידי פנים שכן. מבטיח שנגיע לעניין הרבה יותר מהר.

אלה היו 60 שניות על תרבות דיון.[/quote

לא יודעת מה עובר עליך, המלט. לאחרונה אתה עובר רך ומפוייס. (:
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
דווקא הייתי רוצה לענות לנילי, ששאלה למה גברים לא יוצאים נגד מי שקובע להם את המיניות בניגוד לדעתם וכו':

אז אני גבר כזה. והנה - אני לא מסכים עם אושן לגמרי. אושן - אמרת שמבחינתך, ההגדרה של "לא- סטרייט" (על דרך השלילה) זה מי שרוצה לחוות חוויות של אישן - חדירה, זין וכו'. אבל ההגדרה שלי (ושל פותח השרשור גם) שונה לחלוטין: "לא סטרייט" הוא מישהו שמפנטז על מין עם גברים, ולא עם נשים.

והנה הנקודה: אני חושב שההגדרות כן חשובות (האמת, זה טרנסקסית שכנעה אותי בזה, לפני כמה ימים בבלוג שלה), ואני חושב שזה שאושן אמר מה שאמר זה ממש מעניין אותי! מרתק אותי שאנחנו תופסים "סטרייטיות" בצורה כלכך שונה. זאת הסיבה לכך שאני לא מאויים ממנו. אני פשוט מבין את זה שאנחנו תופסים משהו כלכך בסיסי, כמו מגדר, בצורה כלכך שונה, וזה מגניב אותי לאללה!

בקיצור, מה קורה עם זה? אושן, הרי מי שאתה מפנטז אליו כלכך חשוב יותר מאקט החדירה, כל כך מגדיר אותך יותר. איך זה יכול להיות שזה פחות חשוב בעיניך? זה ממש מעניינן אותי לדעת.
כאילו: יאללה, זין בתחת שלי. אני מודה שאין לי הרבה פנטזיות כאלו, אבל גם כשאני חושב על זה, לא מזין לי. זה או זה, או זין שלי במקום אחר. שיהיה, אבל לפנטז על גבר! אוי! זה כבר מערער לי את הגבריות לחלוטין. זה "להיות לא סטייט".

זה כמו הבדיחה המפורסמת על ההוא שאמר לפסיכיאר שלו שהוא רוצה לאנוס את החתול שלו. הפסיכיאט שאל "זה חתול או חתולה?" וההוא השיב: "ברור שחתולה!!! מה אני, הומו?!"
נילי ונילי
נילי ונילי • 30 באוג׳ 2012
טרנסקסית כתב/ה:
אין מותר ואסור. לכולם מותר לעשות כל מה שעושה להם טוב מבלי להרע לאחר. ובכלל מה שהכי מותר לעשות זה לצאת מהארון הרלוונטי, במקום להתעקש להיאחז בכוח בהגדרה של "סטרייט", כי זה עדיף לך מבחינה חברתית.
וזה ה-דיכוי.

בואי צאי מנקודת הנחה שגם אני, כמוך, לא משתגעת על ההגדרה הזו, "סטרייט", בעיקר בגלל המטענים התרבותיים שהיא מביאה איתה. אבל, וזה אבל גדול, אני חושבת שההתמודדות איתה צריכה להיות על ידי הרחבה מתמדת שלה ושל הגבולות האפשריים שלה. כך, אני חושבת שהרפרטואר המיני המותר תחת ההגדרה "סטרייט", ראוי לו שיכלול בנוסף לחדירה, שיגול, כיבוש, פירוק מנועים ושאר אקטים קאנוניים, גם אקטים כמו היחדרות, כניעה, מציצת זין אולי קצת, וגם לא מגונה בעיניי ש"סטרייט" ירצה להיות בצד המקבל של השפרצת שפיך ישר לפרצוף ולא רק בצד שפולט אותה (וכו', וכיו"ב, וגו', וכד').

האמירה שלך "לכולם מותר לעשות טוב, אם הם לא עושים רע" היא אמירה ריקה מתוכן אם היא לא מביאה בחשבון את האופן שבו הודעה אחת בפורום (למשל ההודעה שלך שבה פסקת כה בנחרצות שפותח השרשור אינו גבר אלא שייך לסקאלה הטרנסג'נדרית)- עושה רע. הייתי מעדיפה להרחיב את ההגדרה הזו, "גבר", ואת תפקידי המגדר המסורתיים שמלווים אותה, מאשר לפסוק כל כך בבטחון שההגדרה העצמית של אדם היא בטלה ומבוטלת. למה בעינייך הוא לא יכול להמשיך ולהחשב גבר?

נילי ונילי
נילי ונילי • 30 באוג׳ 2012
המלט כתב/ה:
האמת, נילי, הייתי יוצא נגד זה, אבל מידת האיפוק שלך מוציאה לי את החשק. אולי תנסי להתאפק קצת פחות?

את לא יכולה לבוא מנופפת באוצר המילים הפמיניסטי המרשים שלך ביד אחת, בעוד ידך השניה חמושה בהשתלחויות ("טמבל״, ״קשקשן״- זוהי השתלחות) רדודות שכאלה. ראשית, את לא זקוקה להן. באמת שלא. יש לך דברים להגיד ואת לא צריכה להקטין אף אחד בשביל להגדיל אותם. כשם שאת לעיתים כמהה לדיון מעמיק המעמת את פרק שבע של דבורקין (יש לי אותו, אגב) כך גם אחרים. שנית, דיון כזה לא יכול להתקיים כל עוד את חיה בתחושה שברגע מסויים נתגלתה לך ורק לך האמת וכל השאר הם טמבלים קשקשנים שצריכים לרכוש את דבורקין, מקינון, או באטלר. דודה שלי רינה אומרת ש תמיד טוב להניח שהאחר יודע לפחות מה שאתה יודע, וגם אם בטוחה שלא, העמידי פנים שכן. מבטיח שנגיע לעניין הרבה יותר מהר.

אלה היו 60 שניות על תרבות דיון.

דודה שלי, תקווה, היתה אומרת: "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו. ואם אתה מפספס תוכן בגלל סגנון הגשה- אז אתה אהבל".

אלו היו 60 שניות על תרבות דיון בעדה הכורדית.
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 30 באוג׳ 2012
אני לא מתכוון לצטט את נילי ובאופן כללי סיימתי לדון כאן, אבל מעבר למחמאות "טמבל, קשקשן, בעל מסקנות פסיכיות" שמבחינת נילי הן ככקטע מתפילת שחרית, הבעיה הגדולה שלה זה שהיא מייחסת לאנשים דבירם שהם לא אמרו.

איפה הדגמתי הומופוביה? איפה כתבתי שגבר נחדר הוא לא סטרייט לעזאזל?

אין לי מושג מה גורם לאדם להתבצר ולהבין מה שהוא רוצה ולא מה שכתוב. מבחינת נילי אני משמש כ"גוף מארח". המטרה שלה ברורה ובכלל לא רלוונטי מה טענתי ומה אטען. העיקר שיש לה הזדמנות לפרוס את תפיסת עולמה בצורה מודגשת ולא אכפת לה בכלל שאותו אדם חוזר ואומר לה- את מייחסת לי דברים, את תוקפנית וההנחות שלך לגבי המין הגברי מנותקות מהמציאות.

לסיכום.
טענתי שלתפיסתי, גבר שנחדר "כאישה", אינו גבר "סטרייט" הלכה למעשה, מכיוון שזו אינה פנטזיה סטרייטית להרגיש אישה, בניגוד ל"נכונות" של חלק מהגברים להיחדר כגבר. לא טענתי מעולם שגבר שנחדר באשר הוא אינו גבר סטרייט. יש בין השניים הבדל גדול בעיני.

חזרתי והדגשתי שהרצון להרגיש אישה ולהיחדר כאישה, אינה משהו שאפשר לייחס לגבר נשלט מעצם היותו נשלט. נורא פשוט.

איני אומר יותר מכך. רוב האנשים מחוץ לעולם השליטה, יאמרו שגם גבר שנחדר ע"י אישה אינו גבר סטרייט. למה זה צריך להרגיז מישהו? אפשר להבין שמבחינתם, בעולמם, הוא לא סטרייט, אבל במה זה משנה משהו? מה שחשוב זה מה שקורה בינו לבין האישה שיש בינהם במשותף. עדיין, מותר לי וגם לאחרים שחושבים דברים דומים אולי עלי, כבעל משיכה (גם) לצד הנשלט, לומר את דעתם. אני מספיק בטוח בעצמי כדי שזה לא ירעיד את עולמי.

ואולי המשפט האחרון הוא משפט המפתח בנוגע לנילי.
המלט
המלט • 30 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
האמת, נילי, הייתי יוצא נגד זה, אבל מידת האיפוק שלך מוציאה לי את החשק. אולי תנסי להתאפק קצת פחות?

דודה שלי, תקווה, היתה אומרת: "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו. ואם אתה מפספס תוכן בגלל סגנון הגשה- אז אתה אהבל".

דוד שלי רחמים אומר - פעם פוסטמה, תמיד פוסטמה.
רפאל
רפאל • 30 באוג׳ 2012
המונח סטרייט משמש בשני מובנים.
1. הטרוסקסואל
2. בעל מיניות מיינסטרימית.

בעל מיוניות מיינסטרימית הוא גם הטרוסקסואל, אבל ההפך אינו תמיד נכון. אם גבר אוהב ללבוש בגדי נשים ולהיחדר ע"י אשתו, אז הוא הטרוסקסואל, אבל המיניות שלו אינה מיינסטרימית. האם גבר כזו הוא סטרייט? אני מניח שלא מעט האנשים שידרשו להשיב לשאלה כזו יגידו שלא, אחרים יגידו שכן, וחלק יגידו משהו בסגנון של "אמממ... לא בדיוק... תלוי איך אתה מגדיר סטרייט..."

בכל מקרה, מדובר בוויכוח עקר למדי על מילים. וזה עקר, כי זה לא ממש משנה אם קוראים למיניות כלשהי בשם "סטרייטיות", "הומוסקסואליות", "קינקיות" או "שובבות", ואם אנחנו כותבים את המילים באותיות עבריות, לועזיות, הינדיות או ערביות. זה לא משנה כי מילים, כשהן לעצמן, לא באמת משנות משהו בעולם. מילא, אם היינו מתווכחים על מונחים טעונים כמו "חילול השם", "מחלת נפש" או "סטייה", שברור שהם מגניבים מטען ערכי שלילי. אבל במקום הזה, כשכולנו מפרגנים זה לזה ומקבלים זה את זה, אנחנו יכולים באופן ציני לכנות מיניות כלשהי גם בשם "חילול השם", "מחלת נפש" או "סטייה", וזה לא ישנה דבר.

ושוב: מילה, כשהיא לבדה ואינה עמוסה במטענים, לא יכולה להיות מעשה של גינוי, משטור או דיכוי. אם מישהו מגדיר סטרייטיות כמיניות שאינה מיינסטרימית, הרי שאינו עושה בכך מעשה של גינוי, משטור או דיכוי. כמו כן, אם מישהי תרחיב את מושג הסטריטיות עד שהוא יכיל גם נקרופיליה-הומוסקסואלית, היא לא תעשה את העולם למקום טוב יותר. פשוט כי משחקי מילים, כשהם לעצמם, לא משנים דבר בעולם. בדיוק כפי שפוסטמה לא תעשה חכמה יותר אם נרחיב את המושג של "אינטילגנציה" עד שהוא יכיל גם פוסטמות.
המלט
המלט • 30 באוג׳ 2012
[quote="בכוח המוח"]
המלט כתב/ה:

ואת אוהבת אותי קשה וזועף, כן? icon_smile.gif
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 30 באוג׳ 2012
[quote="המלט"]
בכוח המוח כתב/ה:
המלט כתב/ה:

ואת אוהבת אותי קשה וזועף, כן? icon_smile.gif

דווקא לא. ככה יותר. (:
פתוח וסקסי
לפני 12 שנים • 31 באוג׳ 2012
פתוח וסקסי • 31 באוג׳ 2012
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:

דוד שלי רחמים אומר - פעם פוסטמה, תמיד פוסטמה.

אחותי הקטנה ציונה אומרת - כשאני אהיה גדולה אני רוצה להיות פוסטמה שמקבלת בתחת. אמרתי לה - זה דיכוי מגדרי. כשתהיי גדולה את יכולה להיות מה שאת רוצה. גם הומו אקטיבי icon_biggrin.gif